Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

τι κανετε κοριτσακια μολις ξυπνησα πολυ μεγαλη μου φανηκε η μερα σημερα...

ρε γμτ σημερα πρωτη φορα του ανοιξε του χαρη η μυτη... :(:(:( παλλικαρι εκεινος ουτε που πτοηθηκε ξαφνικα τον ειδα ενω επαιζε με το νικο βλεπω τη μυτη μες τα αιματα κατευθειαν του εβαλα του κεφαλακι προς τα μπροστα κ κατω κ το το καθαρισα με κρυο νερακι κ σταματησε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσουδες...πωσ πατε;;;

η Μαρισα μου απο χτες ξαφνικα εκανε πολυυυυυυ πυρετο μεχρι 39,8 κ δεν ειναι ουτε κρυομενη ουτε βηχα ή μιξες τιποτα...το μονο που παραπονιετε ειναι οτι ποναει η κοιλια της...ανυσηχω παρα πολυ...σκετος πυρετος στα καλα καθουμενα;;εχει σκασει κ ενας τραπεζιτης λετε να ειναι απο αυτο;; αλλα η κοιλια που κολαει;; :cry::cry: οπως σας εχω ξαναπει παιδιατρος δεν υπαρχει..μονο μια ιδιωτικη η οποια δεν ξερει τη τυφλα της κ εχει πλουτισει τωρα που τοχει μονοπωλιο...την ρωτησα τηλεφωνικος κ μου ειπε ισως ιωση...εχετε ακουσει τετοια ιωσει εσεις να κυκλοφορει;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Βικουλίνι μου, θερίζουν οι ιώσεις με γαστρεντερίτιδα αλλά και οι άλλες με βήχα. Πάντως αν το παιδι σου λέει ότι πονάει η κοιλιά του και συνεχίζει και σημερα πρέπει να το δεις επειγόντως. Σημερα πως είναι? Ενεργείται κανονικά? Τοσο ψηλός πυρετός δεν νομίζω να είναι απο τα δόντια.. :roll: Μάλλον ίωση είναι αλλά θα πρέπει να περιμένεις μια μέρα για να εισαι σίγουρη...

Βικάκυ θα είχα λιποθυμήσει αν έτρεχε η μυτη του Κώστα! αλλά γενικά το έχω στο μυαλό μου γιατι λέει είναι συνηθισμένο αυτο να συμβαίνει στα αγόρια..

φιλάκια κοπελάρες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;;; Εμείς προσπαθούμε να μαζευτούμε :lol::lol::lol: . Τώρα βγάζω φρύδια (στη δουλειά) :lol::lol: που χρόνος στο σπίτι!!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως είναι η μικρή;;; Εχει ακομα τόσο υψηλό πυρετό;; Τα δοντάκια δεν κάνουν τόσο πολύ πυρετό. Κοιτάξε τό. Τα αντιπυρτικά τον κατεβάζουν;; Η κοιλίτσα που ακριβώς πονάει;; Γυρνάνε πάντως πολλές ιώσεις :shock::shock::shock:

ΒΙΚΑΚΙ μου, τέρας ψυχραιμίας είσαι!!!! Για πες τι κάνεις όταν ανοίξει η μύτη;; Δεν έχω ιδέα. Παλιά μας βαζανε το κεφάλι προς τα πίσω. Άλλαξε αυτό εε;;;;

JOANAKI μου, υπομονή με τις ναυτίες!!!

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΩΡΙΣ ΠΗΓΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΠΑΛΙ ΕΛΕΟΣ!!!ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΜΑ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΤΡΩΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΒΟΔΙ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΦΑΛΑΙΝΑ..ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΟΝΔΡΟ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ..ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 5-6ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ 12 ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ...

ΙΩΑΝΝΑΚΙ Κ ΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΜΗΝ!!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τωρα ξυπνησα η ακαματα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φλωριαννα καλημερα να παλια πισω κανανε αλλα ειναι μεγιστο λαθος γιατι μπορει να πνιγει με το αιμα...κατευθειαν το κεφαλι προς τα κατω μπροστα για να φυγει το αιμα κ μια παγωμενη πετσετα η κρυο νερο στη μουρη για να σταματησει...εχω κανει πρωτες βοηθειες στη σχολη...

