Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ Κ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!!!!!

ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ....ΗΛΙΟΣ ΖΕΣΤΗ.... ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΦΑΓΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΝΑΝΙ!!!!!!

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ!!! ΚΑΛΑ Ν ΠΕΡΝΑΤΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΜΕΣΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΛΟΓΩ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ. ΝΤΑΝΤΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΡΕΝΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΕΧ ΣΤΡΩΝΕΙ Η ΜΕΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΞΕΖΟΥΜΙΣΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΤΡΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΕΡΑ ΑΠ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ Η ΜΕΣΗ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΣΩΘΕΙ!!! ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ!! Κ ΕΣΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΜΙΑ ΒΑΡΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε?

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????

ΘΑΛΕΙΑ ΕΣΕΙΣ? ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΠΟ Η ΣΥΝΤΑΓΟΥΛΑ Η ΜΠΑ!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες. Το πρωι σας εγραψα 2 φορες και τις δυο με πεταξε εξω το σκατο!!!

Εμεις ειμαστε μια χαρα λιγο γκρινιαζουμε με τα δοντια (οταν της βαζω τη κρεμα ηρεμει) αλλα κατα τ'αλλα μια χαρα. Σημερα ειχε καλο καιρο και ετσι πηγαμε οικογενειακως και με το μπαμπα μου για φαι εξω (τσακισα κατι παϊδακια αλλο πραγμα) και η μικρη κυρια αφου εφαγε ολο της το φαγητο (κοτοπουλο κολοκυθι ντοματα κρεμμυδι φασολακι) ηπιε ολο της το νερο και εχεσε και 2 φορες και κοιμηθηκε στο τελος στο καροτσι της.

Θαλιτσα εμεις καθομαστε μια χαρα στο καρεκλακι μας. Φυσικα το καρεκλακι βρισκεται παντα στη κουζινα ωστε να καταλαβαινει οτι αυτο ειναι για το φαγητο της αλλα και οταν μαγειρευω την βαζω και καθεται και παιζει εκει χωρις προβλημα. Μονο το νερο το πινουμε ξαπλωμενες για να το πιανει πιο ευκολα η σουρλουλου!!!

Ελενα μου καλη επιτυχια με το γαλα!!! Εμεις ειμαστε ηδη στη μπισκοτοκρεμα αφου περασαμε τις υπολοιπες κρεμες. Πατατα και καροτο εγω ακομη δεν της ξαναβαλα στο μενου της αλλα αφου ανταποκριθηκαμε μια χαρα στο μηλο μπανανα θα πρεπει να ξαναρχισουμε το πατατα καροτο.

Ρουμπελα μου υπομονη θελει με τη κρεμα και χρονο. Ολα καλα θα πανε μπορει να μη θελει να φαει κρεμα και να φαει μια και καλη φρουτα και σουπες.

Ρενατα μου περαστικα ευχομαι στον αντρα σου η μεση ειναι ατιμο πραγμα. Ασε που οταν αρρωσταινουν οι αντρες μας γινονται πιο χαδιαριδες και απο τα μωρα μας.

Κοριτσια πρεπει επιγοντως να παω σε γυναικολογο. Εχω εναν αφορητο πονο στο στηθος που με τρελενει πραγματικα και φοβαμαι για το θηλασμο. Ελπιζω να κλεισω γρηγορα ραντεβου πριν ερθει η περιοδος μου για να προλαβω να κανω και το παπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock: KAΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΜΑΜΑ.... :shock::shock::shock:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΤΠΤ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ....ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ,ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΤΠΤ.. :shock::shock:

ΟΥΡΛΙΑΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΕΜΑΤΟ..... :shock::shock::shock::cry::cry::cry:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ???? ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΙΝΑΙ.... :cry::cry::cry:

ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΕΦΑΓΕ ΑΛΛΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΙ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΔΥΝΑΤΟΝ..... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω μια χαρα το καναμε οταν ηταν στην ειχα στη κρεβατοκαμαρα μας αφου παντα εκλαιγε οταν τελειωναμε. δεν προλαβαινα να ντυθω και τσουπ η κυρια στο βυζι

μηπως να πεις στη παιδιατρο σου να ξεκινησετε φρουτα αφου δεν τα καταφερνετε με τη σκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησερα κυριες μου

δεν εχω να πω πολλα τωρα γιατι εχω φοβερο κεφαλακι φτιαξει...ηρθε το πεθερονι μου

εκτος αυτου πεθαινω και με τη μεση

ελενα για λεγε, ποιες σταγονες δινεις στον αντρα σου για τη μεση??

