Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΑ ΜΕ ΚΑΡΜΠΟΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ?????????????????????????????????? :lol::lol::lol:

ΑΣΕ Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΟΥΜΕ ΣΤΗ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ Κ ΕΜΕΙΣ! ΝΑ Κ Ε ΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ OFF ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ

ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

ΕΛΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΛΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΒΓΕΝΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ!!!!!! ΡΕ ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ....ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.....ΡΕΥΕΤΕ.....ΑΝΑΣΤΕΝΑΖΕΙ.....ΚΛΑΝΕΙ.....ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΡΑΚ.....ΔΕΝ ΑΝΑΣΕΝΕΙ.... ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ.... Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΛΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΛΑΓΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕ ΚΙ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕ :lol::lol::lol:

2 ΠΑΤΑΤΕΣ 2 ΚΑΡΟΤΑ 50 ΓΡ ΚΡΕΑΣ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΟΡΤΑΡΙΚΑ!!!! ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕ :lol::lol: ΑΛΕΘΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΣΟ Κ ΤΟ ΤΑΙΖΟΥΜΕ!!! ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΕ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ! ΤΟ ΖΕΣΤΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΚΙ ΠΑΛΙ!

KAΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!! ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ??? :lol:

ΕΛΕΝΑ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΣ....ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΤΑΚΑ ΧΘΕΣΙΝΗ...ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ....

ΕΛΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΧΩ ΝΕΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕ ΚΡΕΜΑ!!!!

ΑΑΑ ΩΡΑΙΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ?

ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ....

ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??

ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ....

ΩΧΧΧ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ..... :shock::shock::lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια λιγο γρηγορα γιατι εχω ενα σπιτι μπουρδελο και περιμενο τον πατερα μου για επισκεψη αφου ειδε χθες τις φωτο του μπανιου και την πεθυμησε (τρελαμενος παππους)

Μαριαχαρ ο βηχας ειναι επειδη καταπινει τις μυξουλες και πνιγεται. παντα θα του κανεις τον ορο πρωτα, μετα θα τα τραβας με τη μαμακια που φυσας που εχει στα φαρμακια (το χειροκινητο της chicco δεν κανει τιποτα απολυτως) και να το ξαναπας σε 4 μερες παλι γιατι ειναι ιωση και μπορει ο λαιμουλης του ναναι ερεθισμενος και βηχει.εμεις ετσι την πατησαμε αλλα δεν πηραμε καθολου φαρμακα μονο οτριβιν για τη μυτη και μονο αν σηκωσει πυρετο πανω απο 37.5 θα πιει ντεπονακι.

Θαλιτσα και εγω κατσαρολακι χαλαρα!!! Σημερα το μενου μας περιεχει κοτοπουλο-γλυκια κολοκυθα-ντοματα-κρεμμυδι. Και εγω μαγειρευω για 2 μερες και το βαζω σε ενα γυαλινο βαζακι στο ψυγειο και την επομενη μερα τοποθετω το βαζακι μεσα σε νερακι και ετσι το ζεσταινω και το τρωει μια χαρα. Αλλα της κανω πολλα λαχανικα και διαφορα να μην βαριεται αφου δεν τρωμε πατατες και καροτα.

Ελενα αστον να βρει αυτος μποτακια, να τα πληρωσει κανενα 150ευρω ετσι να το ευχαριστηθει!!!Παντως εγω σας τα ελεγα εκπαιδευστε τους αντρες σας δεν με ακουγατε καλα να παθετε. Εγω καθε μερα στις 5 φευγω απο το σπιτι πηγαινω στη νονα της μικρης και πινω καφε και βλεπω το εργο μου (το κισμετ) μονη χωρις μωρο χωρις κλαματα χωρις τσιριδες, σας πληροφορω απο τις 5 μεχρι της 7 ουτε τηλεφωνο δεν περνει του τοχω απαγορευσει να με ενοχλησει!

Ρουμπελιτσα μου καλημερα βαλε τον αντρα σου να την ταισει μια μερα να σου πω εγω αν θα ξαναβγαλει κουβεντα!!!