ερη μου μετα που εκανε ο χαρης τα ραμματα εχω γινει πολυ ψυχραιμη κ εχω γρηγορα αντανακλαστικα χωρις πανικο ποτε δεν το πιστευα απο μενα καταλαβα οτι με το πανικο δεν γινετε κατι...ξερω οτι καλο ειναι που κ που να ανοιγει για να φευγει το αιμα...

βικακυ μηπως περπαταει ξυπολητη κ ποναει η κοιλιτσα της???μηπως εφαγε κατι κ τι πειραξε???αλλα οντως ο πυρετος περιεργος ρε γμτ σημερα πως ειναι???

σημερα θα φτιαξω μακαρονια φουρνο θα τις κανω ατομικες μεριδες στη δικη μου θα τη κανω με μυδια οτι να ναι :D:D:D τα αγοριια δεν το τρωνε οποτε θα παιξουν ατομικα ερη θες φωτοοοο??? :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μην φανταστεις κ ο νικος μολις το ειδε το ιδιο ειπε...απλα αυτο εχει μεινει στο μυαλο των περισσοτερων...

ετοιμαστηκατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΥΡΕΤΟ...ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ...

Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΞΥΠΟΛΙΤΗ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΛΤΣΕΣ...ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΚΟΛΙΚΟΕΙΔΗΤΗΣ :roll: ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΤΗΣ....ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΑΝΕΒΕΝΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΣΤΑ ΥΨΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΩΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙ...ΧΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΟΝΟΤΑΝΕ...ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ...ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ Κ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...ΠΕΡΝΑΩ ΦΡΙΚΕΣ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΤΟ ΦΡΙΔΙ Ε;;;ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΑΣ.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?

bikaki mou ola kala..an eksaireseis pws o alex einai psuxologika ena rakos afou me to kleisimo tou frontistiriou katalavaineis ti ginetai sta oikonomika mas...ki egw to skeftomai sunexeia alla den thelw na me vlepei xalia...giati ginetai xeirotera..!o xaroulis..polu energeia..asta..xaxa!

bikoulini mou pantws kai oi giatroi lene na perasoun tria 24wra me pureto giati mporei na nai iwsi na kanei ton kuklo tis k na perasei kai meta an sunexizei na doume ti paizei..!pantws perastika sas kai kouragio mpoumpou mou!

flwriana ante na fugete na iremisete!!!frudi sti douleia?aaa...eisai polu mprosta..xaxa..

tonaki mou ante na doume ti deutera..me to giatro..xixi!!kala neakia na xoume..kai kala na perasete me ton mpampa sas!!!

eleutheria,katerinaki,stamy,antriana,aspa pou eiste??

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ εχει κανει κακα της??μηπως ποναει κ απο αυτο η κοιλια της???ρε γμτ τι να πω???δεν εχεις καμια αλλη παιδιατρο εστω να παρεις τηλ???

ιωαννακη αστα μωρε ενταξει ολοι με αυτος το αγχος ζουμε υπομονη την υγεια μας να εχουμε κ ολα θα γινουν...εμεις θα συναντηθουμε ποτε??? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βικυ,τελειο!!!!!!!!!!καλε πηγαινε στο μαστερ σεφ!!!!και τα χρωματα τα κοχυλια!!!σουπερ!!!μπραβο σου!!!αντε ποτε ια μας κανεις το τραπεζι??? :lol::lol:

joanaki ειναι δυσκολα τα πραγματα για ολους οικονομικα!!κ εμεις χαλια!!ο αντρας σου καθηγητης ειναι???εγω παντως ακουω συνεχεια οτι οι γονεις κοβουν πολλα στα παιδια τους,αλλα κ τα φροντηστηρια??τι να πω και που θα παει αυτη η κατασταση ρε παιδι μου!!??

φλωριαννα μου χαρηκα πολυ που ηρθατε κ επαιξαν τα μικρα ,αν κ η δικια μου τον καταπιεζε το γιο σου!φαε κ πιες τον ειχε!!να κανονισουμε τωρα που θα επιστρεψετε να βγουμε να ξαναπουμε γιατι τα μικρα δεν μας αφησαν κ πολυ!!θα βαλουμε τον τασο κ τον γιωργο να τα κοιτανε να τα πουμε με ησυχια!! :lol::lol:

κατερινακι μου γλυκο καλα ειστε??η πεθερα πως ειναι??ο γλυκουλης νικολας??