καληνυχτα και θα τα πουμε αυριο λογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΦΑΜΕ..... :?:?

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ...... :lol::lol:

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΘΕΡΟΝΙ ΣΟΥ..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑΜΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΑΣ ΑΛΕΚΑΚΙ!!!! ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΟΛΟ ΑΣΠΡΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ!! ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΠΡΟΝΖΕ Κ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ :o:o

ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΕΝΑ 150ΕΥΡΩ!!!ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΤΟ!! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΑ ΦΕΤΟΣ ΑΣΠΡΟ Κ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!! ΠΟΥΦ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!! ΜΠΡΟΝΖΕ ΘΑ ΤΕΡΙΑΖΕ ΜΕ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ!

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΔΩΡΩΝ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΚΡΑ????? Ι :idea: ΘΕΛΕΤΕ?

ΟΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΛΕΓΟΝΤΑΙ DIFEND ΕΧΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ! ΒΑΖΕΙΣ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ 10 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΤΟΠΙΚΑ Κ ΤΡΙΒΕΙΣ ΕΛΕΦΡΑ!!! ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ!

ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ Η ΜΙΚΡΗ!! ΑΣΤΗΝ 1ΜΕΡΑ Κ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΕ!!! ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ Η ΤΙΣ ΔΙΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΥΘΕΡΕΤΑ!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΛΕΚΑΚΙ....ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΣΑΣ!!! :D

ΕΛΕΝΑΤΣΑΚ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ! :)

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σπέραααα!!!

Εμείς πήγαμε στο μνημόσυνο και μετά για βολτούλα και αργήσαμε να γυρίσουμε..

Το ότι θα έτρωγε έτσι ο γιος μου την κρέμα του, δεν το περίμενα με τίποτα..Χτες τη δοκίμασε και έκανε κάτι περίεργες γκριμάτσες στο πρόσωπο του..δεν είχα και τη μηχανή κοντά να του βγάλω καμία φώτο να σας τον δείξω!!! Σήμερα Έλενα σε θυμήθηκα που έλεγες για το κουτάλι!!Τα ίδια πάθαμε!!! Ήθελε να φάει και το μπολάκι!!Αφού μέχρι να ξαναγεμίσω το κουτάλι..γκρίνια..γκρίνιαααα!!! Εντομεταξύ του αύξησα και την ποσότητα σήμερα και τη λάτρεψε!!Μίκα μου νομίζω εσύ είχες ρωτήσει για τις ημερήσιες ποσότητες και σου είπα δεν ξέρω..αν θες ακόμα να μάθεις πες μου να σου πω..συγνώμη αλλά το είδα χτες καλύτερα, στις σημειώσεις του γιατρού..δεν το είχα προσέξει κοπέλα μου..

Έλενα να χαίρεσαι το λεβέντη σου!! :ymparty::ymparty:

Αλέκα, με για το στολισμένο σας δέντρο!!Πολύ όμορφο!!

Ρούμπι μου υπομονή..Εμένα με είχε προειδοποιήυσει ο γιατρός ότι θα χρειαστεί περίπου 8 προσπάθειες μέχρι να συνηθίσει το μωρό την καινούρια γεύση και να φάει..

Καλά, ότι θα ήταν κολλητική η γρίππη στον Πανμαιακό, να το καταλάβω..αλλά και η μέση? Από χτες το βράδυ, με έπιασε αφόρητος πόνος στη μέση και σήμερα δεν μπορούσα να περπατήσω καλά με το αριστερό μου πόδι..αυτά πάθαινα και πριν την εγκυμοσύνη και τα είπα του αναισθησιολόγου και δεν κάναμε επισκληρίδιο..και θέλω να πάω για μια εξέταση να δούμε αν είναι δισκοπάθεια ή όχι..να ξέρω στην επόμενη εγκυμοσύνη!

