Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

Γεωργία με για τα ρούχα!!!

Είναι πολύ όμορφα!!! Ωχ ωχ ωχ..φαντάζομαι τον Γιωργάκη μας μέσα εκεί να κάνει χαρούλες..!!!!

Και εμείς έτοιμοι είμαστε για δοντάκια!!

Μαρίνα μου, και εγώ αυτό σκέφτηκα..Στολή και φωτογράφο!!

Εμείς ξανακάναμε ορό..αλλά αυτή τη φορά του έβαλα το spray που είχα με θαλασσινό γιατί δεν άντεχα άλλο κλάμα..θα κλαιγε που θα κλαιγε με τον αναρροφητήρα...ε κάναμε και αναρροφήσεις και έκλαιγε..Τον τύλιξα, όπως μου είπε μια κοπέλα και του ακινητοποιούσα όσο μπορούσα το κεφαλάκι και του ρούφηξα...Πάντως στα κακάκια του είχε όλο μυξούλες..αυτές που κατάπινε...δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ..από τη μια μου λένε ότι είναι καλό γιατί φεύγουν, από την άλλη όχι γιατί πάνε και στα πνευμόνια του :roll::roll: ουφ........... :-?:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμάν βρε Μαρία μου... Τι ταλαιπωρία!!! Ο γιατρός δεν σου έδωσε κανένα σιροπάκι? Εμείς όταν είχαμε τόση μυξούλα πήραμε και σιρόπι.... Ρώτησέ τον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki me to sprei den tha kataferis k polla mono me oro me siriga na mpeni apo tin mia k na vgeni apo tin ali des edo isos se voithisi peripoy k ego etsi ta kano mono poy kratao ego to moro pano apo ton niptira k o antras mou toy vazi ton oro ,otan ime moni moy vazo xarti pano stin alaksiera k ton vazo mproumita k toy kratao to kefali mia deksia k mia aristera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!! ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΣΕΙ...ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ....ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ? ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ, ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΦΤΥΝΕΙ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΓΑΛΑ. ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΕ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ Η ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΕΤΣΙ? ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ? ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ?????? ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ, ΕΧΕ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ. ΚΙ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΑΡΚΑ. ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑ ΜΕ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙ. ΕΦΑΓΕ 3-4 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΟΥΣΕ. ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ. ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΑΛΛΟΣ ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ. ΚΑΘΕ ΣΤΑΔΙΟ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥΦ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!! ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΠΟΝΕΣΕ ΠΑΛΙ :?:?:?:?

ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΥΣΚΕΣ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ :lol: ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙΛΑ 9.050 ΚΑΙ ΥΨΟΣ 71!

ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΡΑ!

1) ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ Η ΧΝΟΥΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΕΝΟΥΝ ΞΑΝΑΧΑΝΟΝΤΑΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΑΥΤΟΣ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΤΡΙΧΕΣ ΟΠΩΣ ΕΝΑΣ ΕΝΗΛΙΚΟΣ ΑΞΥΡΙΣΤΟΣ! Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΟΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΜΦΑΝΕΣΤΑΤΑ Κ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΧΕ ΔΕΙ!!! ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΛΕΕΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!

2)ΑΛΕΚΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! Ο ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΕΡΕΙΕΧΕΙ ΑΛΕΥΡΑ ΑΠΟ ΣΙΤΙΡΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ 8! ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ! ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ Η ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΡΥΖΛΕΥΡΟ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΣΙΤΙΡΑ!

3)ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΚΤΙΝΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕΡΟΣ Κ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΦΡΟΥΤΟ ΠΕΡΕΙΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΠΟΡΙΑ ΣΥΚΑ ΚΤΛ ΣΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΧΛΩΡΙΔΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΕΙ ΜΟΙΡΑΙΟ ΑΝ ΑΝΑΠΤΥΧΘΕΙ! ΟΧΙ Κ ΣΤΟ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ! ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΗΛΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΧΛΑΔΙ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ! ΑΠΟ ΟΣΑ ΡΩΤΗΣΑ!

4)ΟΧΙ ΣΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ Κ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Κ Η ΤΗΕΝΑ!

ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΝΕΑ!ΚΟΒΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΜΗΛΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΑΧΛΑΔΙ Κ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΑΛΑ ΣΤΡΑΓΓΙΣΜΕΝΟ! ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΜΑΣ ΩΣ ΕΧΕΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ Κ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΑΑΖΟΥΜΕ ΚΡΕΑΣ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΟ Η ΦΙΛΕΤΑΡΙΣΜΕΝΟΥ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΗΘΟΣ!

ΑΛΑΖΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΠΑΑΑΑΑΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ Κ ΟΙ ΑΝΑΓΩΓΕΣ Κ Η ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ Κ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΦΡΙΣΟΛΑΚ ΚΟΜΦΟΡΤ! ΜΟΥ ΔΩΣΕ Κ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ!( ΤΟ ΠΕΡΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ????)

ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ ΔΙΑΤΑΓΗΣ! ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΛΛΗ ΚΡΕΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 8 Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ :o:o:o:o ΜΙ Α ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΙΑ ΒΑΝΙΛΙΑ!!!! ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ :shock::shock: ΚΑΛΑ ΡΕ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ????? ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΘΕΩΡΕΙ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΧΥΝΤΙΚΗ ΟΛΟ ΣΥΝΤΙΡΙΤΙΚΑ ΒΛΑΚΕΙΑ!!! Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΡΟΦΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΕΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ???? ΘΑ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΛΑΓΗΚΑΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ Η ΦΡΟΥΤΩΝ!! :?:? ΜΕΤΑ ΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ Ε?

ΩΧ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗΝ Η ΑΛΑΓΗ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΙΑΣΕ ΠΑΛΙ!!!!

Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΙΕΖΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!! ΟΣΟ ΦΑΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΣΥΜΠΗΡΟΜΑ ΓΑΛΑ.....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΙΘΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΤΟΙΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ :shock::shock::lol::lol::lol::lol:

ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΣΑΣ

ΕΛΕΝΑ ΠΩ ΠΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ?

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΡΩΤΕ ΜΟΝΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ?

ΕΜΕΝΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΧΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΛΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΣΜΑ :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΝΑ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ :shock::shock::shock:

ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΑ ΣΦΙΓΓΕΙ :(:(:(:(:(

ΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΝΕ :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, εμείς μόλις γυρίσαμε από τα πεθερικά μου. Κοιμήθηκε το μωρό εκεί, και το φερα κοιμισμένο και δεν του έκανα ορό..θα πλάνταζε στο κλάμα και θα μου την έλεγαν και δεν ήθελα να δημιουργήσω θέμα..

Θένα μου να σαι καλά κοπέλα μου, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και τον άντρα σου!! Κατατοπιστικότατο τα βιντεάκι και κοντά σε αυτό είδα και άλλα...Πολύ εύκολο φαινόταν..θα δοκιμάσω αύριο το πρωί και θα σας πω τα αποτελέσματα! Το μωράκι εκείνο όμως δεν κουνιόταν και δεν έκλαιγε...για να δούμε τον δικό μου τί θα κάνει...

Έλενα μου ταλαιπωρία ε? Πω πω τί έχουμε να τραβήξουμε...

Εντομεταξύ εμένα ο γιατρός μου είπε την κρέμα βανίλια την οποία ξεκινάμε :ymapplause: το Σάββατο, μου είπε απόγευμα.Τις άλλες πιο μετά, πρωί.Τί ήθελα και το πα στις θειάδες του άντρα μου? Μα κάνει απόγευμα η κρέμα? Μήπως έκανε λάθος ο γιατρός? Γιατί δεν τον ξαναρωτάς? όχι παιδάκι μου, πρωί να τη δώσεις,εγώ στα παιδιά και στα εγγόνια μου, πρωί την έδινα...Μα ποιός είναι ο γιατρός σου είπαμε? Μήπως δεν άκουσες καλά? .... :|:|:|

Και όλα αυτά τα συζήτησα με το γιατρό, μπροστά ο άντρας μου και μου τα έδωσε σε χαρτί γραμμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΚΡΕΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ 8!!!! ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΙΣΚΙΛΙΟΣ!!! ΜΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ 6!!!! Κ Η ΒΑΝΙΛΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΤΗΝ ΔΩΣΑΜΕ ? ΟΧΙ!

ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΤΡΟΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΚΑ ΜΟΥ. ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ !!!

ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ? ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΑΠΟ 4,5 ΜΗΝΩΝ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΜΕ 6,5 ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ. ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ή ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΑΠΑΧΟ. ΤΑ ΣΕΡΒΙΡΟΥΜΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΧΥΜΟ ΝΤΟΜΑΤΑΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΑΔΑΚΙ.

ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΑΓΓΙΝΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΖΑΡΙΑ. ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΨΑΡΙ ΚΑΙ ΑΥΓΟ.

ΑΛΛΑ ΑΝΤ' ΑΛΛΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΓΑΛ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΞΕΝΟ, ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΒΑΠΟΡΕ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 8ο ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΕΝΩ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑ 1,5 ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ALMIRON. TI NA ΠΕΙΣ ? ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!! ΓΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ!!!!! ΕΧΕΙ ΣΠΟΡΙΑ!!!

ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ! ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Κ ΕΝΑ ΑΠΟ ΚΙΛΚΙΣ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΔΙΟΛ ΤΗΝΜΑΝΑ Σ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!!!!!! ΤΩΡΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ....

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΓΙΑ ΓΑΛΑ! ΕΩΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΟΝΟ ΣΚΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ Η ΤΣΕΠΗ ΣΟΥ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 9 ΣΕ ΝΟΥΛΑΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαϊομανες!

ελενα για ξαναπες επειδη ξανθια δεν ειμαι αλλα σκεφτομαι σαν ξανθια(τελειως χαζη, το λεει και ο πεθερος μου) τελικα θα φατε φρουτο???η οχι???

εγω παντως τον παω τον γιατρο σου γιατι ειναι υπεραναλυτικος

μια χαρα στα λεει και νιωθεις και ασφαλεια μετα εσυ και ολα καλα!

μπραβο σου που τον διαλεξες!

εμεις φαγαμε βανιλιες σημερα και ενα αχλαδι και λιγο καλυτερα ο κωλαρινος μας αλλα και παλι για να κανει τα ηχητικα του πολυ ζοριστηκαμε

για το δε παραγωγικο κομματι ζοριστηκαμε ως εκει που δεν παει αλλα καναμε εν τελει

κοριτσια σορυ δεν θυμαμαι αν το διαβασα εδω αλλα νομιζω εδω ηταν:ελεγε καποια οτι οταν εχει το παιδι νινιδα ειναι σαν αλλεργια?

ενημερωστε ρε κοριτσια...τι εννοειτε? εμενα και τα δυο ειχαν νινιδα, πρεπει να προσεχω περισσοτερο?

και μαλιστα την παρουσιασαν πολυ μετα τον 2ο μηνα και η γιατρος δεν ειπε τιποτα μονο να παρω μια λοσιον και οκ εφυγε μετα...

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τη διδυμομανούλα για το γιατρό σου Έλενα!!

Μαμμυ, και εγώ κάπου το διάβασα σήμερα αυτό για τη νινίδα!!Εμένα δεν είχε απλά πρόσφατα παρατήρησα νινίδα σε ένα πολύ μικρό σημείο του κεφαλιού του.Το είπα στο γιατρό και μου είπε ότι δεν είναι τίποτα..άλλοι μου είπε βάζουν ενυδατική λοσιόν ή λαδάκι..η βαζελίνη μου είπε ότι κάνει καλό αλλά μου λέει, άστο και θα φύγει μόνο του και έτσι και έγινε!! Έχει εξαφανιστεί σε μια βδομάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΞΑΝΘΙΑ!!!!! ΦΡΟΥΤΟ ΘΑ ΦΑΜΕ..... ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΗΛΟ (ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ)ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΡΙΝ!!! ΔΗΛ ΤΡΩΜΕ ΜΗΛΑ ΑΧΛΑΔΙ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΝΑΝΑ! ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΧΕΙΜΩΝΑ!

ΕΜΕΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ ΕΝΝΟΩ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΚΤΛ ΚΤΛ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ Κ ΑΣ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΔΙΣΚΙΛΙΑ!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΝΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ΕΕΜΕΝΑ ΕΒΓΑΛΕ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΒΑΛΑ ΛΙΓΟ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΤΕΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο μας. Εχω το υπολοιπο σιδερο να τελειωσω, μετα να ταισω τη μικρη και μετα τραπεζες και ψωνια (αφου η Σαντυ θα κοιμαται στο καροτσι της)

Ευχαριστω Ελενα που ρωτησες το γιατρο σου, τελικα πετυχα και τον δικο μου το απογευμα και μου ειπε να μην το δωσουμε ακομα. Παντως εμεις καταφεραμε να τρωμε και μετα να κοιμομαστε χωρις γαλα για 2 ωρες που σημαινει οτι η Σαντυ χορταινει, ετσι η αγελαδα μανουλα της δινω μονο βυζι το βραδι μεχρι στις 7 το πρωι. Ελενα ο καθε γιατρος εχει διαφορετικη αποψη για τις διατροφικες συνηθειες των παιδιων και ξερουν καλυτερα τα παιδια μας αρα καλα εκανε που σας εδωσε αυτο το προγραμμα.

