Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!Καλο μηνα!!!

Αντριαννα πολυχρονη!!!Συνχαρητηρια για το διπλωμα!!

joanaki χρονια σας πολλα!!Μην μου στεναχωριεσαι ολα τα ζευγαρια εχουν προβληματα κ εμεις με το οικονομικο εχουμε θεμα τωρα τελευταια,δεν εχυμε κ ενοικοιο απο τον αυγουστο του σπιτιου του αντρα μου κ καταλαβαινεις οτι για ολους ζοριζουν τα πραγματα!!

ερη τελεια ιδεα να κανετε παρτυ σε παιδοτοπο!!ποσο σου ειπε αναλογα το μπουφε??παλια εγω δουλευα σε παιδοτοπο στο καλαμακι!τα παιδακια χαιροντε πολυ αλλα να κοιταξεις να ειναι καθαρος στα παιχνιδια.φιλια

Φλωριαννα καλα ειστε??πως τα περασατε στο χωριο??στο ικεα πηγα για φωτακια κ τελικα πηρα φωτακια με μπαταριες για το ροζ δεντρο της ευαγγελιας!!!ο γιοκας σου καλα??

βικουλινι δε σε ξαχασα,απλα ειδα το μην σου αργα κ δεν σου απαντησα!περαστικα σας,κατα τα αλλα??

βικυ ωραιες οι φωτο σας!!καλες γιορτες να εχουμε ολες!!

κατερινακι χαθηκες παλι!καλα ειστε??

φιλακι σε οσες ξεχασα!ειναι κ πρωι ακομα δεν εχω ξυπνησει :shock::shock:

σημερα θα παω με την μικρη πισινα κ βαριεμαι.......φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια. Τι Κάνετε;; Χάθηκα εε;; Τι να κάνω;; Επί 2 ημέρες είχα 39 πυρετό ακατέβατα, βήχα, πονόλαιμο, κομμάρες κλπ κλπ. Τα έχω παίξει κοριτσάκια μου. Σήμερα είμαι απύρετη και ήρθα στη δουλειά. Και το Θεϊκό;; Χθές το βράδυ ανεβάζει ο Δημήτρης 38!!! Πάμε στον παιδίατρο και έχει ωτίτιδα και κατακόκκινο λαιμό. :shock::shock: Σήμερα δεν τον πήγα παιδικό ήρθε η πεθερά μου να τον κρατήσει και εγώ είμαι σαν ζόμπι. Αυτά τα νεα μου. Δεν μπορείτε να πείτε. Φανταστικά!!!

ΒΕΡΕΘΗΚΑ - ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ με τις ιώσεις. Έλεος πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Φλωριάνα μου περαστικά!

Πήγαμε χθες στον παιδότοπο. Είναι λίγο μικρός.. είναι σε κεντρικό σημείο, οπότε πιστεύω ότι τον βρίσκεις εύκολα. Δεν έχει δικό του παρκινγκ, αλλά από ότι είδα έχει γυρω γύρω να παρκάρεις.. Βικυ αν λέω βλακείες πες.

Η αλήθεια είναι ότι δεν ενθουσιάστηκα, αλλά δεν έχω πάει και σε κανέναν άλλο για να συγκρίνω.. Βικυ πες!

Οι κοπέλες που προσέχουν τα παιδιά είναι πολύ καλές. Εμένα όπως καταλαβαίνετε αυτό που με έκαιγε πιο πολύ ήταν να ξεκαθαρίσω τα πράγματα με το φαγητό.. Να είναι φρέσκα, μόνο αυτό θέλω. Τους το τόνιζα χίλιες φορές, σαν την τρελή, μου είπαν να μην ανησυχώ καθόλου γι αυτό..

Α! Και δεν έχει Κυριακή!!!! Εχει Σάββατο 11-2 ……..Θα ερθετεεεεε?????

Δεν το έχω αποφασίσει ακόμη αλλά σήμερα πρέπει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια τι κανετεεεεεεεε

φλωριαννακη περαστικα ρε συ αμαν αυτες οιο ιωσεις οντως δεν παλευονται με τιποτα τι να πεις υπομονη μονο....

βικακυ ηταν παρα πολυ ωραια στο mall το εχουν στολισει τελεια κ ολο εχει μια διαθεση χριστουγεννιατικη....πως ειναι τα παιδια

βασω ερη ασπα αντριαννα φανη ιωαννακη τη καλημερα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου γλυκια θα σου πω τη ταπεινη γνωμη μου για το συγκεκριμενο λογω οτι παω λοιπον...

