Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

φλωριαννα μια ωρα κατσαμε φορευτικη...δεν ξερω αν βγηκε δημαρχος μακαρι ναι για να τελειωνουμε...περαστικα στο μητσαρα!!!!!!!!!!!!!

ιωαννακη γλυκο κορη θα κανει μην ανυσηχεις...κ ειπαμε αν δεν το πετυχεις θα πας κ για τριτο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ερη καλε αν θελεις να το στειλεις στειλτο με αυτη τη λογικη ουτε σχολειο να μην παει μετα για να μην αρρωσταινει...μες το προγραμμα ειναι κ αυτα

βικακυ ρεσυ να του μιλησεις εσυ δεν εχεις αναγκη δηλ να βγεις???δεν ειναι κακο να κανετε μια χαλαρη κουβεντουλα κ να τα πειτε λεω εγωωω....

σταμμυ πως περασατε δεν μας ειπες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΩΜΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ Σ/Β ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΣΗΚΩΤΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΕΙΧΕ ΦΟΒΕΡΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΜΗΝ Κ ΤΥΧΟΝ ΞΑΝΑΡΡΩΣΤΗΣΩ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ..Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΔΙΠΛΟΒΑΡΔΙΕΣ ΛΟΓΩ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΙ ΚΑΛΑ!!! :?:cry:

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ..ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΛΕΞΕ!!!

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ...ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ...ΧΙΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιορτάζει και το ραπανάκι σήμερα!!

Αγγελική μου χρονια πολλά και με το καλό το δευτερο μπεμπάκι!

Νομίζω ότι είχε πει η Σταμυ οτι έχει γεννέθλια σήμερα? Μια μερα μετά την Ευαγγελία ή όχι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ :D:D:D:D:D:D:D ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...

ΒΙΚΑΚΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ,,,,Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΕΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ...ΘΥΜΑΜΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ ΠΕΡΥΣΙ ΑΛΛΑ ΒΑΦΙΖΑΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ..

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΤΟΝ...Κ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑΡΘΕΙ ΤΟ 2ο;;ραντεβου θα κλεισετε;;;;

ΤΟΝΙΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΑΥΡΙΟ Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΟ ΝΕΚΤΑΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΓΙΟΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!! :lol::lol:

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!!!!ΗΡΘΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΗ,27 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΑ ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΗΠΙΑΜΕ Κ ΧΟΡΕΨΑΜΕ,ΤΑ ΣΠΑΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανουλίτσες?

Σταμυ μου χρόνια σου πολλά για την γιορτή σου! [smilie=occasion1.gif] Πως δεν το σκέφτηκα! :oops: Πολυ λυπάμαι που δεν ήρθαμε θέλω να πηγαίνω σε παιδικά πάρτυ!! :lol:

Χαιρομαι που περάσατε καλά!

Εγώ είμαι σπίτι χαζεύω αντ1 και περιμένω να δω νησι και μαστερσεφ! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κοριτσάκια!!!!!

ΣΤΑΜΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] να χαίρεσε την οικογένειά σου!!!

Αγόρασα το βιβλίο της ΝΤΑΝΤΑΣ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ!!!Πολύ καλό!!!!Αν και λίγα πράγματα πρόλαβα να διαβάσω, φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον και έχει πολλά κολπάκια για τα άτακτα παιδάκια!!! (έκανα και οιμοκαταληξία)!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Φλωριάνα μου τι εκδόσεις είναι? Σκέφτομαι να το πάρω και εγώ..

Τι κάνετε ???

Εμεις είμαστε καλά, αν και ο μικρός έβγαλε το γάλα του το πρωί και είμαι λίγο ανήσυχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ερη μου. Τι έπαθε ο μικρούλης;; Μηπως τον τριγυρνάει τίποτα;;

Δεν θυμάμαι από ποιες εκδόσεις είναι. Θα το δω το απογευμα και θα σου πω. Πάντως το πήρα από τον Ελυεθερουδακη στη Πανεπιστημίου. Είχε 17,90€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia manoulitses!!

eleutheria mipws exei vixa?giati ta teleutaia vradia apo to vixa ki emena mou to vgazei...

bikoulini mou apo to stoma sou kai stou theou t auti...xixi!!!pws pas me ta mikra?kalutera to nini?

flwriana mono ti seira exw dei kai mou fainetai kali...ki auto pou exw katalavei einai oti ta paidia prospathoun na kanoune ta panta gia na se ftasoune sta oria sou..to thema einai to ti tha kaneis esu apo kei k pera san gonios gia na katalavei to paidi oti den tha perasei..(oria)..kai na katalavainei to oxi kai to mi!entaksei san paidi tha kanei kai tin ataksia kai tha parakousei alla se genikes grammes ORIA!exoune dei polla ta matia mou kai mou ti spane ta paidia pou kanoune tous goneis oti theloun..kai den mporoune na ta mazepsoun me tipota..

bikaki mou ti kaneis?/?doulitsa eisai?pigaineis akoma etsi?

stamy poluxroni...ontws polu giorti...na ste kala kai na giortazete panta xaroumenoi kai ugieis!!!

tonaki mou perastika kai pali..!!pws pas kata ta alla??

