Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Εξέταση αίματος έχω κάνει στην Μαρία μου.

Δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι. Το προσωπικό που θα κάνει την αιμοληψία είναι τόσο καλά εκπαιδευμένο που δεν θα φοβηθεί το παιδί.

Άλλωστε είναι σαν να κάνει εμβόλιο, τίποτα διαφορετικό.

Άντε καλή επιτυχία....και στην μαμά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κουκλες καλη κυριακη να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε???εγω τωρα ξυπνησα :D:D:D:D:D:D βγηκαμε χτες με το νικακο μου για ρακομελα ;)

σε λιγο θα παρω να παρω το ζουζουνι μου,το απογευμα εχουμε στολισμο στη αδερφη μου γιουπι :D:D

ερη μου πως εισαι σημερα???ελπιζω να εισαι up κ ειμαι σιγουρη οτι θα σαι ;);) θα σου στειλω μετα μνμ

σταμμυ μου μην αγχωνεσε να κοιταξεις να βρεις καποιον που εχει ξανακανει σε παιδια μικρα,εμεις 2 φορες καναμε η πρωτη ηταν πολυ π@@@@ρω :evil::evil::evil::evil: τον ειχε καταμελανιασει μου εθελα να τη πλακωνα στις μπουνιες...η δευτερη σουπερ το χε με τα παιδακια κ τα πραγματα πολυ πιο ευκολα... περαστικα κ γρηγορα σιδερενια η μανουλα σου

ασπακι μας ελειψεςςςςςςςςς μεγια το κρεββατι σας....καλα τα ικεα οντως σαββατο ειναι δραμα κ μεις περυσι πριν τις γιορτες τον βαλαμε σε κρεββατι γιατι δεν γουσταρε τη κουνια κ σκαρφαλωνε οποτε απο το να εχουμε ατυχημα του πηραμε κρεββατι κ τρελαθηκε..

εχω παρει μια πορτουλα σιδερενια χαμηλη απο τα jumbo k τη κλεινω το βραδυ που κοιμομαστε για να μην σουλατσαρει αμα ξυπνησει αν κ τον εχω τεσταρει με πορτα ανοιχτη να κανω οτι κοιμαμαι να δω τι κανει κ ερχετε κατευθειαν με το που ξυπναει κ μου λεει μαουλα ελα τσικω τσιπνα μεα ειναι :lol::lol::lol:

σε ολες τις υπολοιπες φιλια πολλα πολλααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γλεντάτε "τρελλοκοτσιδού" εεεεεε?, τι καλά!!!!

Σας ψιλοζηλεύω.....ρακόμελο έχω να πιώ από τότε που είχα πάει Αμοργό, σαν να λέμε χθές... :lol::lol::lol:

Τώρα γυρίσαμε από το πάρκο και από την γιαγιά για φαγητό....έχω κι εγώ μια νύστα. Μάλλον θα την πέσω λίγο , μιας και δεν βλέπω κίνηση εδώ. ;)

Φιλιά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω κ εγω???οσο μπορω στο ανθος της ηλικιας μου το ριχνω λιγο εξω ;););)

σημερα τελευταια μερα αδεια του μπαμπας μας :(:(:(:(:(

αυριο δουλεια κ βαρδεια μαζι :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ανάγκη έχεις εσύ?, έτσι ήμουν κι εγώ στα 20...πέταγα!!!!!! :lol::lol::lol:

Κοίτα να εκμεταλλευτείς και την σημερινή μέρα....και πολύ περισσότερο την σημερινή νύχτα!!! [smilie=love6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,

Σταμυ και στον δικό μου έχουν πάρει αίμα... Εκλαιγε και γενικά δεν ηταν καθολου συνεργάσιμος αλλα τον καταφέρανε.. Μια στιγμή ειναι, δεν μπορεί να κάνει και τιποτα.. ουτε και συ..

Σκέφτομαι και εγώ να στολίσω αφου μου έβαλε ιδέες η Βίκυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια μολις γυρισαμε απο το στολισμο στο σπιτι της αδερφη μου αχ τι ωραιο που εγινε το δεντρακι της...

