Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΡΡΩΣΤΕΝΕ ΣΥΧΝΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΟΥ ή ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΟΤΙ ΑΡΡΩΣΤΕΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΩΡΑ;;;ΦΟΒΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...

ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΩΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΣΑ ΕΤΣΙ ΨΟΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΥΣΤΑΓΜΕΝΗ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΤΑΡΟΗ ΒΗΧΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωραιο το βιντεακι βικακυ...δεν με πιανει τιποτα σηκωθηκα ισιωσα τα μαλλια μου κ στανιαρα :D:D:D:lol::lol::lol: κοιτα κ μεις την ειχαμε κανει τη μασκα νομιζω οταν ητανε 8 μηνων το πρωτο μας χειμωνα περυσι μια φορα αρρωστησε δεν χρειαστηκε να κανουμε κ φετος τιποτα δοξα το θεο παναγια μου κ χριστε μου....μακαρι κανενα παιδακι να μην αρρωσταινει!!!!!!!!

αντριαννα μου ευχαριστωωω αυριο γιορτταζει αγαπημενη ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι μου εχει ξαναπαθει βροχιολιτιδα αλλες 3 φορες μεχρι 3 χρονων!!με μασκα κ ετσι!!!κ τωρα πριν 1 μηνα περιπου παραλιγο να παθει κ καναμε προληπτικα για 5 μερες μασκα!!!δεν το εχω ακουσει οτι παιζει ρολο αυτο!οτι αν παθαινουν μικρα θα το εχουν μια ζωη!κοιτα τωρα αν το αφησεις κ γυρισει σε πνευμονια κ τετοια εε τοτε γινεται σοβαρο,αλλα αφου το προλαβαινεις κ το προλαμβανεις νομιζω ειναι ενταξει!!

η γιαγια μου ας πουμε που ειχε παθει κατι πνευμονιες στα 30 της κ φυσικα τοτε δεν ειχαν τετοια φαρμακα κ τωρα ειναι ευαισθητη στις ιωσεις!!

ο παιδιατρος μου ειπε οτι τα παιδια που ζουν σε νησια,λογω υγρασιας σχεδον τα περισσοτερα περνανε συχνα βροχιολιτιδες!για να αποφευγονται κανει πολυ καλο καμια εκδρομουλα σε βουνο κ φυσικα πολλα μπανια το καλοκαιρι!!εγω δεν αγχωνομαι τοσο να πω την αληεθια να μην γινεται για μια ζωη!!εννοω δεν ειναι σιγουρο κ εγκυρο αυτο!μην βασανιζεις το μυαλο σου!!!πιστευω το οτι το προλαβαινουμε να μην χειροτερευσουν,δεν θα εξελιχθει σε κατι μονιμο!!ειδωμεν....!

ναι αγαπημεενηηηηη γιορταζω αυριο!!!με τσακωσες ε???!!!νομιζα οτι κανεις δεν θα το θυμηθει εκτος απ'τους δικους μου!!! :lol::lol:

αφου να φανταστειτε ποτε δεν μπορουσαν να καταλαβουν οτι το ανδριανα βγαινει απ'το ανδρεας!!το ρεζιλικι επισης ηταν στα σχολικα μου χρονια που πηγαινα γλυκα του αγιου ανδρεα κ ολοι με κοιταζαν σαν εξωγηινο!μα γιατι εφερες γλυκα??ποιος γιορταζει???αααα το αντριανα βγαινει απ'το ανδρεας?? :o:o:shock::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!τι κανετε?εμεις βλεπουμε τον winnie και βαριεμαι αφανταστα!!!ο νικος ειναι στην δουλεια και νυσταζω αφορητα!!!Βικουλινι περαστικα σας...εμεις ευτυχως εχουμε ασφαλισει τον μικρο στο δημοσιο και δεν πληρωνουμε τιποτα..ευτυχως!!!

εκλεισα και ραντεβου για 23-12 για το β-επιπεδου!!!ανυπομονω να ξαναερθουμε αθηνα... :P:D:lol: πωπωπω εχω μια νυστα!!!χμμμ παω να φαω ρεβανι που μου εφερε ο νικος απο την βεροια μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι μου εχει ξαναπαθει βροχιολιτιδα αλλες 3 φορες μεχρι 3 χρονων!!με μασκα κ ετσι!!!κ τωρα πριν 1 μηνα περιπου παραλιγο να παθει κ καναμε προληπτικα για 5 μερες μασκα!!!δεν το εχω ακουσει οτι παιζει ρολο αυτο!οτι αν παθαινουν μικρα θα το εχουν μια ζωη!κοιτα τωρα αν το αφησεις κ γυρισει σε πνευμονια κ τετοια εε τοτε γινεται σοβαρο,αλλα αφου το προλαβαινεις κ το προλαμβανεις νομιζω ειναι ενταξει!!

