Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπέρα!!!

Όλες καλά??

Ο Βασίλης είναι ψιλογριπωμένος και κοιμάται στον καναπέ, εκανε και λίγο πυρετο εφτασε μεχρι 37.6...πάει το ωραίο σκ που μου ειχε υποσχεθει οτι θα περασουμε σε spa...αναβλήθηκε για τις 11/12 αλλά απο τη μια καλύτερα γιατί στις 12/12 έχουμε επετειο (απο τοτε που επανασυνδεθηκαμε το 2002!!!) οποτε θα κολλησει και καλυτερα στην περισταση αν και τωρα θα μου το εκανε για τη γιορτη μου...το εχω τοσο αναγκη αυτο το διημερο μονοι μας χαλαρα και σε ξενοδοχειο με spa τζακουζι και χαμαμ....κάπου κοντα στη Μακρακωμη είναι απο ότι μας είπε το ζευγαρι που μας το προτεινε, και το δωματιο που ειδα στα βιντεακια ειναι οσο το σπιτι μου ολοκληρο...!!! και ολη μερα free πισινα με υδρομασαζ, μασαζ, χαμαμ, φαγητο....ολα αυτα με 80 ευρω τη βραδια το ζευγαρι!!! Καταλάβατε???? είστε ακόμα εδώ???? hello????

Θα σας ενημερωσω μετα το φανταστικο σκ που περιμενω να περάσω, για να πατε κι εσεις

(οποια ενδιαφερεται....) αααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ το εχω απολυτα αναγκη!!!!!!!!!!!!!!!!περιμενω πως και πως..

Συγνωμη που δεν γραφω για ολες μια προς μια αλλα ο Νικολας δεν με αφηνει ησυχη, εχει αφυνιασει σημερα....πριν πηρε τη σφραγιδα και σφραγιζε οτι εβρισκε....καναπε πατωμα τραπεζια καρεκλες, μου μουτζουρωσε τα τιμολογια...ολο ζημιτσες οσο εγω περνουσα τιμολογια..(εφερα δουλεια και στο σπιτι...οπως καταλαβατε...)αααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyway....

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!

Αδερφούλα όλη μερα μπαινόβγαινες σήμερα ε??? Σε έβλεπα αλλά δεν προλαβα να σου μιλησω. το τηλεφωνο δεν σταματαγε να χτυπαει σημερα...

Ιωαννάκι μου πολλα φιλακια και να ξερεις ότι κι εγώ σε σκέφτομαι..και χαρηκα πολυ με τα καλα νεα σου! Άντε και το αίμα καλά αποτελέσματα θα δώσει, είμαι σίγουρη!!! Τί να ευχηθώ; Με το καλό μια κουκλίτσα??? Ή θες πάλι αγοράκι?? Καλά εννοείται γερό παιδί...και τα συναφή... :P

Τόνια σε περιμένω στις 23?? Θα μου έρθεις τελικά??

Φλωριαννάκι μου έχεις πμ...

Φιλιά σε όλες τις τσούπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια!

Γειά σου Κατερινάκι!

Σταμυ μου το πάρτυ θα το κάνω 12 Δεκέμβρη στην επέτειο της Κατςερίνας! χαχα, τότε είναι τα γενέθλια του παιδιού. Θα κλανω πάρτυ ναι αλλά έχουμε πολύ καιρό ακομη μπροστά μας..

Κατερινάκι λεπτομέρειες για το σπα please.. να κλείσω ενα τρικλινο για μένα, την Βίκυ και την Φλωριάνα που το μελετάγαμε τις προάλες..

Φιλάκια :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ΕΡΗ μου !!

ΕΝνοείται ότι θα σας πω λεπτομέρειες...το θυμομουν για τα γενεθλια του Κωστα σου αλλα ετυχαν πολλα μια οι εκλογες μια ο βασιλης αρρωστος μια η περιοδος...γιατι με περιοδο δεν πας εκει.... :lol:

θα παμε το σκ του παρτυ...sorry... :roll:

Σου έκανα αίτημα φιλιας....δεν με θες????χιχιχι

Επίσης δεν σχολίασες τη σοκολατενια λαβα...χιχιχ

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ΕΡΗ μου !!

