Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ! ρε βικη με τα γλυκα σου!!!!!!!!!!!!!!!!εχει και εγκυουλες το μαμυ που εχουν λιγουρες χι! χι!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑς.............. :D ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ :D:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! ΞΕΧΑΣΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΙΩΣΟΥΛΑ ΑΡΧΕς ΤΟΥ ΦΘΙΝΩΠΟΡΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩς ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑς ΠΑΕΙ ;) ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΙΤΟΥς ΛΟΓΟΥς....ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟς!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια μου τι κανετε???

εγω νυσταζωωωωωωωωω αλλα χαλαλι περασαμε πολυ ωραια!!!!!!!!!!!!

τωρα εχει μαζεματα ευτυχως λιγο γιατι τα περισσοτερα τα εκανα χτες....εμεινε κ φαγητο για σημερα :D:D:D ο νικος παλι βαρδεια ελεος :twisted::twisted::twisted:

λοιπον να σας πω τι εφτιαξα

ρολλα χοιρινα γεμιστα

κρεπες με ρεγατο τριμενα ζαμπον μανιταρια

κρεπες με bbq sauce παρμεζανα κ γαλοπουλα

ποικιλια με λουκανικα ψητα

κατι πατατουλες φουρνου με μπεικον

ρυζι

σαλατες

τι κανετε εσεις πως τα περασατε χτες???

να εχουμε ολες μια ομορφη κυριακη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσιαααα!!τι κανετε???

εμεις χτες πηγαμε στις 4 στην γιορτη του σχολειου κ φυγατμε στις 9!!!ηταν τελειααα,καταπληκτικα!!!!τα ειχαν φτιαξει ολα πολυ ομορφα κ χαρηκαν πολυ τα παιδακια!!!ειχαν παιχνιδια που κερδιζες δωρακια,ειχε αλογα για να πανε βολτουλες τα παιδακια,ειχε ενα χριστουγεννιατικο σπιτακι με γλυκα!!!εκει πηγαν κ τα μελομακαρονα!!!2 πολυ μεγαλα ταψακια εφτιαξα!!!εγω δεν ειδα ποσα εφαγαν,αλλα σε μια ωρα μου εδωσαν τα ταψακια πισω!!ο σπυρος μου ειπε που ηταν διπλα κ εψηνε χοτ ντογκ οτι τα εξαφανισαν!!!χιχιχι!!!!ψωναρααα εγωω!!!! :lol: ειχε εναν μεγαλο,τεραστιο χιονανθρωπο απο ναιλον που χορευε κ αγκαλιαζε τα παιδακια!!!μην με ρωτησετε πως δουλευε,ακομα το ψαχνω!!! :roll::P κ επισης ηρθε κ ο αγθιος βασιληηηςςς!!!!!!!σαν χαζο εκανα κ γω μαζι με τα παιδια!! :lol::lol: πηγαν στην αγκαλια του,εβγαλαν φωτο,τους εδωσε δωρακι!!!!!τελειααααα!!!!!!φυσικα ο νικολας του επιασε κ συζητηση!!τον ρωτησε που εχει αφησει τα ζωακια του κ μετα που θα παει!!κ του απαντησε ο αγιος βασιλης οτι τα εχει σ'ενα χωραφι πιο περα να ξεκουραστουν κ μετα θα φυγουν για αλλο χωριο με παιδακια!! :D:D

η μαρια τον φοβοταν λιγακι,οπως επισης οποτε εβλεπε τον χιονανθρωπο ουρλιαζε κ κρυβοταν κοντα στον μπαμπα της!!!! :lol::lol: ο νικολας τον εσπρωχνε,χορευε μαζι του!!αφηστε υπεροχα ηταν!!!το χαρηκα ετσι που επαιζαν τα παιδια!!!καλα η μαρια για ιππασια ουτε συζητηση!!! :roll::lol: γινοταν ο χαμος απο κοσμο!!!σιγουρα πανω απο 300 ατομα!!κ λιγα λεω!!!! :roll:

εσεις τι νεα??

