Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

τι κανετε κοριτσουδιααααααααααααα εγω σημερα με το χαρακη μονοιιι!!!!!!!!!!!!!!!

βικακυ περαστικα σας βρε...ελεος δεν μπορειτε να ηρεμησετε!!!!!!!!!!!!!

ασπακι...ολοι το δωρο περιμενουμε :D:D:D:D

ιωαννακη :D:D:D τι κανετε ο χΑρουλης η κοιλιτσα...οσο για το δωρακι προτιμο να του κανω δωρο ενα zippo :D:D:lol::lol::lol:

ερη μου τι κανετε ???χαμος στη δουλεια???

σταμμυ μπραβο ωραια τα νεα σας κ με το καλο η μανουλα σου!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπεραααα!!!τι μου κανετε???εμεις εδω χαζευουμε με παιχνιδια,τηλεοραση!!κοιμαμαι ορθια!!χιχι!!!αυριο δινω για διπλωμα...ουφ....οποτε το σκεφτομαι με πιανει πονος στο στομαχι!!κ το χειροτερο ειναι οτι θα με κοιτανε κ ολοι οι υπολοιποι που θα εξεταστουν μετα...δεν θελω να με κοιτανε γαμωτο..ντρεπομαι φοβερα!! :oops::oops::oops: αντε να δουμε!θα μπω αυριο να σας πω τα μαντατα!!ευχομαι να ειναι καλα!!! :roll::mrgreen:

πειτε μου εσεις τι νεα???? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ...ΕΙΧΑ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΕΤΣΙ ΧΡΟΟΟΝΙΑ...Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ Κ ΠΥΡΕΤΟΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ....

ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ... :shock::shock::shock::shock::shock: ΝΥΥΥΥΣΤΑ... :lol::lol::lol:

ΜΥΚΟΝΙΑΤΙΣΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα εσενα θελουμε ...γερα με τσαμπουκαααααααααααααααααααααααα καλη επιτυχιαααααααα!!!!!!!!!!!!

βικακυ κουραγιο ρε συ πινεις κανα ζεστο τσαγακι με μελι κ λεμονι...επισης κατι δοκιμασμενο ειναι εινα πιες 2 ρακομελα ζεστα κ θα γινεις περδικι :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Αντριανάκι καλή επιτυχία για αυριο!!!! Μην αγχωνεσαι, δυσκολο i know, αλλα προσπαθησε με ολη σου την δυναμη να μην εχεις αγχος, ειναι το πιο σημαντικό.

Βικυ, θέλω να σε δω...

Τρεχω με την δουλεια και μεχρι τα Χριστουγεννα έτσι θα με πάει... αλλααααααααα ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ μην ξεχνιομαστε... 12/12 11-12 το μεσημέρι θα γινει χαμός! Δεν θα εχω πολλούς συγγενεις, γιατι θέλω να έχω πολλά παιδάκια να γινει χαμός!!!

Πάω να μαγειρέψω, και κατι μου λεει οτι θα μπω ξανα το βραδυ...

Φιλάκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσούδια!!

Τί κάνετε ?????

Εγώ μαγειρεύω γίγαντες για αύριο, και πάω για ύπνο γιατί σερνομαι...ήταν πολύ δύσκολη μέρα σήμερα απο θεμα τρεξίματος και κουρασης αλλά είχε αποτέλεσμα οπότε δεν γκρινιάζω...μακάρι να ήταν κάθε μέρα σαν την σημερινη στη δουλειά!!!

Στάμμυ καλή επιτυχία αύριο στην μητέρα σου!!! Να πάνε όλα καλά εύχομαι και γρήγορη ανάρρωση!

Αντριαννάκι καλή επιτυχία και σε σένα!! Δυναμική να είσαι όπως πάντα και δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα! Στο τσεπάκι θα το έχεις το δίπλωμα!! Άντε μπες αύριο να μας πεις νέα καλα!!

Βικάκυ τί ωραίο ακόμη και τον χειμώνα το μπαλκόνι σου!!!Το στόλισες κιολας, τέλεια.>..!!!

Αδερφούλα μου καλά επιβιώνω...όσο για τις δουλειές έπρεπε να γίνουν...τις καθημερινές κάνω τα βασικά, οπότε μαζεύονται...πολλα για σκ...αλλα΄αυτη τη φορα παρα ήταν πολλα....τι κανουν τα ανιψάκια μου?? Και που είσαι...εγω μια χρονιά το δέντρο το μάζεψα τις απόκριες...ναι ναι καλα διαβασες...απο ελλειψη χρονου βέβαια αλλά το αποτελεσμα ηταν το ίδιο... :lol:

