Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

εχεις χιλια δικια αντριαννα απλα ισως αλλη η ζωη σε ενα νησι κ αλλη στη πολη....

τα παιδια πολλες φορες το ενα με το αλλο βλεπωντας εχουν απαιτησεις ναι δεν πρεπει να το κακομαθεις...(εγω το λεω τον εχω πολυ κακομαθημενο επειδη ειναι ενα προσπαθω ομως να το μετριασω λογο των δυσκολων καιρων )

απλα τονιζω τωρα δεν εχουν τιποτα σε εξοδα οσο μεγαλωνουν ανεβαινουν οι απαιτησεις κ βλεπουμε οτι ολα ειναι αβαιβεα!!!!!!!!

απλα εγω ειμαι λιγο πιο σκληρη κ πιστευω πως ναι η αγαπη ειναι το παν αλλα υπαρχουν κ αλλα εφοδια δυστηχως που πρεπει να υπαρχουν να μας κανουν ευτιχισμενους....

κ ναι θελω εγω να μεγαλωσω το παιδι ναι θελω οτι μου ζητησει να το εχει ναι θελω να ψωνιζω οτι θελω κ να μην το σκεφτομαι ναι θελω να πηγαινω διακοπες....ναι ειμαι εγωιστρια

ολοι εχουμε αναγκες κ τα παιδια κ οι γονεις!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ κουράγιο μυο δίνετε κοριτσακια μου, σας ευχαριστώ πολύ. :-*:-*:-*

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 είσαστε πρότυπο για μένα όλες οι μανούλες βέβαια αλλά πιο πολύ αυτές που έχουν 3 παιδάκια. Πάντα έτσι σκεφτόμουν τον εαυτό μου να είχα 3 παιδάκια, να γυρνανε μέσα στο σπίτι, να γελάνε, να τσακώνονται, εγω να τρέχω από πίσω πανικόβλητη, στο τέλος της ημέρας πτώμα να πέφτω στο κρεββάτι, αλλά όταν τα κοιτάω να λιώνω και να είμαι τόσο χαρούμενη που να θέλω να κλάψω!!!

ΑΑ και όσο για τα ρουχα. Καλά αμα ξανακάνω αγόρι θα έχει να ντύνεται τουλάχιστον μέχρι τα 3 του χρόνια με μια αποθήκη ρουχα. Ο Δημήτρης εχει χιλάδες!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω θελω να πω οτι την αντριαννα την θαυμαζω τις το εχω ξαναπει κ επειδη την εχω ζησει απο κοντα ειναι πολυ γλυκια μανουλααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εισαι εγωιστρια βρε βικακι,απλα νιωθεις οτι για να ειναι ευτυχισμενο το παιδι σου πρεπει να εισαι κ συ,πρεπει να εχεις χρονο για σενα κ να περνας κ συ καλα!!!δεν ειναι παραλογο αυτο!!!

τωρα δεν το εχω σκεφτει αυτο με την πολη κ το νησι!!λεω νησι κ ταραζομαι!!ποτε θα ρθει η δευτρ=ερα??ουφ...ασχετο!!! :lol::lol:

ναι ισως στην πολη να βλεπουν συνεχως κατι τα παιδια κ να το ζητανε,αλλα πιστευω εγω προσωπικα ετσι,οτι κ στην πολη το ιδιο θα σκεφτομουν!!''θελεις 2 παιχνιδια???δεν γινεται να παρεις 2,γιατι ετσι το αδερφακι σου δεν θα παρει??''καπως ετσι αποκτουν κ συνειδηση προς τον συνανθρωπο!!νομιζω βεβαια!!!κ τελοσπαντων θελω να τα μαθω να μην ζητανε οτι βλεπουν!αν βεβαια μπορω να το παρω,θα το παρω,αν δεν μπορω θα περιμενουν να εχουμε λεφτα!!!να εχουν υπομονη κ να μην πιστευουν οτι οτι ζητησουν το επομενο λεπτο θα το εχουν κιολας,ουτε οτι εχουν οι αλλοι,θα το παρουν επισης!!

εγω μικρη θυμαμαι δεν μας επαιρνε η μαμα μου ρουχα μαρκας συχνα...πολυ σπανια μπορω να πω!!!αλλα επισης δεν θυμαμαι να ζητησα κατι που ζηλεψα απο καποιν αλλον!!ο καθενας εχει οτι μπορει κ οτι αντεχει!!

