Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

καλιμεραααα..τη κανουν τα κοριτσια μου..ολα καλα??

δεν θιμαμε αν σασ ιπα καλι χρονια....σασ ιπα??..αν οχι..τοτε....ΚΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣ!!! :lol::lol::lol:

εγο ιμε μια χαρα..λιγο πεσμενι ψιχολογικα..για προσοπικουσ λογουσ...αλα κατα τα αλα ολα μιχα χαρα ινε!!!

σιμερα επιτελουσ ..ο ανδρασ μου πιγε στη δουλεα του!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ!!!...τον χορτασα..2 εβδομαδεσ στο σπιτι!!! :lol::lol::lol::lol:

λιπον..κοριτσακια μου....σασ εχο και νεο.... :lol::lol::lol: εχτεσ εκι που χαζεβα στο facebook...βρικα ενα χαμενο προβατο!!!...που σασ στελνι ολι την αγαπι τησ...και οταν τα ινε ετιμι τα μασ πισ καμια καλιμερα!!! :lol::lol::lol::lol:

και τορα σασ ροτο..εχετε ιδεεα πια βρικα??? :o:o:lol::lol: ..εεε να μιν σασ κρατισο πολι στην αγονια...και σασ διξο τη μου εγρασε

λιπον η ΠΙΠΙΤΑΖΟΥΖΟΥΝΑ εγραψε

Nikulinaki moy esy???????????

Ti kaneis kalo moy???????

Enw se eixa brei, den hxera pws eisai esy...........

Nai......... ontws exafanisthka........ den exeis adiko........

Apotoxinwsh xryso moy..... katalavaineis......

Aparaithth poy kai poy.......

8a xanagyrisw vre koyto kapoia stigmh........ ennoeitai......

Moy leipei poly to pareaki..........

Alla ayth th stigmh eimai kalytera ektos Mammy..........

Dwse ta filia moy se ola ta koritsakia......... mpainw kai blepw nea kapoies fores ws episkepths..... alla de 8elw ayth th stigmh na symmetasxw.......

OK??????? Den egine kati......... mhn anhsyxeis........... ola OK!!!!! Aplws xreiazomai to xrono moy........ OK????????

Filakia polla-polla, na toys peis pws milhsame kai paw twra na se kanw add!!!!!!!!!!!!!

Kalh xronia na exoyme koritsara moy.........

Me ola ta kala toy kosmoy!!!!!!!!!!!

Se filw!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα.....

εγω μετα απο τις ερωτησεις του γιου μου με εφερνε σε δυσκολη θεση.....μιλαμε ο αλητης μου δεν πιστευει τα ψευτικα που του λεω.....

ξερει οτι αυτος βγηκε απο την τομη που εκανε ο γιατρος το δεχτηκε βλεπει αλλωστε κ την τομη....κ μαλλιστα μου λεει απο εκει θα βγει κ το μωρο μας.....του ειχα πει ο γιατρος βοηθησε την μαμα να γεννηθεις κ τωρα μου λεει οταν θα φουσκωσεις μεχρι εκει πανω θα πας στον γιατρο να σου βγαλει το μωρο....του αρεσει πολυ οτι εχει σχεση με τα μωρα....

Η ταινια ειναι ''μια φορα κ εναν καιρο ηταν ο ανθρωπος'' ειναι θεικο...γιατι τα δειχνει ολα......κ τα κατανοουν....θα ρωτησω τον αντρα μου απο που το βρηκαμε να σας πουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω χρυσανθη μου!!!!!!!!!!θα περιμενω πληροφοριες!!!!!!!

νινα μου καλη χρονια κοπελαρα μου!!!!!!!!!!!!!ευχαριστουμε για τα νεα της πιπιτσας μας γιατι η αληθεια ειναι οτι ειχα αρχισει να ανησυχω!!!!!!!!!!!εψαξα κι εγω να την βρω στο facebook αλλα δεν τα καταφερα!!!!!!!!!!αρκει που ειναι καλα!!!!!!!!

πιπιτσα αν μας βλεπεις...φιλιααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

δημητρουλα καλη χρονια και σε σενα!!!!!!!!!!!με υγεια,ευτυχια και πολλα πολλα γερα μωρακια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ειμαι γαιδουρα δεν ευχηθηκα στην πιπιτσα κ στην νινα...

καλημερα να τα πω......

Σημερα τα φωτα......

χρονια πολλα καλη χρονια...οτι επιθυμειτε....με ενα μωρακι η καθε μια σας που να μην σας αφηνει ησυχες......να σας κλεψει το μυαλο κ την καρδια...φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!!

ΑΑΑΑΑ τι βλέπω έδωσε σημεία ζωής η Πιπίτσα μας καλε?????

Μας παράτησε και γυρνάει στα φεις μπουκια!!!! Και βέβαια ποιός άλλος θα μπορούσε να την ανακαλύψει??? Η Νίνα !!!! Που όλη μέρα είναι και αυτή στα φεις μπουκια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως πολύ χάρηκα που είναι καλά η Πιπίτσα μας!!! Είχα αρχίσει να ανησυχώ!!!

Πιπίτσα μου όποτε θελήσεις ξαναέλα καλεεε!! Μας έλειψες!!!

Τα υπόλοιπα παιδάκια τι κάνετε?