ο χαρης εβαλε τα πιο πολλα στολιδιααα μεσ τη τρελη χαρα ηταν με τα αγιοβασιλακια

δεν κρατιεμε κ εγω θελω....εμεις θα στολισουμε τη παρασκευη που εχει γενεθλια ο νικακος κ θα τα συνδυασουμε κ τα 2....

i love christmas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΓΛΕΝΤΙ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ!!!! ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....(ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΑΠΑΙΧΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ... ;) )

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟ ΣΑΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ...ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ...

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΑ ΟΚ? ΠΩΣ ΠΑΣ??

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ? ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥ (2 ΕΤΩΝ) ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΕ ΓΙΑ 2 ΛΕΠΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΟΚ...ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΟΤΑΝ ΚΑΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΜΗΝ ΑΓΩΝΙΑΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!

ΕΡΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΩΡΕ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΡΤΙΓΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΒΙΚΥ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ...ΕΥΓΝΩΜΟΝΩ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΦΑΓΗΤΟ ΚΙ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ... ;)

ΦΛΩΡΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΜ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕ ΜΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ...ΚΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΑΠ' Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ...

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΑΚΟΜΑ Ε? ΕΓΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ..ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΦΑΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ...ΚΑΛΕ, ΤΙ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ??? :P

ΑΣΠΑΣΑΚΙ!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΨΥΧΗ?? ΤΙ ΝΕΑ? ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ???

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ...ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALA ΤΙ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΤΡΕΛΛΗ??? ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΑΤΑΩ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ...

ΕΡΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ???

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΕΣ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?egw prospathw afou oi nauties den lene na kopasoun...!!!xtes parola auta piga se ena mparaki...kai to lugisa to kormi...xaxa!!!ema..!koritsoparea pigame..o alex psiloeskase apo ti zileia...den eipe tipota alla to katalava...apo ti simerini sumperifora!xexe!o xaroulis rodani i glwssa tou...ti leei o stomas tou...ouf!auta ta neakia...

eseis?

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε???? Ήρθε το πνεύμα των χριστουγέννων σε κάποια σπίτια??? :lol:

Πόσο μου αρέσει αυτή η γιόρτη, όπως σε όλο των κόσμο άλλωστε. Όλο το γιορτινό κλίμα με συναρπάζει!!!

Και περισσότερο τρελλαίνομαι όταν βλέπω τα παιδιά μου ενθουσιασμένα μετά το στόλισμα του δέντρου και γενικά του σπιτιού, όπου ανάβουμε το λαμπάκια, *-:)*-:) !!! Μένουν με ανοιχτό το στόμα....και τα 2!!! :lol::lol::lol:

Δεν βοηθάει όμως ρε παιδί μου ο καιρός.

Μου την δείνει η καλοκαίρία.... :lolno: [smilie=icon_rendeer.gif] :ymtongue:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i spuxi mou to kserei aspaki mou!!xaxa!ki egw trelainomai gia ta xristougenna...pros to telos tou mina tha stolisoume..giati o alex tha fugei arxes dekemvri me ti douleia tou gia 12 meres...ki etsi..oso pio nwris toso to kalutero..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες μου??

Εγω ας τα λεμε καλα.Σημερα και χτες ποναω χαμηλα συνεχεια.Λετε να ειναι τιποτα κακο?? Αν συνεχισει θα παρω τον γιατρο αυριο...Εχω και μια ψυχολογια χαλια..εκει που ηταν να μπουμε 1.12 στο καινουριο σπιτι με περνει χτες ο μακακας ο ιδιοκτητης και μου λεει αααα δεν προλαβαινω να βγω στης 1.12 να το κανουμε για της 15.12! :evil::evil::evil: Ε απο εκει και περα ειμαι χαλια...ειχα οργανωσει τοσα και μου τα χαλασε ολα...αλλα ας μην σας πριζω και εσας..

αδερφουλα σε βλεπω μεσα αλλα μαλλον ο Βασιλης ειναι και δεν μου μιλαει :D Φιλακιαααα!!!

Σταμυ μου και εγω θελω να κανω γενικες αιματος στην μικρη.δεν καναμε καμια φορα.Πως περνουνε αιμα στα μικρα ξερει καμια?? Κανονικα απο εκει που περνουνε εμας??

