Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα γλυκομανουλες τι κανετε?εγω μια χαρα εμεινα ολη την μερα σπιτι και πιστεψτε με δεν με πειραξε καθολου κατι σαν home therapi χι! χι!σταμυμαμυ φανη με λενε...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hi girls τι εγινε σημερα δεν βλεπω κινηση...

εμεις μολις γυρισαμε ειμασταν σε ενα ζευγαρι φιλους μας ειχαμε βραδυα μονοπολης τρελο γελιοοο...

σημερα εχει γενεθλια η αδεφουλα μου!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] το σαββατο εχουμε παρτυ παλι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΕΣ Κ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ , ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ :YMHUG:

ΒΙΚΑΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! Να περάσετε τέλεια σήμερα ε! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=toothy4.gif][smilie=wav.gif]

Εγώ ηρέμισα με την δουλειά προς το παρόν…

Έτρεχα μέχρι χθες και ελπίζω να ξαναπήξω την άλλη εβδομάδα..

Αρε Βίκυ καλή φάση, όλο παρτάκια, ραντεβουδάκια και εξόδους είναι η ζωή σου! Είσαι πολύ τυχερή να ξέρεις..

Άντε να δούμε εμείς πότε θα βρεθούμε…

Αντριάννα δεν πειράζει βρε συ με τους εξεταστές, κάνε εσύ την προπόνηση σου και όλα θα πάνε καλά!

Αγγελική μου (Ραπανάκι) δεν στολίσαμε ακόμη! Αντε κοντεύεις κ εσύ τώρα, σε λίγες μέρες θα έχει αδερφάκι ο Γιαννάκης!

Φανή μου εγώ είμαι η Ερη και έχω ένα αγοράκι σχεδόν 2 χρονών τον Κώστα!

Φιλάκια σε όλες κορίτσια, Ασπα, Στάμμυ, Φανή, Λενάκι, Βικουλίνι ελπίζω να μην ξέχασα καμια.. συγχωρέστε με! :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη χρονια πολλα πολυχρονη

βικουλινι ευχαριστω πολυ κ συ οτι επθυμεις....τι κανετε

ασπακι καλημερα

ερη μου δοξα το θεο δεν εχω παραπονο....τι κανει ο κωστης???αυριο εχω βαρδεια ο νικος κ θα μαι μονη θες να παρεις το κωστη κ να ερθετε για καδεφακι σπιτι????

τελικα το παρτυ μεταφερε για σημερα πηρε αδεια η αδερφουλα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλα στις Κατερίνες....

Σήμερα είναι η τελευταία μέρα στην δουλειά αυριο ρεπό και λεω να στολίσω το δέντρο

για να το χαρεί και ο μικρός.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο βασω ο στολισμος σας.....

σε ευχαριστώ :):):)

και εχω κι εγω μια χαρα που θα στολίσω....αντε να μπουμε σιγά-σιγά στο

κλίμα των χριστουγέννων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι πιο ωραίο απο αυτές τις μέρες για τα παιδάκια όλα είναι μες στην τρελή χαρά

Όλη μέρα τραγουδάει τα κάλαντα...Είναι γλύκας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kouklares...manoules!!!ti kanete?

egw na mi mizeriasw gia akoma mia mera legontas sas pws pane oi nauties...

o xaroulis einai kalutera!vgazei tous trapezites..n i iwsi..alla ok!xtes eixane giortoula sto sxoleio...eprepe na ftaiksoume kai kati oi mamades..eftiaksa ena keik sokolata-portokali to tsakisane se deuterolepto molis anoikse o mpoufes!!oute na dokimasw den prolava!kai mou lege o xaris otan feugame to keik ksexases mama...polu gelio!!!

KATERINAKI XRONIA POLLLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bikaki na xairesai ti sister...na tis dwseis euxes apo tin treloparea tou mammy!!!

bikoulini mou pws eisai??ola kala?ta mikra?

antriana min stenaxwriesai...ama eisai proetoimasmeni ola kala tha pane!!grapstous olous ekeini tin imera..kai dwsta ola!!xaxa!

stamy xairomai gia ti mikroula sou!simera einai i epemvasi??ola teleia tha pane...makia!!

mammyslove elpizw na perasoune oi nauties giati ta neura mou !apo kila exw parei 2,5...

eleutheria pws pernate??toso nwris gia douleia??o mikroulis sou?

tonaki,flwriana perimenoume neakia sas!!!

vasw,rapanaki,aspa filakia polla....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι,αν και σου εστειλα μηνυματακι απο τα χαραματα,ειπα να σου ευχηθω και απο εδω!!!!

Χρονια πολλα,να εισαι ευτυχισμενη και συντομα να μεγαλωσει η οικογενεια σου!!!!!

φιλακια στον Νικολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε ολες???

εξαφανιζολ επεσε σημερα???

εγω μολις τελειωσα με κατι πιτοειδη που εψησα για να παω στην αδερφη μου για σημερα κ περιμενω να ξυπνησουν τα αντρακια μου για να ετοιμαστουμε.....

φιλακια πολλα σε ολεςςςςς!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ@!!!!

ΒΙΚΑΚΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΠΑΝΤΟΥ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΡΑΓΗ. ΜΙΛΑΩ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΑΠΡΑΓΗ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ...

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ...ΑΧ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΕΥΧΕΣ ΑΝ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! :D

ΑΣΠΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Σ' ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!~

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ, ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ! ΟΥΦ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ~! ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΪ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΑΙΩΝΑΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου χρονια σου πολλα,αν κ λιγουλακι καθυστερημενα!!!!!να χαιρεσαι τη γιορτη σου κ την οικογενεια σου!!!παντα με υγεια!!! :ymparty::ymparty:

κοριτσια δεν προλαβα να σας διαβασω ολες!!ελπιζω να ειστε καλα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Τι κάνετε??? Παρασκευή σημερα γιουπιιιιι!!!

Βικυ σου έστειλα μηνυμα.. ελα ρε συ ελαααααα

Φανή γλυκάκι θέλω και εγώ τώρα και ας μην είμαι εγκυος...

Ασπάκι πως πάει η δουλίτσα?

Θέλω να κλείσω τα μάτια μου, να τα ξανανοίξω και να έχω σχολάσει!!!

Φιλάκιααααα :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...