δεν το λες ουτε μικρο αλλα ουτε κ τεραστιο ειιναι μια χαρα ο χωρος για παιδοτοπο

παρκινγκ παντα βρισκεις ευκολα εκει οσες φορες κ να παω δεν εχω προβλημα

το φαγητο δεν εχω δοκιμασει μονο τοστακι του εχω παρει μια χαρα

οι κοπεελες ειναι σουπερ σουπερ πολη καλες κ ασχολουνται πολυ αλλα κ δηγμιουργικα κανονιζοντας παιχνιδακια κ για διαφορα

τωρα η αποφαση ειναι δικη σου κ οσο για το σαββατο τι σαββατο τι κυριακη το ιδιο ειναι... :D:D:D:D

ποσο σου ειπε???του κωστα πως του φανηκε???

τωρα ξεσηκωθηκα κ λεω να τον παω τωρα το χαρη να παιξει κ να πιω καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε???

Εχω πολυ καιρο να μπω και ουτε εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας αλλα ναιιι γεννησααα!!!!

Τωρα εχω 2 αγορακια στο σπιτι.Ευτυχως ο μπεμπουλης μεχρι στιγμης φαινεται ησυχος και δεν γινεται ακομα πανικος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa να το χαιρεσαι το νέο μέλος!!! [smilie=angel13.gif] Τι ωραία! Αχ περιεγραψε πως ειναι?

Βικυ μου σε λατρέυω το ξέρεις ε?! :x απλά εγώ δεν ειχα πάει ποτέ σε παιδότοπο και μάλλον τους φανταζόμουν αλλιώς...Θα ερθετε εσεις ε? please!!

Θα το κλείσω σήμερα.. Ο μικρός τρελάθηκε ρε συ καταιδρώσαμε! Στην αρχή μπήκα και εγώ ολόκληρη μουλάρα μέσα αλλα μετά με είχε χεσμένη... Αχ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!

Λοιπον για τα λεφτα, έχω και το φυλάδιο εδώ τώρα να σας γράψω ακριβώς τις παροχές.

Για Σαββατο ειναι 6.5 ευρώ το άτομο. Για Κυριακή ειναι 7 ευρώ.

Συμπεριλαμβάνονται

Στολισμός του χώρου - Σημαιάκια, μπαλονάκια κλπ

σερβίτσια και οργάνωση του μπουφε που περιλαμβάνει

1. τυροπιτάκια - Λουκανοπιτάκια

2. Πιροσκι με ζαμπόν, τυροσαλάτα, πιροσκι με μπιφτέκι, τυρί κέτσαπ

3. Κεφτεδάκια

4. Φιλετάκια κοτόπουλο πανέ

5. Μπόμπα γαλοπούλα, τυρι

6. Κρουασανάκια αλμυρά τυρί ζαμπόν μπεσαμελ

7. Πιτσάκια

Χυμους για τα παιδιά

Καφέ-αναψυκτικό- μπύρα - κρασί για τους μεγάλους.

Τωρα εγώ πήρα τον κατάλογο του catering και θα αλλάξω κάποια πραγματάκια, λέω να βάλω κανα 2 σαλάτες δηλαδή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Ερη μου, μακαρι να είμαστε καλά να έρθουμε κι εμείς. Θέλω πολύ να σας ξαναδώ!!!!! :D:D

Ελισα να τα χαίρεσε και τα 2 τα ζουζούνια σου. Να είναι καλά και πάντα χαρούμενα [smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ...ΕΜΕΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΙ...Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΩΝΑΖΩ ΕΛΕΟΣ!!!

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΩΤΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ :shock::shock::shock:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ :evil::evil::evil: ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ :? ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΟΥ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κοριτσια ειναι πολυ ωραια να εχεις ενα τοσο δα πλασματακι.Παρολο που και ο μεγαλος μου...μικρος ειναι αλλο πραγμα το νεογεννητο...Αχ μου φαινεται δεν χορταινω τα μικρουλια...με κοβω και για 3ο χιχιχιχι :D:D:D

Ειχα τοσο ευκολη γεννα αυτη τη φορα που πραγματικα δεν το εχω πιστευψει οτι γεννησα!!!!!

Ο μεγαλος δεν πολυζηλευει...σε λογικα πλαισια !Μεχρι στιγμης καλα περναμε...οταν αγριςψει και ο μπεμπης δεν ξερω τι θα γινει :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααα!!να μαι κ γωωωωω!!!!!

