Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

βρε κοριτσουδι ομορφο τι μας εχει κουρασει????μην τις ξαναπεις αυτες τι βλάκειες

ειπαμε δεν ειμαστε μονο εδω για τα χαχαχχουχοχα

φαση ειναι ρε κοριτσακι κ θα περασει θα δεις ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσακια μου!! Καλο μηνα να εχουμε!!

Τι κανετε??

Εμεις μια χαρα!! Πλησιαζει ο καιρος που θα παρω το αντρακι μου αγκαλιτσα και εχω τρελαθει! Ερχοντε και τα Χριστουγεννα!! Τι καλα! Απο το πρωι χιονιζει ασταματητα αλλα φυσαει πολυ και δεν το πιανει καλα.Βεβαια εξω ειναι ασπρα απο την προηγουμενη εβδομαδα που χιονισε.Με μειον 7 που εχουμε μεσο ορο που να λιωσουν!

Ιωαννακι μου ευχομαι οτι προβληματα εχετε να λυθουνε γρηγορα και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου αλλα και τις γιορτες που ερχοντε.Πως πας απο αναγουλες?? Και μην λες χαζα οτι μας κουρασες.Εμεις ειμαστε εδω για ολα.

Ερη μου θα ανεβαιτε πανω τα Χριστουγεννα??

Βικουλινι μου ακομα χαλια ε? Πω πω..υπομονη κοριτσακι μου και θα περασει!

Ανδριανα μου χρονια πολλα και απο εδω για χτες! Μην ειμαι η μονη που δεν στα ειπα εδω! :lol: Πιστευω τωρα θα εχεις δωσει ε?? Αντε περιμενουμε να μας πεις αποτελεσματα!

Βικακι,Τονια :YMHUG::-*:-*:-*

Τα φιλια μου σε ολες! Παω να απλωσω την κορμαρα μου! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας τι κάνετε?Εγ΄ω απο το πρωι μεχρι τώρα ετρεχα στους γιατρούς με τον μικρό μου

απο εχθές το απόγευμα είχε 40πυρετο και δεν κατεβαινε με τίποτα.Ευτυχως τώρα όλα είναι καλά

ένα κρύωμα ήταν.

Μόλις ήρθα στην δουλειά και νυστάζω πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ Κ Ο ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΟΥΝ..

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΒΑΣΟΥΛΑ..

ΒΙΚΑΡΑΑΑ ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΧΙΟΝΟΠΟΛΕΜΟ;;;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΧΙΟΝΙΙΙΙ...

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΑΛΙ;;;

ΤΡΕΛΟΓΚΑΖΙΑΡΑ ΜΥΚΟΝΙΑΤΙΣΑ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕΕΕΕ;;;;;ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ...ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ Κ ΕΦΥΓΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ..ΓΙΑ 15 ΛΕΠΤΑ...ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ...ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...ΟΥΦΦΦΦ ΖΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ... :(:(:(

ΣΤΟΛΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι στο καλό περονόσπορος έπεσε? Και εμεις δεν ειμαστε στα πολύ πάνω μας...

Λενάκι ναι θα ανέβω Χριστουγεννα και Προτωχρονιά επάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΤΟΟΟΟ ΠΗΗΗΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ηταν πολυ καλοι οι εξεταστες!!ολους τους περασαν βασικα!!χιχι!!!χαρηκα με τον εαυτο μου!!το ενιωθα οτι παω καλα!!!ειμαι πολυ χαρουμεεενηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-}:o)

καλο μηνα κιολας!!ξεχασα να πω!!χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες!!!τι κανετε?εγω ειμαι παλι μοναχουλα με τον αλεξανδρουκο μου..ο μπαμπας μας εχει παλι βαρδεια καλψ κλαψ :evil::twisted::?::!:

αντριαννακι μπραβο κοπελα μου!!!καλες βολτες!!!ιωαννακι μου μην στεναχωριεσαι..χαλαρωσε και δεν ειναι κακο να κανεις το πρωτο βημα να μιλησετε!!!χρονια σας πολλα κιολας!!!

βικακι μου γλυκο εμεις ηρεμησαμε οταν απομακρυνθηκαν τα πεθερικα!!!βασικα ακομα λενε τις βλακειες τους αλλα εγω δεν δινω πλεον σημασια...αρκετα πικραθηκα εγω και ο νικος!!!

αχ αχ παω να κανω μαμ γιατι μετα εχω τον μικρο να τον ταισω να τον πλυνω και να τον κοιμησω...φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακι χρονια σας πολλααααα!!!!παντα αγαπημενοι κ ευτυχισμενοι να ειστε!!κ να θυμαστε οτι με αγαπη,στοργη κ εμπιστοσυνη ολα λυνονται!!!!!! :D

ευχαριστω τονιααα μουυυ!!καλα τωρα το θυμηθηκα οτι μου εστειλες μνμ κ στο κινητο!!θα σου απαντησωωω τωωρααα!!παντα αργοπορημενη!!χιχι!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλαααααααααααα τι μου κανετε???????

