Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΣΠΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΛΟΥΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΟΠΩΛΙΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΤΥΦΛΑ ΤΗΣ...ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ...ΝΑ ΠΑΜΕ...ΕΓΩ ΑΝ ΔΩ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΕ ΠΟΛΥ Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι ξέρω το είχες ξαναγράψει αυτό με την παιδίατρο.

Βέβαια δεν είναι κακό να πας στο κέντρο υγείας.

Εμείς όταν πηγαίνουμε χωρίο και αφήνουμε τα παιδιά για πολύ καιρό, έχει χρειαστεί πολλές φορές να πάνε στο ΚΥ, βέβαια το δικό μας κάθε πρωί έχει παιδίατρο, αλλά κάποιες φορές δεν είχε και τα εξέταζε απλός παθολόγος. Και όλα ήταν οκ, κανένα πρόβλημα δεν είχαμε και την επόμενη μέρα τα έλεγχε και ο παιδίατρος τα φάρμακα που μας είχαν δώσει ....

Να σου πω την αλήθεια εμπιστεύομαι και τον παθολόγο για τα παιδιά, άλλωστε όλοι γιατροί είναι, με περισσότερη εξειδίκευση ο καθένας στην ειδικότητά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ;;ΚΑΛΑ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΕΦΟΣ;;ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ ΠΑΛΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ;;ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά!!! Το ξέχασα το βρέφος...εκεί πάω πάσο. Νόμιζα για την μικρή μόνο έλεγες.

Για τον μπέμπη όντως θέλεις παιδίατρο.

Εμείς δόξα τω θεό καλά είμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαμπακα να σε χαιρομαστε σε αγαπαμε πολυ πολυ βικυ χαρης [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

καλημερα κοριτσακια μου γλυκα μολις αφησα το χαρη στη μαμμυ μου εφτιαξα ~o) κανω κ ενα τσιγαρο κ ξεκιναω με μπαλκονια κ μπαινω σιγα σιγα μεσα στην εμπολεμη ζωνη :lol::lol::lol::lol: τελικα σιδερο δεν εκανα μαλωσαμε τελευτεα ωρα κ του λεω δεν θελω να σε βλεπω τωρα το ξαναειδα κ το εχω κ αυτο :roll::roll::roll::roll::roll: θα βαλω τα κλαμματα δεν θα προλαβω θελω να εχω τελειωσει για να φτιαχτω κ εγω για να παω στο νικακο μου :D:D:D:D

ασπακι καλημερααααααααααααααααααααααααααα

βικακυ η μαρισα μπορει να ποναει η κοιλιτσα της απο αυτο που δεν εχει κανει κακακια...τωρα ο μικρος τι να πω ρε γμτ κριμα κ τα 2 κ εσυ να ταλαιπωρηστε ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ περιμενουμε νεα σου...

σας φιλω παω να αρχισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!τι κανετε?εγω σημερα ξυπνησα με μια ζαλαδα αλλο πραμα!!!ακομα να συνελθω!!!εχθες πηρα τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες και το μονο που πρεπει να προσεξω ειναι οτι επεσε αρκετα ο αιματοκριτης!!απο 41,5 πηγε στο 36..γενικοτερα και στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα υψηλο αιματολριτη τωρα μπορει να ειναι απο την κουραση τι να πω...

βικουλινι εγω θα σου ελεγα να πας την μικρη στο κεντρο υγειας..συμπτωματα σκωλικοειδιτη ειναι τα εξης:πυρετος(αν και οχι απαραιτητο),μουδιασμα και πονος στο δεξι ποδι και πονος στην κοιλια χαμηλα δεξια..εχω κανει και ξερω πως ποναει..καλο ειναι την πας να την δουνε μηπως ειναι κατι αλλο και ταλαιπωρειται το κακομοιρο!!!

Βικακι μου να τον χαιρεσαι τον Νικο σου...να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενοι και ν απολαμβανετε την υπεροοχη οικογενεια σας!!!

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ μου, να τον χαίρεστε τον πατερούλη!!!!!!!! Να είναι γερός και πάντα ευτυχισμένοι!!!!! Καλό κουράγιο με τις δουλειές. Στην ίδια απελπιστική κατάσταση είμαι κι εγώ!!! Ασε που ο Δημητρης ξύπνησε σήμερα από τις 5.30!!!!!!!!!!! Κομμάτια είμαι και έχω να μαζέψω και ένα κάρο πράγματα για το ταξίδι :shock::shock: , έχω και κομμωτήριο το βράδυ... το βλέπω να με μαζεύουν :lol::lol::lol:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου, πως είστε καρδιά μου;;; Πήγενε το βρε το παιδί στο κέντρο υγείας, τουλάχιστον να σου πουν μια γνώμη. Δεν πιστεύω να είναι τίποτα σοβαρό, αλλά τουλάχιστον να ηρεμήσεις λίγο βρε πουλάκι μου!!!

ΤΟΝΑΚΙ μου, προσπάθησε να ξεκουράζεσε όσο μπορείς κοριτσάρα μου.

Καλημέρα σε όλες κοριτσάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια είμαι η Βάσω και εχω εναν γιο τον Δημήτρη 2ετών.

Ήρθα και εγώ στην παρέα σας....

Χωράω ε??

Καλώς την Βάσω, καλώς μας ήρθες!!!!

Αν χωράς λέει στην παρέα μας??? Εννοείται..... ;)

Να σου ζήσει ο Μητσάρας σου!!!!

Εγώ είμαι η Άσπα και έχω δύο παιδάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλά που είστε εσείς, στο χωριό σας, κοντά στην φύση και με τους δικούς σας ρυθμούς!!!

