Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΣΤΕΛΛΑΚΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ 230 ΠΙΝΕΙ!!! ΕΤΩΡΑ ΓΙΑ 40 ΓΡ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΘΕΜΑ!

ΕΜΕΝΑ ΗΡΕΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Κ ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΟΝ ΕΜΟΙΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ :evil::-w:ymtongue:

ΣΤΕΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ?

ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΑΛΑΖΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ ναι βρε Ελενα σορρυ ξεχασα.....αυτο ακριβος ειναι αλλα δεν ξερω γιατι εγω το πειρα 30....μπορει να το ειχαν καμια προσφορα γιατι το πειρα απο προβολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ ουτε και γω θα το επαιρνα....παντος πραγματικα ειναι απο τα παιχνιδια που απολαμβανει πολυ!!!!! Καληνυχτα κοριτσακι παω για νανι i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες. τρεχω τρεχω και δεν φτανω.

Ειδατε που σας ειπα οτι χθες θα πηγαινα αεδ για ανεργια???πηγα αλλα δεν την περνω για 1 μαμημενο ενσημο και οχι οτι φταει η δουλεια μου που δεν μου το εβαλε αλλα το ΟΑΕΔ που μου ειπε οτι στις 119 μερες αδεια (κυησεως λοχειας) βαζω 13 ενσημα. Φυσικα δεν μου μετρησαν ουτε ενα που χριαζομουνα και χθες εψαξα και βρηκα μια επιχειρηση που μπορω να κολλησω ενσημα για το επαγγελμα μου (γιατι αν βαλω κανονικα και οχι εποχικα χριαζομαι 26 ενσημα). Θα τα βαλω απο τη τσεπη μου αυτα τα λεφτα αλλα θα παρω πισω απο την ανεργια κοντα στα 2500ευρω τα οποια θα μπουν στο δανειο του σπιτιου και δεν θα χριαστει να σφικτω και να μην παω διακοπες καταλαβατε??? Εχασα τις καλυτερες στιγμες απο το μωρο μου που ξεκινησα δουλεια απο 2 μηνων εεεε οχι να χασω και τα δικαιωματα μου. Καταλαβαινετε τι εγινε στο ΟΑΕΔ??? ΧΑΜΟΣ!!!!

Πηρα και εγω το βιβλιο αλλα το "κοιμησου παιδι μου". Δεν προλαβα να το διαβασω για να μπορω να το εφαρμοσω αλλα απο λιγο που διαβασα καταφερα να την ξανακοιμηζω με την πιπιλα μεχρι τις 6:30 (μετα ηθελε βυζι) και ξυπνησε 8. Αντε ειμαι σε καλο δρομο.

Συμπεθερα ειναι πολυ ομορφο το ρουχο που διαλεξες και το γλυκακι. Εγω δεν βρηκα ακομη φορεμα αλλα γλυκο θα παρω βαζακια με κουταλακι και θα βαλω τη μανα μου να κανει γλυκο του κουταλιου και να το μοιραζω.

Ελενα και εδω αυτο το παιχνιδι κανει 70 ευρω και δεν θα της το παρω.

Διδυμομανουλα εχουν δικιο τα κοριτσια για το ταισμα.

Σημερα εχω ακομα λιγο τρεξιμο, θα την αφησω στο μπαμπα της που χθες του εφυγε η μαγκια μεχρι να την ταισει γιατι ειναι αρκετα δυσκολη η μικρη και της αρεσουν τα παιχνιδια οταν τρωμε. Και ειναι πολυ χαδιαρα (θαλεια ερχεται και μας βρισκει για να της δωσουμε φιλακια και να της τριξουμε την κοιλιτσα).

Μια ερωτηση ειχαμε ξανασυζητησει για υπνοσακο και μου ειχατε πει καλυτερος ειναι αυτος που ειναι σαν φορεμα, αλλα τα χερια ειναι εξω, δεν θα κρυωνουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εννοειται οτι εμεις δεν κοιμηθηκαμε καθολου γιατι αρχισαμε το ταισμα-αγκαλια

σας παρακαλω δεχομαι προτασεις για να ταιζω ξαπλωτα αλλα ανασηκωμενα...