Κοριτσια τελικα εφτιαξα 7ημερο προγραμμα και ησυχασα. Πλεον δεν σπαω το κεφαλι μου τι θα φαει καθε μερα και σε ποιους συνδιασμους. Εμεις ξαναξεκινησαμε το μηλο μπανανα αλλα σε μικρη ποσοτητα και βαλαμε στη διατροφη μας το αβοκαντο και το μανγκο ωστε να περνει της βιταμινες που της λειπουν απο εκει και δεν εχουμε κανενα προβλημα στο κωλο μας. Εμεις τρωμε τα παντα για μεσημερι ντοματα,κρεμμυδι, σελινο,φασολακια,κολοκυθι κιτρινο πρασινο, χορτα γλυκα ωστε εξισορροπειτε το γευμα της αφου δεν τρωμε πατατα καροτο αλλα σιγα σιγα θα μπουνε και αυτα στο μενου μας. Ξεκινησαμε και την μπισκοτοκρεμα χθες και ειμασταν πολυ χαρουμενες αφου την φαγαμε ολη.

Ρενατα μου γιατι σου ειπε να σταματησεις το θηλασμο??? Τον θηλαζεις ακομη ενδιαμεσα στα γευματα??? Εμενα το μονο που μου ειπε ο παιδιατρος να τσεκαρω αν εχω γαλα πριν την ταιζω.

Μικα μου υπομονη θελει. Εμενα ακομη τρωει με την πιπιλα ή το καλυτερο που βρηκαμε με το μπιμπερο που εχει το νερο της μεσα. Απλως καθε μερα τρωει ολο και πιο πολυ χωρις πιπιλα και μετα για να την τελειωσει την βαζω. Ασε που το μια ωραια πεταλουδα το εχει μαθει ολη η πολυκατοικια αφου το λεω ισα με 100φορες!!!!

Συμπεθερα τι ομορφος που ειναι με τα δοντακια του. Καλοφορετα τα ρουχαλακια σας. Σκεφτηκα για την βαπτιση (που θα γινει του χρονου) το προσκλητηριο να ειναι παραμυθακι τσεπης. Τι λετε καλη ιδεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!

ελενα ελαιολαδο εβαλες κι εφυγε?

αλεκα καλη ιδεα

ρενατα με τα γαλατα κατι παιζει και δεν εχω κατσει να διαβασω ακομα τι ειναι καλυτερο για το πρωτο ετος ζωης του παιδιου

εννοω με τα εβαπορε και τα φρεσκα και τις σκονες κτλ

πρεπει να αρχισουμε να το κοιταμε και αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA ΚΟΡΙΤΙΣΙΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΜΑΣ :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Κ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΑΛΙ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΤΡΥΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΚΟΜΕΝΗ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΗΚΑ! ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!!

ΜΑΜΥ ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΕΒΑΛΑ! ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ! Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΦΥΓΕ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ!

ΑΛΕΚΑ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΕΚΑ Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΑΛΑΖΩ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ.... Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ <ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΝΕ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ,ΤΟΥ ΡΙΧΝΑΜΕ Κ ΚΑΚΑΟ ΓΙΑ ΠΟΙΚΙΛΙΑ????>Κ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΙΘΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ! ΓΑΙΤΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΟΙΚΟΛΙΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε Ελενα μου, σου ειπα καθεμωρο ειναι διφορετικο οπως και ο γιατρος (γιαυτο εχω 2 παιδιατρους). Εμεις οταν τρωμε Ελενα μετα την πεφτουμε για υπνο. Αν ειναι γαστρεντεριτιδα κοκα κολα ζεστη διαιτα και μασκα για να πλησιαζεις το μωρο.