Κοριτσια η κορη μου δεν παιζεται. Κατα της 6 σημερα (ωρα βυζιου) την πιανω μουσκεμα απο το κατουρο ρουχα, σεντονια και δεν συμμαζευεται. Λοιπον της βγαζω τα ρουχα, αλλαζουμε πανα (ηταν και χεσμενη πρωινιατικα),την ξαναξαπλωνω στο δωματιο της και της λεω " η μαμα θελει να κοιμηθει, πρεπει και εσυ να κοιμηθεις και της σβηνω ολα τα φωτα και της αφηνω μονο τα φωτακια της ενδοεπικοινωνιας". Παω στη κρεβατοκαμαρα μου,ξαπλωνω και ανοιγω δυνατα το ασυρματο για να την ακουω και αρχιζει η κυρια να λεει "ααααμαμαμαμαμαμαμα" τα παιξα αφου τοσο καιρο ελεγε "ααααμπααααμπαααα" η σκατουλα. Παντως και εγω κοιμηθηκα και αυτη κοιμηθηκε χωρις να την παρω αγκαλια ή να τη φερω στο κρεβατι μου.

Σημερα οπως σας ειπα το μενου μας ειναι κοτοπουλο το βραζουμε με τα κοκκαλα, μετα αφαιρουμε τα κοκκαλα και προσθετουμε τα υπολοιπα λαχανικα. Επισης για πρωινο θα φαμε μπανανα(κομματι)-μηλο(κομματι)- αχλαδι(ολο) -βανιλια(ολη) και θα τα χτυπησω με φυσικο χυμο ροδι θα'ναι μουρλια! Αντε αργησα πρεπει να παω να κανω δουλειες μιας και η μικρη παιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...........πόσα γραψατε καλέ 1 βράδυ??????????6 σελίδες!!!!!!!!!!!!!!

Η Σαντυ και ο Δημήτρης κουκλάκια απίστευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!Ούτε εμείς καθόμαστε Μαράκι αλλά μόλις τα καταφέρουε θα αγοράσουμε παιχνιδάκια για το μπανάκι μας!!!!!!!!!!!!!Δεν κρυώνουν όμως έτσι????????????

Εμείς ψες κάτι πάθαμε............κοιμήθηκε στις 10 και ξυπνούσε κάθε λίγο με κλάματα..............Νόμιζα πως ήταν άρρωστος γιατί έκλαιγε αρκετά..........πήγα να του δώσω παναντολ σιροπάκι και μου το φτυνε και ήθελε να κάνει εμετό.........είχε και πολλές μίξες δεν ξέρω...............πάνω από μισή ώρα προσπαθούσαμε να τον ηρεμήσουμε και κλάμα...............του εβαλα και ορό...........χειρότερο κλάμα.............μετά ηθελε παιχνίδι και 3,5 η ώρα καταφεραμε να κοιμηθούμε και επειδή ξυπνάει κάθε πρωί 7 σήμερα τον ξύπνησα εγώ στις 8,5 που θα φεύγαμε..............αφού δεν κοιμήθηκε όλη νύχτα............ούτε και εμείς δηλαδή.............

Στελλα μου πολυ ωραιο το σπιτάκι σας.............θελω κ γω.............εμείς ακόμα να στολίσουμε...........

Ελενα μου αστον να λέει κάνε εσύ πιστωτική και άστον............όσο για τις κουβέντες για το μωρό όλοι τα ίδια..........ίσως ζεσταίνεται ίσως κρυώνει ίσως το πανί.............

Ψες ο αντρας μου λεει κοιταξες το πανί ίσως γι'αυτό να κλαίει............:lol::lol::lol: :lol: Μα καθε βραδυ κανει 12 ωρες χωρις να αλλάξει πανι τώρα τον πείραξε???????????Αντρες παιδί μου άντρες............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια !

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ Κ ΕΣΥ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ!Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ! ΖΟΡΙ ΘΑ ΧΕΙ!

Κ ΜΕΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΧΤΕΣ Κ ΕΙΔΑ Κ ΕΠΑΘΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ! ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΧΤΕΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΟΜΩΣ) Κ ΤΟΥ ΒΑΛΑ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ ΜΕ ΛΑΔΑΚΙ!! ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΓΗΚΑΝ ΠΡΩΤΑ ΚΑΤΙ ΣΚΛΗΡΕΣ ΚΑΚΟΥΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΣΑΝ ΤΙΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ!!! ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΝΕΥΕΙ??? ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ???

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΟΥΝ ΟΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ!!!! ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΑ ΕΔΩ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΧΝΟΥΔΙ ΣΤΑ ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ! ΣΥΝΕΒΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες τι κανετε?