Άντε καλέ ξυπνάτε να πούμε 2 κουβέντες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία απο τα ίδια και εγώ! Το παλεύω... Έχει και ένα κρύο σήμερα μπρρρρρ (-3) και δεν έχουμε και θέρμανση (μας τελείωσε το πετρέλαιο) και είμαστε με το κλιματιστικό! Άντε τώρα να περιμένουμε να αναλάβουν οι υπεύθυνοι να παραγγείλουν πετρέλαιο!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααα!!!!!!!!!!!!καταλαβα!!!!!εμενα ειναι καθαρα ψυχολογικοι οι λογοι!!!!!!!!!ενω χθες ημουν μεσα στην τρελη χαρα σημερα ξυπνησα και...πιο κατω δεν γινεται!αστα να πανε!!!!!!!!κι εχω και τον αντρα μου σημερα στο σπιτι να με ρωταει συνεχεια τι εχω!!!!!!!!!!!!!!!ε δεν ξερω τι εχω ρε παιδι μου!!!!!αααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

υπομονη κοριτσακι!!!!!!λιγο πετρελαιο καλεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!εχουμε εγκυουλα εδωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τα ψυχολογικά τα παθαίνω και εγώ...προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου με κάτι άλλο και θα ξεχαστείς... Εγώ έτσι κάνω...

Όσο για το πετρέλαιο άσε... πίκρα...μόνο 2 άτομα ξέρουν ότι είμαι έγκυος στη δουλειά... αυτοί που φροντίζουν για το πετρέλαιο δεν το ξέρουν... οπότε δεν μπορώ να πώ και τίποτα... Θα το υποστώ για σήμερα!!! Αλλά αν και τη Δευτέρα δεν έχουν φέρει δεν θα κάτσω να κρυώσω και 2η μέρα.. Καλέ πάγωσε η μύτη μου, θα μου βγεί το παιδί κρυωμένο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι δουλεια κανεις αλλα θα σε δει κανεις αμα φορας μπουφαν,αυτακια,κασκολ,γαντια κι οτι αλλο μπορει να σε κανει να ζεσταθεις λιγακι???????την δευτερα παρε μαζι σου κανενα αεροθερμο απο το σπιτι καμια σομπα οτι εχεις τελος παντων!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα!!!! Καλό!!! Βασικά μόνο το παλτό φοράω αλλά δεν ήρθε και κανένας απο το γραφείο μας να μας δεί! Δευτέρα μάλλον δεν θα ανέβω γιατί μόλις με πήραν τηλ. απο τον γιατρό μου να πάω να πάρω τα αποτελέσματα απο το pappA... οπότε τη γλιτώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι Κάλλι μου... Σε ευχαριστώ πολύ!!! Η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα λίγο... γιατί μου είχε πεί θα με πάρει τηλ να μου τα πεί και να κλείσουμε και το επόμενο ραντεβού... αλλά τώρα που μου είπε η γραμματέας του να περάσω Δευτέρα πρωί να τα πάρω... κάπως μου έκατσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ου ου!!!!! Καλησπεριζω κ εγω! :D

Ου ουυυυ καλησπέρα Lollipopaki τι κάνεις? Τα Lollipopakia τι κάνουν? Σας φιλώ και τις 3!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Κάλλι μου δεν πειράζει βρέ!!!! Εμείς καλά είμαστε!! Εσείς? :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

καλι μου ρωτησα για την ταινια ''μια φορα κ εναν καιρο ηταν ο ανθρωπος'' λοιπον το κατεβασε ενας φιλος μας απο ενα σαιτ που πληρωνει....αλλα το ψαχνω να δω αν υπαρχει κ πουθενα αλλου....σου εστειλα κατι να δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα σαςςςςςςςςςςςςςς...χαλοουυυυυ!!!! Χρυσανθουλι τι κανεις?ο μπουμπουκος σου?

Τα αλλα κοριτσουλια καλα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που εισαστε ολοι???????????γιατι δεν μπαινετε?τα πλυναμε τα ποδια μας!!!!!!!!!!!

τα ποδια σου μυριζουν μασχαλιλα....Αλλαξε καπελο!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

8-}8-}8-}8-}8-}8-}

:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ποδια σου μυριζουν μασχαλιλα....Αλλαξε καπελο!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}

:-p :-P :-p :-P :-p :-P :-p :-P

=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλησπέραααα!!!! Τι κάνετε? Όλες καλά? Πάντα καλά!!!!

:lol::lol::lol::lol: Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγώ...

Καλημέρα!!! Χρόνια πολλά και καλή χρονιά..Εχω τόσο καιρό να μπώ που είμαι σίγουρη πως δεν είπαμε..

Τί κάνετε παιδάκια??Όλοι εξαφανισμένοι είμαστε βλέπω ε?? Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά..

Κ εγώ έχω πολύ δουλειά και δεν μπορώ να μπαίνω τόσο εύκολα τα πρωινά και τα απογεύματα που πάω σπίτι σπάνια ανοίγω τον υπολογιστή...

Δεν πρόλαβα φυσικά να διαβάσω τα νέα σας,εύχομαι όλοι να είστε καλά και αυτός ο χρόνος να σας φέρει τα καλύτερα!!!! Στις εγκυούλες να ευχηθώ με το καλό και με "έναν" πόνο και σε όσες κοπέλες προσπαθούν σύντομα με ένα γερό σποράκι στην κοιλίτσα..

Πολλά φιλάκια σε όλους!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...