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joanaki μου, νομίζω ότι έχω φτάσει σε αυτό το στάδιο που περιέγραψες. Δεν έχω τον τρόπο να του θέσω όρια!!!! Δεν ξέρω πως πρέπει να χειριστώ κάποιες καταστάσεις, γι'αυτό πήρα και το βιβλίο!!! Για παραδειγμα εχθές που έβαζα κάποια πιάτα στο πλυντήριο, ο Δημήτρης πήγε να πάρει ένα από αυτά και όταν του είπα όχι, το άρπαξε, το πέταξε στο πατωμα και το έκανε 1000 κομμάτια, με κίνδυνο βέβαια να κοπεί και αυτός. Το έβαλα τιμωρια, έβαλε τα κλαματα και μετά μου ζήτησε συγνώμη είμαι όμως σίγουρη ότι θα το ξανακάνει, γιατί έχει ξαναγίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki emena mou to exei kanei auto...entaksei tha kanoune kai ti zimia tous...alla simasia exei na parei to minima!afou ton evales timwria,tha to kanei 1...2 ..e sto telos tha varethei..giati tha kserei oti uparxoune sunepeies!kanenas den einai teleios..oloi prospathoume gia to kalutero...apla an den mathoune twra na akoune...meta tha mas kavalisoun..auto einai to thema!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα!!!!!ηρθα παλιιιι!!!!!σας εχω παραμελισει λιγουλακι,αλλα ολο λεω τωρα θα μπω,μετα το αναβαλλω,ματα λεω θα κολλησω κ θα τρεχω με τις δουλειες μετα!!διαβασα μερικα,αλλα τα μπερδεψα κιολας!!κατσε να τα παρω σιγα-σιγα!!

βικακιιιιι μουυυ να σου ευχηθω κ απο δω για τα γενεθλια σου!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ να εισαι παντα γερη κ ευτυχισμενη!!!καλα αργησα 3 μερες να ευχηθω εδω,αλλα δεν μπορουσα να μην γραψω!!!μονο η δικη μου ευχη ελειπε!! :oops:

σταμμουλα να τα εκατοστησει το κοριτσακι σου!!!πολυχρονη,παντα γερη κ χαμογελαστη να ειναι!!!!

καποια γενεθλια εχω ξεχασει τωρα..δεν μπορει..κολλησα!!! :roll:

καλοριζικο κ το 5!!!!!!!!!!!

εγω δεν εχω νεα μωρε κοριτσια!!τα ιδια!!μονο οτι εχω κανει 2 μαθηματα οδηγησης,καλα τα παω νομιζω!!!αετος ειμαι λεει ο δασκαλος!!!σαινιιιι!!καλα σιγουρα τα λεει για να μην απογοητευτω!!αχαχαχα!!εγω σαινι??αποκλειεται!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!!!!!!!!!!

Ώστε Νο 5 εεε??? Καλέ τι γλωσσούδες που είστε!!! :lol::lol::lol:

Άντε καλορίζικο κι αυτό, να φέρει γεννητούρια σε όσες το επυθυμούν, καλή λευτεριά σε όσες το βιώνουν και υγεία σε όλες!!!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.... :D:P

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΝΑΙ ΑΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 1η ΦΟΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ...ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΛΟΓΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!!! :P:P

ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΧΑΡΑΚΗΣ?ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ?ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙ ΚΑΛΑ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ..ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΟΥΝ ΕΠΑΝΑΛΕΙΠΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΠΛΟΒΑΡΙΕΣ...ΤΙ ΕΧΩ ΦΤΑΙΞΕΙ..

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ...

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :D;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;

ΣΤΑΜΥ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ;;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΛΟ;;ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!

ΤΟΝΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ;;;ΕΧΟΥΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΛΑΙΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΟΜΑ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΡΙΣΕΙΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΚ...ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ...ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;

ΑΣΠΑ ΟΛΑ ΟΚ;;

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΛΕΝΑΚΙ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακιαααααα???επιτελους επεστρεψα σπιτιιιιιι... :D:D:D

ο βηχας καλα κρατει με εχει εκνευρισει,σημερα το αστερακι μου θα μεινει στη γιαγια θα το παρω αυριο οποτε home alone εγω κ ο νικακος ;););)

τι γελιο εχω ριξει απο χτες πηρε ο χαρακης το μικροφωνο απο το καραοκε μου κ δινει ρεσιταλ μα ολα να μου τα εχει παρει αυτο το παιδι χτες το βραδυ καναμε τρελα ντουετα ο μπαμπας μας γυρισε βιντεοκλιπ,η γειτονια θα μαζεψει υπογραφες για να φυγουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ιωαννακη καλα παει η δουλεια βεβαια πολυ χαλαρη αυτο το διαστημα αλλα δεν με χαλαει γιατι κ ο νικος αδεια κ τον ευχαριστιεμε...τι κανεις εσυ ο χαρουλης???

φλωριαννα μεγια το βιβλιο!!! τι κανει ο μητσαρας???

εγω ενταξει κοριτσια δεν εχω παραπονο ειναι σβουρας μεσα στο σπιτι υπερβολικα υπερκινητικος στο σπιτι αλλα ετσι κ του πω κατι μια φορα τελος ακουει κ εξω ειναι υποδειγμα παιδιου εχουνε να το λενε κ καμαρωνω σαν γυφτικο σκερπανι :D:D:D:D:D

ασπακι τι κανετε???πηγατε ερετρια???

βικακυ μου τι κανετε ο μπεμπης η μαρισα εσυυυυυυυυ????

τονια μου τι κανεις ετοιμα ολα για την πεμπτη????

ερη μην ανυσηχεις δεν πιστευω να ναι τιποτα το ξαναεκανε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...