μαρινακι περαστικουλια σας μακαρι να μην ειναι τιποτα και να ησυχασει ο ορεστης

ελενακι και μενα ο νικολας εχει χνουδι πολυ ελαφρυ και στα μπαλακια και στην υβη πανω απο το πουλακι!!!! μεγαλωσαν τα αγορακια μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλεκα μια χαρα τα εχεις ταχτοποιησει ολα εγω ακομα προσπαθω να τον εκπαιδευσω τον μπαμπα μας που θα παει θα μαθει!!!! ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΗΝΗ ΠΑΘΗΣΗ! Κ ΤΟ ΦΟΒΗΘΙΚΑ ΛΙΓΟ!

ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές όλες!!

Αλέκα μου, είπαμε η Σάντυ είναι το κάτι άλλο!!! ;)

Μαρίνα μου τελικά τραβάς μεγάλη ταλαιπωρία ε? Δεν πειράζει, θα 'ναι ήσυχος όταν μεγαλώσει!!Εμένα που είναι ήσυχος τώρα μου λένε ότι θα τραβήξω πολλά όταν μεγαλώσει και αρχίσει να περπατάει και να τρέχει :shock: Θα δούμε!!

Έλενα μου και μένα έχει χνουδάκι..εδώ και αρκετό καιρό μάλιστα!! Μην ανησυχείς, φυσιολογικό είναι αυτό!! Το μόνο που μπορεί να έχουν τα μωρά μας είναι Πανμαιακίαση!!! :lol::lol::lol::lol:

Πάντως δε χάνεις τίποτα να ρωτήσεις το γιατρό σου, και να μας πεις και εμάς τί γίνεται!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΥΣΗΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΩΚΟΜΠΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ!!

ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΡΙΧΕΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΥΡΕΣ Κ ΜΕΓΑΛΕΣ Κ ΣΚΛΗΡΕΣ! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ( Ο Μ@Λ@ΚΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ) ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΑΥΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΥΝΑΧΑΚΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΚΑΚΑΣ ΑΠΕΡΓΟΥΣΕ ΣΤΟ ΙΚΑ! ΜΟΛΙΣ ΤΙΣ ΕΙΔΕ ΕΦΡΙΞΕ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ Κ ΒΡΕΘΗΚΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ!!! ΜΕΓΑΛΩΝΕ Κ ΟΡΙΜΑΖΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΠΟΛΛΥ ΝΩΡΙΣ! ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΩΡΗ ΓΗΡΑΝΣΗ! 1 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΧΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΒΥΖΙ! ΚΑΤΙ ΜΕ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΕΠΕΕΖΕ! ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΚΡΟ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΡΧΟΤΑΝ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ!!! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΣΤΑΜΑΤΑΝ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ!

ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΑ!

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΛΑ!

ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΨΑΧΝΩ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ!!!!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμας κοριτσια!!! Ξεπατωθηκα στις δουλειες σημερα και η Σαντυ κυρια. Τη μια επαιζε με το μπαμπα της, μετα στο δωματιο της, μετα στο παρκο και εκει την πηρε ο υπνος. Παντως τελειωσαμε το δεντρο το βραδυ θα σας βαλω φωτο. Σε λιγο θα παω για καφε φιλια θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ ΕΧΕΤΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΧΩ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΡΓΩ ΚΙΟΛΑΣ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΝΕΙ ΜΕΣΑ. ΟΥΤΕ ΠΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΡΩΣΕΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ !!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΑΓΡΙΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ. ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ !!! ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΙΛΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΣΥ ? ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΦΑΙΝΕΣΑΙ.

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΕΤΕ. ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΚ. ΦΕΤΟΣ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΑΗ-ΒΑΣΙΛΗΣ. ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΩΣ !!!

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 5. ΔΕΝ ΕΞΡΩ ΤΙ ΕΙΧΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΤΑΖ ΗΤΑΝΕ :lol::lol::lol::lol::lol: ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΚΡΥΒΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΟΛΗΤΟ ΦΟΡΕΜΑ PENCIL ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ..... ΚΟΝΤΕΨΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ :lol::lol:

ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1 ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ! Ε ΤΟΣΟ ΓΚΑΝΤΕΜΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ! Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ Σ/Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΡΕΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΒΛΑΚΕΙΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑΡΑΝΔΟΥΣ ΑΓ ΒΑΣΙΛΙΔΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!!! ΘΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΙΟΝΙ!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!