μαξιλαρι, πετσετα, τι να βαλω???

σωστε με

και ελενα να σε προλαβω...πρεπει να κοψω το βραδινο ταισμα! το ξερω! αλλα ελα που ο γιος μου ειναι τενορος και θα τον ακουσεις κι εσυ εκει πανω που μενετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια................Εμείς κοιμηθήκαμε και ψες!!!!!!!!!!!!Ευτυχώς...............

Εκλαιγε οταν τον βαλαμε για υπνο και τον πηρε ο αντρας μου αγκαλια και τον κοιμησε στο δωματιο του ομως με τον Ποντίκη του και ευτυχώς δεν ξύπνησε από τις 9 μέχρι τις 7 το πρωί!!!!!!!!!!!!!![smilie=wav.gif]

Πολύ ωραία νιώθω και ο Ορέστης είναι πιο ξεκούραστος τώρα..............

Γεωργία μου τέλεια όλα και το φορεμα πολύ ωραίο μου ακούγεται!!!!!!!!!!!!!!

Αλεκα μου και μεις κρυώνουμε στον ύπνο.............Εγώ του βάζω 2 φορμάκια, το έξω πιο χοντρό και τον σκεπάζω με σεντόνι και πάπλωμα ελαφρύ και πάλι τα χεράκια του είναι παγωμένα..........Απόψε θα δοκιμάσω τον υπνόσακκο που έχουμε με τα μανίκια (έχει και κουκούλα) να δω............Τι άλλο να του φορέσω να μην παγωνει δεν ξέρω.............

new mammy μου και γω το θηλάζω ξαπλωμένη αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλή μέθοδος.........άλλοι μου παν οτι προκαλειται ωτιτιδα..........τι να πω?????????Δηλαδη η μικρή κοιμάται όλο το βράδυ αλλά ο πρίγκιπας ξενυχτάει?????????Πρέπει να του το κόψεις........βασικά δεν ξέρει πόσο καλά θα νιώθει που θα κοιμάται...........μόλις το καταλάβει δεν θα ξυπναει..............εμενα με βοηθησε πολυ παντως το βιβλιο αν και ψες κοιμηθηκε αγκαλια δεν ξυπνησε.........ομως δεν το εφαρμοσα στο μεσημεριανό.............

Ελπίζω σήμερα να προλάβω να στολίσω το δεντρο μας.........ψες που πηγα σπιτι ο αντρας μου ειχε στολισει ολο το τοιχογυρισμα εξω με φωτοσωλήνα και εβαλε ταρανδους και ελκυθρα.......ηταν τελεια.........θα βγαλω φωτο να τα δειτε...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Μαρινάκι μου μια χαρά!!! Μπήκατε κι εσείς σε ένα πρόγραμμα!!!

Εγώ χθες τον ...έδωσα στη μαμά μου γιατί θα πηγαίναμε σούπερ μάρκετ!!! Περιττό να σας πω ότι τους έφυγε η ...μαγκιά!!!! Μέχρι τώρα όλο μου έλεγαν:"Τι παραπονιέσαι? Μια χαρά ήσυχο είναι το καημένο!!!" (Ξέρετε, ούρλιαζε όλη την ώρα στο σπίτι και με τρέλαινε, και όταν βγαίναμε για να πάω στους δικούς μου, λίγο η κούραση, λίγο η βόλτα με το αμάξι, λίγο τα νέα πρόσωπα που βλέπει, ήταν αγγελούδι!!!) Χθες λοιπόν τους είχε 3 άτομα (τη μαμά μου, τον αδερφό μου και τη γιαγιά μου) όλη μέρα στο πόδι!!! χαχαχαχαχαχαχα Καλά να πάθετε τους είπα!!! Για να μάθετε να λέτε!!! Γιατί όταν λέω στη μαμά μου ότι δεν προλαβαίνω ούτε δουλειές να κάνω ούτε καλά καλά να μαγειρέψω με ειρωνευόταν!!! Με σκέτα μακαρονάκια την έβγαλαν χαχαχαχαχαχαχαχα και είναι και τόσα άτομα!!! χαχαχαχαχαχαχα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Το ευχαριστήθηκα σας λέω :twisted::twisted::twisted: (είμαι κακιά έτσι?!?!?!?!)

