Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2010 (ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ) Νο 9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 961
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΘΑΛΕΙΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΡΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΑ ΒΡΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΚΙ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ..ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΤΕ ΒΓΑΖΕΤΕ ΦΛΟΥΔΑ ΑΠΕΞΩ Η ΟΧΙ?ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΥΡΙΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΑ. ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΕΤΣΙ ΓΕΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΥΓΜΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ

ΟΠΟΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ

ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΑΝΤΥ ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ

ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΤΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΟ ΦΟΡΜΑΚΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΣΕ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΤΣΑ

ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΜΑΣΚΙΝΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑΝ ΩΦΕΛΟΣ!!!

Α ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Ο ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥΣ Η ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑ ΜΑΡΚΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και από μένα πάλι!!

Στέλλα και Αλέκα φτου μη σας ματιάσω!! Είναι πανέμορφα και τρισχαριτωμένα!! Αλέκα μου άρεσαν τα παπάκια σας πολύ! Εμείς ακόμα δεν καθόμαστε καλά μόνοι μας, και γιαυτό το μπάνιο το κάνουμε τσακ μπαμ.Αλλά μόλις κάτσει, θα του πάρω και εγώ διάφορα τέτοια για το μπάνιο του!!Περαστικά στη Σάντυ.

Μαρία μου καλό σας ταξίδι και καλά να περάσετε!!

Ρε κορίτσια, ακούω τη μυτούλα του και κάνει χρου χρου..του έβαλα sinomarin σπρέι και τον πήγα και στην παιδίατρο της ασφάλειας μου γιατί ο δικός μας έλειπε,και τον είδε..εντομεταξύ από πάρα πολύ καιρό τώρα έχει ξερό βήχα αλλά παρατηρήσαμε ότι το κάνει για να ασχοληθούμε μαζί του!!Τώρα ο βήχας είναι πιο...έντονος..Της το είπα και τον εξέτασε αλλά μου είπε ότι δεν έχει τίποτα, μόνο μυξούλες στη μύτη και να βάλω φυσιολογικό όρο, γιατί το θαλασσινό, δε μπορώ να το βάζω όλη μέρα...Και μου πε τον ορό, με σύριγγα μικρούλα..του έβαλα αλλά πλάνταξε στο κλάμα..και εσάς έτσι κλαίνε? άστε που τα καταπίνει όλα αντί να του τρέχουν...και εσάς κάνουν το ίδιο?

Πείτε μου και για τους αναρροφητήρες ρε κορίτσια..Πώς? Κάθε πότε?Από πού τους πήρατε? Δεν κλαίνε με αυτούς? Πώς κάθονται? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κ απο μασ!!!! ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΤΟ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕΙΣ, ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΧΩ ΤΗΣ ΝUΚ TNΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩTΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΣΑΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΑΛΛΑ ΑΝ Κ ΤΟΝ ΕΧΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΣΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ ....ΘΑ ΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΑΛΛΟ??? Α Η ΣΑΝΤΥ ΚΟΥΚΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ!! ΞΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ????????

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΒΡΕΦΙΚΑ,,ΠΑΙΔΙΚΑ,, ΠΑΠΟΥΤΣΑΔΙΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΠΟΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!! Ε ΤΙ ΣΚ@Τ@ ΛΕΩ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΕΣΤΩ Κ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΕΣ!!!!

ΤΖΙΦΟΣ :evil::evil: ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΜΠΟΤΕΣ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!! ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ! ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΑ! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΡΟΦΗΤΗΡΕΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΙΔΗ ΜΠΕΜΠΕ ΤΗΣ CHICCO ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ! ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΝΙΓΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΔΙΠΛΑ Κ ΘΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΣΤΟ ΡΟΥΘΟΥΝΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ! Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ! ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΠΝΙΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΝΟΥΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να του γυρίσω το κεφάλι, κάπως τα καταφέρνουμε αλλά από εκεί ξεκινάει το κλάμα...είναι μεγάλος αντάρτης και δεν μπορεί την πίεση!! ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Θαλει μου και το κρεατακι στην κατσαρολα το κανω...το ζεματαω πρωτα να βγαλω τα αφρα και μετα το βραζω 15 λεπτα μονο του επειτα προσθετω και τα λαχανικα και τα βραζω ολα μαζι αλλα 30 λεπτα και ετοιμο το φαγακι μας...μαγειρευω παντα για 2 μερες.

Τα δαμασκυνα και γω τα ξεφλουδιζω και τα φρεσκα και τα ξερα...αλλα τα ξερα τα μουλιαζω πρωτα σε χλιαρο νερο απο την προηγουμενη μερα για να φουσκωσουν και να μαλακωσουν.

Απο αναροφητηρα εχω ενα της chicco λλα δεν τον εχω εφαρμοση ποτε οποτε δεν ξερω να σου πω

Μαρακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΘΑΛΕΙΑ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ ΛΕΓΕΤΕ QUISSER VAPEUR ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΗΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ...ΜΑΡΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΡΙΓΓΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ Κ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣΤΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΩΡΑ!!!! ΕΧΩ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΕ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΜΗΣΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΠΟΤΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ!!!! ΔΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ηρεμησε καλε Ελενα μην παθεις και τιποτα για ενα ζευγαρι μποτακια :lol::lol::lol::lol: γιατι δεν κανεις αυτο που ειπες την αλλη φορα με τις καρτες που φερανε στα καρφουρ...η μηπως ειναι το ιδιο πραγμα και εγω δεν καταλαβα καλα;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜ ΑΝΤΕ ΝΤΕ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!! ΧΑΧΑ ΣΟΥ ΠΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΖΩΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!ΑΣΧΕΤΕΣ! Ε ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΤΩΡΑ Μ ΑΥΤΕΣ? ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΕΙΑ ;););)

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΙΟΛΑΣ :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ!!!