Με πολλές δυσκολίες,επιχείρηση κομάντο και στρατηγική, καταφέραμε να ξεβουλώσουμε τη μύτη μας και να μην ακούμε χρου χρου..το κάναμε 3 φορές και τώρα το βράδυ ακούγεται καλή η ανάσα του εκτός μερικές φορές που κάνει ένα ήχο...Πήγα και πήρα από το φαρμακείο, τον αναρροφητήρα της otrisalin..το μεσημέρι πλάνταξε στο κλάμα..κόντεψα να σκοτωθώ και με τη μαμά μου που ήρθε από μόνη της να με βοηθήσει και επειδή έκλαιγε το μωρό, μου φώναζε..Τώρα το βράδυ, τον έβαλα στο relax του με μουσική, και έπαιζα πάνω του με τον αναρροφητήρα και γέλαγε.Οπότε του το χώνω ξαφνικά στο ρουθούνι και δεν πήρε είδηση.Το έβγαλα γρήγορα και έκανε απλά μια γκριμάτσα.Στο δεύτερο έκλαψε λίγο αλλά του πέρασε αμέσως...Τί πράμα και αυτό με τις μυτούλες?.. :roll:

Έλενα σοκαριστικό όντως αυτό με το παιδάκι της φίλης σου..

Να σου πω..Μποτάκια θες σαν τα ugg με γούνα? Επειδή πήγα σήμερα στο mothercare και έχει πολύ όμορφα καφέ μποτάκια, σαν δερμάτινα μοιάζουν,απλά χωρίς γούνα, νομίζω 14.50.Και κάτι άλλα καφέ με γούνα,αλλά με κορδόνια μπροστά λευκά..κάτι σαν τo στυλ των converce αυτά..και έκαναν νομίζω 16.50 ευρώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

σας διαβασα στα γρηγορα γιατι με εχει πιασει η μεση μου και δεν μπορω καθολου!!!

αυτο μου ελειπε!!

απανταω σε αυτα που θυμαμαι:

ελενα μου μπραβο που λεει μαμ ο γιοκας σου! πολυ περηφανη θα εισαι!

με το χνουδι τι εγινε?? εγω τωρα τον κοιμισα αλλα θα παω να ξεβρακωσω να δω το πουλι του καλυτερα

αν και δεν εχω δει κατι γενικοτερα, οταν λες χνουδι ομως τι εννοεις???

για τα λαχανικα που λετε εγω σε κατσαρολακι τα βραζω ολα και αυριο μαλλον θα φαμε και κοτοπουλο πρωτη φορα

επισης να σας πω οτι τα κακα μας εγιναν πως ειναι της κατσικας? ετσι εκριβως, νταλε κουαλε

σημερα δφεν εδωσα φρουτο εδωσα κρεμα γιατι χθες μαρτυρισα

και πειτε μου ρε κοριτσια αμα φραζει ο κωλος τους ποιο να πρωτοπαρω αγκαλια να κανει πριτσς οταν ειμαι μονη μου οεοοο?????αχ αυτοι οι γιατροι και μακκακιες τους! η δικια μας μου ειπε να κοψω το μηλο.

αυριο θα δωσω αχλαδι βανιλιες, θα ξεφραξουμε λετε??

για μποτακια δεν ξερω να σας πω

θα προσπαθησω να ανεβασω μια φωτο να δειτε και το δεντρο μας

α μην ξεχασω γεωργια τρελαθηκα με τον γιο σου φτου φτου!

ολο και πιο ομορφος!

α επισης ειδα σε διαφημιστικο οτι βγηκε ενα σκευασμα στα φαρμακεια που λεγεται ροναλιν και ειναι και φυσιολογικος ορος αλλα και αναροφηση μυξας

δειτε το οι βουλωμενες μυτουλες μηπως σας κανει

αυτα κυριες μου....δεν θυμαμαι τιποτα αλλο

ασχετο οταν εχω περιοδο εχω ακομα παρα πολυ αιμα κι εσεις ετσι εισαστε??

επισης οσες ειναι με καισαρικη πως ειναι η τομη σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΙΔΑ Κ ΕΠΑΘΑ!!