συγκεκριμενα κιολας,ειχα δει μια κοπελα στο σχολειο που φοραγε ενα φαρδυ παντλονι με τσεπες κ ετσι,σπορ κ κολλησα!!!δεν ειπα τιποτα,οταν ηρθε η ωρα να παρουμε κ μεις παντελονι,απλα ειπα της μαμας μου θελω κατι παρομοιο μ'αυτο που ειδα!!δεν εκανα σαν τρελη ντε κ καλα να το παρω εκεινη την μερα που μου γυαλισε!!ετσι θελω να μαθουν κ τα παιδια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω θελω να πω οτι την αντριαννα την θαυμαζω τις το εχω ξαναπει κ επειδη την εχω ζησει απο κοντα ειναι πολυ γλυκια μανουλααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι ενταξει,αλοιφη εγινα παλι!!! ;;):x:ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βικάκι μου, δεν είσαι εγωίστρια!!! Ο κάθε άνθρωπος σκέφτεται διαφορετικά πράγματα για την ζωή του, έχει διαφορετικές προτεραιότητες κλπ. Αυτο δεν σε κάνει εγωιστή άπλα εναν άνθρωπο που σκέφτεσαι διαγορετικά!! Μην στεναχωριέσαι ρε πουλάκι μου. Μια χαρά δεν είσαι με τον Χαρούλη και τον Νικολάκη;;; Με τις σοκολάτες και τις φραουλίτσες σας;;; :lol::lol::lol:

Εγω να δω τι θα κάνω με τον αντρούλη που πολύ φοβάμαι ότι τώρα θα μου κόψει και το σεξ για να μην μεινω έγκυος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πραγματικα το πιστευω οτι ειμαι δεν το λεω για να μαι παρηγορησετε ειμαι πολυ συνηδητοποιημενη(το σκοτωσα :D:D:D:D )ισως αλλαξω καποτε....

κ φυσικα ποτε δεν προσπαθω να πεισω καποιον να μην κανει δευτερο μην το παρετε ετσι ισα ισαι χαιρομαι οταν καποια κανει δευτερο απλα δεν ζηλευω μονο χαιρομαι για εκεινη

κοριτσακια παω να φτιαξω πεινερλακια τα λεμε σε λιγο περιμενω κ το ταλιμπανακο μου στις 2 εχουμε να ηχογραφησουμε το σιντι μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τώρα που το σκέφτομαι φανταστείτε να μέινω έγκυος και να κάνω δίδυμα!!!!!!!!!!!!!!! Ε ρε γλέντια που θα κάνουμε =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΦΟΒΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΟΣ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΚΟΥ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ: ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2ο ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΑΙ ΜΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΕΝΝΟΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ...ΕΓΩ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΩ Κ ΑΣ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ...Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ ΟΠΩΣ Κ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΑΝΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΥΡΑ ΘΕΣ Κ 3ο;;;Κ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΚΥΡΙΩΣ Κ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ...ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ...ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΕ...ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΤΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ Κ ΝΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΨΩΝΙΖΩ Κ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ...ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΣΤΕΡΙΘΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΕΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΟΤΙ ΜΕΣ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΧΑΛΑΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΓΑΛΑΤΑ Κ ΤΑ ΜΠΕΙΜΠΙΛΙΝΑ...Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ...ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΤΑΝ ΣΤΡΙΜΟΧΝΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ....ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΑΔΕΡΦΙΑ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΜΕΣ ...ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ Κ ΘΑΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΕΝΕΙ Κ ΜΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΤΟ 2ο ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη θα φτιαξω πεινερλακια ελπιζω να βγουν ομορφα εμφανισημα θα βγαλω φωτο να στη στειλω :D:D:D

[smilie=wav.gif] ΖΗΤΩ!!!!! :clap::clap::clap:[smilie=love5.gif]:-bd:ymparty::ymparty::ymparty:

Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ Βικάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχουμε κ λεμε

ζυμη

μισο πακετο αλευρι μπλε εβαλα

1 φακελακι μαγια

λιγο αλατακι

λιγη ζαχαριτσα

1κουτ γλυκο μπεικιν παουντερ

κ νερακι χλιαρο οσο παρει για το ζυμωμα

τα ζυμωνουμε ολα μαζι σε μια λεκανιτσα κ τα αφηνουμε λιγο να ξεκουραστει

μετα σε ενα ταψακι κοβω λιγη λιγη ζυμη τα την ανοιγω πιανω τα πλαινα κ τα κανουμε σαν βαρκουλα

φτιαχνω σαλτσουλα

εγω την εκανα με κετσαπ λιγο σκορδο ζαχαριτσα κ βασιλικο

εβαλα ρεγγατο τριμεννο κ παριζα κ σε μερικα κ μανιταρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ :D:D:D:D ειμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Θα την ανεβάσω Βίκυ και θα γράψω όμως ότι την έκανες εσυ, εντάξει??

Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ ειναι τέλεια, θα ενθουσιαστούν όλοι!!! :x:x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...