Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia mou ti kanete?ksesalwsete pali?kala kanate!!!pali douleies eixe simera to menou!!!pou tha paei tha ksevrwmisoume!!

pempti,paraskeui tha paw giatro kai meta ton ianouario gia b-epipedou!ante na doume!

ANDRIANA POLUXRONI!!NA SE XAIRETAI I FAMILIA...

bikoulini mou den milisame..mou to paizei megali paraskeui alla an den zitisei sugnwmi gia tis m@lakeies pou eipe..den paizei na kanw pisw!entaksei leme ta tupika mprosta sto paidi..alla eimai na skasw..einai polu egwistis...!exoume vlepeis tous koumantadorous....tespa!vrasta!

bikaki mou na dw pote tha ta spasoume...na kounisoume ta kormia mas kai na ginei xamos!!!xaxa!!

stamy mou ola kala me ti manoula??filakia sti mikri!

flwriana mou ola ok?toulaxiston allaksate ligo parastaseis!!kati einai ki auto!!

aspaki mi dineis simasia sti malakismeni...an den ti dineis telos kalo ola kala!!xaxa!

eleutheria einai kaloi fasi o paidotopos..kai den kourazesai kai ta paidakia pernane polu kala!!

filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΚΑΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΞΩ Κ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ...ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΟΠΟΤΕ ...ΜΟΥΣΑΚΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!ΕΒΑΛΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩΩΩΩ ΛΙΓΑΚΙ...

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΞΕΣΑΛΩΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΔΟΡΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΜΗΠΩΣ;;;ΑΝ ΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΧΤΕΣ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ :twisted::twisted::twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=cqeDzzTaGKs

http://www.youtube.com/watch?v=Qr8-9e2vzfM

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πολυλογούδες πόσα είπατε?

Τι βλέπω :o:lol: Γλέντια και χορούς εδώ μέσα χαμός!!! :x:ymparty:[smilie=blob9.gif]

Καλή φάση...

βικυ ζηλεύω το φαγάκι σου!

Εγώ έτρεχα σήμερα, γυρισα όλη την Αθηνα με το αυτοκινητο..

Λοιπον παιδιά, θα πάμε να τον δούμεμε τον αντρα μου και τον μικρό τον παιδότοπο για να δούμε τι παίζει.

Είδα πολλές φωτο και μου αρεσαν τα παιχνίδια και τα φουσκωτά! ε τωρα για τους μεγάλους έχει καρέκλες και τραπέζια που θυμίζουν λίγο κατασκηνωση αλλά δεν θα κάνουμε και δεξίωση γάμου! :lol:

Σημερα θα πάω οφθαλμίατρο γιατι έχω γκαβωθεί τελειώς..

Φιλάκια πολλά! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααααα μουυυ γλυκααααααα σαν χαζοχαρουμενο γελαω τωρα με τοσες ευχες!!!!εχω συγκινηθει παρα πολυ!!!!!!ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια...εεε κ λιγο πιο πισω!!χαχαχα!!! :lol::lol::lol:

σας ευχαριστωωω παρααα παραααα πολυυυυυυ!!!να εισαστε καλα κ να χαιρεστε κ σεις τις οικογενειες σας!!!!!! 8-}8-}8-}:YMHUG::YMHUG: [smilie=binkybaby.gif]

αυριο διιινωωωωωωωωωωωω για σοφεριιιναααα!!!!!!! :lol: ε ρε γελιααα!!!! :roll::P

θα ξαναμπω το βραδυυυυυ!!!!!!!!!!δεν προλαβαινωωωω!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....ΑΝΤΡΙΑΝΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ 3 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ...ΠΑΕΙ ΞΕΦΥΓΑ!!!ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΠΟΤΕ ΩΣΠΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ(ΠΕΘΕΡΙΚΑ)ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΧΕ...ΕΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ..

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΤΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τωρα εκατσα πριν μια ωρα γυρισαμε απο το μεσημερι κ ειμαι ετσι :shock::shock::shock: πτωμα αλλα ωραια κουραση....

αντριανακη καλη επιτυχια κ μην μασας!!!!!!!