Κ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ Κ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΒΑΖΕΙΣ ΠΧ 2 ΠΑΤΑΤΕΣ 2 ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΙ 2 ΚΑΡΟΤΑ ΤΑ ΒΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΜΠΕΝ ΜΑΡΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΟΛΟΙ !!!

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΣΧΟΙΝΙΑ!!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ?????? :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΛΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΒΓΕΝΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ!!!!!! ΡΕ ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ....ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.....ΡΕΥΕΤΕ.....ΑΝΑΣΤΕΝΑΖΕΙ.....ΚΛΑΝΕΙ.....ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΡΑΚ.....ΔΕΝ ΑΝΑΣΕΝΕΙ.... ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ.... Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΛΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΛΑΓΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕ ΚΙ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕ :lol::lol::lol:

2 ΠΑΤΑΤΕΣ 2 ΚΑΡΟΤΑ 50 ΓΡ ΚΡΕΑΣ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΟΡΤΑΡΙΚΑ!!!! ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΤΣΕΛΕΜΕΝΤΕ :lol::lol: ΑΛΕΘΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΣΟ Κ ΤΟ ΤΑΙΖΟΥΜΕ!!! ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΕ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ! ΤΟ ΖΕΣΤΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΚΙ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ

ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΗΔΗ

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΡΕΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΧ ΝΟΥΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕΘΑΥΡΙΟ!!! ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΡΕΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΔΩΣΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΧΟΡΤΑ

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου ηρέμησε..

Όντως όποιος την πάτησε με κάρτες, δύσκολα τις ξαναδέχεται..εγώ που δεν είχα, παρά μονο μία για αναλήψεις όταν ήμουν φοιτήτρια και τώρα με χίλια ζόρια και άλλες τόσες προσευχές την επανέκδοσα..

Καλά, όλοι οι άντρες έτσι είναι..και μένα έτσι κάνει..Μαρία κλαίει..Μήπως πεινάει?

όχι αγάπη μου, απλά δεν τον βολεύει έτσι όπως τον κρατάς..Μα πώς? Μήπως δε χόρτασε? Μήπως του φοράς πολλά ρούχα? Μήπως του φοράς λίγα ρούχα και κρυώνει? Τί θέλει? Μήπως θέλει άλλαγμα? όχι αγάπη μου, τον άλλαξα πριν 2 λεπτά..Μα μήπως ξαναέκανε? Μήπως θέλει εσένα? όχι αγάπη μου, πάρτον αλλιώς και θα δεις..εεεεε..δεν ξέρω, έλα πάρτον...

Το παίρνω εγώ το παιδί και ηρεμεί γιατί το κρατάω όπως θέλει.. ε, είδες? εσένα ήθελε..άντε και θα μου το κάνεις μαμμόθρεφτο το παιδί! Φταίω κιόλας καταλάβατε?

Σήμερα με έφαγε από τη μουρμούρα ότι κρυώνει το παιδί μες το σπίτι με το φορμάκι..Χριστιανέ μου του λέω, κάνε τη δουλειά σου και το παιδί μια χαρά είναι...Βγήκα μετά έξω και το έντυσα και όταν γύρισα τί μου λέει? Καλά, με τέτοια ζέστη και το έντυσες? Θα σκάσει το παιδί!! :roll::roll::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3-4 ΠΟΤΗΡΙΑ ΝΕΡΟ.ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΡΙΧΝΟΥΜΕ 2-3 ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ 1-2 ΜΙΚΡΑ ΚΑΡΟΤΑ 1-2 ΜΙΚΡΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2-3 ΕΙΔΗ ΧΟΡΤΑΡΙΚΩΝ ΕΠΟΧΗΣ ΟΛΑ ΠΛΥΜΕΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΑ :D

ΑΦΟΥ ΒΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΡΙΞΤΕ ΤΟ ΜΙΓΜΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΠΡΟΣΘΕΤΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑΩ ΕΛΕΟΛΑΔΟ!!!

ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΕΜΕΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!

ΟΤΑΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΝΑ ΒΡΑΣΕΙ ΜΕ 4 ΠΟΤΗΡΙΑ ΝΕΡΟΥ ΓΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΙΠΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ!!!! ΕΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΦΡΙΣΕΙΣ ΛΙΦΟ ΠΡΩΤΑ!

ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΨΑΧΝΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΙΠΟΣ Κ ΝΕΥΡΑ! ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΣΑΠΙ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΩΡΟ!!! Κ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΣΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ 50 ΓΡΑΜΑΡΙΩΝ....ΑΡΓΟΤΕΡΑ 100 ΕΙΠΕ! Ε ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ Κ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ !

ΑΧ ΜΑΡΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΞΕΝΤΥΝΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΩ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ!!!!

10 ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ....ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΜΕ! ΜΕ ΡΕΨΙΜΑΤΑ ΝΕΡΑΚΙΑ ΚΤΛ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ!

2 ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ! ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΕΚΕΙ!

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΗΡΘΕ Κ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΦΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ????????????????????? :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΠΑΡΑΛΗΛΛΑ ΜΕ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ Η ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΙΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΜΑΡΑΚΙ ΟΛΕΣ ΦΤΑΙΜΕ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΞΕΡΩ Ε ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΓΕΝΗΘΗΚΑΝ ΜΑΘΗΜΕΝΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΡΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ :shock::shock::shock:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΖΕΙΣ????

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΑΙΣΕ ΤΟΝ ΕΣΥ!!!!!

ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...