Διδυμομανουλα μου δικιο εχεις για τα γαλατα πανικο θα παθουμε μεχρι να ανακαλυψουμε τι θα πινουνε τα αγγελουδια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΓΒΑΛΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΙΝΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. ΕΛΕΝΑ ΟΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΠΟΥΣ ΖΕΙ. ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ (ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ) ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΛΛΙΣΑ ΘΑ ΤΟΝΑ ΑΛΛΑΖΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΤΟ ΖΗΤΑΩ ΕΓΩ. ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΣΙΓΣ ΣΙΓΑ ΤΟ ΒΥΖΙ. ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΕΣΥ ΜΕ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΥΝΟΗΣΟΥΝ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΑΖΟΥΜΕ ΓΑΛΑ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΑΓΕΙΡΙΣΑ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΕ!!!! ΡΕΝΑΤΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ!!!!

Α ΕΠΙΣΗΣ ΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΞΕΡΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ!!! ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΝ ΔΙΑΛΕΞΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ΑΠΘ Κ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!! Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑΝ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ Κ ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΕΛΙΚΑ!! ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΕΝΕΤΕ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!! Κ ΕΧΕΙ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΙΤΕΣ ΚΤΛ ΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ξεχασα να σου γραψω οτι εμεις το ειχαμε παρει το γαλα που ειπες για πολυ λιγο ομως

του μπεμπη το εδινα μονο και δεν του αρεσε καθολου γι αυτο και στο τελςο πηρα το βιολογικο γαλα της φρεζιλακ και χεστηκαμε και με το παραπανω

αλλα το φρισολακ δεν του αρεσε και δεν το επινε και καπως επηζε στο μπουκαλι περιεργα

αυτο δεν σημαινει βεβαια οτι αν το παρετε εσεις οτι θα παθετε το ιδιο

παιδι με παιδι διαφερει

ευχομαι καλες αφοδευσεις και παω να ζουρλαθω με τα παιδια μου που δεν λενε να κοιμηθουν λιγο παραπανω σημερα και θελουν να με αποκανουν τελειως

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κάνετε?

Έλενα είσαι καλύτερα?

Σήμερα έκανα ακριβώς ότι και στο βιντεάκι που είδα, για το ξεβούλωμα της μύτης!! Βασικά, μη με βρίσετε, ήταν ότι μου είπατε απλά βιντεοσκοπημένο :oops::oops: ...ε...μέχρι να πάρω μπρός ήθελα και εικόνα... :oops::lol::lol::lol::lol:

και...ΠΕΤΥΧΕ!!!! Επιχείρηση μύτη=καθαρή!!! Απλά ήταν το μεσημέρι ο άντρας μου στο σπίτι και τον έβαλα να κρατάει αυτός το μωρό και εγώ έβαλα ορό και ρούφηξα..Το μωρό δεν κατάλαβε τίποτα και καθαρίσαμε και τη μύτη..Μέχρι τώρα το βράδυ δεν ξανάκουσα χρου χρου αλλά ξέρω ότι δεν εξαφανίστηκαν οι εχθροί ως δια μαγείας!! Θα τις καταπολεμήσω και αύριο τις κακές μυξούλες... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μανουλε

χερωμαι που βοηθισα αν μπορεσω θα φερω βιντεακι με αλλο τροπο πιο εφκολο θα το γραψω κ θα σασ το δειξω ;)

κοριτσια αν θελετε φτιαχνετε κ εσεισ ριζαλεωρο δικο σασ,περνετε βιολογικο καστανο ριζι κ το βαζετε στο μουλτι μεχρι να γινει σαν πουδρα κ μπορητε με το γαλα σασ κ νερο ζεστο να το κανετε κρεμα :P

elena ειχα παρει κ εγω το comfort γιατι εκανε κ για τουσ κολικουσ που ειχε εμαν σασ νεογενητο αλλα τον εκοβε η κυλια συνεχεια κ πονουσε το εντερο ασα που δεν ειχε ωραια γευση ουτε μυροδια κ το ειχαμε σταματησει ελπιζω να σασ αρεσει εσασ κ να σασ βοηθισει :)

εμασ το κοτοπουλο μασ ειπε στον ογδοο εχει ολο ορμονεσ σε μια βδομαδα απο πουλακια γινοντε για σφαξιμο η αληθεια ειναι :roll: καλυτερα μοσχαρακι η γαλοπουλα κ αρνακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...