Βικουλίνι μου μην μου πεφτεις...και μην ξαναπεις οτι μας ζάλισες, όπως σου είπε κι η Βίκυ δεν είμαστε μόνο για τα χαρμόσυνα αλλά και για τους προβληματισμούς μας και τα αγχη μας! Λοιπον κατσε και μίλα στον Χρήστο και μην μαζευεις μεσα σου παραπονα γιατι μονο σε σενα και εμμεσως στα παιδια θα κανεις κακο...η συζητηση ειναι απαραίτητη το ξερεις καλά...πρεπει να σε βοηθαει λίγο για να εχετε χρονο και για εσας! Να ξέρεις ο,τι θες εδω ειμαστε, παρε τηλεφωνο να τα πουμε γιατι δεν ξερω τα ωραρια σας ποτε κοιμουνται τα μικρα..περαστικα κιολας, πως είστε? Ελπίζω καλύτερα!!

Ιωαννάκι μου τί έγινε βρε κουκλάκι μου. Πω πω 8 πίεση ε? Κι εγω το ειχα παθει στον 6ο μηνα μια νυχτα, και ακριβως αυτο εγινε, εσβηναν ολα γυρω μου...ο γιατρος μου τοτε μου ειπε να εχω παντα κατι αλμυρο μαζι μου εστω και μια χουφτα peanach αν το γραφω καλα...τους ξηρους καρπους...ελπιζω να μην σου ξανασυμβει..πως τα πατε γενικα; καλύτερα ο Χαράκης; Το εύχομαι!! :D

Κοριτσάκια μου την κάνω γιατι κλεινουν τα ματια μου! Φιλιά σε όλες δεν μπορώ να γράψω άλλα μην με παρεξηγησετε...

Να είστε όλες καλά και να έχετε ένα υπέροχο βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια επα να μπω να δω τα νεα σαςκαι να σας πω και τα δικα μου...σταμυμαμυ καλη επιτυχια για την επεμβαση,περαστικα σας βικουλινι μπορει να μην μπαινω συχνα αλλα σας παρακολουθω,ιοανακι πως πανε οι ναυτιες?απο κιλα πηρες τιποτα?....εγω μια χαρα ετοιμαζομαστε για το γαμο του αδερφου μου οικογενειακως και ξεκουραζομαι οσο μπορω γιατι την κυριακη το παρακανα..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη ευχαριστω ναι ωραια εγινε το αδειασα κιολας απο το παιδοτοπο κ ανεπνευσε....τι κανει ο νικολας??

mamys love καλη ξεκουραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες, ειμαι στην δουλειά απο πολύυυ πρωί....

Βικυ τέλειο το νέο αβαταρ!!!

φιλάκια πολλα σε όλες κορίτσια, καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΩΜΑ ΜΗΛΑΜΕ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΩ...

ΒΙΚΑΚΗ Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ;;;ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΘΕΑ ;;;

ΣΤΑΜΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ !!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και γω δεν μπαινω πολυ συχνα αλλα οταν μπω διαβαζω τα νεα σας και ας μην απαντω παντα

stammy μου καλο μπανακι να περασετε καλα και ολα να πανε καλα με την επεμβαση της μαμας σου

ερι μου τι κανετε???ο κωστακης?????

στολισατε????

βικουλα περαστικααααααααααααααααααααα αυτος ο καιρος ειναι ο ιδανικος για να κρυωσει ο καθενας μας δεν ξερεις τι να βαλεις μια ζεστη μια κρυο ελεος

ιωαννα μου πως εισαι???εγω συνεχεια ειμαι ετσι και στην πρωτη εγκυμοσυνη και σε αυτην ειμαι υποτασηκια γενικως αλλα πολλες φορες χανεται ο κοσμος ολος

εγω σε ευτην εχω ακομα και τωρα που ειμαι στον μηνα μου αναγουλες πολλες

βικακυ τελειο το μπαλκονι σου και υπεροχα στολισμενο εμεις ακομα δεν το εχουμε παρει αποφαση να στολισουμε και ο αντρας μου λεει οτι πρεπει γιατι σε λιγο θα γεννησω και δεν θα προλαβαινωωωωωω

φιλακια πολλλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσοουδιααααααααααα........

ερη thanks καλη δουλιτσα σμουτς

ασπακι καλημερα ολη μερααααααααααααααα

βικακυ ναι απο το σπιτι μας ειναιιιι!!!!!!!!!!!!!!περαστικα σας πως τα πατε???

βασω,αγγελικουλα καλημερα πολλα φιλακιαααααααααααααααααααααααα

μολις εβαλα μπρισζολιτσες στο γκριλ να κανωωωωω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα!!!βρε κοριτσια τι ατυχια....εχουν απεργια τα καραβια κ δεν θα ερθουν οι εξεταστες...τα νευρα μου....τωρα μαλλον δευτερα κ ιιιισωωωως παρασκευη!!!εκει που ελεγα λιγες ωρες εμειναν κ το ειχα συνειδητοποιησει,τωρα εχω μπροστα μου μεεερες παλι...ωχου... X(X(X(

εσεις τι κανετε???

