Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου επέστρεψα!! ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!.Κάθε μέρα σας σκεφτόμουνα αλλά εκει στο χωριο με το ζόρι τηλεφωνο εχει οχι INTERNET!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΛΩΡΙΑΝΟΥΚΟΟΟΟΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ!!!!ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;;ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΤΕ;;;ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΒΑΡΕΜΑΡΑ Ε;;;;

ΑΧ ΑΣΠΑΚΙ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ!!ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ Ε;;;ΤΕΛΕΙΑ!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΟΥ ΑΓΚΑΖΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεραααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

βικουλινι μου τι πραγμα κ αυτο??ολοι αρρωστοι???τι να πω...περαστικουλια!!!εμενα χτες ειχαν ολα συναχι κ σημερα εχουν και βηχα! :?:(

ασπακι τι ωραια που θα περασατε χτες!!!!πολυ χαιρομαι!!! :D

βικυυυυυυυυ δουλειες ακουω..!! :roll: αντε αντε ξεκινα!!εχει νησι σημερα!!εγω καθε δευτερα τρεχω συνεχως,δεν καθομαι καθολου,για να μην εχει μεινει το παραμικρο μεχρι τις....21:50!!! :lol::lol:

φλωριαννα μου καλωσηρθατε!!!!περασατε ομορφα?/!!!!! :D

κοριτσια η απεργια καλα κρατει!!ρουπι δεν κουνιουνται τα καραβια...γκρρρ!!τωρα 15 δεκεμβρη μαλλον!!εσκασα πια.. :o

ααα οσο για τις δουλειες ειναι πολυ δυσκολο κ με τα τρια να τις κανω,γιατι μεχρι να μαζεψω το ενα δωματιο,το αλλο ειναι λες κ επεσε βομβα!!αλλα δεν μπορω να πω,αμα τους πω να μαζεψουν με βοηθανε!!καλα οχι κ με την πρωτη!!εε αντε με την τριτη εχουν σηκωθει!!!η μαρια μου παντως ειναι πολυ νοικοκυρουλα!!ετσι κ πω να κανει μια δουλεια ο νικολας κ δεν την κανει,η μαρια εχει τρεξει ηδη να την κανει μεχρι να τελειωσω την προταση!!! :lol::lol: ειναι πολυ αγαπησιαρα!!!με το που της λεω ''μαρια μου ελα να βοηθησεις την μανουλα γιατι ειναι κουρασμενη'',αμεσως τρεχει κ μου λεει ''ναι,ντασει''!!!!!!αχ!αχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!ola kala manoulitses?

ki egw polles doulitses!!allazw kai kourtines sta stis krevatokamares..polu sidero..afiste ta..kai ta neura tsatalia..

tonaki mou emeis ta eipame!

bikaki den milisame giati pragmatika logw twn ormonwn exw tosa neura pou tha pw polles varies kouventes kai tha tis ennow..opote pros to paron perimenw mipws kai iremisw!!!exoume kai epeteio gamou tin tetarti!!asta!kai fusika oute suzitisi gia stolisma...me auti ti diathesi..

bikoulini mpu perastika sas!!!ti na pw??etsi ki emeis..o enas kollaei ton allon...vrikes telika giatro?

aspaki polu xairomai pou kapoia perase wraia to sk...panta etsi na ste!!!

flwrianaki mou kalws mas irthes...!!!perasate omorfa?ksekourastikes katholou?

antriana min perimeneis kai polla me 3 paidia!kai pali kala na les...xaxa!den kserw eida to treiler apo to nisi kai mou fainetai tha pesei polu klama..kai den kserw an me auti ti diathesi tha einai kai oti kalutero...

eleutheritsa ola kala???osa vlepei i pethera e??xaxa!!oti mporei o kathenas!oute egw exw pou na ton afisw...allla paei sxoleio to prwi..opote kati einai ki auto...

oi upoloipes??makia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη τελειο το προσκλητηριο πρωτα ο θεος θα ερθουμε ελπιζω να τα πουμεκ πριν πως εισαι σημερα???

ιωαννακη εσυ ξερεις καλυτερα οποτε αστο λιγο κ οταν νιωσεις ετοιμη μιλα του...παντως αν στολισεις πιστευω θα αλλαξει η διαθεση σου!!!!!!!!

φλωριανακη καλως ηρθατε!!!!!!!!

αντριαννα ασε σημερα με το νησι βλεπω να εχουμε πολυ κλαμα...

βικακυ το βρηκες το γιατρο...