Να κάνω και μια ξανθιά ερώτηση, αν και εκ γενετής μελαχροινή? Έλενα, εσάς που σας είπε απόγευμα την κρέμα, μετά τα φρούτα σας είπε πρωί έτσι? όταν ξεκινήσουμε φρούτα,συνεχίζουμε την κρέμα το απόγευμα ή όχι??? :oops::oops::oops::oops: Θα τον πάρω και τηλ.αλλά πείτε μου εσείς μπας και δε γίνω ρόμπα σε αυτόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΦΡΟΥΤΑ ΠΡΩΙ ΦΑΓΑΚΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!! ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΑΝΤΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ! ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...να μαι και γω!!!!!!

Δεν μπηκα τοσες μερες και μου λειψατε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δεν μπορουσα να μπω γιατι ειχα ενα προβληματακι στην γραμμη και οτι να ναι :evil::evil::evil:

Σας διαβασα στα γρηγορα και δεν κρατησα πολλα πραγματα :oops::oops::oops::oops: ......

Εμεις ειμαστε καλα και με αρκετη γκρινια...αντε να βγουν τα δοντακια μας γιατι υποφερουμε!!!!!

Αλεκα πολυ ομορφο το δεντρακι σας και πολυ ζεστο...οταν το στολισω και γω θα σας βαλω φωτο!!!

Ελενα να χαιρεσαι το ψυχουλο....ειδες πως περασε μισος χρονος ουτε το καταλαβαμε!!!!!!

Καλη η ιδεα σου Ελενα αλλα πως θα γινει η ανταλλαγη;;;;;;;

Μια χαρα ο μικρουλης σου μπαμπατσοπαιδο!!!!!!!!!!

Γελασα πολυ με την κρεμα....ασε ασε και μεις μια απο τα ιδια!!!!!!

Περαστικα Μαρινα και μαμμυ.....εμενα οταν με πιανει η μεση φοραω ζωνη και περνω κανενα βολταρεν.........

Γεωργια μου καλα τι να πω για τον Γιωργαρο.....φοβαμε μην φαω και ξυλο :lol::lol::lol:

φτου φτου φτου αφου τον βλεπω και μου ερχετε να δαγκωσω την οθονη του υπολογιστη......

ααααααα παλι ζηλεψαμε και θα παμε να παρουμε και μεις τα μπλουζακια απο τα H.M

Οσο για την στολι σας ειναι φοβερη φανταζομαι ποσο θα του παει!!!!!

Κοριτσακια σορρυ αλλα δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο,που θα μου παει θα ξαναμπω στο πνευμα

καληνυχτα και φιλακια θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια δεν ειχα τι να κανω και εβαλα τικερακι ουαου!!!

Στελλα και εδω ανοιξε Η.Μ αλλα δεν ξερω που θα ηθελα να παω να δω πως ειναι!

Μαρια και εμεις πρωι φρουτο, μεσημερι σουπα και το απογευμα τη κρεμουλα.

Ελενα μπηκαμε σε προγραμμα χεσιματος αρα απο θα της προσθεσω πατατα θα την αφησω κανενα 2 μερες να δω πως θα παει και μετα και το καροτο

Ρουμπελιτσα ολα θα πανε καλα μη αγχωνεσαι θα το πιασει το κουταλι. Αστην να παιζει με το κουταλι της για να το συνηθισει και οταν προσπαθεις να την ταισεις αστην και αυτη να το πιανει το κουταλι και το το βαζετε μαζι στο στομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.................πόσα γράψατε καλέ???????

Αλέκα μου πολύ ωραίο το δέντρο σας.........πρέπει να στολίσουμε και μεις!!!!!!!!!!!!!!

Ρουμπι μαλλον δεν της αρεσουν οι κρέμες..........καλή επιτυχία με τις σουπες.........

Να σας πω τα νέα μας!!!!!!!!!!!!!!!!Για το ''κοιμήσου παιδί μου''..............