βικουλίνι μου περαστικουλια!!ευχομαι να περασει γρηγορα κ να μην ταλαιπωρεισαι! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου! Τι κανετε??

Εμεις ξεκινησαμε την εβδομαδα μας με την πρωτη μας ιωσουλα για φετος.εκανε η μικρη απο προχτες βραδυ μεχρι 39 πυρετο ανα 6ωρο περιπου.Ευτυχως αυτο μεχρι χτες το απογευμα,απο τοτε δεν ξανακανε.Η κοιλιτσα γουργουριζει συνεχεια και εχει ξινιλες που την ταλαιπωρουσαν χτες βραδυ και ξυπνουσε με κλαμματα η ψυχουλα μου.Σημερα ειχε να κανει γενικες εξετασεις αιματος.Την πηγε ο μπαμπας της και μεχρι να ερθουνε μου ειχε φυγει η ψυχη απο το αγχος..Κοριτσια εκατσε σαν μεγαλος ανθρωπος και της πηρανε αιμα.Ουτε κιχ δεν εκανε και την τρυπησαν και 2 φορες μεχρι να της βρουνε φλεβα.Μια απο εκει που περνουνε και εμας και μια στο εξωτερικο μερος της παλαμης.Ο γιατρος και οι νοσοκομες παθανε πλακα.Πρωτη φορα λεει βλεπανε τοσο μικρο παιδι να καθεται τοσο υσηχα σε αιμοληψια.Ο πυρετος ειναι μαλλον απο τα δοντια της μιας και σκανε και οι τελευταιοι μας τραπεζιτες.Μας εδωσε και ενα συροπακι για το στομαχακι μας και ολα οκ.Τωρα ξεραθηκε στον υπνο.Το πρωι που την σηκωνα 7 η ωρα μου ελεγε η καιμενουλα μου:: ακομα λιγο μαμακουλα μου...Σπαραζε η καρδια μου γμτ αλλα επρεπε να σηκωθει...Ουφ τζαμπα αγχωθηκα τοσο πολυ...

Βικουλινι μου περαστικα σας! Τι δυσκολα ειναι ετσι και μαμα και μικρα αρρωστα.Υπομονη θα περασει και αυτο.Στο καινουριο σπιτι μπανουμε στης 15 Δεκεμβριου οποτε ακομα εχω καιρο.Δεν μαζεψα τιποτα.

Βικακι μου τελεια η θεα απο το σπιτακι σας! Και το μπαλκονι επισης! Και εγω μπριζολακια μολις εβαλα στον φουρνο.Βλεπω τον Νικολακι τον ξεσκιζεις στο κυβολεξο! :lol::lol:

Αγγελικουλα και εσυ αναγουλες τωρα στο τελος?? Και εγω το ιδιο καθε μερα.Υπομονη δεν μας εμεινε πολυ ακομα!

Ανδριανουλα μου τι γκαντεμια! Ειναι πολυ χαζο οντος να προετοιμαζεσαι ψυχολογικα και στο τελος να μην γινεται τιποτα.Τα μικρα καλα??

Ιωαννακι μου να προσεχεις καλο μου.Αν μπορεις να περνεις καποιον μαζι σου οταν πας στον γιατρο.Και εγω σε ολη την εγκυμοσυνη υποτασικια ειμαι.Και στην προηγουμενη.Βαρκα γυαλο με λιγα λογια.Φιλακια στην κοιλιτσα!

Σταμυ μου τι ωραια που πηγαινετε κολυμβητηριο! Κανει πολυ καλο στα μικρα.Φανταζομαι ποσο το χαιρεται η μικρη σου!

Ερι μου τοσο πολυ δουλεια εχετε?? Κουραγιο καλη μου. :YMHUG::YMHUG:

Τρελοαδερφη που εισαι παλι?? :D Φιλακιαααααααα!!

Τα Φιλια μου σε ολες κοριτσουδια μου!! Να εχουμε μια καλη μερα! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννακι μη σκας αφου το διπλωμα το εχεις στο τσεπακι...

λενακη περαστικα σας...αντε κοντευεις κ εσυ ωραιαααααααα....ναι χτες ειχε βαρδια κ το ξεσκισα ετσι για να μην σηκωνει κεφαλι αφου ειμαι καλυτερη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΒΙΚΥ,ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ..???

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ!!

ΜΑΜΥΛΟΒ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ???ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

ΕΡΗ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΤΗΝ ΔΙΕΘΥΝΣΗ

ΣΑΣ!!

ΡΑΠΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ??ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑΙ ΠΑΜΕ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ,Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ:!!!!

ΕΛΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣ,ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...