ερχετε το αστερι μου απο ωρα σε ωραααααααααα ετοιμο κ φαγωμενο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki egw molis teleiwsa to katharisma...mono to sidero stis kourtines kai kremasma mou meine!alla pio meta giati den tin paleuw..!!!bikaki mou gia na stolisw prepei kapoios na katevasei to dentro apo to patari..kai o tsakwmos apo kei ksekinise to savvato..kai fusika den ekane kinisi na mou to katevasei..opote...g@ma to!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΟΛΕΣ Ε;;;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ...ΑΧ!

ΤΕΣΠΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΑΕΡΟΛΙΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΣΕΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧ Κ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..

ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΡΕΩΝΕ ΚΑΙ 2η ΕΠΙΣΚΕΨΗ = 80,00 Ε ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ή 100 Ε ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ :shock::shock::shock::shock::shock: ΚΑΙ ΗΔΗ ΠΛΗΡΩΣΑ 40 ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ 50 ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ :shock::shock::shock: ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΛΑΛΙ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

Η ΜΙΚΡΗ ΓΥΡΗΣΑΜΕ Κ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...ΟΥΦ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ...Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΒΗΧΕΙ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ Ο ΒΗΧΑΣ!!!!!!! :lol::lol:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ Κ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...

ΒΙΚΑΡΑ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΤΑΞΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ;;;ΑΝΤΕ ΑΡΑΞΕ ΤΩΡΑ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ!!ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΟΥ ΤΖΕΤ ΚΑΙ ΘΑΡΘΟΥΜΕ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ μην στεναχωριεσε θα γινουν γρηγορα καλα τα ζουζουνακια σου οντως φαρμακειο ρε συ μα για ονομα ουτε να αρρωστησεις δεν μπορεις...κ εγω αυριο θα παω στη παιδιατρο να μου γραψει ενα εμβολιο που εχουμε να κανουμε αυτο το μηνα...ευτυχως ο μικρος ειναι στο νατ κ δεν πληρωνω ουτε σε παιδιατρο ουτε σε φαρμακα τιποτα....

το σπιτι μολις γεμισε παιχνιδια παντου θ αβαλω τα κλαματα αδιαθετησα κιολας κ δεν τη παλευω απο το πονο :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια τελειο το προσκλητηριοοοοο!!!πολυ θα θελα να ερθω,αλλα για να γινει αυτο μαλλον θα αγγαρεψω το αγαπημενο βικουλινι να ρθει να με παρει με το ιδιωτικο της τζετ!!! :lol::lol::lol:

βικουλινι περαστικα στον μικρουλη!!κ μεις εχουμε περασει 5-6 βροχιολιτιδες κατα καιρους!κ καναμε τα συνηθισμενα,μασκα,σιροπια!!μην αγχωνεσαι τοσο..συνηθως περναει κ δεν θα χρειαστει να πατε αθηνα!!!ειδικα η μασκα κανει καλη δουλεια!!!ετσι νομιζω!!μακαρι να περασει γρηγορα!!οταν ο νικολας μου ηταν 1,5 χρονων,ημασταν πατρα γιατι κοντευαν οι μερες να γεννησω κ ο μικρος κρυωσε!!ειχε μονο συναχι κ βηχα εντονο!το αφησα 2 μερες κ μετα πηγα σε εναν γιατρο εκει κοντα γιατι που να τρεχω με την κοιλια στο στομα!!!τι το θελα..καλυτερα να ετρεχα!!τι γιατρος ηταν αυτος,ενας θεος ξερει...γκρρρ..τα νευρα μου!!μου εδωσε ενα σιροπι το προσπαν κ μου λεει σε καμια βδομαδα θα περασει!!!

το ενστικτο μου ομως μου ελεγε οτι κατι δεν παει καλα μ'αυτον!!

τεσπα αρχισαμε το σιροπι κ 2 μερες μετα ειχε χειροτερεψει ο νικολακης κ το δεξι του ματι ειχε γινει ολο κοκκινο μεσα..ποσο τον λυπομουν δεν φανταζεστε!οχι απλα κοκκινες φλεβιτσες,ηταν ολο μεσα σαν να τρεχει αιμα!!φρικαρα!!πηρα ταξι κ πηγα στην παιδιατρο που ειχαν κ στην κλινικη οταν γεννησα!!καταπληκτικη γιατρος!!!μολις τον εξετασε επαθε σοκ κ απορουσε τι γιατρος ηταν ο προηγουμενος!!ο μικρος ηταν στα ορια για βαρια βροχιτιδα... :shock::shock::cry: μου εδωσε μασκα,αερολιν κ αλλο ενα κ σιροπι!!μεσα σε μια βδομαδα του περασε!!η καρδια μου πηγε στην κουλουρη!

