Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσιαααααα ξεχασααα να σας πωωω!!!στις 4 κ στις 18 δεκεμβρη θα κανουν γιορτουλα στο σχολειο!!!στις 4 του μηνα θα γινει η γιορτη στις 5 το απογευμα κ θα εχουν μπουφε,αλογα κ πονυ,να παιξουν τα παιδακια!!μας ειπαν να καλεσουμε κ οποιον θελουμε!!κ οταν νυχτωσει θ'αναψουν γυρω γυρω χριστουγεννιατικα λαμπακια!!αχ!!!δεν ειναι τελεια??!!

ααα κ το καλυτερο δεν σας το ειπα!!ο σπυρος θα ντυθει αγιος βασιλης κ θα μοιρασει δωρα στα παιδακια!!ηταν ο μονος αντρας στην συγκεντρωση γονεων κ μολις ειπε η διευθυντρια οτι θελουμε κ καποιον μπαμπα να κανει τον αγιοβασιλη,αλλα να ειναι ψηλος κ γεροδεμενος,τσουπ ολες οι γυναικες γυρισαν κ τον κοιταξαν κ ειπαν ''αυτος''!!!χαχαχααχ!!!!! :D:D τι ωραια που θα ειναι!!!

καθιστε που πατε,εχω κ αλλο καλο!!!ο σπυρος ειπε οτι θα φτιαξω μελομακαρονα για τον μπουφε που τα κανω τελεια!!!αμεσως να παινευτει!!! :lol::lol: χαιρομαι που θα συνεισφερω κ γω στην γιορτουλα για να χαρουν,αλλα ντρεπομαι κιολας μην τα κανω μανταρα τα μελομακαρονα!!!αμα τα κανω χαλια,θα λεω οτι δεν τα εφτιαξα εγω,λαθος καταλαβαν!!χαχαχα!!!! :lol::lol:

αυτααααααα!!καληνυχτα κοριτσακια μου!!!κ φιλια σε ολες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσιαααααα ξεχασααα να σας πωωω!!!στις 4 κ στις 18 δεκεμβρη θα κανουν γιορτουλα στο σχολειο!!!στις 4 του μηνα θα γινει η γιορτη στις 5 το απογευμα κ θα εχουν μπουφε,αλογα κ πονυ,να παιξουν τα παιδακια!!μας ειπαν να καλεσουμε κ οποιον θελουμε!!κ οταν νυχτωσει θ'αναψουν γυρω γυρω χριστουγεννιατικα λαμπακια!!αχ!!!δεν ειναι τελεια??!!

ααα κ το καλυτερο δεν σας το ειπα!!ο σπυρος θα ντυθει αγιος βασιλης κ θα μοιρασει δωρα στα παιδακια!!ηταν ο μονος αντρας στην συγκεντρωση γονεων κ μολις ειπε η διευθυντρια οτι θελουμε κ καποιον μπαμπα να κανει τον αγιοβασιλη,αλλα να ειναι ψηλος κ γεροδεμενος,τσουπ ολες οι γυναικες γυρισαν κ τον κοιταξαν κ ειπαν ''αυτος''!!!χαχαχααχ!!!!! :D:D τι ωραια που θα ειναι!!!

καθιστε που πατε,εχω κ αλλο καλο!!!ο σπυρος ειπε οτι θα φτιαξω μελομακαρονα για τον μπουφε που τα κανω τελεια!!!αμεσως να παινευτει!!! :lol::lol: χαιρομαι που θα συνεισφερω κ γω στην γιορτουλα για να χαρουν,αλλα ντρεπομαι κιολας μην τα κανω μανταρα τα μελομακαρονα!!!αμα τα κανω χαλια,θα λεω οτι δεν τα εφτιαξα εγω,λαθος καταλαβαν!!χαχαχα!!!! :lol::lol:

αυτααααααα!!καληνυχτα κοριτσακια μου!!!κ φιλια σε ολες!!! :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: εισαι φοβερη αγαπημενη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα φιλεναδες!!τι κανετε;;;

βικαρααααα εγω και εχυ απομειναμε στο φορουμ :lol::lol::lol::lol::lol:

ο μπεμπακος χαλια βρε κοριτσακια ο κακομοιρουλης...κ δεν βρισκω γιατρο...αυριο που ειναι δευτερα θα κοιταξω να δω τι θα κανω...η μικρη καταροη κ βηχα εγω μπουκομενη....ελεος πια!!!

χτες η μικρη δεν κοιμηθηκε το μεσημερι και μας εφαγε η γκρινια ολο το απογευμα 8 η ωρα επεσε ξερη...χαρηκα και εγω λεω θα κανω τον μπεμπη μπανακι να κοιμηθει μηπως επιτελους ξεμοναχιασω τον αντρα μου :oops::oops::oops: αφου ηταν νωρις...αλλα ο μπεμπης μου εκανε καψονια και κοιμηθηκε 12,30 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: παει και αυτη η βραδια πηγε χαμενη :lol::lol::lol::lol:

λενακι τι τελεια που χιονιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυκονιατισααααα χριστουγεννιατικο το βλεπω το διπλωμα αφου συνεχιζετε η απεργιααααα..τι ωραια με τη γιορτουλα!!!μια χαρα θα ειναι κ τα μελομακαρονα.....ριξε μπολικο μελι να γλυκαθουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ βικουλινι ναι θα κανω οτι μπορω!!! :roll::mrgreen:

ακομα αρρωστουλικα ειστε ε?/κ τα δικα μου εχουν συναχι!ελπιζω να μεινουν σε αυτο κ να μην ανεβασουν πυρετο κ εχουν κ βηχα! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?

