Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κορτσουδια...τι κανετε?εγω καλα....δουλειες....μολις τελειωσα το σιδερο....ηταν 2 εβδομαδες :lol: αλλα δεν ημουν καλα κ δεν το εκανα....ενιωθα συνεχεια κουρασμενη...σημερα ξυπνησα πολυ καλα κ ειπα να ξεπατωθω στις δουλειες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσάνθη μου...Δουλίτσες ε??? Εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα και ζορίζομαι αλλά τι να κάνω!!!

Λόλλι μου εσένα τι οδηγίες σου έδωσε ο γιατρός όταν έκανες την περίδεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαρω εγω χαμογελο που σκοτωνει!!!!!!! x_xx_xx_xx_xx_xx_xx_xx_xx_x

Καλημερα Μαρακι24 :D

ti kale ...den soy arese???...xamogelo den ipes???...xamogelo den ine???...kai to lei kai olas....sinexise na xamogelas!!!...egeno ego apo thn koybenta soy?? eeee??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι μου εσένα τι οδηγίες σου έδωσε ο γιατρός όταν έκανες την περίδεση?

Ξαπλες...καθισιο....οχι δουλειες(ουτε μαγειρεμα,ουτε στρωσιμο κρεβατιου).....οχι βαρη.....οχι μετακινησεις....με λιγα λογια : κατ' οικον περιορισμο με μονη διαδρομη κρεβατι-καναπε-τουαλετα!

Αυτο βεβαια ισχυει ακομα και τωρα (απο τον 3ο μην που εκανα την περιδεση)...πιο δραστηριος ειναι ο φικος που εχω στην γλαστρα παρα εγω....! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ξερω ομως αν η <αυστηροτητα> εχει να κανει κ με το εχω διδυμα κ ειναι περισσοτερο το βαρος που ασκειτε στον τραχηλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου υπομονη.....κατσε ξεκουρασω τωρα γιατι μετα θα τρεχεις κ δεν θα φτανεις :lol:

το ιδιο κ για σενα νινα.....μην κουραζεσαι...θα εχεις μετα δουλειες με φουντες.....

λολιποπ τι κανουν οι μπουμπουδες σου?ποτε με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera xrisanti...ego den kano tipota..apolitos tipota..opoy ipe kai h lolli..to mono poy kano ine na alazo domatio..kai na pao toyaleta..tipota alo...

lolli..agapiti moy...katalaba poy den soy arese to xamogelo moy...etsi anangastika na alakso xamogelo..mpas kai afto ta se angisi ligo!!!!

post-12392-13873936220458_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Lolli..Καλημέρα Χρυσάνθη μου!!

Τί κάνετε κοριτσάκια μου? Χαθήκαμε!!

Μαράκι μου στην δουλειά είμαι γι αυτό κ αργώ να απαντήσω..Έχει αρκετή δουλίτσα!Φαγητό πάλι δεν πήρα σήμερα μαζί μου!Είπαμε αν πάρω στην δουλειά θα το φάω στις 12:00 και μετά που θα ξαναπάω σπίτι θα ξαναφάω..Δεν με συμφέρει.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Λόλλι μου μια από τα ίδια δηλαδή.. Βεβαια μου είπε αν νιώθω καλά να πάω και δουλειά αλλά δεν το ρισκάρω!! Γιατί είναι αυτό που λες...όσο μεγαλώνει η κοιλιά τόσο βάρος θα δίνει στον τράχηλο!

Χρυσανθη μου αυτό κάνω ξαπλώνω!!!

Χρύσα μου υπομονή τότε μέχρι να σχολάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω στον γιο μου δεν εκανα τιποτε....μονο στο γραφειο πηγαινα....δεν εκανα γιατι ειχα αποκολλησει κ πονουσα πολυ...ειχα κ συσπασεις απο τον 3ο...θυμαμαι στον 8ο εβαλα την χυτρα ενα βραδυ να μαγειρεψω.....κ με επιασε ο πονος κ κρατησε 2 ωρες....δεν μπορουσα να κουνηθω να κλεισω την χυτρα :lol: τελικα καταφερα κ ανοιξα την πορτα κ ηρθε η κοπελα απο διπλα ευτυχως..... :roll: περνω τοτε τον γιατρο κ του το ειπα....κ μου λεει καθε ποση ωρα εχεις τον πονο?κ απανταω κ εγω συνεχομενος ειναι ......κ παρακαλουσα εκεινη την στιγμη να μου πει ελα γεννας...αλλα ηταν ο συνηθισμενος πονος....τοτε πιστευα οτι θα γεννουσα νωριτερα αλλα μια χαρα στις 38 τον γεννησα τον αντρουλι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου υπομονη.....κατσε ξεκουρασω τωρα γιατι μετα θα τρεχεις κ δεν θα φτανεις :lol:

το ιδιο κ για σενα νινα.....μην κουραζεσαι...θα εχεις μετα δουλειες με φουντες.....

λολιποπ τι κανουν οι μπουμπουδες σου?ποτε με το καλο?

Κλεισαμε ραντεβου για καισαρικη στις 9 Μαρτιου (εκτος απροοπτου βεβαια)...Οι μικρουλες ειναι καλα κ εμεις σε αναμμενα καρβουνα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ΝΙΝΑ πλακα μας κανεις;;;;;;

Τι μου εβαλες αυτον τον κουκλο στην φωτογραφια;;;;; Θες να ερωτευτω και να χωρισω τον αντρα μου;;;;;; =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα ΧΡΥΣΑ μου!

Αυτο ελεγα και το πρωι...ποτε εκανα τις εξωσωματικες...ποτε πηρα θετικη χοριακη....και τωρα φτανουμε στο τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ΝΙΝΑ πλακα μας κανεις;;;;;;

Τι μου εβαλες αυτον τον κουκλο στην φωτογραφια;;;;; Θες να ερωτευτω και να χωρισω τον αντρα μου;;;;;; =))=))=))

xmmmmm..oyte afto soy arese???...ee ti na po?..2 xamogela soy ebala...ala esi ....tipota... :lol::lol::lol::lol:

kai ante esi na ton xorizis ton andra soy..les na se pari aftos??? eeee les???... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα ΧΡΥΣΑ μου!

Αυτο ελεγα και το πρωι...ποτε εκανα τις εξωσωματικες...ποτε πηρα θετικη χοριακη....και τωρα φτανουμε στο τελος!

Ναι όντως..πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός,σαν χθες θυμάμαι που μας είπες τα ευχάριστα!!!! Άντε ακόμα λίγο έμεινε έμεινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζεσαι να τον ερωτευτω...να τον παρακαλαω...να κυλιεμαι στα πατωματα κ αυτος να ΜΗ ΜΕ ΘΕΛΕΙ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λες να παθω τετοια ζημια;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζεσαι να τον ερωτευτω...να τον παρακαλαω...να κυλιεμαι στα πατωματα κ αυτος να ΜΗ ΜΕ ΘΕΛΕΙ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λες να παθω τετοια ζημια;;;;;

ma teto palikari...mia dimetri koykla..ksantia..2 metra podi....kai paneksipni ..ta exi kondatoy.....

den leo poy esi den ise etsi....ala san esena ezi ales xiliades ston kosmo....epita esi ise klismeni gia ths epomenes mines..dn ta ton prolabi...na h koykles poy to psaxnoynte....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...