καλα παλι ροδανι η γλωσσα μου..θελω να καταληξω τεσπα οτι η μασκουλα αναρρωνει γρηγορα τα παιδακια!για να σε καθυσηχασω!!!

κοριτσια σορι για το κατεβατο..θα σκαγα αμα δεν εκραζα τον γιατρο!! :evil::lol:

αα κ για το νησι δεν ειπα..μα πως μου διεφυγε!! :lol::roll: σημερα προβλεπω δυσκολη νυχτα!!!το κλαμα θα παει συννεφο!!ανυπομονω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια τελειο το προσκλητηριοοοοο!!!πολυ θα θελα να ερθω,αλλα για να γινει αυτο μαλλον θα αγγαρεψω το αγαπημενο βικουλινι να ρθει να με παρει με το ιδιωτικο της τζετ!!! :lol::lol::lol:

βικουλινι περαστικα στον μικρουλη!!κ μεις εχουμε περασει 5-6 βροχιολιτιδες κατα καιρους!κ καναμε τα συνηθισμενα,μασκα,σιροπια!!μην αγχωνεσαι τοσο..συνηθως περναει κ δεν θα χρειαστει να πατε αθηνα!!!ειδικα η μασκα κανει καλη δουλεια!!!ετσι νομιζω!!μακαρι να περασει γρηγορα!!οταν ο νικολας μου ηταν 1,5 χρονων,ημασταν πατρα γιατι κοντευαν οι μερες να γεννησω κ ο μικρος κρυωσε!!ειχε μονο συναχι κ βηχα εντονο!το αφησα 2 μερες κ μετα πηγα σε εναν γιατρο εκει κοντα γιατι που να τρεχω με την κοιλια στο στομα!!!τι το θελα..καλυτερα να ετρεχα!!τι γιατρος ηταν αυτος,ενας θεος ξερει...γκρρρ..τα νευρα μου!!μου εδωσε ενα σιροπι το προσπαν κ μου λεει σε καμια βδομαδα θα περασει!!!

το ενστικτο μου ομως μου ελεγε οτι κατι δεν παει καλα μ'αυτον!!

τεσπα αρχισαμε το σιροπι κ 2 μερες μετα ειχε χειροτερεψει ο νικολακης κ το δεξι του ματι ειχε γινει ολο κοκκινο μεσα..ποσο τον λυπομουν δεν φανταζεστε!οχι απλα κοκκινες φλεβιτσες,ηταν ολο μεσα σαν να τρεχει αιμα!!φρικαρα!!πηρα ταξι κ πηγα στην παιδιατρο που ειχαν κ στην κλινικη οταν γεννησα!!καταπληκτικη γιατρος!!!μολις τον εξετασε επαθε σοκ κ απορουσε τι γιατρος ηταν ο προηγουμενος!!ο μικρος ηταν στα ορια για βαρια βροχιτιδα... :shock::shock::cry: μου εδωσε μασκα,αερολιν κ αλλο ενα κ σιροπι!!μεσα σε μια βδομαδα του περασε!!η καρδια μου πηγε στην κουλουρη!

καλα παλι ροδανι η γλωσσα μου..θελω να καταληξω τεσπα οτι η μασκουλα αναρρωνει γρηγορα τα παιδακια!για να σε καθυσηχασω!!!

κοριτσια σορι για το κατεβατο..θα σκαγα αμα δεν εκραζα τον γιατρο!! :evil::lol:

αα κ για το νησι δεν ειπα..μα πως μου διεφυγε!! :lol::roll: σημερα προβλεπω δυσκολη νυχτα!!!το κλαμα θα παει συννεφο!!ανυπομονω!! :D

εισαι θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημεεενηηηη μην τρελαινεσαι βρε με τα παιχνιδια..καλα ποια μιλαει τωρα! :lol::roll:

τουλαχιστον ξερεις οτι εχεις κανει ενα σωρο δουλειες..τωρα τα παιχνιδια τι να κανεις..θα τα μαζεψετε πιο μετα!!φαντασου να σου επιανε τα επιπλα με λαδωμενα χερια...μπρρρρρ.....λιποθυμια μ'επιασε κ μονο που το ειπα!!χαχαχα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα θα το καθαριζα ξερεις ειμαι κ ανωμαλη μπορει να ναι το σπιτι πεντακαθαρο κ να εχει ακαταστασια κ να το βλεπω χαλια πιο πολυ τρελλενομαι που ειναι παλι στη μεση αλλα τι να κανω υπομονη το βραδυ θα τα μαζευψω κ φτου κ απο την αρχη αυριοο

ποναωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αφιερωμενο σε ολες μας ετσι για να μπαινουμε σιγα σιγα στο κλιμαα

all i want for christmas is you [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου. Τώρα είμαι πιο χαλαρά και μπορώ να γράψω λιγάκι.

