Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

καλα ειμαι μαρακι μου!!!!!!!με το καλο να πατε και να το δειτε να σας " χαμογελαει" το αστερακι σας!!!!!!!εγω ακομα δεν εχω καλα νεα!αλλα που θα μου παει!θα το πετυχω και θα εισαστε και οι πρωτοι που θα το μαθετε!!!!!!!!!!φιλια στην κοιλιτσα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

προσπαθω χρυσανθη μου!!!αλλα μερικες φορες με παιρνει λιγο απο κατω!!!ξαναεπανερχομαι γρηγορα ομως ευτυχως!!!!!!!!φιλακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλι μου σε καταλαβαινω..μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε κ για μας.....ο θεος δεν αφηνει κανεναν πιστεψεμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινααααααααααα!!!!!!!!!!!τι υπεροχα νεα ειναι αυτα κοριτσαρα μου????????????συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!νομιζω πως εισαι το πιο καταληλλο ατομο για να μας κανεις ποδαρικο για το 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι σε 8 περιπου μηνες να παρεις αγκαλιτσα το νινακι σου και να εισαι τοσο κι ακομα περισσοτερο ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και ξεκουρασου ετσι??????????????

α!και μην ξεχνας να φυσηξεις λιγο και προς τα'δω ετσι????????

καλε γιωργη τι παιδαρος ειναι αυτος??????????φτου φτου!!!!!!!!!με το καλο να τον υποδεχτειτε!!!!!

μαρακι καλως ηρθες και παλι στην παρεα καλε!!!!!!!!!!εισαι καλα??????το σπορακι σου???????

οι υπολοιπες εισαστε ολες καλα???????????γιεληζ βγηκαν τα αποτελεσματα σου?????θα μας σκασουν πια αυτοι οι ανθρωποι!!!!!!!!

δημητρα,χρυσανθη,χρυσα,λολλι εισαστε καλα???????

καλε ξεχασα καμια???????????

kali moy eyaristo para poli....kai sta dika soy!!!.....kai sths ipolipes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρρρρρρρρριααααααα ΝΙνα νικουλινααααααααααα!!!!

Μια ομορφη εγκυμοσυνη ευχομαι,ενα γερο μωρακι, μια σιλουεττα αξιοζηλευτη,

ολα τα καλα του Θεουλη!!!!!

:D:D ευχομαι να ειναι κολλητικο και να κολλησεις ολα τα κοριτσια εδω μεσα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρρρρρρρρριααααααα ΝΙνα νικουλινααααααααααα!!!!

Μια ομορφη εγκυμοσυνη ευχομαι,ενα γερο μωρακι, μια σιλουεττα αξιοζηλευτη,

ολα τα καλα του Θεουλη!!!!!

:D:D ευχομαι να ειναι κολλητικο και να κολλησεις ολα τα κοριτσια εδω μεσα!!! :D

zaxa moy..eyaristoooo poli..gia oles ths eyxes!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

nai ..nai ..kai ego thelo na moy dosi o theoylis...ena gero moraki...ala kai MIA SILOYETA AKSIOZILEFTI!!!! :lol::lol::lol::lol: ...ala den to blepo thn siloyeta na erth....idi troooo san ena goyroynaki mikro!!!!mikro leo!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kai..ego epidi ime...kali..leo na doso ligi iosi kai sta koritsia edo....as arosthsoyn kai aftes me egkimosini!! :lol::o:lol::o:lol::o:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο nikulina εύχομαι ενα υγιέστατο μωράκι και μια τέλεια εγκυμοσύνη.....πολλά πολλά συγχαρητήρια....Κοριτσάκια εύχομαι να είναι η καλή αρχή και φυσικά κολλητικό......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

