Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά είμαι MIRLITSA μου, ετοιμαζόμαστε να την κάνουμε το Σάββατο για Γιάννενα!!! [smilie=blob1.gif]

Φτιαχνω λίστες για το τι πρέπει να πάρω μαζί μου για τον μικρό, μια εμας κλπ. Ένα κατεβατό πράγματα!!! Μόνο το παρκοκρέβατο και το καρότσι πιάνουν όλο το αυτοκίνητο :shock::shock: . Θα τα βολέψουμε όμως!!!! Ελπίζω να είμαστε καλά ως το Σάββατο γιατί όλο και τριγυρνάνε οι ιώσεις :? . Εγώ εχθες πήγα στον γιατρό και μου έδωσε αντιβίωση και σιρόπι για τον βήχα :shock: .

Εσεις τι κάνετε;;; Τα μικρούλια;;; Ο μικρός πως τα πάει με το νέο του κρεβατάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε εμείς, ευτυχώς. Μόνα τα μικρά μου έχουν ακόμα βήχα.

Τι πράγμα κι αυτό βρε παιδί μου, σχεδόν 4εβδομάδες βήχουν! :shock:

Βέβαια ο γιατρός τα βρίσκει μια χαρά και δεν τους έχει δώσει τίποτα από φάρμακα.

Κατά τα άλλα ο μικρός νιώθει "άρχοντας" στο κρεβάτι του, όσο για το δωμάτιο πήρε άλλη όψη...πολύ όμορφη!!!

Κοίτα μην αρρωστήσετε μέχρι την Παρασκυεή...να προσέχετε!!!!

Ωραία θα είναι διακοπούλες χειμωνιάτικες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά από βήχα MIRLITSA μου άλλο τίποτα. Δεν θυμάμαι τον Δημήτρη από το Σπετέμβρη που πήγε παιδικό να μην βήχει (εκτός από 1-2 μέρες), τρέχει η μύτη του κλπ. Ούτε εμάς ο παιδίατρος μας έδωσε τίποτα. Είναι από τις μυξούλες λέει και θα περάσει μόνο του. Το εχω πάρει απόφαση πια. Ως το καλοκαίρι έτσι θα είμαστε και από τον άλλο Σεπτέμβη πάλι τα ίδια :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα στην πλάκα βέβαια δεν έχουμε αρρωστήσει πολύ. Μια μέρα όλο κι όλο έμεινε σπίτι η μικρή.

Κι αυτό για να μην χειροτερέψει, κατά τα άλλα καλούτσικα ήταν.

Απο 01/09 που ξεκινήσαμε μέχρι τώρα δόξα τω θεό όλα καλά πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε ρωτήσω βρε MIRLITSA εσύ που έχεις εμπειρία. Την 2η χρονιά στον παιδικό είναι το ίδιο συχνά άρρωστα όσο και τον 1ο χρόνο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!ολα καλα!!!!!!!!!η μικρη εκλαψε βεβαια κ εγω ακομα τρεμω!!!!!!!!!!!

ουφφφφφφφφφ δεν τα παω καλα με τις βελονες !!!

Ετρεμα απο τον πονο κ μου φανηκε οτι αργησε πολυ να τις παρει το αιμα.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΝΑΚΙ,ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ,ΒΙΚΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ!!

ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ???

ΛΕΝΕΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

ΒΙΚΥ ΤΙ ΝΕΑ???

ΑΣΠΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμάς η πρώτη φορά είναι φέτος.

Άλλες μαμάδες που εχω ρωτήσει λένε πως, την 1η φορά το παιδάκι θα αρρωσταίνει συχνά μέχρι τον Δεκέμβριο.

Μετά αποκτούν αντισώματα και την δεύτερη χρονιά είναι ακόμα πιο ανθεκτικά.

Καλημέρα mamys love & STAMYMAMY!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia manoulitses!!ti kanete?aman...exw trelathei me tis nauties..ta neura mou..

oso gia ta kila eimai sta 2 kai i koilitsa mou isa pou eksexei apo to plai opws tin vlepeis!kala mexri stigmis diladi..

antrianaki mou poluxronos o kouklinos sas!geros k tuxeros gia mia zwi...

stamy mou prepei na eisai pio psuxraimi...pare ligo ta pana sou...o xaris exei kanei 4 fores ekset aimatos..afou exoume nosileuthei kai sto paidwn...ta paidakia ta xoun auta!!!

bikaki mou ti kans?pali glukaki akouw...thalw ki egwwwwwwwwwwwww!!!!!!

lenara mou ola kala?ti na pw me ton karagkiozi ton idioktiti den exw logia!!!upomoni!

tonaki ante na mas peis omorfa neakia apo to giatro...kala na perasete kiolas!!!

eleutheria mou kala tha kaneis na sikwtheis na fugeis apo dw pera...oloi treloi se ena klouvi exei katantisei i ellada...ti na pw...

flwriana mou kala na perasete sto taksidaki sas!oso gia to 2o xrono stathmou einai arketa kaluteros...entaskei vixas miksa...einai standar akoma kai twra exei o xaris!mia sumvouli..kantou to aplo emvolio tis gripis(2 doseis) voithaei polu...

mamys love ti kaneis?pou eksafanistikes?

katerinaki mou ola kala?akouw eksodous ee??epitelous..na ksedwseis ligo...makia...

an ksexas kapoia sorry!!!