Καταρχιν να σας πω ότι φυσικά δεν προλαβα να διαβάσω όλα όσα έχετε γράψει την εβδομάδα που μας πέρασε :shock::shock::shock: .

Εμεις περάσαμε αρκετά καλά. Ο καιρός μας τα έκανε μουσκεμα, στην κυριολοξία!!! Δεν σταμάτησε να βρέχει δευτερόλεπτο :shock::shock::shock: !!!! Τις περισσότερες ώρες ήμασταν κλεισμένοι στο σπίτι και καταλαβαίνετε ο μικρός, αγρίμι!!! Που να τον κλείσεις σε 4 τοίχους (είναι και μικρό το σπιτάκι!!!). Βγέναμε λίγο στις κοτούλες, ξαναμπέναμε και τούμπαλιν. Πήγαμε καμια δυο βολτούλες κι αυτό ήταν όλο. Τουλάχιστον όμως ξεκουραστηκάμε!!!!!

Με την πεθερά μου θα μαλιοτραβηχτώ καμιά ώρα!!! Θα έχω και την συνυφάδα μου παρέα!!! 'Ετοιμη είναι κι αυτή, θα σας γράψω λεπτομέριες το βραδάκι.

Επίσης ο Μητσάρας δεν θέλει να φάει τίποτε άλλο εκτός από μακαρόνια κι αυτά με το ζόρι :shock::shock: . Όλο σοκολάτα μου ζητάει :evil::evil: .

ΒΙΚΑΚΙ τέλειο το δεντράκι σας, και του χρόνου!!!!

ΕΡΗ μου θα προσπαθήσουμε σίγουρα να έρθουμε!!!! Α! Φοβερή η πρόσκληση!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ υπομονή κοριτσαρά μου, τι άλλο να πώ.... όλα θα περάσουν!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΣΤΕΝΑΧ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟΥΛΗ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ...ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ 12/12 (ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ) 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΤΖΕΤ!!!!!!11 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΨΕΙ ΠΟΤΕ :twisted::twisted: ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ...ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΤΙ ΖΕΣΤΟ ΚΑΙ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ....ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ :shock: Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ :shock::shock::shock: ΛΕΣ;;;;; :roll::roll: ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΟΧΙ ΠΑΕΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΤΕ!!ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΑΧ ΑΧ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο κρεββατο ξαπλωμενη ειμαι πνοναω πολυ βεβαια σε λιγο θα πεσσω απο κατω γιατι ο χαρης μονο το κρεββατι δεν εχει φερει ακομα απο το δωματιο του ολα επανω τα εχει βαλει κ μαστορευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεβαια σε λιγο θα πεσσω απο κατω γιατι ο χαρης μονο το κρεββατι δεν εχει φερει ακομα απο το δωματιο του ολα επανω τα εχει βαλει κ μαστορευει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι μου εμενα ο νικολακης ειχε παθει πρωτη φορα βροχιολιτιδα οταν ηταν2 μηνων περιπου!!αστα να πανε!ιεναι μικρουλικα κ τα λυπομαστε να ταλαιπωρουνται!!!

καλα αφηστε τωρα η μαρια κ ο θανασης εχουν κ πυρετο 38.5...πωπω...κ η μαρια ολο γκρινιαζει κ θελει χουχουλιασμα!!!2 ωρες ειμαι σ'ενα κρεβατι..αποβλακωθηκα!!τωρα αποφασισαμε να σηκωθουμε!!! :roll: τα λυπαμαι ετσι που ειναι ολα ψοφια τα κακομοιρα κ αδυναμα... :cry::cry:

κ επισης σκεφτομαι τι τελειο υπνο θα εχουμε παλι το βραδυ!!ματι δεν θα κλεισω παλι!! :lol::roll:

βικυυυυ τελειο το δεντρακι κ το τζακι επισης!!!!κ του χρονου!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...