Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Ελα να πιασουμε διατροφικη συζυτηση....

ελενα το μανταρινι μπορουμε να το προσθεσουμε ναι?? πως το ξεφλουδιζουμε απο τις σκληρες ασπρες ινες που εχει μεσα και μετα στο μπλεντερ??? Ξανθια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α ΟΧΙ ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ!!!!! ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΗΣΑ!!!!

Κ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΛΕΕΙ ΣΤΥΜΕΝΟ Κ ΣΤΡΑΓΓΙΣΜΕΝΟ!!!! ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΣ ΣΑΡΚΑΣ ΜΕΣΑ!

ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΙΣΕ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΥΜΠΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και εμεις το πορτοκαλι στυμμενο. εμεις γιαυτο τρωγαμε χορτα τοσο καιρο το σπανακι αν και λιγο βαρυ βοηθαει πολυ στη δυσκοιλιοτητα

ουτε μανταρινι δεν πειραζει τον επομενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΜΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΧΛΑΔΟΔΑΜΣΚΗΝΟΠΟΡΤΟΚΑΛΑΚΙ! ΜΠΑΝΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΕΜΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ

ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ!!!

ΕΛΕΝΑ ΝΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΠΟ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΦΑΓΕ ΤΟ 1/3 ΜΕ 1/2 ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΛ

ΕΙΜΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ :D:D:D:D:D:D:D ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!

ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΤΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΝΧΩΝΕΤΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΟΦΑΝΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΑΛΕΚΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΦΙΛΕΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΛΕΝΤΕΡ Η ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΟΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΠΧ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ???

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΔΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΓΕΙΡΙΣΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΝΟΥΜΕ Κ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ!!ΝΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ! :D ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΦΙΛΕΤΑΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΝΝΟΗΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΕΤΣΑ!!!!

ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΗΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑ Κ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ!!! ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΥΝΙΓΑΩ ΤΙΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ!!!

ΚΛΕΦΤΟΚΟΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μενου εχει για σημερα

φρουτο αβοκαντο μπανανα αχλαδι μηλο 2 ξερα δαμαγκηνα

μεσημεριανο μοσχαρι κολοκυθακι φασολακι κρεμμυδι σελινο πατατα

θαλεια οποιοδηποτε μερος του κοτοπουλου. Δηλαδη πηρα ενα χωριατικο κοτοπουλο εβαλα το χασαπη και μου το εκοψε σε οχτω κομματια μου αφαιρεσε την πετσα. Στο σπιτι βραζω πρωτα μονο του το κοτοπουλο με τα κοκκαλα μετα αφαιρω τα κοκκαλα και συνεχιζω το βρασιμο με το ψαχνο που εχει απομεινει και τα λαχανικα. της μικρης της αρεσει καλυτερα το κοτοπουλο παρα το μοσχαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας μας ειπε ολο το κοτοπουλο αλλα να ειναι χωριατικο αλλιως μονο στηθος και ουτε συζυτηση για κοκκαλα

μεχρι και αυγα χωριατικα βρηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΚΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΧΑΣΑΠΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ

ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?????? ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ!!!

ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρονια με κιμα επειδη βαριεμαι να μαγειρεψω

καλα και εμεις οταν θα ανεβουμε Αγρινιο θα ειμαστε μεσα στη πηγη αλλα και εδω στο νησι βρισκεις και πολυ καλα χωριατικα σε πολυ καλες τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!! ΤΗΣ ΦΙΑΧΝΩ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!! :?:shock:

ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑ ΦΙΑΞΩ ΨΑΡΙΑ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ!

ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΩΡΙΤΣΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΟΥΛΙΑ ΜΑΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΒΡΑΣΤΑ ΑΥΓΑ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΜΑΡΟΥΛΙ!!! ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ 2 ΦΑΓΗΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΟΥΜΠΙ ΘΑΛΙΑ ΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΦΑΓΑΚΙΑ ΣΑΑΣ????? ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΔΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΜΠΟΛ ΜΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΚΛΕΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΦΑΙ ΜΑΣ!!!

ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔκι μου??? πολλυ λεμαργεια λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΡΑΜΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΤΥΝΕΙ ΟΛΑ

ΤΙΠΟΤΑ ΦΑΓΑΜΕ 20 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΙ Η ΣΑΛΙΑΡΑ ΜΕ ΤΙΠΠΟΤΑ ΣΤΡΙΓΓΛΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ

ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑΚΑΝΩ'!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΗΑΛΙΑ ΕΤΣΙ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6-7ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ!!! ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕΚ ΔΩΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ! ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΓΑΛΑ! ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΜΠΟΛ! ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ??? ΜΠΑΣ Κ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ???? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΞΕΧΑΣΑ!!