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τζοανακι μια χαρα ειμαι!κουραγιο με της ναυτιες,ελπιζω να σου περασουν πιο γρηγορα απο οτι εμενα εγω ταλαιπωριομουν μεχρι και την 18 εβδομαδα αλλα τωρα ευτηχως συνηλθα....ειχα προβλημα με το ιντερνετ γιαυτο χαθηκα αλλα τωρα ειναι οκ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOANAKI μου, θα το κάνουμε σε 2 εβδομάδες το αντιγριπικό. Το είχαμε κάνει και πέρισυ. Μια χαρά βρε με τα κιλάκια σου. Μην ανησυχείς δεν πειραζει κι αν πάρεις θα τα χάσεις γρήγορα!!!!!

MAMYS LOVE καλώς ήρθες. Πως πας με την εγκυμοσύνη σου;; Όλα καλά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες μου!

Ειδες Σταμυ όλα μια χαρα πηγαν!

Μα που ειναι η Βικυ?

Σας ευχαριστώ κορίτσια για το support, Λενάκι μου ειδικά εσένα που ζεις κ έξω.. :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?>ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΖΨΩ...ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ..ΑΥΡΙΟ Ο ΝΙΚΟΣ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΜΟΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΠΑΛΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΓΑΡΓΑΛΗΤΑ!!!ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ..Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ..ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΑΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΣΕΚ ΑΠ!!ΑΝΑΛΟΓΩΣ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!ΕΙΔΩΜΕΝ..

'ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα δυσκολη μερα ευτυχως ο χαρακης κοιμηθηκε στο γυρισμο απο τη βολτουλα κ τωρα χαλαρωνουμε!!!!!!

οχι ειναι κ ο νικακος μου εδω!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα κοριτσακιαααα!!!!!

μωρε δεν σας προλαβαινω!! :oops:

σταμμυ μου να πω την αληθεια δεν καταλαβα για τι εξετασεις πηγατε,γιατι τα διαβαζα στα γρηγορα,αλλα απ'οτι ειδα στα κλεφτα παντα ολα πηγαν καλα!!! :)

αγαπημενηηη τι κανεις???οι υπολοιπες??ολα καλα??τα παιδακια σας???

εμεις σημερα καναμε τα γενεθλιακια μας στο σχολειο!!!!αααχχχ ηταν τελεια!!κ ο νικολακης ειχε ενα χαμογελο,μα ενα χαμογελο!!το καταχαρηκε με τοσα παιδακια!!!! :D:D8-}

στολισαμε κιολας σημεραααα!!δεν αντεξαμε αλλο!!συνηθως στολιζουμε τελος νοεμβρη,αλλα φετος λυσσαξαμεε!!!!χαχαχαχα!!!μα τι ωραια που ειναι να στολιζεις χριστουγεννιατικα!!αλλαζει η ψυχολογια,το κλιμα!τελειαααα!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ [smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif]

ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ!!!

ΣΤΑΜΥ μου, ευχαριστούμε πολύ για χθες. Πολύ χάρηκα που τα είπαμε λιγάκι :P:P .

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ: Πρέπει να χάρηκε πολύ μωλέ ο μικρούλης. Να τον χαίρεστε και πάλι καρδιά μου. Όσο για τον στολισμό, καλά κανατε και στολίσατε. Έτσι όπως έχει γίνει η ψυχολογία μας με τα βρωμοοικονομικά κάτι πρέπει να κάνουμε για να ευθυμίσουμε :? , χαίρονται και τα παιδάκια μας... μια χαρά είναι. Εμείς το βλέπω για άρχές Δεκέμβρη γιατί φεύγουμε για το χωριό και δεν προλαβαίνουμε τώρα.

ΕΡΗ μου, τους ΜΠΑΤΣΗΔΕΣ τους ξέρει ο πεθερός μου, ποιος από όλους είναι όμως; Γιατί υπάρχουν πολλοί στο χωριό!!! Κατά τα άλλα τι κάνετε;; τελικά είναι σίγουρο ότι θα φύγετε;; Πότε;; Άντε αν πάτε και εγκαταστηθείτε εκει και είναι καλά, βρείτε καμιά δουλειά και για μας μπας και την κάνουμε κι εμεις!!! :lol::lol: Ξέρεις το αντικείμενο του Τασούλη μου :lol::lol::lol:

Όλα τα άλλα κοριτσάκια τι κάνετε;;

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...