εμενα τελικα ηρθαν ολες οι φιλεναδες σπιτι κ απο τις 4 το μεσημερι το δυαλησαμε τωρα... ειχαμε laidys day ριξαμε τρελο γελιο λυσσαξε κ ο χαρακης που τις εχει λατρεια κατα τις 10.30 την επεσε εκεινος κ σαβουρασαμε πιτσες ηπιαμε 2 μπουκαλια κρασι κ παιξαμε ονομα ζωο πραγμαααααα αχ μου φτιαξανε τη μερα κ το βραδυ...

λειπει ο γατος κ χορευουνε τα ποντικια.... :lol::lol::lol::lol:

ιωαννακη μου τι κανεις πως εισαι εφτιαξε λιγο το κλιμααααα????

αντιαννα αντε βρε σοφερινα ποιος σε πιανει τωρα???

ασπακι σου ελειψα???

βικακυ πως εισαστε οικογενειακως????

βασω περαστικααααααα

ερη μου δεν θελω να ακουω τετοια για να ανεβαινουμε....

φλωριαννα που χαθηκες σημερα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!

Ένα μαύρο χάλι είμαι...αλλά το παλεύω! Εχθές είχα πυρετό και με είχε γονατίσει πολύ, αλλά ευτυχώς σήμερα είμαι καλύτερα, μόνο πονόλαιμο έχω.

Και γενικά από διάθεση χάλιαααααα....

Βρε τρελλοκοτσιδού, σε έβλεπα Online χθες το βράδυ...και σε έψαχνα για κους-κους. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες τι κάνετε?

σημερα θα πάμε να δουμε τον παιδότοπο!

Περαστικά Ασπάκι!

Βικυ καλή φάση με τα κορίτσια.. ζηλευωωωωω

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραουδιααααα!!!!

ασπακι μου περαστικουλια να ειναι!!! :)

βικυυυυυυ σας ακουσε η γειτονια παλι χτες???χαχαχα!!!!!!τελεια η φωτο!!!!ασχετο!!χιχι!! :roll:

μουντος ο καιρος εδω!!!το μεσημερι θα παμε να παρουμε τον νικολα κ μετα σουπερ μαρκετ!θα οδηγησω εγωωωωωω!!!!μαζι κ ο σπυρος διπλα βεβαια!!! :roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera agapoules-manoules!!!ti mou kanete?

entaksei den itane kai i epeteios twn oneirwn mou..alla ti na ton kanw pou einai skata psuxologika alliws tha gkariza!ligo kalutero to klima..alla entaksei den tha pethanw kiolas..an thelei..an den thelei..ti na pw?tha erthoun kai 2 filoi mas to vradu elpizw na xalarwsei ligo giati mou fainetai tha tou to spasw to kefalaki!!xaxa!mou fainetai tha paw na parw ekeina ta eswrouxa ai-vasili na deis ti exei na ginei!!xaxa!kai me tin koiloumpa tha eimai mia koukla e?

antrianna sugxaritiria koritsaki mou!kales voltes!!!xaxa!!

lenara perimeneis to gioka e???me to kalo...!oi nauties sunexizontai fusika kai o vixas!aaa..tin kuriaki tha erthei o alex germania..dusseldorf kapws etsi.gia 12 meres me ti douleiaa!mallon prepei na tou valw poulover kaskol k tetoia ee??

eleutheria mou ola kala??elpizw na iremisoume oloi..giortes erxontai..!ante na mas peis nea apo ton paidotopo!

bikoulini mou...ti egine?anadromos o ermis?ti pathame oles?simera eiste kalutera?

tonaki mou pws pas?i koilitsa?klwtsaei??egw to niwthw kuriws otan ksaplwnw!

aspaki perastika sou...ma me auto ton kwlokairo oloi xalia einai..

vasw perastika sto mikrouli sas..kai aurio paraskeui na ksekourasteis ligo to sk!

bikakiiiiiiiiiiiii??pou eisai filenaditsa??pitsa akouw!krasi akouw!egw pou imouna??xa!xa!xairomai pou perases teleia//ki egw twra pou tha fugei o alex makeleio tha ginei...

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκομανουλες!τζοανακι υπομονη μπορα ειναι θα περασει,στηριξε τον οσο μπορεις και μην στεναχωριεσαι σκεψου και το μπεμπακι σου....ασπακι περαστικα!καλα δεν ειναι τελειο το τικερακι μου??????? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου γλυκα εδω ειμαιιιιιιιιιιιι γιουχου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηρθε ο μπαμπακας μας το πρωι κ μας ειχε εκπληξη λεει...κ αφου δεν αντεξαμε να περιμενουμε μας ανακοινωσε οτι θα παμε στα mall για ψωνιαααααααααα :D:D:D:D:D πριν μια ωρα γυρισαμε τωρα κουτουλαω τελικα κοιμηθηκα 5 το πρωι κ ξυπνησα 9...τωρα σε λιγο θα φυγουμε να παμε να δουμε στο μηχανικο για τον ημιπαιθριο :evil::evil::evil::evil::evil:

ερη μου γλυκια κ ιωαννα αμα ξανακανονιστει laidys night να σας υπολογιζω???