ΕΝνοείται ότι θα σας πω λεπτομέρειες...το θυμομουν για τα γενεθλια του Κωστα σου αλλα ετυχαν πολλα μια οι εκλογες μια ο βασιλης αρρωστος μια η περιοδος...γιατι με περιοδο δεν πας εκει.... :lol:

θα παμε το σκ του παρτυ...sorry... :roll:

Σου έκανα αίτημα φιλιας....δεν με θες????χιχιχι

Επίσης δεν σχολίασες τη σοκολατενια λαβα...χιχιχ

Φιλιά πολλά!!!

Αχ δεν τα είδα! Κάτσε να μπω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Κατερινάκι μου, που μου έκανες αίτημα φιλίας? Δεν έχω κάτι τέτοιο πουθενά..

Μηπως το συστημα δεν έστειλε αίτημα?

Για τη λάβα που λες εσυ εγραψες "Με έπεισες"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωωωωω τι ωραια μιαμ μιαμ εδω μεσα???που ημουν εγω??? :lol::lol:

βικυ μας κολαζεις!!!σεμνα παιδια μου,σεμνα!!! :lol::lol:

γεια στα χερακια σου!!!εγω οπως κ η φλωριαννα δεν εχω φαντασια ουτε ιδεες!!θα ηθελα να εχω ομως γιατι μ'αρεσει να μαγειρευω κ να γλυφουν τα δαχτυλα τους!!!!κ το πιατο αμα λαχει!!!αχαχαχαχαχ!!! :lol:

αυτα βρε μανουλιτσες!!παβ να ξαπλωσα!!πηρα κ μια ταινια δραματικη κ ειμαι ετοιμη να πλανταξω!!παλι με πρησμενα ματια θα κοιμηθω!!!!χιχιχιχιχ!!!!

καληνυχτααααα!!!!!!κ φιλακιαααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη εδω σου εκανα αιτημα το Σάββατο που μας πέρασε το βραδυ...

θα σου ξανακανω τωρα..όχι δεν εγραψα εγω με επεισες, το διαβασα ομως. Εδώ σου είχα γράψει το σαββατο αν πας πιο πισω θα διαβασεις. Αλλά όχι κάτι το σοβαρο...απλά πείναγα και για σοκολατα παντα κανω σαν τρελλη ειδικα η φωτο που ειχε το συγκεκριμενο ήταν κολαση!!!! :mrgreen:

Καληνύχτα και φιλια γιατι ο Νικόλας μου παταει τα πληκτρα και μου σπαει τα νευρα με την γκρινια του...ειναι ακομα ξυπνιος και μυξοκλαιει...όλο αταξιες θελει να κανει. Δεν την παλευω και πολυ...πάω να τον μαζεψω..kisses....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια εμεις τωρα μαζευτηκαμε ειμασταν σε κατι φιλους μας ωραια περασαμεεεεεεε!!!!!!!!!!!

ερη ειναι μια παιδικη χαρα στο περαμα που παμε ειναι πολυ ωραια !!!!!!!

ξεκιναει μαστερ σεφ παω να δω αν κ στο σπιτι μας εχω τον ενα μοναδικο ανεπαναληπτο μαστερ σεφ το νικακο μου :D:D:D:D:D:D:D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!! ολη μέρα!

Βικυ μου, να συνενοηθούμε αν πάτε καμια μέρα να έρθουμε και εμείς !

Τώρα για τον άντρα τον Σεφ, τρελαίνομαι με την ιδέα στο έχω πεί.

Κατερινάκι μου δεν έχω αίτημα φιλίας!!