Ιωαννουλα μου φουσκωσες καθολου???Πως πας??

Ασπα μου φανταζομαι χαρα ο μικρος με το μεγαλο κρεβατι!! Και εγω θα την βαλω σε λιγο καιρο.Το μικρο λεει θα το δωσει στον μπεμπη! :lol:

Ερη μου και εγω φετος πρωτη φορα με την μικρη θα στολισω! Ανυπομονω να δω τι θα κανει! Φαση θα εχει! :D

Καλε ολο για φαγητα λετε και δεν μπορω να σταματησω τα σαλια μου!! Εβαλα ηδη 9 κιλα!

Βικακι δωσε συνταγη για το μπισκοτογλυκο.Μου χαλασε ο φουρνος και δεν μπορω να ψησω τιποτα! :evil:

Το μυαλο μου ολο στα γλυκα ειναι.Τι θα κανω?? στην μικρη ουτε να την δω δεν ηθελα την σοκολατα.Τωρα καυε μερα τρωω.. :oops:

Τα φιλια μου σε ολες.Ηρθε το καμαρι μου! Καλο βραδυυυυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα κ καλη εβδομαδαα

νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;;; Εμεις ετοιμαζόμαστε φευγουμε το Σάββατο για μια εβδομάδα για το χωριό (Γιάννεα - Πλατανούσα) και θα πάμε και βολτίτσες σε Πάπιγκο, Ζαγοροχώρια κλπ!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη :lol::lol::lol: .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου, τελικά δεν καταφέραμε να μιλήσουμε το ΣΚ, δεν πειράζει μπορεί να σε πάρω μέσα στην εβδομάδα :-*:-*:-*

ΣΤΑΜΥ μου, μην αγχώνεσε καλή μου, τα είπαμε και χθες. Δεν είναι τίποτα 2 δευτερόλεπτα είναι και μετά όλα καλά ;);) . Θα έρθουμε την τρίτη το απόγευμα για καφεδάκι, να μου πεις πως πήγε κι από κοντα. Κάθε αρχή και δύσκολη. Φιλούρες!!!!

MIRLITSA πολύ δουλειά εε;; Αχ βρε σε καταλαβαίνω, τα ίδια κι εγώ. Θα φύγω για 1 εβδομάδα και πρέπει να μαζεψω όλες τις εκκρεμότητες :shock::shock: . Κουραγιο κοπελάρα. Για πες μου βρε, επειδή σκέφτομαι κι εγω να του βγάλω το κάγκελο και να του βάλω αυτο το μικρό από τα jumbo ξέρεις... δεν σηκώνετε το βράδυ από το κρεββάτι του να τριγυρνάει μεσα στο σπίτι;;

JOANAKI μπράβο βρε κοριτσάρα που το έριξες έξω!!!! Πάντα τέτοια, να περνάς καλά!!!! Ο μικρουλης καλά;;

ΒΙΚΑΚΙ τι συνταγές είναι αυτές πια!!!!!! Τις βρίσκεις κάπου ή είναι δικιάς σου έμπνευσης;;; ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΕΡΑΚΙ μου, δεν πιστεύω να είσαι ακόμα πεσμένη;;; Ανεβαίνουμε τώρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ μου, θα τα έχεις πάρει με την μετακόμιση εε;; Υπομονη κοριτσάρα μου, ξέρω πως είναι να σε βγάζουν από το πρόγραμμά σου, είμαι κι εγώ πολύ του προγράμματος και νευριάζω όταν κάτι δεν πάει όπως το έχω προγραμματίσει :twisted: . Σκέψου ότι κάθε εμπόδιο για καλό!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου χάθηκες!!! Όλα καλά;; Τα νινάκια;;; Εσύ την παλεύεις;;;

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!

αμαν ρε συ Λενάκι αυτος ο ιδιοκτήτης, δεν σκέφτεται οτι θα έχετε μαζέψει τα πράγματα σας?? :evil::(

αίμα τους πέρνουν απο το μπρατσάκι, σαν το εμβόλιο.

Ρε συ Φλωριάνα απο την Πλατανούσα ποιος ειναι? Τους Μπατσήδες τους ξέρεις?

Φιλάκιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...