ερη πως σου φανηκε ο παιδοτοπος???ποσο σου ειπε αν επιτρεπετε???πως του φανηκε του κωστα???

ιωαννακη μου θα δεις καθε μερα κ καλυτερα θα ναι.....ο χαρουλης οι κοιλιτσα σου???

αντριαννακη πως πηγε η οδηγηση???

βικακυ μου γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μαζι κ εγω ειπαμε μην με ξεχασεις απαντηση στο μυνημα :D:D:D:D

ασπακι μου γλυκοοοοοοοο το ειχα ανοιχτο χτες ολη μερα αλλα το ειχα στο υπνοδωματιο ουτε που εκατσα γιατι θα με κραζαν οι αλλες κ με το δικιο τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

Ρε Τζοανάκι πολύ φουντωμένη σε βλέπω τελευταία. Δεν σε σχολίασα εχθές που σε διάβασα...ήμουν κι εγώ αλλού για αλλού!!! :?

Κοίτα να δείς, όλες περνάμε μια φάση κατά καιρούς με τους άντρες μας....εγώ ας πούμε θέλεις με την δουλειά, θέλεις με τα παιδιά, με τα προβλήμα στην δουλειά και γενικότερα τις υποχρεώσεις έχω ελάχιστο χρόνο για μένα αλλά και για μας, σαν ζευγάρι. Αυτό από μόνο του φέρνει μια τριβή στην σχέση, εεε δεν γίνεται να είμαστε πάντα μέλι γάλα!!! Καλά ας μην αναφέρω από πότε έχουμε να βγούμε μόνοι μας σαν ξέγνοιαστο ζευγάρι...αλλά και μόνη μου με μια φίλη.

Έτσι είναι βέβαια, όταν κάνεις παιδιά αυτά τα ξεχνάς, οκ το έχω αποδεχτεί.

Όπως επίσης έχω αποδεχτεί και το γεγονός ότι οι άντρες, ως επί το πλείστον, μόλις παντρευτούν τα έχουν όλα δεδομένα και χάνουν τον ρομαντισμό τους, τον αυθορμιτισμό τους κ.α πολλά.

Βέβαια όταν σε όλα αυτά έρχεται και το κερασάκι στην τούρτα από κάποιον 3ο τότε χειροτερεύουν πολύ τα πράγματα. Γιατί αν μη τι άλλο ότι κι αν έχει γίνει στο ζευγάρι, σαν ζευγάρι μετά τα βρίσκουν, αλλά αν πλέκονται και 3α πρόσωπα τότε χάνεται η μπάλα.

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει σε εσάς, αλλά ότι κι αν είναι αντιμετωπίστε το οι δυό σας χωρίς άλλους στην μέση και όλα θα φτιάξουν. Οι καυγάδες είναι το αλατοπίπερο σε μια σχέση.

Υ.Γ: Βρε μπας και φταίνε οι ορμόνες σου στην κατάστασή σου και τζάμπα σου κάνω την ψυχολόγο???? :lol::lol: εεεεεεεεεεεεε??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Σήμερα είμαι πρωινή στην δουλεία και έχω μια κούρασει άλλο πραγμα...

Ο μικρός μου ευτυχώς είναι καλύτερα ο πυρετός έπεσε....

Όσο για σ΄ενα Τζοανάκι όλα τα ζευγάρια πέρνανε φάσεις και έγω με τον αντρα μου τα ίδια είμαστε

νομίζουν πως δένουν τον "γαιδαρο" και επαναπάυονται αν δεν προσπαθούμε εμείς αυτοι δεν κάνουν

τίποτα.....

Τι να κάνουμε όμως?????ΑΝΤΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΒΑΣΟΥΛΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε;;ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ...ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

ΑΣΠΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ !!!ΕΛΕΙΠΕ Ο ΓΑΤΟΣ Κ ΤΟ ΚΑΨΑΤΕ ΜΟΥΣΙΤΣΕΣ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΗΕ ΜΑLL!!!!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΑ ΟΛΑ...

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΕΣ!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΣΑΝ ΧΑΛΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΜΕ...ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ;; :roll: ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΧΙ...ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΡΙΣΗΣ!!ΡΩΤΑ Κ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ :lol::lol::lol::lol::lol: ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!

ΜΑΜΜΥΣ ΛΟΒ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ;;;ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ;;;ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ;;;ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ;;;ΠΑΙΖΕΤΕ ΧΙΟΝΟΠΟΛΕΜΟ;;;; :lol::lol:

ΣΤΑΜΟΥΛΑ Κ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...