Μετάβαση σε περιεχόμενο

η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.


Recommended Posts

Καλησπέρα σας ξανά. Μετά απο αρκετό καιρό ήρθα ξανά στην ωραία σας παρεούλα. Θέλω να σας ρωτήσω εδω και 3-4 ημέρες με πόναει το στήθος μου στα πλάγια σαν τσούξιμο - τσιμπηματακια είναι. Στην αρχή με πόναγε το αριστέρο μου στήθος στα πλάγια στην αρχή σκεφτηκα μήπως πάθω κάνενα εμφραγμα όπου να ναι και με προετοίμαζει σιγα-σιγά. Την επόμενη μέρα όμως ξεκίνησε να με τσιμπάει και το δεξί μου στήθος.

Οταν περιμένω περίοδο δεν έχω τετοια ενόχληση πρώτη φορά νιώθω αυτα τα τσιμπηματάκια. Ειχε καμιά απο εσάς τέτοια ενόχληση στο στήθος?

Επίσης έχω τσιμπηματάκια χαμηλά στην κοιλια μου πότε αριστερά και ποτε δεξιά 1 εβδομάδα τώρα ίσως και παραπάνω.

Δεν ξέρω τι να πω δεν θέλω να παρω αέρα γιατι έχω προσγειωθεί απότομα πολλές φορές στο παρελθόν.

Σας ευχαριστώ και συγνώμη για το μεγάλο μου μήνυμα. Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki mou ego prosopika eixa klassika sumptomata periodou ,prismeno stithos k ponous stin koilia ,mono pou ta idia sumptomata einai k tis egkumosinis...kai eno tin perimena k elega oti me talaiporei kai ekana zesta mpania na mou erhtei ,afti den emfanistike pote...sou to efxomai na eisai afti ti fora...exeis kathusterisi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki mou ego prosopika eixa klassika sumptomata periodou ,prismeno stithos k ponous stin koilia ,mono pou ta idia sumptomata einai k tis egkumosinis...kai eno tin perimena k elega oti me talaiporei kai ekana zesta mpania na mou erhtei ,afti den emfanistike pote...sou to efxomai na eisai afti ti fora...exeis kathusterisi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά εγώ ποτέ δεν είχα σταθερό κύκλο γι'αυτο κι όλας δεν ξέρω πότε θα μου έρθει η περίοδος. Τελευταία περίοδο είχα στις 30/9 αν είχα σταθερό κύκλο θα έλεγα οτι έχω καθυστέρηση τώρα όμως με τέτοιο άστατο κύκλο δεν ξέρω πως να το υπολογίζω.

Τέλος πάντων θα περιμένω 3 εβδομάδες ακόμα κι αν δεν μου έρθει περίοδος μέχρι τότε θα κάνω ενα τεστ εγκυμοσύνης.

Φιλάκιαααα σ'ευχαριστώ πολύ.

Καλά η φωτογραφία που έχεις βάλει στο profil σου είναι SUPER!! Το παιδάκι σου είναι?? Γλύκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμ νομιζω πως ειναι λιγο νωρις για συμπτωματα... εχω την εντυπωση πως μετα την 8-9η μερα συλληψης αρχιζουν κ εμφανιζονται..

εγω την πρωτη φορα που ειχα μεινει δεν ειχα παρει γραμμη :lol::lol:

τη δευτερη ειχα κατι πονακια στην κοιλια αλλα δε θυμαμαι πως ηταν ακριβως :oops:

οπως και να εχει καλη επιτυχια και προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι και να μην αγχωνεσαι!!!

ναι ειναι η μικρη της!! ειναι σκετη γλυκα!!!!! και οχι επειδη ειναι πασαλειμενη με σοκολατιτσα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον μηνα που έμεινα έγγυος ,πριν αρχίσει ακόμη η καθυστέρηση είχα έντονα τσιμπήματα στην κοιλιά κυρίως στην αριστερή πλευρα σε σημείο που με ενοχλούσε στο περπάτημα...Στους προηγούμενους 4 μήμες που προσπαθούσαμε δεν τους είχα....

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα με ένα μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...