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;;

ΒΙΚΑΚΙ έφτιαξα τα πενιρλάκια!!!!!! Τα παραέψησα μάλλον όμως και έγιναν λίγο σκληρά :shock::shock: . Βέβαια ήταν πεντανόστιμα, αλλά πιάστηκαν οι μασέλες μας βρε παιδί μου!!! :lol::lol::lol::lol: Θα ξανακάνω το ΣΚ και δεν θα ψήσω τόσο γιατί ο φούρνος μου μάλλον είναι πολύ δυνατός!!! Αλλά από γεύση σκίζανε. Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Ακόμα ήθελα να σου πω, ότι είσαι πολύ τυχερή που ο Χαράκης κάθεται σαν κύριος όταν βγαίνετε έξω. Έτσι μπορείτε να πάτε παντού, ενώ εμείς ψάχνουμε κανέναν παππού ή γιαγιά να τον κρατήσει για να μπορέσουμε να βγούμε έξω :shock::shock: ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΡΑΚΗ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ τι κάνεις βρε ψυχή;; Χάθηκες!!! Όλα καλά;; Περαστικά στον Νικολάκη!!! Τυχαιρούλα θα πας για σπα εε;; Ζηλέυω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φιλάκια.

ΕΡΗ μου μεσα για το spa, κλείστε κι έρχομαι!!! Το ονειρεύομαι εδώ και χρόνια :lol::lol::lol::lol:

ΣΤΑΜΟΥΛΑ μου, τι κάνετε;; Και εγώ στην αρχή είχα τις αντιρρήσεις μου για την τιμωρία, όμως πήρα το βιβλίο της ΤΖΟ ΦΡΟΣΤ (ξέρεις ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ) και πραγματικά είδα πολλά πράγματα που έκανα λάθος :roll::roll: . Τα παιδιά θέλουν όρια και πιστεύω ότι από τη στιγμη που μπορούν να συνεννοηθούν μαζί μας, είναι έτοιμα να αντιμετωπίσουν και τις επιπτώσεις των πράξεων τους, που πολύ καλά γνωρίζουν ότι είναι λάθος και παρ'ολα αυτά συνεχίζουν να το κάνουν για να σου τραβήξουν την προσοχή!!! Βέβαια σημαντικότερο από αυτό είναι να τα επαινείς για κάθε τι σωστό που κάνουν!!!! Έτσι μαθαίνουν ότι η κακή συμπεριφορά δεν είναι επιθυμητή ενώ κάθε τι καλό που κάνουν επιβραβεύονται!!!!

Οσο για το 2ο παιδάκι, που θα μου πάει θα τον πείσω!! Ήδη από εχθές έβαλε νερό στο κρασί του!!!!

Φιλακια σε όλες κοριτσια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσαρες ομορφεςςςςς

ηρθε ο νονουκος μας για καφε τωρααααα κ ο χαρης ξεσαλωνει τραγουδωντας....

φλωριαννα...ναι να τα κοιτας γιατι ειναι αναλογα το φουρνο....αντε να το κανονισουμε για το σπα :D:D:D:D σε ευχαριστω φλωριαννα για τα καλα σου λογια για το μωρο μου οντως οταν βγαινουμε ειναι κυριος νιωθω πολυ περηφανη οταν μου λενε ποσο κυριος ειναι οταν βγαινουμε παντα αυτο ηθελα σπιτι δεν με νοιαζει να τα σπαει αλλα εξω υποδειγμα...φαντασου τη κυριακη στο τραπεζι της βαπτισης τρελαθηκαν ολοι τοσο μικρος πως εκατσε εφαγε μετα σηκωθηκε χορεψε επαιξε με τα παιδια ειναι σαν να εχουμε μαζι ενα μεγαλο παιδι...κ ετσι παμε παντου δεν το σκεφτομαστε!!!!!