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΞΩ Κ ΗΤΑΝ ΩΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Κ ΤΟ ΓΑΛΑ!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ Κ ΤΟ ΜΟΥΛΤΙ??? Η ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΛΙΟΜΕΝΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ? Η ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ???

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ Η ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑΤΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΘΑ ΤΟ ΛΙΩΝΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΕ ΒΑΖΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΡΜΟΣ

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΒΕΒΕΑ ΑΚΟΜΑ (ΑΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΘΕΡΜΟΣ ΤΗΣ CHICCO ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ)

http://www.chicco.gr/index.php?page=sho ... Itemid=142

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ

ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ!!!

ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον επειδη εγω βγαινω εξω και περνω μαζι της το μεσημεριανο ακου τι θα κανεις :

οταν τελειωνεις με το φαι και αφου το εχεις περασει απο το μουλτι να το αφηνεις να κρυωνει καλα και μετα να το βαζεις σε γυαλινο βαζακι και τσουπ στο ψυγειο. Οταν πας καπου θα το βγαζεις απο το ψυγειο και θα το τυλιγεις με μια πετσετα και οταν θα ειναι για να το φαει θα το ζεσταινεις μπεν μαρι δηλαδη θα ανοιγεις το καπακι και θα βαζεις ολο το βαζακι σε μπολ με καυτο νερο.

Εγω οταν της μαγειρευω της κανω φαι για δυο μερες και οτι περισσεψει στο βαζακι το γυαλινο και στο ψυγειο για να το φαει την επομενη μερα. τι νομιζες καθε μερα πανω απο την κατσαρολα??? Ελπιζω να σε βοηθησα εμεις παντως ετσι κανουμε. Το μονο που δεν μπορεις να εχεις μαζι σου ειναι το φρουτο αφου μολις αλεστει πρεπει να καταναλωθει σε μιση ωρα μεσα, αρα αν χριαστεις φρουτο μονο τα βαζακια απο το σουπερμαρκετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κάνετε?

Εμείς καλά είμαστε..λίγο χάλια νιώθω εγώ και δεν έχω πολύ όρεξη..πάντως σας διαβάζω εδώ για τα φαγητά και με έχει κυριεύσει το άγχος για το τί θα περάσουμε...πω πω πωωω.... :shock:

Προσπαθώ να συγκρατήσω όλα όσα λέτε για όταν θα τα χρειαστώ και εγώ αλλά νομίζω όταν έρθει ο καιρός θα σας ρωτάω ξανά και ξανά!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HΡΘΑ ΚΟΥΚΛΕΣ! :D

ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΓΕΛΑΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΖΙΦΟΣ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ....ΒΕΒΑΙΑ ΟΚ ΦΑΓΑΜΕ 4 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ....ΘΑΛΕΙΑ ΕΣΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΦΑΓΑΤΕ 20 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ....ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΟΥΡΛΙΑΖΕΕΕΕΕΕΕ..... :shock::shock::shock:

ΚΡΕΜΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ 40 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ! :)

ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!! :roll::?

ΕΛΑΝΑΤΣΑΚ ΚΑΛΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ!

ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Ο ΝΙΚΟΛΗΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ :x:x:x:x:x

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΧΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ

ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΖΟΟΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ :shock::shock::shock::shock:

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΗΤΑΝ 20 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΙ Η ΣΑΛΙΑΡΑ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΑΙ ΤΣΙΡΙΖΕ ΑΠΟ ΤΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΥΝΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΑ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μην αγχωνεσαι με το φαι εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε

ρουμπελα μου μην ανυσηχεις ηδικια πριν απο λιγο εφαγε 3 κουταλιες μπισκοτοκρεμα και μετα κοιμηθηκε στα ψεμματα γιανα την σηκωσω και να μην φαει αλλο τωρα παιζει στο δωματιο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ GUMMIEBEAR, ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΗΛΑ Κ ΤΗΝ ΤΙΓΡΗ!!!! ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΟΠΟΑΙΔΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ :lol:

ΑΛΕΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΚΑΝΩ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ! ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕ Η ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ Η ΚΑΠΟΥ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΠΕΝ ΜΑΡΙ Η ΖΕΣΤΑΜΑΤΟΣ! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??

ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΓΑΛΑ! :? ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΩΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΜΟΙΛΙΣ ΣΕ ΕΙΔΕ ΧΕΣΤΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ! ΦΕΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ :lol::lol::lol:

ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Κ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ Κ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΜΕΤΟ!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΝΩ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΑΡΕΣΙ!! Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΙΟ ΥΓΕΙΗΝΟ!!!

ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΟΜΩΣ!! ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Κ ΜΕ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ ΜΠΑΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΦΑΓΑΚΙ! ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΜΑΡΚΑ!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΝΕΣΤΛΕ Κ ΝΟΥΤΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΕΡΝΩ ΛΟΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ Κ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΡΡΥΖΑΛΕΥΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...