Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η SIENNA ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!


RUBELA

Recommended Posts

:D ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η SIENNA ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 15.15 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ!! ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟΣ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΜΑΙΡΗ ΚΑΙ ΘΑΝΑΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕΕΕΕΕ!!! ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΠΑΝΤΑ Η ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥ!! :lol::o):ymparty: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΕΛΙΝΑΚΙ....[/b] [smilie=angel13.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΑΜΑ,ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ!! :D:D:D

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΖΥΓΙΖΕΙ ΜΟΛΙΣ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 700 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ!!! ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΥ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΑΣ!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...