ερη μου αμε οποτε θες εμεις παμε αρκετα συχνα ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μας...αλλα ανακαλυψα αλλο ενα στο σελεπιτσαρι ταμπουρια με νικαια συνορα οπου ειναι ενα ολοκληρο παρκο κλειστο με πολλα δεντρα κουνιες παγκακι για πικ νικ επαθα ερωτα πηγαμε το σαββατο κ πηραμε μαζι ενα σκουτερακι που εχει ο χαρης κ εκανε κατανεθουσιαστηκε εχει δρομακια για ποδηλατο γκαζον καφετερια μεσα....

αυτο κοριτσια ειναι τελειο κ για συναντηση θα τρελαθειτε αλλα πεφτει λιγο μακρυα θαρρω :D:D

τι νεααααααα????

σημερα εχει μακαροναδα με σαλτουλα λιτα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΙΣ 11:40 ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟ ΜΟΥ...ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΟΘΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΝΙ ΠΑΡΤΥ...ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις Αλεξανδρουκο κ χρονια πολλα μεγαλος να γινεις με μαυρα μαλλια

τονια μου γλυκια να το χερεστε να το καμαρωσεις οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια να χαίρεσαι το αγοράκι σου, να ειναι πάντα γερός και ευτυχισμένος! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Τουρτίτσα?

..αλλα ανακαλυψα αλλο ενα στο σελεπιτσαρι ταμπουρια με νικαια συνορα οπου ειναι ενα ολοκληρο παρκο κλειστο με πολλα δεντρα κουνιες παγκακι για πικ νικ επαθα ερωτα πηγαμε το σαββατο κ πηραμε μαζι ενα σκουτερακι που εχει ο χαρης κ εκανε κατανεθουσιαστηκε εχει δρομακια για ποδηλατο γκαζον καφετερια μεσα....

Που ειναι αυτο ρε συ???? Σελεπιτσάρι τι είναι? Οδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι λοφος στη πετρου ραλλη στα φαναρια που εχει εχει το max perry με τις σοκολατες απεναντι ανεβαινεις την ανηφορα κ ειναι ο λοφος σελεπιτσαρι ειναι γνωστος!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε! Τώρα κατάλαβα, απλά μπερδεύτηκα με τα Ταμπούρια...

ειναι πίσω απο το Κατράκειο, φτιάχτηκε απο τους Δήμους Νίκαιας - Κερατσινίου.

Εχω πάει με τον αντρα μου, αλλα το παιδι δεν το έχουμε πάει ακομη χαχα!

Ειναι πολυ κοντά στο σπίτι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλαααα αλεξανδρεεεεεεεεε!!!!!!να τα εκατοστησεις κ να σε χαιρονται κ να σε καμαρωνουν!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif]

τι κανετε κοριτσιααααα!!!!!!!!σημερα μου εδωσε κ ο σπυρος το αμαξι μας να το οδηγησω κ μου ειπε οτι εχω γινει καλυτερη κ εχω μαθει αρκετα πραγματα!!!!ο δασκαλος μου ειπε ιιισωωως δωσω κ τελος νοεμβρη!!για να δουμε!!!ηδη τρεμω!!! #:-s

εσεις τι νεα?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου! Πως ειστε??

Χρονια πολλα Αλεξανδρουκο!!!! Να τον χαιρεστε φιλεναδα και να ειναι παντα γερος!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Αδερφουλα ειχα προβλημα με την συνδεση και με πετουσε συνεχεια.Τιποτα δεν μπορουσα να κανω! :evil:

Περαστικα στον Βασιλη! Ευχομαι να μην χειροτερεψει.Δεν πειραζει για το σπα! Αφου κλεισατε για αλλη ημερομηνια μια χαρα!

Ανδριανουλα εισαι αστερι παιδι μου εσυ δεν σε φοβαμαι! Οτι και να κανεις θα το καταφερεις! :)

Βικακι οντος τελεια φωτο!!! Ετσι να περνατε παντα καλα! :)

Ερη μου τις συνταγες σου θα τις δοκιμασω ολες μια μια στο καινουριο σπιτι που θα εχω και φουρνο.Φαινοντε ολες καταπληκτικες!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!! Καλο βραδυ να εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...