Λοιπόν, συμπεθέρα σας βάζω φωτό να δείτε τον υπνόσακό μας!!! Είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!! Βολεύει καλύτερα που είναι σαν sleepy bag γιατί είναι εύκολο να βάζεις το μωρό μέσα ακόμα και κοιμησμένο χωρίς να το ζορίζεις (που να βάζεις πόδι κλπ?!?!?!) Έχει αποσπόμενα μανικάκια με χρατς - χρατς... Εγώ πάντως ακόμα δεν τα χρησιμοποίησα και δεν τον σκεπάζω και με τίποτα άλλο (στο σπίτι έχω σταθερά 21 βαθμούς με εντολή ...γιατρού :) :) :) :) ) Μια χαρά κοιμάται ο μπόμπιρας μέσα!!! Τον πήρα 64€ από τα ΛΗΤΩ! Είδα και στα mothercare αλλά δεν μου άρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ (δεν έχουν μανίκια και είναι και πολύ λεπτά!!!) Το έψαξα πολύ και αυτός ήταν (κατά τη γνώμη μου πάντα βέβαια) ο καλύτερος! Και έχει και πολλά σχεδιάκια!!! Να ένα για παράδειγμα!!! http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3094520

Σας βάζω και μια φωτό μαζί με τον μπομπιράκο μου!!!

post-9464-13873935550411_thumb.gif

post-9464-13873935550534_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερακαλημερα!!! ενα ενα να μην ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΜΙΑ!!!

ΜΑΜΥ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΑΙΖΩ! Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΚΟΙΜΙΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΟΡΕΣΤΗ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ Τ Α; ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΝΣΗΜΟ! ΜΟΥ ΧΕΙ ΤΥΧΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ 3 Κ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟΤΕ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΡΥΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΜΑΝΙΚΑΚΙΑ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΦΟΡΑΩ ΙΣ ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΣΣΑΚΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΩΣ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕΣΑ! ΠΑΡΕ ΟΤΙ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ!

ΜΑΡΙΝΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΑ ΣΑΣ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΤΟΣ ΠΗΓΑΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain4.gif] ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΠΟΠΟΣ ΤΟΥ!!

ΚΑΤΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ Κ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΦΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥΣ Κ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ!ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΔΕΝ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΕ!!!!

ΛΕΓΑΜΕ :arrow: ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΑΑΑΑΝΤΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΦΑΑΑΑΓΑΑΑΑΚΙ ΤΗΣ,ΜΑΜ ΑΥΤΟΣ......ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΟΥΛΙΑΑΑΑ ΤΟΥ ΜΑΜ ΑΥΤΟΣ!

Κ ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΜΠΟΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!! ;);););););)

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΣΧΟΛΑΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΟΝ WINNIE ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΜΙΚΡΟ Κ ΕΡΧΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΠΑΡΔΑΛΟ! ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΜΟΝΟΧΡΟΜΟ ΣΙΕΛ Η ΛΑΧΑΝΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ!!!! ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ FACE ΦΟΒΕΡΗ ΦΩΤΟ!!!!!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣΣ????

ΚΟΥΚΛΑ! ΦΤΟΥ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΟΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΧΑΧΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ!!!! ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ FACE ΦΟΒΕΡΗ ΦΩΤΟ!!!!!!!! ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣΣ????

ΚΟΥΚΛΑ! ΦΤΟΥ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΟΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΧΑΧΑ!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! Καλέ τι ματάρες..... Φακούς φοράω :roll::roll::roll: Μια φοράω - μια όχι... Ανάλογα τα κέφια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Α ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol: ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΑ????????? :shock:

ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΛΕΓΑ ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΜΑΤΙΑ!!!!! ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΚΡΙΖΟΠΡΑΣΙΝΑ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΛΑΖΟΥΝ!!!

ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ...ΓΚΡΙΖΟΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΙΩΣ :evil::evil::evil:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΗΜΑΡΧΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΝ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!! :o:o:o:o:o:o

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΙΝΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΟΝ

ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ :?:?:?:?:?:?:?