ΜΑΡΙΑ ΟΥΤΕ ΜΟΤΗΕΚΑΡΕ ΕΧΟΥΜΕ!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΛΗ ΚΟΥΚΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΥΠΟΤΗΘΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΟΤΗΕΡ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ!!!! ΑΣΤΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!

ΜΑΜΥ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΕΛΑΦΡΥ ΧΝΟΥΔΑΚΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΕΤΣΙ ΦΑΝΗΚΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΑ Κ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΦΤΕΕΙ ΤΟ ΜΗΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΕΔΩ Κ 5 ΜΕΡΕΣ! ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΤΑ ΚΑΝΕΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΤΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΦΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΣΟΥΠΑ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΕΣ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...ΕΤΟΙΜΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :D ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ!!! :lol::lol: ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΑ Κ ΔΕΝΤΡΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΑΡΑΚΙ !!!

NEW MAMMY ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΤΑ ΛΕΣ ΩΡΑΙΑ. ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ Η ΤΟΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΛΕΟΝ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΠΟΛΥ.

ΕΓΩ ΜΟΛΙΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ON LINE....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα γριγορο γεια κ απο μενα

σημερα καπωσ καλυτερεψαν τα κακα μασ του εδοσα ακτινιδιο δαμασκηνο κ μπανανα ηταν πολυ νοστιμη κ το καθαρισε κ τον επιασε μετα απο λιγο η κυλια :D

το μεσημερι του εφτιαξα μπροκολο κουνουπιδι κ πατζαρι :shock: η αληθεια ειναι οτι δεν πολιτρωγοντε χωρισ αλατι αλλα λεμονι κ λαδακι καπωσ εφαγε 5-6 κουταλιτσεσ κ πρρρρρ παλι εκανε κατι :mrgreen: .πιτε καμια ιδεα εσεισ τι φτιαχνετε?

εμενα η τομη ειναι κοκκινη μεγαληκ μουδιασμενη δεν καταλαβαινω τπτ :roll::evil:

βρε κοριτσια αφτα ειναι ακρεεσ καταστασεισ με το κοριτσακι με το προβλημα με τρελενεστε πρεπει να ειχε κ η μαμα η να επερνε φαρμακα η να ειναι κληρονομικο :!:

διδιμομανουλα αν σε παριγορη μια ειχε 6 παιδια μετα εκανε οκταδιμα κ μαλιστα ανιπαντρη :shock:

κ εσυ με διο κ μηλασ :lol::lol::lol::lol: σε πιραζω καλε μη τσιμπασ αυτη ηταν λιγο βαρεμενη κ ηθελε τοσα παιδια :? για διμοσιοτητα το εκανε ετσι ειχε πει.τεσπα κοριτσια μονεσ μασ τα μεγαλωνουμε ασχετε αν μασ βοηθανε η οχι το ανχοσ ειναι περισσοτερο δικομασ κ αυτο φτανει για να σε εξαντησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!!!!!

Σημερα και μενα ο Δημητρης ειχε πολυ γκρινια και λεω οτι ειναι μαλον απο τα δοντακια γιατι για αρρωστος δεν μου ακουγεται.....πηγαμε και στο τζαμπο και του πηρα περπατουρα οταν τον εβαλα μεσα ξετρελαθηκε αφου δεν ηθελε να βγει.....

Ελενα το πηρα απο τα τζαμπο....μηπως ειδες τιποτε αλλο;

οσο για χνουδακι δεν ειδα κατι θα τον ψαξω αυριο και θα σου πω!!!!

Θενα επιτρεπετε απο τωρα το ακτινιδιο και το παντζαρι;

Μαμμυ εγω ειχα πολυ οταν μου ηρθε για πρωτη φορα και ειχα και αρκετες μερες τωρα εχω κανονικα αλλα χωρις σταθερο κυκλο λογο πολυκιστικων........η τομη μου ειναι κοκκινη αλλα ειναι σε πολυ καλη κατασταση,απλα εχω ενα μικρο μουδιασμα στην περιοχη της κοιλιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΑΧ ΝΑΙ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΦΟΡΜΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΙΑΤΙ Μ ΑΡΕΣΕ Η ΚΑΦΕ!ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑ 2 ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΙΟ ΒΟΛΙΚΕΣ! ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!! ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ :lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΙΣΑΜΕ ΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...