βικουλινι περαστικα σας ευχομαι η μικρουλα να γινει συντομα καλα!πηγαινεται σε καποιον γιατρο να την δει!!υπαρχει ομως κ περιπτωση να ειναι ιωσουλα.

ασπα,ερη φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που εισαστε ολεςςςςς?????????????

εχω ενα ραντεβου στο περιστερι στις 8 κ εχει γενικο ρεκτιφιε να δω τι ωρα θα ξεμπερδεψω κ θελω κ να σιδερωσω οταν γυρισω για να πιασω κ το σπιτι αυριο να ναι ετοιμα ολα για το σαββατο!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!ΑΣΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΠΛΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ!!ΠΟΛΥ ΚΑΠΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΒΙΚΥ ΤΡΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ,ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ,ΠΑΘΟΛΟΓΟΙ,ΧΑΜΟΣ,ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ!ΤΗΣ ΒΡΗΚΑΝ ΠΙΕΣΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ-ΚΛΗΜΑΚΤΗΡΙΟΥ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, :-*

σας διαβασα και κάτσε τωρα να θυμηθώ τι να γράψω..

Βικακι μου δεν ξέρω τι να κάνω για να σ'ευχαριστήσω. :x Αν θέλεις κ εσυ λέω να βάλω και το δικό σου όνομα στο blog.. Να συναντηθούμε, να σου δείξω τι πρέπει να κάνεις, (είναι γελοίο) και να μπαίνεις μόνη σου και να σηκώνεις τις συνταγές σου.

Εγώ έχω 6 συνταγές μου, που περιμένουν στην σειρά να σηκωθούν αλλά πήζω στην δουλειά και δεν προλαβαίνω..

Οι δικές σου φυσικά έχουν προτεραιότητα..

Βικουλίνι για να ειμαι ειλικρινης και εγώ τον σκωλεικοειδίτη φοβάμαι γιατι έχω ακούσει τοσα! Πάντως ειναι λίγο δυσκολο να μην το καταλάβεις, γι αυτο σε ρώτησα αν έχει κάνει κακά κ τέτοια. Πάντως έτσι όπως το ακούω για ιωση μου ακουγεται.. Πως είσαστε αλήθεια?

Σταμυ μου, μην ακους τιποτα, το καλύτερο πράγμα είναι το παιδι σε αυτη την ηλικία να είναι ισχυρογνώμων, άνετη και κοινωνική!! Ειδικά κορίτσι! Αυτή η τάση νομίζω ότι θα εξελιχθεί σε έναν ατσαλένιο χαρακτήρα! Απλά μάθε της τι θα πεί καλοσύνη και θα γινει ενα ατομο όνειρο!

Κατερινάκι μου τι κάνεις? Που εισαι?

Ελενάκι μου εσυ?

Φλωριάνακι, καλά να περάσετε! Σας ζηλεύω!

Φιλάκιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως ξεμπερδεψα νωρις...θελω να κοιμηθει ο χαρης για να ξεκινησω σιδερο...αυριο εχω ενα καρο δουλειες ...

αυριο το αντρακι μου το μεγαλο εχει γενεθλια αλλα εχει βαρδεια αλλα θα παω το βραδυ να μεινω εκει ετσι για να κανουμε ενα πρωτο παρτακι τα 2 μας :D:D:D:D:D

ερη μου να μην με ευχαριστεις δεν μου ειναι κοπος πραγματικα το κανω με τη καρδια μου...αφου στο χω πει ολη μερα να μαγειρευω η καλυτερη μου τελικα λαθος επαγγελμα διαλεξα...τι κανει ο κωστης??

σταμμυ ευχομαι οσο πιο γρηγορα κ ανωδυνα να ξεμπερδεψετε???

που εισαστε καλε κερναω καφε ερχεστε για παρεουλα για να σιδερωσω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΙΚΑΚΗ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙΣ;;;ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΤΗΣ..(ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΟΛ/ΤΗ;;)ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ...

ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΛΑ Κ ΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΕ;; :lol::lol::lol: Η ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...