Τι να πούμε κι εμείς για την μεγαλούπολη που ζούμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι είναι τέλεια και για τα παιδιά ακόμη καλύτερα.Δεν θα το άλλαζα με τίποτα

και το θετικό είναι ότι είμαστε 30λεπτά μακρια απο την ΄πόλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εκανα ενα διαλλειμα για κιτ κατ αχ κ να χα ενα :D:D:D:D

τελειωσα 2 μπαλκονια σιδερο δωματιο χαρη κ μπανιο κ ανεβασα κ χριστουγενιατικα

κ λειπουν κουζινα :roll: σαλονι :roll: κ δωματιο μας :roll: βολεμα ρουχων :roll: τα χειροτερα δηλαδη

καλε τι τελεια μερα που εχει σημερα εχει πανσεληνο????

βασω κ φυσικα χωρας καλε τι ρωτας????καλως μας ηρθες ειμαστε μια πολυ ευχαριστη παρεα :D:D:D:D να σου ζησει ο μητσαρας....

εγω ειμαι η βικυ εχω το χαρακη το τρομερο 2μιση ετων

μενω αθηνα κ ειμαι 20ετων( :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν θελω σχολια απο καμια)

πλακα κανω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Βάσω. Εισαι πολύ τυχερη που μενεις επαρχια!!!! Να χαίρεσε τον συνονόματό μας!!!!

ΒΙΚΑΚΙ δεν μπορώ θα σκάσω αν δεν σχολιάσω!!!!!!! Κούπε πε, κούπε πε. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;

ΒΑΣΩ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΜΟΥ 29 ΜΗΝΩΝ!!ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 2 ΜΗΝΩΝ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ!!

ΒΙΚΑΚΗΗΗΗ ΚΑΛΟ ΤΡΕΞΙΜΟ!!ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ;;ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΚΗ ΑΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙΑ ΜΕ ΡΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ Κ ΤΡΕΧΕΙ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΕΛΕΙΟ!!ΘΑ ΤΟ ΤΑΡΑΞΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ!! :lol::lol::lol::lol:

Η ΜΑΡΙΣΑ ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΤΙ ΔΕΚΑΤΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΕ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΚΑΝΕ Κ ΚΑΚΑΚΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝΑΡΟΝΟΥΜΕ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες,

Βικυ μουυυυυυυυυυ!!! Να χαίρεστε τον μπαμπακούλη σας !!!!

Αχ, τι καλά θα περάσετε τέλεια σήμερα!

Εγώ θα συναντηθώ με τις άλλες μανούλες σήμερα, ξέρεις του βυζονυχτίου..

Βασω καλωσηρθες, να χαιρεσαι το μπεμπουλινάκι σου, ειμαι η Ερη και έχω έναν γιο σχεδον 2 χρονών.

Βικουλίνι πως είναι το παιδι σημερα?

Ασπάκι μου, Φλώριανάκι, Κατερινάκι, Joannaki, Λενάκι, Τονάκι, τα φιλιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα :D:D:D:D ε λεμε που κ που καμια βλακεια...που να μαγειρεψω εδω δεν προλαβαινω να κλ@@@@σω :lol::lol::lol: με το συμπαθειο ο χαρης εφαγε στη γιαγια κ γω το βραδυ στο σκαφος με το αντρακι μου...καλα δεν βλεπω να προλαβαινω ουτε την τουρτα να κανω σημερα μαλλον αυριο οταν γυρισουμε...αν δεν τα ξαναπουμε σημερα καλα να περασετε κ καλο δρομο!!!!!!!!!!

ερη καλα να περασεις σημερα σουπερ θα περασεις....αντε να δω ποτε θα κανονισουμε εμεις???τελεια η φωτο σας αχ χριστουγενναααααα τελειαααααααα...

βικακυ κ εγω θελω ενα κομματακι σουφλε στειλε ενα με το blue star!!!!!!!

τσιρκουλο το εκανα το σαλονι μονο το δεντρο λειπε καλε αλλαζει το ματι που να μπουνε κ τα λαμπακια

με κ στο μπανιο εβαλα χριστουγεννιατικα απο το κρεμοσαπουνο μεχρι ενα καλαθακι για τα καλλυντικα

παλι θα βριζω οταν ειναι να ξεστολισω :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloo!!!ti kanete?

bikaki eikosara mou esu!!!oso niwtheis eisai filenada mou..min akous kanena!na to xaireste to mpampa sas!!!auto me to stolisma ki egw to kanw.akoma kai stin kouzina exw xristougenniatikes petsetes kai sto mpanio...asta..kai ennoeitai pws meta oxi mono vrizw...ax..!!!apo douleies ta ekana ola xtes mono 4 poukamisa na siderwsw exw..kai simera exw to xarouli giati eixane apergia!koita na stolisteis katallila gia to vradu ki ase tis douleies!auto tha proseksei o antroulis sou... :roll::roll: !kala na perasete!!!

bikoulini polu xairomai gia ta nea me ti mikri.i ksaderfi mou pou menei ekei pantws sto kentro ugeias ton paei kai mia xara mou eipe..!steile soufledaki kai se mena...giati egw mia milopita eftiaksa to kaimeno..

vasw kalws mas irthes!!!iwanna 24 ena gio 33 minwn to xari..

stamy mou kalo kouragio me to thema tis mamas kai perastika na nai ola...

flwrianaki k pali kala na perasete!!!pieite kai ena wraio kafedaki me omorfi thea...ti fusi gia mas..

katerinaki,lenaki pou gurnate?

tonaki mou koita to ligo auto me ton aimatokriti..kai na ksekourazesai oso mporeis..

eleutheria mou ola kala??polu wraia i photo sas...

aspa???where are u??stolisate eseis?

filakia roufixta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...