Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

εχω να κανω τα εξης σχολια!!!!:::::::: 1ον οταν με επλασε ο θεος ειχε μεγααααααααααααλα κεφια γι αυτο κι ολα μου τα εδωσε μεγαααααααααααααααλα παναθεμα τον!!!!!!!!!!!!

και 2ον οταν επισης με επλασε ο θεος εσπασε το καλουπι γιατι δεν αντεξε κι αυτο!!!!!!!!!!!

αν το ακουγα ολο θα σου σχολιαζα μεχρι το βραδυ αλλα εχει χαρη που βιαζομαι γιατι περιμενει ο σπορος να κανουμε κατι και με εχει πριξει!βλεπεις καποιος σοφος ανθρωπος ειπε οτι : μην ταζεις σε παιδι και αγιο!εγω εκανα το λαθος να ταξω λοιπον!!!!!!!!

λοιπον κυριες και κυριοι!!!!!το σαββατοκυριακο σας δινω ρεπο γιατι συν την κορμαααααααααρα εχω και πολυ καλη καρδια αλλα...............την δευτερα σας θελω παλι εδω ετσι???????????????

καλο σαββατοκυριακο!!!!!!!!!!!!!!!πολλα φιλιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λολλι τα λεμε τη δευτερα με καινουργιο ρεπερτοριο!!!!!!!!!!εκτος κι αν σε πετυχω και το βραδακι!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβορε νινα μεγαλη με το μεγαλο μπεμπε!!!!!!!!!!!!!!!!ολα καλα να πανε νινα μου!!!!!!!!!!λες να εχεις κι εσυ αγορι????????????επεσε επιδημια αγοριων,εσυ θα την γλιτωσεις???????μονο η λολλι ξεφυγε!!!!!!!!αλλα αυτη ειναι πολυ παλια πια γι αυτο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλι καλα να περασισ...

και μιν νομιζισ το ιδιο μου εδοσε και εμενα ο θεοσ...μαλον εφιεξε και αλο καλουπι..μετα τη εσπασεσ του δικο σου... :lol::lol::lol::lol::lol: ολα μεγααααλα τα εχο και εγο!!! :lol::lol::lol::lol: κιλια ..βιζια..κολια....αλαααα και μια καρδια μεγαλιιιι...ααααα μεχρι και το αθιμο το ζαχαρο μεγαλο μου το εδοσε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρακι μου εδο ισε??..τη κανισ??..γιρνα πλαγιαστα να μιν πιανεσε!!! :lol::lol::lol::lol:

λολλι να σε ροτισο..ποτε τε σε ξεπαρτηνιασι??? η ακομα δεν κανονισε...ηηη αποφασισεσ να μενισ ετσι..και να αφινισ αφτην την δουλεα μετα για τον ανδρασ σου???..να το ευαρεστιτι και αφτοσ... :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβορε νινα μεγαλη με το μεγαλο μπεμπε!!!!!!!!!!!!!!!!ολα καλα να πανε νινα μου!!!!!!!!!!λες να εχεις κι εσυ αγορι????????????επεσε επιδημια αγοριων,εσυ θα την γλιτωσεις???????μονο η λολλι ξεφυγε!!!!!!!!αλλα αυτη ειναι πολυ παλια πια γι αυτο!!!!!!!

μπαααα εγο λεο που ινε κοριτσακι...ετσι νιοθο..στην ουρα μου!!! :lol::lol::lol::lol:

δεν ξερο ετσι λεο..επιδι δεν μεγαλονι τοσο γριγορα οπου το αγορι που ιχα περσι...αλα οτι θελι ο θεοσ...οτι μου δινι..δεν με μπιραζι το φιλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού πας Κάλλι μου?? Καλά να περάσεις!!!

Νινα μου δοκίμασα όλες τις στάσεις στον καναπέ αλλά πάλι πιασμένη νιώθω παντού!!!! :lol::lol:

Λες να ειναι κοριτσάκι??Πόσοι ήταν οι παλμοί της καρδούλας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού πας Κάλλι μου?? Καλά να περάσεις!!!

Νινα μου δοκίμασα όλες τις στάσεις στον καναπέ αλλά πάλι πιασμένη νιώθω παντού!!!! :lol::lol:

Λες να ειναι κοριτσάκι??Πόσοι ήταν οι παλμοί της καρδούλας??