βικουλινι μου το εχω ξαναπαρει το τουτου του αντρα μου βρε!δδεν ηταν πρωτη φορα!!!κ πριν τον δασκαλο κ κατα τη διαρκεια εκπαιδευσης μου κ τωρα μετα το διπλωμα!!αλλα κοριτσια δεν τα παω καλα!ειδια σε παρκαρισμα αναμεσα σε 2 αυτοκινητα..αφηστε δραμα...δεν ειμαι ακομα για μονη μου!!ενταξει δεν λεω μου ετυχαν 2 βλακες στον δρομο,ειχα καλα αντανακλαστικα κ τους απεφυγα..αλλα εχω δυσκολιες ακομα!!αρχιζω να το παιρνα σοβαρα μηπως ειμαι στουρναρι!! :roll::P καθε φορα που οδηγω,ο αντρας μου γυριζει σπιτι με πονοκεφαλο!!! :mrgreen::mrgreen:

πηγα σημερα με τον σπυρο να παρω τον νικολα απ'το σχολειο κ εκανε 7 μανουωρες να το παρκαρω αναμεσα σε αμαξια!!ρεζιλι εγινα κ εβαλα κ τα κλαματα απ'τα νευρα μου!!! :oops::? στον κανονικο δρομο ομως,οχι στα στενα,τα παω πολυ καλα!!!!ε καλα μια ευθεια ειναι γι'αυτο!! :lol::lol:

ελισα μου να σας ζησει ο μπεμπακος!!καλη λοχεια να εχεις!!!!! :D

βικουλινι μου ακομα αρρωστοι ε??τελικα δεν εχει αποτελεσματα η μασκουλα???δεν καλυτερεψαν καθολου?? :(

βικυυυυυυυυυυ ολο βολτουλες κ κοριτσοπαρεες ακουω!!!τι ωραια!!καλα κανετε,να ξεφευγετε απ'την καθημερινοτητα!!!!

φλωριαννα μου περαστικα να ειναι!!πω πω ρε κοριτσια τι γινεται μ'αυτες τις ιωσεις??? :shock::cry:

αντε σας αφηνω τωρα!!παω να φτιαξω μελομακαρονα για μας κ τη γιαγια μου για δοιμη!!αυριο το πρωι θα φτιαξω για τη γιορτη του σχολειου!!!για να πετυχουν τα δευτερα,γι'αυτο κανω δοκιμη!!!χαχαχαχα!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααα!!να μαι κ γωωωωω!!!!!

βικουλινι μου το εχω ξαναπαρει το τουτου του αντρα μου βρε!δδεν ηταν πρωτη φορα!!!κ πριν τον δασκαλο κ κατα τη διαρκεια εκπαιδευσης μου κ τωρα μετα το διπλωμα!!αλλα κοριτσια δεν τα παω καλα!ειδικα σε παρκαρισμα αναμεσα σε 2 αυτοκινητα..αφηστε δραμα...δεν ειμαι ακομα για μονη μου!!ενταξει δεν λεω μου ετυχαν 2 βλακες στον δρομο,ειχα καλα αντανακλαστικα κ τους απεφυγα..αλλα εχω δυσκολιες ακομα!!αρχιζω να το παιρνω σοβαρα μηπως ειμαι στουρναρι!! :roll::P καθε φορα που οδηγω,ο αντρας μου γυριζει σπιτι με πονοκεφαλο!!! :mrgreen::mrgreen:

πηγα σημερα με τον σπυρο να παρω τον νικολα απ'το σχολειο κ εκανε 7 μανουβρες να το παρκαρω αναμεσα σε αμαξια!!ρεζιλι εγινα κ εβαλα κ τα κλαματα απ'τα νευρα μου!!! :oops::? στον κανονικο δρομο ομως,οχι στα στενα,τα παω πολυ καλα!!!!ε καλα μια ευθεια ειναι γι'αυτο!! :lol::lol:

ελισα μου να σας ζησει ο μπεμπακος!!καλη λοχεια να εχεις!!!!! :D

βικουλινι μου ακομα αρρωστοι ε??τελικα δεν εχει αποτελεσματα η μασκουλα???δεν καλυτερεψαν καθολου?? :(

βικυυυυυυυυυυ ολο βολτουλες κ κοριτσοπαρεες ακουω!!!τι ωραια!!καλα κανετε,να ξεφευγετε απ'την καθημερινοτητα!!!!

φλωριαννα μου περαστικα να ειναι!!πω πω ρε κοριτσια τι γινεται μ'αυτες τις ιωσεις??? :shock::cry:

αντε σας αφηνω τωρα!!παω να φτιαξω μελομακαρονα για μας κ τη γιαγια μου για δοκιμη!!αυριο το πρωι θα φτιαξω για τη γιορτη του σχολειου!!!για να πετυχουν τα δευτερα,γι'αυτο κανω δοκιμη!!!χαχαχαχα!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδιααααα τι κανετε???