egw eimai xalia..den mou eftanan laimos,nauties klp...tsakwthika kai me ton alex..den miliomaste!!apo xtes!prospathise simera na milisei xalara gia asxeta pragmata kai na perasei sto ntoukou..alla eipe varies kouventes kai den mporw na to afisw na perasei etsi!eimai skata...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα κοριτσακια!!!τι κανετε?σας ελειψα?χαχαχα!!!σημερα το μεσημερι επιστρεψαμε σπιτακι και δυστυχως εχει αρκετη ζεστη εδω...περασαμε τελεια στην αθηνα..ολο βολτες και χαλαρωση...ο μπεμπης μας ειναι καλα κ τον βρηκε ο γιατρος μια βδομαδα μεγαλυτερο...αλλαξαμε και ΠΗΤ..εσεις τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ περαστικα σας αμαν ρε παιδι μου μα ελεος να φυγει η παλιοιωση κ να μην ξαναρθει!!!!!!!!!!

αντριαννακι σμουτςςςςςςςς

ιωαννακη δεν ξερω τι εγινε αλλα ηρεμησε κ καθηστε να μιλησετε δεν αξιζει να μην μιλας με το αγορακι σου???

τονια ναι μας ελειψες δεν βλεπεις εχει πεσει ξηρασια στο μαγαζακι μας

εγω σημερα δεν εχω διαθεση για τιποτα γινετε ενας πανικος κ δεν κουναω να κανω τιποτααααα μονο μια μηλοπιτα μολις εφτιαξα....ευτυχως εφτιαξε ο νικακης γιουβετσακι το μεσημερι...

αυριο με περιμενει δυσκολη μερα!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα!!!!

τονια μου πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα κ που ειναι ολα καλα με το νινακι!!!! :D

βικυυυυ αγαπημεεενηηηη χαθηκαμε μωρε!!!εχουμε κλειστει μεσα λογω καιρου κ ολη μερα κυνηγαω τα παιδια!!!πουθενα δεν σταματανε!!χαχαχα!!! :P

ιωαννακι μου τι παθατε μωλεεε???μην το παιρνεις κατακαρδα!!πανω στον θυμο μας λεμε βαριες κουβεντες που δεν εννοουμε,μην τα παιρνεις τοις μετρητοις!με κατανοηση κ αγαπη ολα λυνονται!βγειτε για βολτουλα κ συζητηστε ηρεμα κ θα δεις που εδωσε περισοοτερο βαρος απ'οτι επρεπε!!!ευχομαι ολα να λυθουν συντομα για να μην στεναχωριεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ....ΟΛΕΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΥΤΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ....

ΤΟΝΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα μανούλες

Joannaki μου μη στεναχωριέσαι, οι άντρες γενικά λένε πιο χαλαρά κάποιες κουβέντες που εμας μπορεί να μας σκοτώνουν αλλά επι της ουσίας δεν τα εννοόυν...

Χαλάρωσε και απλά ζήτησε να μην ξανασυμβεί... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

Ε Λ Ε Ο Σ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΙΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ....ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ...ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες και καλή εβομάδα να έχουμε.....

Βικουλίνη περαστικά σας.......έυχομαι να είναι περαστικά και γρήγορα.

Είμαι στην δουλειά και βαριέμαιιιιιιι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερ καλη εβδομαδα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!!!!!!!!!!

βικακυ καλα δεν εχω λογια μια ειναι λυση μετακομιστε :lol::lol::lol::lol:

βασω καλη δουλιτσα

ερη μου πως εισαι σημερα καλυτερα???

ιωαννακη εσυ μιλησες με τον αλεξ???

ασπακι αντριαννα φανη τονια καλημερααααααα

σημερα λογικα θα μπει κ η φλωριαννα γυρισανε???

εγω τωρα περιμενω να ερθει η μαμα μιυ να παρει το χαρη θα πανε για ψωνια για να αναλαβω το βομδαρδισμο του σπιτιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα ναι ρε συ ελεος τι να πω....με τη σειρα σας παει,βρηκεςς το γιατρο????

ργω μονο ο λαιμος με ενοχλει καταταλλα τη παλευω....μολις πηρανε το χαρη κανω ενα τσιγαρο κ σηκωνομαι βαριεμε πολυ σημερα ρε γμτ

α κ ο νικος απο σημερα θα κανει ανα μια μερα βαρδεια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ.

ΤΣΙΓΑΡΟ;;;;ΑΧ!!ΧΤΕΣ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ :lol::lol::lol: Ε ΜΑ ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΓΡΙΠΗ...

ΑΣΠΑΚΙ;;;ΕΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα είμαστε δόξα τω θεό!!!!

Εχθές πήγαμε στο χωριό του Αη Βασίλη στο θέατρο badminton, τι καλά που ήταν, είχε όλους τους ήρωες των παραμυθιων, είχε παιχνίδια, τον Αη Βασίλη με το ταχυδρομείο του και τα ξωτικά, κ.α!!!

Ενθουσιάστηκαν τα μικρά.....

Μόνο που δεν προλάβαμε να στολίσουμε γιατι με την Μαρία πήγαμε θέατρο!!!

Θα στολίσουμε όμως μεσοβδόμαδα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Μπράβο Ασπάκι τέλεια η χθεσινή μέρα!

Βικάκι εγώ δεν γίνεται να κάνω δουλειές χωρίς να είναι ο Κώστας γιατί δεν μπορώ να τον αφήσω πουθενά..

Ότι δουλειές κάνω είναι και ο Κώστας παρατρεχάμενος οπότε καταλαβαίνεις.. Ότι βλέπει η πεθερά που λένε..

Φιλάκια σε όλες κορίτσια, καλή εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...