εδω και αρκετο καιρο διαβαζω τις "ιστοριουλες σας " και αποφασισα και γω να μπω στην ομορφη πσρεουλλα σας. εδω και περιπου δυο χρονια προσπαθω να μεινω εγκυος με 4 αποτυχημενες προσπαθειες εξωσωματικης γονιμοποιησης με προβλημα ενδομητριωσης και κυστη στην μια μου οωθηκη.Εχω κανει 2 εγχειρησεις για αφαιρεση κυστης και μετα αρχισαν οι προσπαθειες μεσω εξωσωματικης. Στην τελευταια μου προσπαθεια ο γιατρος μου με ειχε βαλει να κανω εξετασεις για θρομβοφιλια και προλακτινη και ημουν και στα δυο θετικη.Ειχα αρχισει τοτε θεραπεια και στους επομενους 2 μηνες ειχα κανει και την τεταρτη αποτυχημενη εξωσωματικη. Τωρα μου εχει πει να κανω εξετασεις για χροσωματα και για ανοσοφαινοτυπο. Αναμενω τα αποτελεσμα και ελπιζω να μην ειμαι και σ'αυτα θετικη. :roll: Αν γνωριζει καμια απο εσας οποιαδηποτε εξεταση θα επρεπε περαιτερω να κανω στειλτε μου τα φωτα σας. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariamC καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας!!!!!!!!δυστυχως δεν ξερω κατι για τις εξετασεις που αναφερεις αλλα σου ευχομαι πολλυ πολλυ γρηγορα να γεμισει και η δικη σου κοιλιτσα με ενα γερο σπορακι!!!!!!ολα καλα να πανε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperaaa...

τη κανουν τα κοριτσια μου?..ολα καλα??

νικολ ..εφαριστο πολι... :YMHUG::x:YMHUG::x

mariamC...διστιχοσ δεν μπορο να σε βοιτισο..ιμε ενδελοσ ασκετι...

νομιζο ποσ για οτι τεσ τα βρισ απανδισισ εδο...Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!..κανι τησ εροτισισ σου εκι..και ιμε σιγουρι που τα κοριτσια τα σου απανδισουν....

ελπιζο να σου παι ολα καλα την επομενι φορα!!!

καλλι..εγο δοκιμασα απο το ορεεο σου καφεδακι...ετσι για να ξερισ!!!χαχαχαχα

εγο ιμε μια χαρα..εχο σαπισι σε ξαπλα..,,και περασε μονο μια εβομαδα...εχχχχοοοο ακομα παρα πολι...αλα τα το κανο..!!!

τα υγρα καφε ..ακομα δεν σταματισαν ..αλα ελπιζο σιντομα να σταματισου..με την βοιτια του αγαπιμενο χαπι..το ουτρογεστα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αφτα απο εμενα..σασ φιλο ολουσ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου όντως εκει που σου λέει η Νικουλίνα μας, θα βρεις πολλές απο εμας με τις ίδιες αγωνίες και τις ίδιες εμπειρίες, νομίζω πως κάποιο απο τα κοριτσάκια μας θα ξέρει κάτι για το θέμα..Και εγω εξωσωματικούλα είμαι κ περιμένω μπεμπε απο την 3η προσπάθεια. Δυστηχώς δεν γνωρίζω για αυτο που ρωτας, ότι αλλο θες όμως θα χαρώ να βοηθήσω....Για έλα κ απο εκει....μάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariac m kai egw exw kanei mia exwswmatiki apotiximeni kai twra perimenw k exw allaxei giatro!

ekana twra tin thromvofilia k perimenw apotelesmata entos imerwn!

o neos giatros m exei vrei k ston uperixo diafragma kai perimenw na dei to dvd tis laparoskopisis p m kane o proigoumenos giatros gia na doume an ontws einai megalo diafragma k an einai etsi tha prepei na to afairesw!

auta apo mena!den xerw an se voithisa gia to thema p exeis alla mpes sto themataki p s eipan k ta alla koritsia k eimaste oles ekei na se voithisoume!filakia k kali sinexeia:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου περαστικα σου!!!!!!

νινα ολα οκ?????απολαυσε τις ξαπλες τωρα που μπορεις!!!!!!!!!!!!εμεις ειμαστε εδω για να σε κανουμε παρεα!!!!!!!!να προσεχεις!!!!!!!

φιλιαααααααααααααααα σε ολους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! τι κάνετε??? Εγώ στο σπίτι..προσπαθώ να κάνω όσα πρέπει πριν πάω για την περίδεση στις 4/2. Γενικά χαλαρά...Όλοι καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...