αχ μαρακι ..δεν θιμαμε...τα κιταξο να δο...αλα το μονο σιγουρο ινε ποσ ...δεν μεγαλονι οπου το αλο...εκινοσ στα 9 εβδομαδεσ ιταν 2.46..ενο αφτο ινε 1.72...απο εδο λεο εγο ποσ ινε κοριτσακι...αλα μπορι την αλι εβδομαδα να ινε πολι πιο μεγαλο ..δεν ξερο απλοσ λεο και εγο!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού πας Κάλλι μου?? Καλά να περάσεις!!!

Νινα μου δοκίμασα όλες τις στάσεις στον καναπέ αλλά πάλι πιασμένη νιώθω παντού!!!! :lol::lol:

Λες να ειναι κοριτσάκι??Πόσοι ήταν οι παλμοί της καρδούλας??

αχ μαρακι ..δεν θιμαμε...τα κιταξο να δο...αλα το μονο σιγουρο ινε ποσ ...δεν μεγαλονι οπου το αλο...εκινοσ στα 9 εβδομαδεσ ιταν 2.46..ενο αφτο ινε 1.72...απο εδο λεο εγο ποσ ινε κοριτσακι...αλα μπορι την αλι εβδομαδα να ινε πολι πιο μεγαλο ..δεν ξερο απλοσ λεο και εγο!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμεμα μου το κάνει καμιά φορα διπλό!!

Σε ρωτησα για οτυς παλμούς γιατί λένε ότι στα κορίτσια ειναι πιο δυνατοι οι παλμοι.Δεν ξερω αν ισχυει, παντως εμένα περσι που ήταν κορίτσι την πρωτη φορα που ακοπύσαμε καρδούλα ηταν σχεδον 170 οι παλμοι και φέτος που είναι αγόρι 155...Παντως οτι και να ειναι γερό να είναι!!!

Α και το κινεζικο ημερολόγιο περσι κοριτσι μου έβγαζε και φετος αγόρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......τι κανουν τα κοριτσακια μου....χαθηκαμε

μαρακι μου νινα Diosa μου με το καλο τα μωρακια σας.....ματσ μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......τι κανουν τα κοριτσακια μου....χαθηκαμε

μαρακι μου νινα Diosa μου με το καλο τα μωρακια σας.....ματσ μουτσ

ευαριστο πολι χρισανθη...εθι επιθιμισ και εσι κοριτσι μου...ο θεοσ να σου τα δοσι...να βαλι το χερι του...και να γινουν ετσι οπουσ τα τεσ!!

μαρακι δοσε και εμενα εκινο το λινκ..για το κινεζικο...να ριξο μια ματια... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι το βγικα ..το κινεζικο..καιιιιι...

μου λει κοριτσακι...και για τον αλο μου διχνι αγορι.....αρα κατι γινετε....μαλον κοριτσακι ινε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρήκες Νινα μου? Αντε να γινει με το καλο και η αυχενική και να το επιβεβαιώσεις..Ειναι και η διαισθηση της μάνας!!! Κι εγω απο την αρχή πίστευα οτι ειναι αγοράκι!

Χρυσανθη μου γλυκια σε ευχαριστούμε πολύ..με το καλό να σου στείλει και εσένα η Παναγια ότι επιθυμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακη μου σε ευχαριστω πολυ.....κ εσυ να κρατησεις το ζουζουνι σου με το καλο....

θα νοιωσεις οτι νοιωθω κ θα θες να κανεις κ αλλα....ειναι το ποιο ομορφο πραγμα η μητροτητα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι σιγουρη Χρυσανθη μου...Το νιωθω ήδη..ανυπομονώ τόσο να το πάρω αγκαλιά το μωράκι μου...Ειμαι συγκρατημενη με όσα περάσαμε αλλά μετα την περίδεση ειμαι αισιοδοξη...Περιμένω σαν τρελλή το Καλοκαιράκι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω μαρακι μου...πιστη κ ολα θα πανε καλα....

ειμαστε καλοι ανθρωποι δεν μας ξεχασε ο θεος.....θαμας βοηθησει σε ολα το ξερω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia xara ine..mexris stigmis...pigame to idame hn pemti...ola kla...

kai ego mia xara ime...den exo simptomata egkimosini..tipota...etsi ime mia xara...afthn thn fora me lipithike o theos...ala na min leo megala logia....etsi elega kai persi...mexri mpika sto tetarto...apo tote mexri sto ekto..kafe mera ixa metoys...exo ena koybadaki mikro...kai to koybaloysa sinexia mazi moy... :lol::lol::lol::lol: elpizo fetos na min ine to idio...

esi th kanis ola kala???...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...