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ;);)

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΕΙΡΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΚΛΕΡΑΚΙΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΤΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΑΚΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ?

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΚΙΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧ ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ .............. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

NEWMAMMY ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΥΠΝΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ !!!

Η ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΕΜΕΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥΔΙΤΣΑ!!! ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ Η ΦΩΤΟ ΚΟΥΚΛΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ :roll::roll::roll: ΑΛΛΑ ΠΟΥ!!!

ΚΟΥΚΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΨΟΥΝ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΥΓ

Η ΡΕΝΑΤΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ ΤΗΣ (ΝΟΜΙΖΩ) :oops::oops::oops::oops: ΑΧ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΡΩΕΙ???

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΤΙ ΛΕΕΙ ΦΑΓΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!????

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΚΕΝΕ 6 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ :o:o:o ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ? ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ????

ΕΤΟΙΜΗ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΝΤΡΑΠΗΚΑ :oops::oops: ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΕΦΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΞΕΧΕΣΤΗΚΕ??? :oops::oops::oops: ΝΤΡΕΠΟΜΕ! ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ! Κ ΧΤΕΣ 4 ΕΚΑΝΕ!

Η ΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ! ΑΧΡΙΑΣΤΗ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ!

ΘΑΛΕΙΑ ΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!! :oops::oops::oops:

ΜΠΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΤΖΙΦΟΣ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΑΤΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΕΞΑΡΘΡΩΣΗ ΩΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΟΥΠΕΡ!!! ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΝΟ!!!

ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΗΣΑ ΘΕΣΝΙΚΗ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΔΕΣΣΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΥΛΟΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!

Θάλεια μου σου είπε και η Έλενα, λογοθεραπεύτρια είμαι..αχρείαστη να σας είμαι!!! :D

Γεωργία μου φτου φτου!!! Είσαι κούκλα!!Θα συμφωνήσω με την Έλενα, και εγώ το ίδιο σχόλιο θα έκανα για τα μάτια!!!

Εγώ φοράω πράσινους φακούς και ενώ πάντα το λέω, όταν μου λένε ότι έχω ωραία μάτια, μερικές φορές βαριέμαι και απλά εισπράττω το κομπλιμέντο και καμαρώνω :lol::lol::lol: και η πλάκα είναι ότι όταν γέννησα πολλοί μου λέγανε, αχ μακάρι να πάρει τις ματάρες σου το μωρό!! Κούναγα και εγώ το κεφάλι χαμογελαστή, και έλεγα από μέσα μου "πού να ξέρατε..." :lol::lol:

Κορίτσια έβαλα την πρόσκληση όπως μου την έστειλε η κουμπάρα να την δω, πριν την τυπώσουν, στο προφίλ μου..για ρίξτε μια ματιά να μου πείτε γνώμες..ο νονός θα είναι ο γιος της κουμπάρας μου,16 χρονών. αλλά και η κουμπάρα μου(αυτή που μας πάντρεψε).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια εχω να σας ανακοινωσω κατι ευχαριστο

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΒΥΖΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΚΛΑΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!! :ymapplause::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif]:clap::clap:[smilie=wav.gif]

Αν και δεν εχω προλαβει να το διαβασω ολο το βιβλιο και δεν εχω εφαρμοσει κατα γραμμα τι λεει καταφερα οχι να την κοιμησω μονη της (αφου μονη της κοιμαται) αλλα να κοιμηθει ΟΛΟ το βραδυ μετα απο 6,5 μηνες ατελειωτου θηλασμου και γκρινιας. Το συνηστω ανεπιφυλακτα το βιβλιο!!!!

Ελενα ναι και εμενα χεζεται 5-6 φορες την ημερα αλλα γινεται γιατι κανει της κατσικουλας τα σκατουλακια!

Συμπεθερα κουκλα εισαι στοχω ξαναπει αλλα πιο ομορφος ειναι ο πασας μου. Ναι και εγω εψαξα στο νετ και μου αρεσε αυτοι απο το ΛΗΤΩ αλλα εδω δεν εχει και μαλλον θα το παραγγειλω γιατι θα μας τα παρει η νονα μας αρα δεν μας ενδιαφερουν τα λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...