Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.......VOL 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΕΡΗ μου από την Πλατανούσα είναι ο πεθερός μου. Και κατ'επέκταση και ο άντρας μου. Εγώ δεν τους ξέρω θα ρωτήσω όμως τον πεθερό και θα σου πω.

Πες μας τώρα ότι είστε και από το ίδιο χωριό =))=)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ιωαννακη παλι κααμε ζημιες ε???του δωσαμε κ καταλαβε ε???καλα εκανες φιλεναδαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

λενακη ειναι πανευκολο εφτιαξα μια βαση μπισκοτο με τριμμενο μπρισκοτο κ βουτυρο ...την απλωσα σε πυρεξακι εφτιαξα μια κρεμουλα την απλωσα απο πανω κ μετα τους εβαλα τριμμενο ινδοκαρυδο απο πανω 10 λεπτα υποθεση πολυ ωραιο κ δροσερο μετα διατηρειτε ψυγειο...

ερη μου πως εισαι σημερα??δεν εστειλα χτες γιατι ζαβλακωθηκα με το δεντρο κ μετα που γυρισαμε ελιωσα στην αγκαλεια του μορφεα(το καλυτερο παλλικαρι πως τον αγαπω)

φλωριαννα μου καλα να περασετε....συνηθως οι περισσοτερες ειναι δικες μου επνευσεως μεγαλη φαντασια το πιο θεικο που θυμαμαι ρυζι με μπροκολο σβησμενο με βοτκα μεγαλη επιτυχιαααα!!!!!!

ασπακι οντως το πιο ωραιο ειναι πως χαιρονται τα παιδια με το δεντρο αλλα κ εγω σαν χαζοχαρουμενο κανω...εχουμε να γραψουμε κ τα γραμματα μας στο santa...

κατερινακη ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τις τορτιγιες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βικακυ που εισαι καλα?????

σημερα πρωτη μερα μετα απο 15 μερες ο χαρακης κ εγω μονη στο σπιτι ο μπαμπας μας δουλεια με βαρδεια κ θα ερθει αυριο το πρωι...εγω το απογευμα δουλευω κ εχω να παω γλυφαδα....τι μαγειρευουμε σημερααααααα

εγω εβγαλα να κανω σνιτσελ γαλοπουλας!!!!!!

κ το ξαναλεω νυσταζω πολυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερή Φλωριάνα.....διακοπούλες!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια τι συζήτηση ανοίξατε Δευτεριάτικα για γλυκά. Και ότι είπα από σήμερα να το ράψω λίγο γιατί δεν πάει ΑΛΛΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι MIRLITSA μου, επειτέλους. Γιατί το καλοκαίρι μόνο διακοπές δεν έκανα :shock::shock::shock: !!! Μια εβδομάδα κι αυτή με γαστρεντερίτιδα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ μου από την Πλατανούσα είναι ο πεθερός μου. Και κατ'επέκταση και ο άντρας μου. Εγώ δεν τους ξέρω θα ρωτήσω όμως τον πεθερό και θα σου πω.

Πες μας τώρα ότι είστε και από το ίδιο χωριό =))=)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)):)):)):)):))=))=))=)):)):)):)):))

Οχι οχι εντάξει!!! Απλά εγώ εχω βαφτίσει ενα κορίτσι, και ο μπαμπάς της, ο κουμπάρος μου, ειναι απο εκεί. Εχω ακούσει πολλές ομορφες περιγραφές απο τον Αχιλλέα για το μέρος. Κάποια στιγμή θα πάμε και εμείς με τον αντρα μου!

Βικάκι, Άσπα, Joannaki, και σε όλες κορίτσια τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις νικολα κ χρονια πολλααααααααααααααααα αντριανακι μου να τον χαιρεστε ευχομαι οτι καλυτερο στην ομορφη οικογενοια σας

[smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα οληηηη μεραααααα!!!!!

σημερα εχει γενεθλιακια ο νικολακης μου!!!η αγαπουλιτσα μουυυυυ!!!!κλεισαμε τα 4!!!!!!πως περνανε τα χρονια!!!!!!!σημερα θα εχουμε γλυκακι εδω στο σπιτι για συγγενεις κ ετσι κ αυριο θα κοψουμε τουρτουλα στο σχολειο του να χαρει με τοσα παιδακια!!!! 8-}:ymparty:

να σας βαλω κ μια φωτο απ'την πρωτη μερα της γεννησης του!!αχ!αχ!!!!15-11-06!!.jpg[/attachment:3q49lxta]

post-10840-13873935444231_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάνα μου να τον χαιρεσται!!! Να ειναι παντα γερός, χαρούμενος και ευτυχισμένος!!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Κορίτσια εχω να σας πω κάτι... αποφασίσαμε να φυγουμε για το Τορόντο. Έχει προταση ο αντρας μου για μια καταπληκτική δουλειά στην μεγαλύτερη τηλεπικοινωνιακή εταιρεία όλης της Βόρειας Αμερικής...