βικακιιι μου πως περασατε χτες???να τον χαιρεσαι κιολας!!!θα στα πω κ αυριο βεβαια!!χρονια του πολλα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα μου τι ωραια που τα περιεγραψες πρεπει να περασατε πολυ ωραια κ σεις κ τα παιδια μπραβο βρε συ παντα τετοια...το καταχαρηκατε...κ εγω περιμενω πως κ πως τις γιορτες του σχολειου

καλα περασαμε κ μεις ηταν μια πολυ ωραια βραδυα με πολυ γελιο πολυ φαγητο κ πολυ επιτραπεζια παιχνιδια...θα μιλησουμε κ αυριο να ανταλαξουμε ευχες :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!! Τι κανετε??

Απο αυριο μπαινω σε μετακομιση μουντ και αρχιζω σιγα σιγα να πακεταρω.Αντε να τελειωνει και αυτο να ησυχασω.Οσο παει και βαραινω...απο χτες με επιασε το εντερο μου και δεν μπορω ουτε να κουνηθω.

Τα χιονια καλα κρατουν ακομα.

Βικακι τι ωραια πρεπει να περασατε χθες!! Τελεια φαινοντε τα γλυκακια που εκανες! θελουμε συνταγη!!

Βικουλινι μου ετοιμαζομαστε σιγα σοἶγα ναι.Εσεις πως εισαστε?? Συνηλθατε??

Αδερφουλα μου δωσε παρον! σε χασαμε τελειος! Ολα καλα??

Τονια μου υπομονη με τις βαρδιες! Ολα καλα με το μπεμπε??

Ιωαννακι εμαθες φυλο?? Φουσκωσες καθολου??

Φανη φυλο ξερεις του μωρου?? Με το καλο!!

Ανδριανουλα μου τι ομορφα περασατε στην γιορτουλα!! Οτι καλυτερο για τα παιδια αυτες οι γιορτες!!

Να εχουμε ολες μια ομορφη Κυριακη! Τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βικακι αυριο εχουμε ανταλλαγη ευχων!!χιχι!!!!

λενα μου αντε να τελειωνετε με τη μετακομιση!!!να μην κουραζεσαι πολυ τωρα,οσα μπορεις κ αντεχεις να κανεις!!μην επιβαρυνεσαι??!!!!αντε με το καλο στο καινουριο σας σπιτακι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααα,εγω εδω ειμαι!

Κοιμουνται τα μικρα και ειπα να μπω για λιγο!!Εχω αναψει ολα τα φωτακια και καθομαι και απολαμβανω την χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?

xathika to kserw...alla trexw re koritsia...

piga sto giatro..ola kala alla to nini mas kanei nazia..kai den to eidame pali!!!me noiazei pou ola einai kala..ta upoloipa perisseuoun!!ta vrikame me ton antrouli mou...eee den elege afou simera efuge gia 12 meres!!ton pigame kai sto aerodromio kontepsa na me paroun ta zoumia...aman autes oi ormones!!

sas euxaristw oles gia ta omorfa logakia sas...

aspaki eidika esena pou pragmatika kathises kai egrapses ooooooooooooola auta!!!eilikrina!!na sai kala!

bikaki mou ti troufakia einai auta?telika suntagi den vrika...tha ti valeis??miam..miam..

eri mou kala tha kaneis na to kleiseis afou sou arese...ta polla logia einai ftwxeia..xixi

bikoulini mou ti egine?ola kala me to diko sou antraki?ta paidakia sou?aupnies i marisa e?

flwrianaki mou perastika sou!!kai se katalavainw afou sou eipa...1 xrono kai auti i katastasi me to sxoleio kai tis arrwsties!!UPOMONI KAI KOURAGIO!!!

stamy mou ti kanete?i mikroula sou?i mama sou?

katerinaki pou xathikes pali??

antrianna min dineis simasia se kanenan...tha pareis ton aera..kai tha teleiwsei to thema alla gia na ginei auto..tha kaneis kai ta lathakia sou kai ola...ANAISTHISIA ESU!!!ok?

ksexasa kamia?

filakia roufixta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Ειχα τρέξιμο το σκ, δεν κατσαμε στον κώλο μας καθόλου χαχα..

