Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ειχα προθερμανει το φουρνο απο πριν στους 250 κ μετα οταν τα βαλα το κατεβασα στους 180

Και εγώ πάντα έτσι κάνω με τον φούρνο μου :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ κρατήστε τίποτα και για εμας εεεε;;;;;

Πάλι πονάει ο λαιμός βρε κορίτσια, δεν αντέχω άλλο Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α να είμαι άρρωστη συνέχεια :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μ'αρεσε πάρα πολύ η συνταγή και οι φωτογραφίες σου Βικυ!

Ειναι τέλειες! Λέω και εγώ στην μάνα μου όταν μαγειρεύει κάτι καλό να μου στείλει βρε παιδι μου, και δινει το κινητό στον μπαμπά μου να βγάλει τις φωτος.. Και ο μπαμπάς μου ο καλιτέχνης βγάζει πάντα στην φωτό μαζι με το πιάτο και τις παντόφλες του απο κάτω!!! χαχαχα!!!

Ειναι τέλεια, σ'ευχαριστώ πάρα πολυ!

Περαστικά σας βρε με τα λαιμουδάκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα σε ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!

αστα δραμα αλλο οσο το πουλακι μου δεν παθαινει τιποτα δεν με νοιαζει εγω τη κουτσοπαλευω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που σαρεσουν καποια στιγμη θα σου στειλω φωτο με κατι wrapper που φτιαχνω με κοτοπουλο κ honey mustard που θα παθεις πλακα δεν υπαρχει ανθρωπος που τα εχει φαει κ δεν εχει παθει ερωτα...

μπορει να ρωτησεις κ τη κατερινα απο εδω που τα εχουν δοκιμασει κ τους αρεσαν

πολυ ωραιο κρυο πιατο για παρτυ για μπυριτσες για ολες τις ωρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που σαρεσουν καποια στιγμη θα σου στειλω φωτο με κατι wrapper που φτιαχνω με κοτοπουλο κ honey mustard που θα παθεις πλακα δεν υπαρχει ανθρωπος που τα εχει φαει κ δεν εχει παθει ερωτα...

μπορει να ρωτησεις κ τη κατερινα απο εδω που τα εχουν δοκιμασει κ τους αρεσαν

πολυ ωραιο κρυο πιατο για παρτυ για μπυριτσες για ολες τις ωρες....

Ναι ναιιιιιι!!!! Την θέλω!! :x;;)

Τώρα έρχονται και Χριστούγεννα και θέλω τέτοια για μπουφέ και τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ στείλε κι από εδώ τίποτα. Εγώ από περιέργη κουζίνα και φαντασία είμαι χάλια :cry::cry: . Και μου αρέσει η μαγειρική!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριάνα μου το κατάλαβα οτι σου αρέσει η μαγειρική, αφου ηταν καλομαγειρεμένα τα πάντα στο πάρτυ του μικρού!!

Τα τσακισα! :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα σειρά μου! 12/12 προ- Χριστουγενιάτικο πάρτυ!!!

Ηθελα να σου πω, οτι εμείς δεν είχαμε ξαναπάει σε μεσημεριανό πάρτυ και τρελάθηκα με την ιδέα! Και εγώ μεσημέρι θα το κάνω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι και εγώ δεν είχα ξανακάνει. Αλλά απ'οτι είδα και τα παιδάκια παίξανε και ήταν πιο ήρεμα, γιατί όσο να είναι τα απογεύματα είναι λίγο πιο πολύ τσιτωμένα :roll::roll: και οι μεγάλοι είχαν μετά το χρόνο να ξεκουραστούν στο σπίτι τους με ηρεμία ;);) . Βέβαια μπορεί να είναι λίγο τρέξιμο την προηγούμενη γιατί πρέπει να τα έχεις σχεδόν όλα έτοιμα το πρωί, αλλά με λίγη οργάνωση όλα γίνονται ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες!!!!!!!!!!!καλε εγω σας αφησα στην σελιδα 3 κ σας βρικα στην σελ. 13!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!Κ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ!!

ΑΠΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ..

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ Κ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ 2 ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΗΛΙΚΙΑ!!!ΛΕΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΣ!!! ΤΕΤΟΙΑ!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ Κ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ??ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ(ΝΑ ΤΡΩΕΙ,ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.Κ.Α.)Κ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΩ ΣΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΝΟΣ ΒΡΕΘΟΥΣ!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!!!ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!Α,ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΜΕ ΟΥΤ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ,ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ!!!Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ!!!ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΑΝΕ ΑΥΤΟ!!!ΘΕΛΩ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΥΝΔΗΝΟΥΣ,ΟΤΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΙΚΥ ΤΙ ΦΩΤΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ???ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

JOANAKI TI ΜΩΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ??????ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝ ΣΟΥ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ??????????

ΕΡΗ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΙΩΣΗ??

ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΤΥ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...