Εχουμε πολύ καιρό που το συζητάμε απλά τώρα πια το αποφασίσαμε.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα κανετε ερη μου κ για σας καλυτερα κ για το παιδι η ελλαδα δεν ειναι για πολλα κ τα πραγματα χειροτερευουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε εγώ απο πριν το καλοκαίρι που έγινε η προταση, είμαι μέσα.. αλλά ο δικός μου ειναι αναποφάσιστος..

Σκέφτεται λέει αυτούς που θα αφησουμε πίσω.. Και εγώ σκέφτομαι τους γονείς μας και τετοια αλλά οι γονείς μας, που θέλουν το καλό μας, θέλουν ότι ειναι καλύτερο για μας.. Και εμείς κανονικά αυτο θα έπρεπε να θέλαμε.. :evil:

Τελος παντων, μετα απο τόσες και τόσες κουβέντες φαίνεται να το προχωράμε το θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, θα ερχομαστε καλοκαίρια..

Εχουμε εκει τον καλύτερο φίλο του αντρα μου με την γυναίκα του και έχουν ενα αγοράκι 10 μέρες πιο μικρό απο τον Κώστα! χαχα, Αυτοι πηγαινουν διακοπές στην Κούβα απο εκεί και μας έστειλαν φωτος..

Ξέρω ότι θα την 'εχει την δυσκολία του Βικάκι μου αλλα ειμαι και ενθουσιασμένη ααααα, θα το πω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ καλα θα κανεις....ποσο μαλλον που εχετε κ καποιον γνωστο για την αρχη ολα θα ναι τελεια ερη μου ειτε κ αλλιως για διακοπες ειναι μονο η Ελλαδα για τιποτα αλλο....

αχ κουβαααααααααα τι ωραιαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξενιτεμούς διαβάζω!!!! Καλά θα κάνετε Έρη μου.

Αφού θα έχει καλή και σίγουρη δουλειά, γιατί όχι?

Σας περιμένουν και οι φίλοι????...τέλεια!!!! Είναι πολύ σημαντικό σε έναν ξένο τόπο να έχεις κάποιον δικό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛΑΚΗ !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ!!! ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΗΣ!

ΒΙΚΑΚΥ ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ...ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙΟΥ μου ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΘΕΪΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΕΡΗ ΜΟΥ ΤΟΡΟΝΤΟ Ε?? ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ... ΓΕΝΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ, ΚΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!

ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ....ΤΣΑ!!!! ΕΜΕΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΕΜΑΣ, ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΦΛΕΒΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΚΛΕΙΔΩΣΗ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ...ΤΟ ΞΕΧΝΑΝΕ ΑΜΕΣΩΣ...

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ.ΣΥΓΝΩΜΗ!! ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ!

ΙΩΑΝΝΑΚΙ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝΑΝΕΩΝΟΜΑΙ! ΧΙΧΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!! ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΙΣ ΤΟ ΠΕΛΕΚΟΥΔΙ!!!

ΑΣΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?? ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ?? ΤΡΕΛΛΑ Ε??

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!ΑΝΤΡΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟς ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΡΟΝΤΟ??ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ..ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!!ΕΙΧΑΜΕ Σ/Β ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ!!!ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΒΕΡΟΙΑ-ΝΑΟΥΣΑ-ΠΕΛΛΑ!!!ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΨ ΤΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera!!!!!!!!!!τι κανετε??

εμεις αυριο θα παμε τελικα για εξετεσεις θα σας πω τι εγινε!!εχω ανχος αλλα πρεπει να ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΕΙ για μην τις το μεταφερω!!ουφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!

δεν μπορω να σας γραψω ξεχωριστα,παντως σας ευχαριστω για την συμπαραστασει.

Η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι στα καλα μου τελευταια!!φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ζουζουνες??

Νικολα χρονια πολλααααα!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Αντριανουλα μου να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε μια ζωη!!!

Ερη μου ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ νεα!!! Την καλυτερη δουλεια θα κανετε!! Ενα παραπανω που θα εχετε και καποιον γνωστο εκει.Ειδικα τον πρωτο καιρο θα χρειαστειτε βοηθεια.Για ποτε λετε να την κανετε?? Οσο για τους δικους σας που θα αφησετε πισω ολα μια συνηθεια ειναι.Και εγω το σκεφτομουν αλλα μετα ειπα: δεν μπορουν να ειναι μια ζωη απο πισω μου,πρεπει να παρω την ζωη μου στα χερια μου.Και ετσι και εκανα και δεν το μετανιωσα στιγμη.

Σταμμυ μου ολα καλα θα πανε αυριο.Εχετε τη θετικη σκεψη ολων μας!! Περιμενουμε νεα σας!

Βικακι μου τι κρεμα εβαλες απο πανω?? Σοκολατα?? ωραιο ακουγεται αν και σκεφτομαι να τα κοψω τα ατιμα τα γλυκα.

Αδερφουλα γελασα πολυ χτες! Οταν ξερω οτι γελας και εσυ ειμαι οκ! πως περασατε αληθεια?? ;);)

Τα νεα μας τα ιδια.Ζεστουλα εχουμε και εδω οπως εκει.Θελω να ερθουν τα Χριστουγεννααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...