Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραααα...τι κανετε?εμεις μια χαρα..σημερα ειπα να ζυγιστω τι το ηθελα!!!πηρ 2 κιλα κ επεσε η ψυχολογια μου...βεβαια ξερω οτι κουβαλαω ενα μωρο αλλα νιωθω σαν μπαλονι..

αντριαννα μου εμεις θα στολισουμε την αλλη βδομαδα..θα ερθει η μαμα μου να τα κανει γιατι εγω δεν μπορω φετος!!!θα με πιασει η μεση μου και μετα την βαψαμε...

οι υπολοιπες τι κανετε?Φλωριαννα ποτε θα πατε γιαννενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονάκι μου, φεύγουμε το Σάββατο για 1 εβδομάδα :D:D:D . Καλέ μην ανησυχείς για το βάρος 20 κιλά είχα πάρει και τώρα είμαι λιγότερο από πριν μείνω έγκυος!!!!!!!!!!!!!!! Τρώγε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα κοριτσαρες τι κανετε??????????

εμας τελικα αλλαζουν τα σχεδια μας θα κανουμε το σαββατο τα γενεθλια του νικου κ το στολισμο γιατι παρασκευη εχει βαρδεια...η πλακα ειναι οτι το σαββατο εχουμε βαπφτιση νωρις θα ναι αλλα θα τρεχουμε λιγακι...

ασπακι τι κανεις??ναι την κυριακη ηταν η τελευταια μερα αδειας δευτερα ξεκινησε δουλεια οχι ταξιδια???τι κανουν τα ζουζουνια σου??

φλωριαννα μου τι κανετε ετοιμαστηκατε???

αντριαννακι τι ωραια που το χαρηκε ο νικολας βγαλατε φωτος??

τονια μου μην τρελλενεσε με τα κιλα θα τα χασεις μωρε μετα κοιτα να το απολαυσεις...

ερη εφτιαξα πατατοπιτα εβγαλα φωτος τις βαζω κ αμα θες στελνω συνταγη

σας φιλω ολες θα παμε σε λιγο στα ικεα να παρουμε κατι που θελει η μανουλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βικάκι μου, προσπαθουμε να ετοιμαστούμε. Έχω φτιάξει μια τεράστια λίστα με τα πράγματα του Δημήτρη :shock::shock::shock: και είναι μόνο τα βασικά!!!!!!!! Σήμερα το απογεύμα έχει σουπερ μαρκετ και από αύριο το μάζεμα. Ουφ και τη βαριέμαι αυτή τη διαδικασία :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι είναι αυτό πάλι ρε Βίκυ;;;;;; Αμάν χριστιανή μου, κοντεύω να πέσω κατω με τις φωτος που βάζεις!!! Τι πείνα Θεε μου!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=)):@):@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το έχεις και στολισμένο!!!!!!! Θα τρελλαθώ!!!!!! Αν ακούσεις κανένα γδούπο εγω είμαι σε λιπόθυμη κατάσταση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wow!!!! Μου μυρισε κατι καλό εδω μέσα!!!

Ρε συ Βικυ μου δεν ξέρεις πόσο σ'ευχαριστώ! Και γω τώρα γραφω για να σηκώσω μια συνταγή. Στειλε μου please την συνταγη να την ανεβάσω και αυτη!

Ρε κορίτσια, τυχαία επεσα σε ενα ποστ για το συγκαμα και είδα την Ρια να γράφει εκεί..

Στο δικό σας γιατι δεν μπάινει? Εγινε κάτι?

Ελπίζω να μην ειμαι εγώ ο λόγος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα στελνω συνταγη...

ρε συ κ εγω τη ρωτησα γιατι την ειχα πετυχει μεσα κ τις λεω εγινε κατι κ δεν γραφεις κ μου λεει οχι τι να σου πω δεν ξερωωωωωωωωωωωωω

ο στολισμος ητανε για τη φωτογραφιση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα με σκλαβωνειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D

κ ανταποδιδω κοριτσαρα μου γλυκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εστειλα τη συνταγη την εχω ξανακανει 2 3 φορες κ αρεσει πολυυ....

καλα η φωτογραφιση πολυ γελιο το σκεφτομουνα ποση ωρα χαχαχαχαχαχαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βικουλίνι μου Παριανο μου γλυκο!!!!

Την σηκωσα την πατατόπιτα φιλενάδα Βικυ, Σε ευχαριστώ παρα πολύ και πάλι.. δεν εχω λόγια!

Και αντε ρε να βρεθούμεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoulitses ti kanete?

mammys love mallon ki egw mexri tis 18 evd tha paideuomai afou den kopikan molis ekleisa ton 3o!ti na kanoume/?to kalo pou tou thelw toulaxiston na einai koritsaki afou me paideuei toso!!xaxa!

tonaki mou ti deutera tha paw.i auxeniki polu kali mou eipe!tha doume!ax ti kala pou to eniwses...anamenw ki egw!oso gia takila..entaksei iremise min ksexnas oti kanoume k katakratisi..

bikaki pali egrapses me tis photo!ti na pw pia??xaxa!o xaroulis?erwtisi kai o nikos skorpios einai?

bikoulini mou ti kaneis?pws pas me ta zouzounia?milises katholou me ton antrouli sou?

antrianaki ti wraia...mono etsi katalavainoun ta paidakia genethlia..kai pali poluxronos!

flwriana mou kales etoimasies..mporei na einai varetes alla aksizoun ton kopo afou tha fugete!!!

aspa mou ta xeis paiksei me ti douleia e??ww...vre koritsaki ti na pw?upomoni...ki elpizw na perasei auti i treli periodos sti douleia!

eleutheria,katerinaki,lenaki,stamy filakia roufixta!@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες καρακουκλαρες μανουλιτσες τι κανουμε πως πανε τα κεφια :D:D:D:D

εμεις μολις γυρισαμε απο τα ικεα καλε χαμος γινοτανε τωρα ψιλομαζευω πανικο απο παιχνιδια για περιμενουμε κοσμο...

ιωαννακη...εγω κ ο νικος σκορπιοι κ ο χαρακης κριος κ οι 3 με ωροσκοπο διδυμο τρελο συνδιασμο ε???

τι κανει η οικογενοια η κοιλιτσα???

βικακυ τι κανεις τι κανουν τα μικρα???

ερη μου το ειδα κ σχολιασααααα εγω σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ πολυ...ναι βρε αντε να δω ποτε θα κανονισουμε ελπιζω πριν το παρτυ σας....

τσακισα 2 hot dog στα ικεα ολα τα λεφτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...