Διαβάσαμε το βιβλίο, το εξήγησα στον άντρα μου που κι αυτός διάβασε λίγο, όχι όλο..........Και το Σάββατο το βράδυ συμφωνήσαμε να αρχίσουμε τη μέθοδο!!!!!!!!!!!!!!!!Κάναμε μπάνιο, φάγαμε παίξαμε βρήκαμε και ένα νέο φίλο τον Ποντίκη και τον πήραμε στο δωμάτιο του ενώ μέχρι τώρα ήταν στο δωμάτιο μας..............

Άρχισε να κλαίει πηγαίναμε στην αρχή κάθε 3 λεπτά μια εγώ μια ο μπαμπας μετά το κάναμε 5 λεπτά..........έκλαιγε συνέχεια σπάραζε η καρδιά μου και ο άντρας μου που δεν αντέχει και πολλά ήταν χάλια.............στην 1,5 ώρα κοιμήθηκε........ήτανε 10 και κάτι.........πήγαμε τον σκεπάσαμε και ξαπλώσαμε και μεις...........δεν κοιμηθήκαμε καθόλου..........είχα την έννοια του, πήγαινα κάθε λίγο............ξύπνησε στις 7 το πρωί!!!!!!!!!!!!Ακόμα δεν το πιστέυω............Ενώ το προηγούμενο βράδυ έτρωε κάθε 2-3 ώρες χωρίς να πεινάει απ' οτι κατάλαβα...............

Συνεχίσαμε τη μέθοδο και ψες..........στη μισή ώρα κοιμήθηκε μέχρι τις 7 το πρωί..........ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

Δεν το πιστεύω με τίποτα...............και είναι πολύ διαφορετικός και τη μέρα...........ξυπνάει και δεν κλαίει περιμένει να πάμε να του μιλήσουμε..........και είναι πιο ήρεμος..............ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

Ψες πήγε να λυγίσει ο άντρας μου αλλά δεν τον άφησα...........κλαίγανε και οι 2..............

Τώρα ξέρω πως είναι για το καλό μας και μια χαρά καταλαβαίνουν τα μωρά μας από πολύ μικρά...........

Το μόνο πρόβλημα είναι οι δικοί μου που τους το είπα και με κράξανε.........και η μαμά μου που τον προσέχει αποκλείεται να κάνει το ίδιο τη μέρα..........η μαμά μου φώναζε ότι 6 μήνες τον νανούριζα και τώρα τον πήγα στο δωμάτιο του και τον αφήνω να κλαίει...........τι να κάνω?????????????Στο επόμενο θα το κάνω πιο νωρίς............

Και μεις μαλλον βγαζουμε δοντακια ολη μερα με το χέρι στο στόμα είναι.............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα δουλευει θα το παρουμε και εμεις. Εμεις δεν εχουμε δυσκολια στον υπνο με το που την κανω μπανιο την παιζω λιγο και την βαζω στο δωματιο της περνει την κουβερτουλα της και κοιμαται οποτε θελει αυτη. δεν την περνω αγκαλια μεχρι να κοιμηθει μονη της κοιμαται αλλα ξυπναει συνεχεια. μακαρι να δουλεψει και σε μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ!!!!! ΥΟΟΗΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΕ!!! ΑΝΤΕ ΜΑΜΥ ΤΡΕΧΑ ΠΑΡΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ Κ ΕΣΥ!!! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΤΟ ΧΑΛΑΣΕΙ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ Κ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 5Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!! ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΓΑΛΑ!!! :P ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ!(ΦΕΝΕΤΕ ΧΕΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ) Κ ΤΡΩΜΕ Κ ΑΠΟ ΟΛΑ Κ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΚΑΡΟΤΑ Κ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ!!!!

ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ......ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΣΚΑΤΟΥΛΕΣ????? :oops: ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ? Κ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΚΡΕΜΑΣ??

ΑΛΕΚΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΤΚΕΡΑΚΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΙΚΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειχα τι να κανω το πρωι και εψαξα να βρω τικερακι!!!

Ναι ειναι σχηματισμενα σαν κουρατσιδες (σαν της κατσικουλας τα κακα) λιγο σκληρα και καλοσχηματισμενα!!! ειναι φυσιολογικο γιατι τρωει στερεα τροφη οπως και εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...