Πήγα και σε πάρτι γεννεθλίων στον παιδότοπο που θα το κανουμε και εμεις χθες το πρωί!! χαχα, απίστευτο?

Δεν έχω πολύ χρονο, θα τα πούμε και αυριο,

Βικυ τα θέλω όλα αυτα που έφτιαξες για το blog!!!!

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!! :D:D

Να ΄μαι κι εγώ. Είχαμε πάει Σαβ/κο στην Ερέτρια και απολαύσαμε ήλιο και θάλασσα!!! Βέβαια θα προτιμούσα λίγο κρασί, λίγο θάλασσα & το αγόρι μου....αλλά οκ, καλά ήταν και με τα μισά. :lol::lol:

Βέβαια μ΄αυτά & με τ΄άλλα, τριγυρνάμε και ακόμα δεν έχουμε στολίσει...αλλά καλά να ΄μαστε αύριο θα στολίσουμε!!!

Τζοανάκι, είδες καλέ (?)......καλά σε κατάλαβα....αχ αυτές οι ορμόνες!!! Τέλος καλό, όλα καλά!!!

Ελισάβετ να σου ζήσει το μπεμπέ, χαθήκαμε τον τελευταίο καιρό, δεν έμαθα τα ευχάριστα. @};-

Ο μεγάλος πως αντιδρά???

Λενάκι χιόνια διαβάζω...τι καλά, ζηλεύω λιγάκι...αλλά και μετακόμιση, εδώ σε λυπάμε...χαρά στο κουράγιο σου. Να προσέχεις, όχι και πολλά-πολλά στην κατάστασή σου!!! :x

Η σοφερίνα μας τι κάνει??? Αλήθεια έχεις το θάρρος να το παίρνεις και να κυκλοφορείς μόνη???

Έρη πως πάνε οι ετοιμασίες για το πάρτυ σας??? Τελικά που θα το κάνεις??? Κάτι διάβασα και για παιδότοπο?

Πωπω κλείνουν τα μάτια μου, δεν έχω κουράγιο να γράψω άλλα. Ο Λεωνίδας μας ξενύχτισε εχθές γιατί κοιμηθήκαμε μαζί και το τι κλωστιες & σφαλιάρες έφαφα δεν λέγετε... :twisted:

Φιλιά σε όλες τις υπόλοιπες...Στάμυ, Φλωριάνα, Φανή, Κατερίνα, τρελοκιτσιδού, Βάσω....κι αν ξέχασα καμία αςμε συγχωρέσει!!!!

Καλή σας νύχτα!!! :wave::wave:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες!ελενακι ευχαριστω πολλη και συ με το καλο ολα καλα σου ευχομαι,οσο για το φυλο του μωρου μου ναι το ξερω ειναι κοριτσακι :D θα τα εχω ζευγαρακι μιας και το πρωτο μου ειναι αγορακι εσενα τι ειναι το μωρακι που περιμενεις?καλο κουραγιο με την μετακομηση!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γλυκομανουλες τι κανετε???

εγω εχω τη μαμα μου εδω θα κανουμε πιτζαμα παρτυ :D:D:D:D

ιωαννακη ειδες που δεν ηταν τιποτα κ περασε???τα τρουφακια τα εκανα οπως κανω το κορμο μετα τα κανω μπαλακια κ τα περναω απο τρουφα η ινδοκαρυδο

ασπακι μια χαρα σε βλεπω εφυγες γυριστρουλα...

ερη καλα κανατε πως σου φανηκε το παρτυ σ'αρεσε περασε καλα ο κωστας??