τελικα το πηγα το καμαρι μου στο παιδοτοπο κ λυσσαξε στο παιχνιδι,μετα πηγα απο τη μαμα μου για μαμ κ μολις γυρισα ο χαρακης ηθελε να κατσει εκει....ο νικος παλι βαρδεια σημερα :evil::evil::evil::evil: θελω να κανω ενα μπανακι κ να παω παιδιατρο να μας γραψει ενα εμβολιο κ μετα θα παω στο σκαφος θα μεινω εκει σημερα...

αυριο εχω τραπεζι για την γιορτη του νικολακακη μου αυτο το παιδιι ολα μαζεμενα τα χει :shock::shock:

ερη μου αμοιβαια τα αισθηματα μωρο μου :D:D:D:D πολυ καλη η τιμη ρε συ εγω νομιζα πανε πολυ περισσοτερα εμεις πρωτα ο θεος κ εκτος απροοοπτου κ φυσικα θα ερθουμε............

ελισα να σας ζησει το νεο μελος...το καλυτερο δωρο για τα χριστουγεννα!!!!!!!!

αντριαννακι α ρε σοφερινα ποιος σε πιανειθα σε δουμε στο σταρ ενα ανερχομενο αστερι του τιμονιου βγηκε στη μυκονο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυυυ ναι βρεεεεε σιγουρα θα με δειξει το STAR....μαζι με την ωραια σκηνη αυτη:

http://www.youtube.com/watch?v=XP0hYUdz ... re=related

μου παει γαντι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυυυ ναι βρεεεεε σιγουρα θα με δειξει το STAR....μαζι με την ωραια σκηνη αυτη:

http://www.youtube.com/watch?v=XP0hYUdz ... re=related

μου παει γαντι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕς!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ...Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΒΑΡΔΕΙΑ ΓΚΡΡΡΡΡ...ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΤΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΜΟΙΡΙΕΣ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ...

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΕΜΑΘΕΣ ΤΟ ΦΥΛΟ?ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΑΛΛΟ ΕΥΤΥΧΩΣ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααααααααααααααααααα εδω ειμαι παλι....

πηγα στη παιδιατρο κ ξαφνικααααα ετσι οπως εβλεπα τα παιδακια μου ηρθε οτι δεν θελω να παω στο σκαφος αλλα θελω να μεινω με το χαρη ξαφνικα ενιωσα ενα ψυχοπλακωμα λες κ θα γινοταν κατι κακο κ πηγα κ το πηρα...δεν το εχω ξανανιωσει τι να πω τωρα που τον εχω μαζι ηρεμησα!!!!!!!

ειναι που ειμαι κ πολυ κυκλοθυμικη τι να πω αλλο

αυριο για την γιορτη λεω να φτιαξω μπουγατσα κ κατι γλυκακια τυπου τρουφακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! βικουλινι φανη με λενε ακομη ειστε αρρωστουλια ε?περαστικα.τζοανακι ολα μια χαρα με την εγκυμοσυνη λιγο η μεση μου με ποναει αλλα ολα τα υπολοιπα τελεια η κοιλια μου ειναι λες και ειμαι στο μηνα μου,αντε να δω που θα φτασει ζχι! χι!,α!και το ωραιο πραγματικα ιναι οτι το στηθος μου τρεχει αφθονο πρωτογαλα αλλα μου αρεσει γιατι ειναι ενδειξη οτι θα εχω πολληηηηηηηη γαλα ετσι ηταν και στον γιο μου,εσυ απο ναυτιες πως τα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ!!ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ !!!ΤΡΕΧΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ Ε;;;ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ;;;ΓΡΑΨΕ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ!!ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΓΕΙΡΗΣΕΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ;;;ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ;;;ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ;;;;

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ!!ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ :YMHUG::YMHUG:

ΛΕΝΑΚΙ;;; ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ;;;ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΤΕ Ε;;ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΜΑΖΙ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;;;

ΑΣΠΑ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΔΕΙΑΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ;;ΜΑ ΕΙΔΕΣ ΜΙΑ ΜΟΥΧΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ;;ΧΑΛΙΑ!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;

ΠΟΙΑ ΕΙΔΕ ΜΑΣΤΕΡΣΕΦ;;;;ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΙΚΗΣΕ;;;ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ... :cry:

ΧΤΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ :evil::evil: ΚΑΙ 10 Η ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ DURACEL ΑΚΟΜΑ ΕΛΕΟΣ ΜΑ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΕΣΑΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΚΑΛΟ ΣΑΒ/ΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε σας γραφω στα γρηγορα γιατι τωρα γυρισα κ εχω αγωνα δρομου

βικακυ η μπλε κερδισε ομαδα κερδισε

το μενου θα το γραψω αργα το βραδυ η αυριο το πρωιιιιιιιι.....

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...