η γιαγια μου ας πουμε που ειχε παθει κατι πνευμονιες στα 30 της κ φυσικα τοτε δεν ειχαν τετοια φαρμακα κ τωρα ειναι ευαισθητη στις ιωσεις!!

ο παιδιατρος μου ειπε οτι τα παιδια που ζουν σε νησια,λογω υγρασιας σχεδον τα περισσοτερα περνανε συχνα βροχιολιτιδες!για να αποφευγονται κανει πολυ καλο καμια εκδρομουλα σε βουνο κ φυσικα πολλα μπανια το καλοκαιρι!!εγω δεν αγχωνομαι τοσο να πω την αληεθια να μην γινεται για μια ζωη!!εννοω δεν ειναι σιγουρο κ εγκυρο αυτο!μην βασανιζεις το μυαλο σου!!!πιστευω το οτι το προλαβαινουμε να μην χειροτερευσουν,δεν θα εξελιχθει σε κατι μονιμο!!ειδωμεν....!

ναι αγαπημεενηηηηη γιορταζω αυριο!!!με τσακωσες ε???!!!νομιζα οτι κανεις δεν θα το θυμηθει εκτος απ'τους δικους μου!!! :lol::lol:

αφου να φανταστειτε ποτε δεν μπορουσαν να καταλαβουν οτι το ανδριανα βγαινει απ'το ανδρεας!!το ρεζιλικι επισης ηταν στα σχολικα μου χρονια που πηγαινα γλυκα του αγιου ανδρεα κ ολοι με κοιταζαν σαν εξωγηινο!μα γιατι εφερες γλυκα??ποιος γιορταζει???αααα το αντριανα βγαινει απ'το ανδρεας?? :o:o:shock::roll:

αγαπημενη δεν ξεχνιεσε εσυ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανούλες?

Συζητάμε να το κάνουμε σε παιδότοπο το πάρτι... Μου είπαν κάτι κορίτσια για εναν στο Κερατσίνι "Μπόμπιρες" Βικυ τον ξέρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!ειμαι πτωμα!!!ολη μερα τρεχω κ τωρα γυρισαμε απο ΙΚΕΑ !!τωρα λεω να κοιμησω την ευαγγελια!!ολη μερα δεν εχει κοιμηθει!!καταλαβαινετε ενταση!!εσεις τι νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ειμαι πάλι, γειά σου Στάμυ!

Συζητάμε που λέτε για παιδότοπο, ειναι καλός Βίκυ ε?

Θα πάμε αυτές τις μέρες να τον δω... Με ψηνει ο άντρας μου για να μην κουραστώ λέει, και να είμαστε χαλαροί.. Εχουν μέσα στην τιμή την φύλαξη, το face painting, εναν μπουφε (μου είπε τα φαγητά και μου άρεσαν), καφέ, κρασί ή μπύρα για τους μεγάλους, χυμούς για τα μικρά, τον στολισμό, προσκλητήρια (που δεν θα τα χρειαστώ) αλλά ήμουν στην δουλειά και μου ταλεγε η κοπέλα και καλύτερα να πάμε απο κοντά να το δούμε και να τα πούμε...

Το σκέφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εινα5 πολυ καλος ερη οι κοπελες πουυ ειχε μεχρι περυσι τουλαχιστον ασχολουνται πολυ με τα παιδια τουςκανει διαφορα ομαδικα παιχνιδια τους βαφει κανουν χορευτικα κ διαφορα

κατα καιρος φερνει κλουν περυσι ειχε φερει κ το gummy συνηθως καθε πεμπτη απογευμα τι εκανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννακι χρονια πολλα κ καλα πολυχρονη να σαι χαιρετε η ομορρφη οικογενοια σου κ μειςςςςςςςςςςς φιλακια πολλα αγαπημενη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....Έγω πρωινή-πρωινή λόγω δουλειάς ευκαιρία να διαβάσω και τα νέα σας.

Αντριαννα χρόνια σου πολλα να σαι χαίρονται όλοι όσοι είναι δίπλα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΔΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου, περαστικά σας. Υπομονη κοριτσάρα μου. Εγώ έχω τον Μητσάρα πάλι με βηχα!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!