χρονια πολλα κ στους εορταζομενους

αντριαννα να χαιρεσε το νικολακη σου

κατερινακη να χαιρεσε το νικολακη σου

τονια να χαιρεσε το νικολακη σου

κ φυσικα στον ευατο μου να χαιρομαι το νικολακη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου. Τι κανετε;;

Καταρχήν ξεκινάω με τις ευχούλες

ΒΙΚΑΚΙ μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου. Παντα γεροι και ευτυχισμένοι να είστε μωρό μου :x

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ να χαίρεσαι τον Νικόλα σου. Να είναι καλότυχος και τόσο χαρούμενο παιδάκι όπως τον γνώρισα. :x

ΑΝΤΡΙΑΝΑΚΙ μου να χαίρεσαι τον Νικολάκι σου. Πάντα ευτυχισμένοι και με πολλές πολλές βολτες με το τουτου!!! :x

Αν ξέχασα κάποιον συγχωρέστε με. Εύχομαι χρόνια πολλά σε όλους που γιορτάζουν!!!

Όσο για μένα, τι να πω ρε κορίτσια μου. Ακόμα ταλαιπωρούμαι έχω τρελό βήχα, έχω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος 4 μέρες!! Όλη νύχτα την βγάζω στο καναπέ καθιστή και έτσι με παίρνει ο ύπνος. Ευτυχώς χθες το βράδυ κοιμήθηκα!! Δεν άντεχα άλλο!!!!!!! Και μεσα σε όλο αυτό στολισαμε το Σάββατο!!!!!! Αχ τι ωραία που είναι τα χριστούγεννα. Τραγούδαγε και ο μικρος το Αγιος Βασίλης έρχεται :lol::lol::lol: . Τώρα περιμένει να του φερει τα δώρα του!!!!!

Σας ζάλισα πρωινιάτικα. Θα τα πούμε σε λιγάκι γιατι μόλις είχα ένα επείγον τηλεφώνημα στη δουλειά.

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες τι κανετεεεεεεεεεεε???

ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες....

η μερα δεν ξεκινησε κ πολυ καλα ο μπαμπας μας τρακαρε :(:(:(:( το θετικο ειναι οτι δεν επαθε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μερα δεν ξεκινησε κ πολυ καλα ο μπαμπας μας τρακαρε :(:(:(:( το θετικο ειναι οτι δεν επαθε τιποτα

Αν σου πω ότι κι εγώ το πρωί καθώς πήγαινα δουλειά, ήρθε και έπεσε μια από πίσω μου????

Ευτυχώς δεν μου έκανε ζημιά αλλά με χάλασα Δευτεριάτικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λέτε τώρα!!!! Ευτυχώς που δεν ήταν τίποτα σοβαρό. Αχ βρε κορίτσια μου. Ευχέλαιο κάντε σας ματιάσανε μου φαίνεται :shock::shock: . Μεγάλη ζημιά Βικάκι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χρονια πολλα στους Νικόλες! [smilie=toothy1.gif] Πως μ'αρέσει αυτο το όνομα!

Βικυ μου να χαιρεσαι τον αντρούλη σου, αμαν ρε συ με το τρακαρισμα, :? ευτυχως που ειναι καλά ο άνθρωπος, όλα τα αλλα λαμαρίνες..

Κατερινάκι να χαιρεσαι τον Νικόλα!

Αντριάνα και συ τον γιο σου!

Πάντα συνέδεα την γιορτή του Αγίου Νικολάου με τις Γιορτές! Ειναι ο προάγγελος των Χριστουγέννων!

Κορίτσια είστε όλες καλεσμένες στο πάρτι του Κώστα στον παιδότοπο Μπόμπιρες! Οποια θέλει ας μου στείλει ενα πμ να συνεννοηθούμε!

Φιλάκια πολλα! [smilie=love7.gif]

βικυ προλαβαίνεις την συνταγη με τα τρουφάκια να την σηκώσω? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...