Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοτριτσάκια μου. Τι κάνετε;;;

ΤΟΝΙΑ μου, πως περάσατε εχθες στο πάρτυ;; Να τον χαίρεστε και πάλι και με το καλό το αδερφάκι!!!

ΕΡΗ μου, έχεις καποια σελίδα με συνταγές αν κατάλαβα καλά;; Ποια είναι;;;

Εγώ σήμερα έχω ραντεβού με την παιδοψυχολόγο στο σχολείο του Δημήτρη, έχω να την ρωτήσω.......

Φιλάκια σε όλες σας!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!

Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι!!!! Πόσο χαίρομαι... :)

Εχθές βράδυ, επιτέλους φτιάξαμε το παιδικό δωμάτιο, έφερε ο μπαμπάς μας το στρώμα και το κρεβάτι και τα στήσαμε!!!! Κάναμε και κάποιες αλλαγές στα άλλα έπιπλα και έγινε τέλειο, ζεστό και χουχουλιάρικο!!!

Λίγο με τα παιχνίδια να δούμε τι θα κάνουμε γιατί παραέχουμε πολλά, και μάλιστα δεν ασχολούνται και με όλα. Άλλα τα έχουν ψιλοδιαλύσει, τα έχουν σπάσει...οπότε πρέπει να κάνω ένα καλό ξεκαθάσισμα, ώστε να ανοίξει ο χώρος.

Κατά τα άλλα, ο μικρός κοιμήθηκε χτές στο μεγάλο του κρεβάτι όλο χαρά και καμάρι!!!

Το μόνο άσχημο είναι ότι μόλις τα είδε η Μαρία, άρχισε να χοροπηδά από το ένα κρεβάτι στο άλλο, και πήγε να την μιμιθεί και ο Λεωνίδας, αλλά η απόσταση των κρεβατιών έιναι μεγάλη και ο χαζούλης έσκασε κάτω.....ευτυχώς εχω στρωμένα, αλλά όσο να πεις χτύπησε λίγο. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου MIRLITSA!!! Καλορίζικο το παιδικό!!!!!!!!!!!!!!!! Και εγώ στην ίδια φάση είμαι με τα παιχνίδια. Ο ΧΑΜΟΣ!!!! Θα κάτσω το ΣΚ να τα μαζέψω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10:30 ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΣΕΙ ΞΕΡΟΙ..Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΒΡΑΔΥ ΟΠΩΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια παρασκευηηηηηηηη σημερα εχει ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :D:D:D:D:D

τονια μου κ του χρονου το παρτακι σας θα εχει κ το αδερφουλι του αλεξανδρουκο θα ναι τελεια!!!!!!!!

ασπακι καλοριζικο το δωματιο σας ασε δραμα με τα παιχνιδια σε λιγο θα φυγουμε θα μεις για να μπουνε τα παιχνιδια!!!!!!!!

φλωριαννα καλημεραααααααααααα ολη μερααααααααααααα!!!!!!!!

που ειναι ολες οι υπολοιπες ολες????

σας φιλωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, πήζω στην δουλειά δεν θα μπορέσω να πολυμπω σήμερα αν πάει έτσι.

Θα σας διαβάζω όμως!!!

φλωριάνα ειναι το www.eri-captaincook.blogspot.com

Filakiaaaaaaaa :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ρε μωρό μου, καθε Παρασκευή το ίδιο πράγμα.. χαμός!

Ο μικρός μου ρε είχε λίγα δέκατα πάλι το πρωί... ελεος! Λετε να ειναι απο τα εμβόλια της προηγούμενης Παρασκευής??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν με τους κωλοπυρετους δεν νομιζω μωρε μετα απο τοσο καιρο...να το παρακουληθεις κ αμα συνεχισει παρε παιδιατρο ειναι κ αυτος ο κωλοκαιρος!!!!!!!!!!!!!

περαστικα μην ανυσηχεις δεν θα ειναι τιποτα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ΕΡΗ μου έχω πάθει πλάκα με τη σελίδα σου!!!!!!!!!!!!! Φανταστηκές συνταγές ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!! Και το ΒΙΚΑΚΙ πρώτη μούρη :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν μαγείρισες, έχω να σας θέσω ένα ερώτημα!!!

Τι στο καλο άλλο να φτιάξω για να το φάει ο Δημήτρης μου;;; Τον τελευταίο καιρό το έχει ράψει στην κυριολεξία. Στον παιδικό μου λένε ότι τρώει όλο του το φαγητό καθημερινά (τι ποσότητα είναι όμως δεν μας ειπαν!!) με το βραδυνό, τι να πω... Αρχίζουμε στις 7 μπας και εχει φάει 3 μπουκές ως τις 9 :shock::shock::shock: . Από μενου άλλο τίποτα!!! Το μόνο που θέλει να τρώει είναι μακαρόνια :shock::shock::shock: .

HELP GIRLS!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα μου προσωπικά νομίζω ότι το κλειδί ειναι να κάθεστε όλοι μαζι για φαγητό. επίσης να εισαι σταθερή και να επιμένεις να του προσφέρεις οτι τρώτε. Μια δυο τρεις θα φάει..

Για το παιδικό δυστηχώς αν δεν σου το λέει το ίδιο το παιδι, δεν μπορείς να είσαι σίγουρη. Το μονο που μπορείς να κάνεις είναι να παρακολουθείς το βάρος του και το ύψος του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα ν α σε ρωτήσω και κάτι άλλο βρε Φλωριάνα, ειδα στο σπίτι σου ενα rack καμουφλαρισμένο. Ειναι ο αντρας σου μηχανικός δικτύων? ειμαστε συνάδελφοι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου είναι τεχνικός δικτύων, δουλεύει στον ΟΤΕ και σπουδάσει στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Πληροφορική. Είσαι και εσύ τεχνικός δικτύων;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα μου προσωπικά νομίζω ότι το κλειδί ειναι να κάθεστε όλοι μαζι για φαγητό. επίσης να εισαι σταθερή και να επιμένεις να του προσφέρεις οτι τρώτε. Μια δυο τρεις θα φάει..

Για το παιδικό δυστηχώς αν δεν σου το λέει το ίδιο το παιδι, δεν μπορείς να είσαι σίγουρη. Το μονο που μπορείς να κάνεις είναι να παρακολουθείς το βάρος του και το ύψος του.

συμφωνω φλωριανακη μπορει να περναει φαση...

λεω να φτιαξω πορτοκαλοπιτα τι λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου είναι τεχνικός δικτύων, δουλεύει στον ΟΤΕ και σπουδάσει στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Πληροφορική. Είσαι και εσύ τεχνικός δικτύων;;;;

Ναιιιι!!! Καλα υπέθεσε ο αντρας μου! Ειμαι και εγώ και ο αντρας μου τεχνικοί τηλεπικοινωνιών, εγω ασχολούμαι πιο πολύ με τα δικτυα ενώ ο αντρας μου αχολείται πιο πολύ με Voip, δηλαδή Internet Protocol Telephony.

χαχα, είμαστε συνάδελφοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιι!!! Καλα υπέθεσε ο αντρας μου! Ειμαι και εγώ και ο αντρας μου τεχνικοί τηλεπικοινωνιών, εγω ασχολούμαι πιο πολύ με τα δικτυα ενώ ο αντρας μου αχολείται πιο πολύ με Voip, δηλαδή Internet Protocol Telephony.

χαχα, είμαστε συνάδελφοι!!!

ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκομανουλες τι μου κανετε?εγω μια χαρα,απλα ειχα ενα προβλημα με το ιντερνετ και γιαυτο εχασα επαφη,αλλα σας βρηκα παλι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...