ιωαννακι μου γλυκο γλυκο γλυκο πολλα φιλακια κ υπομονη φαση ειναι κ θα περασει

ερη μου γλυκια εχει μεινει φαγακι...βρε μια χαρα ειναι κ για τους μεγαλους παιδοτοπος ειναι οποιον τον χαλαει ας φυγει ;);)

βικακυ μουσακααααααααα το αγαπημενο μου μουσακας κ σουσι :D:D:D:D

τονια μου φιλακια πολλα ωραιος ο μεσημεριανος ο υπνος....κ εγω ετσι τους απομακρυνα κ εχω το κεφαλι μου υσηχο παναγιτσα μου κ χριστε μου!!!!!!!!!!!!1

σας φιλω αυριο με περιμενει δυσκολη μερααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΜΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΜΕ!!Η ΜΙΚΡΗ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ Κ ΔΙΑΡΙΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ...ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Η ΑΜΟΙΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΠΩΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑΤΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ;;;;ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ :lol::lol:

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΕΕΕΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας και καλη δυναμη βικουλινι!!οσο για τα πεθερικα δεν μπορω να σε διαφωτισω γιατι τα δικα μου βοηθανε πολλη οποτε τους χρειαζομαστε και γενικα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!τι κανετε?/δεν ξυπνησατε ακομα καλε?? :P

εγω απ'τις 7 ξυπνησα κ καθομαι σε αναμμενα καρβουνα!!4 ωρες εμειναν για να δωσω!δεν μπορωωω......εχω πανικοβληθει.... :(:o

εσεις τι κανετε??πεθερικα ακουω!!εγω δεν μπορω να σας συμβουλεψω γιατι οι συγγενεις του αντρα μου ειναι ολοι πολυ καλοι ανθρωποι!!!η πεθερα μου ειδικα σαν παιδι της μ'εχει!!!βεβαια μενουμε μακρια,αλλα οποτε παμε η' ερχονται ολο με προσεχει!!να μην πω κ για την πρωτη μου εγκυμοσυνη που ημουν πατρα κ ειχα γινει σαν μπαλονι ολοστρογγυλο...ολο φαε κ φαε μου λεγε!!χαχαχα!!!! :lol:

αλλα ενταξει μωρε κ σεις,εκτος απο ακραιες καταστασεις μην κρατατε κακιες!!να σκεφτεστε οτι οι τα πεθερικα σας εδωσαν τον αντρα που εχετε διπλα σας!!!εκεινοι μεγαλωσαν αυτον που αγαπατε,τον ανθρωπο σας!!!κ αμα τα εχετε κ καλα με τα πεθερικα,θα ειναι ο ο αντρας σας πιο χαλαρος που δεν χρειαζεται να μπαινει συνεχεια στη μεση!!υπομονη..ολοι εχουμε τα κουμπια μας!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες.

Καλό μήνααα!!! Έρχονται τα Χριστούγεννα, έρχονται τα Χριστούγεννα!!! Έρχεται η άδεια, έρχεται η άδεια!!!

Παιδιά εγώ με τα πεθερικά είμαι οκ, παλια ήμουν πιο σουπερ γιατι ημασταν μακριά .. τώρα ειμαστε μια πόρτα και έχουμε διάφορα αλλά εντάξει.. είναι καλοί άνθρωποι γενικά..

Φιλάκιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsoudia!!ola kala?

afiste ta xtes irthe polu arga..itane ena rakos giati exoume kai tis diadikasies tou kleisimatos tis epixeirisis..ta oikonomika wspou na teleiwsoune ta xrei tou fronirstiriou einai skata...feugei kai tin kuriaki gia 12 meres..epaggelmatiko taksidi...exoume epeteio simera..kai den eimaste kala..auta!ap tin mia thelw na ton agkaliasw ap tin alli kathe fora auto kanw kai telika den vgazoume akri...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηναααααααααααααααααααααα

αντε κοντευουν οι μερες γιατα χριστουγεννα

δεν μπορω να σχολιασω τιποτα νυσταζω περιμενω τη νονουλα μας

ο νικος παλι βαρδεια :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοανάκι μου, τα προβλήματα που έχετε είναι απο τα πιο σημαντικά που προκαλούν τριβές σε σχέσεις.

Κάνε λίγη υπομονή, στηριξέ τον.. Κ εμεις θα προσπαθήσουμε να στηρίξουμε εσένα...

Μην το βάζεις κάτω, θα δεις ότι αν το θέλετε όλα θα αλλάξουν απο την στιγμή που έχετε μπεί σε διαδικασία να στρώσετε οικονομικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to thema einai oti den tsakwnomaste gi auta alla gia tous m@lakes pou den koitane to spiti tous alla to diko mas..kai autos den to katalavainei!sas exw kourasei..sorry..

bikaki kala na perasete me ti nona sas!!

eleutheria thanks pantws..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ δεν μας έχεις κουράσει, αν ειναι δυνατον..

Προσπαθήστε να συζητήσετε ηρεμα.. Προγραμματιστε μια συνάντηση σε ουδέτερο σημείο εν ανάγκη...

Πραγματικά σου ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου να σας πάνε όλα καλα...

:x:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...