Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το allou to village που ειχαμε πει κ την αλλη φορα νομιζω ειναι καλη ιδεα

Μάλλον η καλύτερη, γιατί δεν παίζει να έρθω μόνη, οπότε να μην βαρεθούν και τα παιδιά.

Τζοανάκιιιιιιιι, καλά είσαι κούκλα???? Στα μπουζούκια λέμε ΝΑΙ, εεεε???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου τι κανετε μολις ξυπνησαααααααααα αλλα οχι μονη μου με πυρετο :evil::evil::evil:

κοιμηθηκα με ανατριχιλες κ ξυπνησα ετσι κλαψ κλαψ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες αν και καλυτερα πρεπει να πω περαστικα στις πιο πολλες

κοριτσακια τι παθατε????

ειναι δυστηχως αυτος ο καιρος που ευνοει τα διαφοραααααααααααααααααααααααααααα

ελπιζω γρηγορα να γινετε ολες καλα

κανονιζετε καποια συναντησουλα????

joannaki μου αρεσει που λες χαλια μαυρα αλλα πετας την σκουφια σου για μπουζουκιααααααααααααααααααα ταιριαζουμε και γω με την κοιλια στο στομα ολο ναι λεω αλλα οι πιο πολυ φοβουνται οτι δεν θα χωραω στο τραπεζι χα χα χα χα χα χα χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ευτυχως ειμαι ζωντανη το νικησα το πυρετο ουτε αυτος δενμε αντεχει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηρθε το πρωι το αγορακι μου το μεγαλο αφησαμε το μικρο στη γιαγια κ πηγαμε στα παιχνιδαδικα για μια ερευνα αγορας για το δωρο του αγιου βασιλη!!!!!!!!!!!

τωρα κανω μαμ πανσετουλες στο γκριλ πειναωωωωωωωωωωωωωωω

που εισαστε καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΕΣ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ!!!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗΗΗΗΗ!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΔΩΡΟ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗ;;;;;

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΟΥΝ ΒΗΧΑ Κ ΜΙΞΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ :shock::shock::shock::shock: ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ...Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΥΓΡΑΣΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?εγω μια χαρα εχω εξοδο με γυναικοπαρεα σημερα λογω γιορτης της ξαδερφης μου κατερινας,σε λιγο ξεκιναω μποτε.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΙΚΑΚΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει κανει μια λιστα θες να πεις :lol::lol::lol: αλλα σαν πρωτο ζηταει αυτα τα μεγαλα σπιτια τα πλαστικα που εχουν κ οι παιδοτοποι...περαστικα σας οικογενοιακως καλα αυτος ο καιρος θα μας ξεκανει....

φανη καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου??

Περαστικα σου Βικακι μου! Τι ξαφνικος πυρετος ηταν αυτος?? Δοντια θα βγαζεις! :P:P

Βικουλινι μου ακομα αρωστουλιδες ε?? Αμαν μωρε με τον παλιοκαιρο..Περαστικα σας!

Μπουζουκακια ακουω,καφεδακια μια χαρα σας βρησκω! :)

Εμεις τα ιδια! Χιονισε εδω απο χθες και εξω ολα ειναι ασπρα! Δεν θυμαμαι αν σας το ειπα! :oops: Η μικρη τελικα εχει πεσμενο σιδηρο μονο.Της εδωσε σταγονες σιδηρου και ειπε 6 φορες την εβδομαδα κρεας! Ειναι λιγοφαγη ρε κοριτσια και τρωει απο ολα αλλα λιγο.Που να ανεβει μετα ο σιδηρος.Με εχει βγαλει την ψυχη με το φαι...

Τα φιλια μου και ευχες για ενα ομορφο ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa λενακη σας το λεω οτι ειμαι μικρουλα αλλα δεν ακουτε...τωρα με εχει πιασει ο λαιμος μου :(:(:( μαζι βαρεμαρααα

τωρα θα βαλουμε ταινιουλα να δουμε με το νικακο....

καληνυχτα ονειρα γλυκαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι το ξερω..χαθηκα...ειμαι αδιορθωτη! :oops:

τι μου κανετε??αγαπημεεενηηηηη περαστικουλιααα μωλεεεε!!!!! :(

λεναακιιιι χιονιζει??!!!!πωπωωωω τυχερηηηη!!!!!!

βικουλινακι περαστικα κ σε σενα κ στα μικρουλια!ο παλιοκαιρος φταει!!κ μενα σημερα ο θανασακης εχει συναχι! :?

ραπανακι μου τι κανεις???πως εισαι???

οι υπολοιπες ολα καλα???

εν τω μεταξυ δεν σας ειπα!!αμα τη δευτερα εχουν παλι απεργια τα καραβια...μαλλον θα δωσουμε κατα τις 15 δεκεμβρη.... :-w:shock:X( τα νευραααα μουυυυυυ!!!!!

δεν εχω κανενα αλλο νεο!ολοι καλα ειμαστε,δοξα το θεο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...