ΕΡΗ μου, νομίζω ότι είναι πολύ καλή ιδέα να το κάνεις σε παιδότοπο. Θα περάσουν και τα μικρά ωραία και εσύ δεν θα κουραστείς τόσο πολύ!!!!

ΒΙΚΑΚΙ μου, εντάξει η κοιλιτσα;; Πέρασε;;;;

ΣΤΑΜΥ μου, τι ψώνησες πάλι από το ΙΚΕΑ βρε;;; Η μικρούλα, καλά;;; Αντε να βρεθούμε για κανένα καφεδάκι. Και με όλες βεβαια ;););)

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου MIRLITSA. Ωραια περάσαμε. Πολύ βροχή όμως και ήμασταν κυριώς μέσα στο σπίτι. Πήγαμε λίγες βολτούλες :cry: . Αλλά ο μικρός ξεσάλωσε με τις κότες!!! :lol::lol::lol: . Πήγαινε και έκοβε μανταρίνια από το δέντρο και έτρωγε :lol::lol: . Μόλις μπαίνεις στερεά Ελλάδα είναι άλλος Θεός!! Λες και ήρθα από το Λονδίνο στην Αφρική :lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=_4D7i7UN ... re=related

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΤΖΕΤ ΝΑΡΘΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;;;

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΤΟΥΛΕΣ!!ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ Κ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΛΑΙΕΙ... :lol::lol::lol::lol:

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ;;;Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ;;;;

ΛΕΝΑΚΙ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΑΛΙ ΒΗΧΑ Ε;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΕΣ Κ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ Κ ΤΑ ΣΙΡΟΠΙΑ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΨΩ ΣΤΟ ΧΥΜΟ...ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΜΗΛΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞ;;;

ΑΣΠΑΚΙ;;; ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ;;;;ΠΕΡΑΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ;;;ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ;;;ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΑΝΑΚΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;;ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΒΟΗΘΕΙΑ...ΕΝΝΟΩ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ...

ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΤΡΕΛΕΣ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΛΙ :(:(:( ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ;;;ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦ ΘΑ ΣΚΑΣΩ [smilie=angry9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΤΡΕΛΕΣ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΛΙ :(:(:( ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ;;;ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦ ΘΑ ΣΚΑΣΩ [smilie=angry9.gif]

αααααααααααααααα καλά, τι είπες τώρα?????

Συνήθως βέβαια εγώ είμαι η σκυλα.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα κουκλιτσες τσαχπινες μανουλες ....

τι κανετε βρε θηριααααα???ολα καλα???εγω εδω μαγειρευω ο χαρακης στη γιαγια βολτα γιατι ειχα ενα ραντεβουθ το πρωι αλλα θα κατσει μεχρι το απογευμα πεταει η σκουφια του για βολτες(μα που εχει μοιασει αυτο το παιδι αναρωτιεμε :lol::lol::lol::lol: )

εγω περιμενω το νικο να ερθει να παμε για ψωνια δεν ξερω τι ωρα θα ερθει εχει ερθει το αφεντικο ελλαδα κ πρεπει να ναι ολοι απικο.....

λοιπον ας αρχισω κ θα πω σρη ρια κ ασ μην γραφει εδω πια(που δεν μπορω να καταλαβω το λογο :(:(:(:( )να χαιρετε την αντριαννα της να τη καμαρωσουνε οπως επιθυμουνε...

ασπακι καλημερα τωρα τελευτεα κ συ μα ξεχασες ποσο καιρο εχεις να με πεις τρελοκοτσιδου??? :(:(:lol::lol::lol:

φλωριανννααα φιλακιααααααα πολλα πολλα ο μητσαρας τι κανει??

βικαρα ομορφη κ τσαχπινα τις καλημερες μου στην ομορφη παρο που αγαπω τρελααααααααααα λεω να ερθω το καλοκαιρι(ασχετο :lol::lol::lol::lol: )

λοιπον κοιτα κατα καποιο τροπο εχουν κ κ οι μπαμπαδες αποψη σε θεματα για το παιδι αλλα κ εγω δεν φανταζεσε οταν παει κατι να μου πει ο νικος σπαζομαι τρελα κ του απανταω κ εγω δεν το κραταω το στοματακι μου....

πολλες φορες πιστευω ολες νιωθουμε ετσι....

παντως σημερα εχω τρελα κεφια χωρις λογοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακι καλημερα τωρα τελευτεα κ συ μα ξεχασες ποσο καιρο εχεις να με πεις τρελοκοτσιδου??? :(:(:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τρελοκόριτσο-τρελοκοτσιδού.....σου έλειψα εεεε????

Με έχει φάει η δουλειάααααααααααααααααα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...