Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

filinadessss!!!!!...kali xronia se oles!!!..kai ston giorgaki mas fisika!!!...me to kalo na kratate sthn aggaliasas ta morakia sas!!oses iste!!..kai emis..oses dennnn....na mas erti kai se mas!!! :lol::lol::lol::lol:

ola ta kala toy kosmo ..na ta exete!!!!..esis kai h ikogenia sas!!!..63640.gif.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρονια πολλα καλη χρονια.....

μαρακι γιεληζ μου με το καλο τα μωρακια σας....κ οι υπολοιπες αντε γρηγορα πιαστε δουλεια μην καθεστε θα σας προλαβω....... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολα τα σουπερ παιδια του μαμμυ!!!!!!!!!!!!ευχομαι το 2011 να ειναι υπεροχο για ολους!!!!!!!!!!!!να φερει πολλα γερα μωρακια,υγεια,ευτυχια και δουλειες για ολο τον κοσμο!!!!!!!!!!!!!να ειστε ολοι καλα!!!!!!!!

γιωργο,γιελιζ και μαρακι ευχομαι με το καλο να παρετε αγκαλιτσα τα πλασματακια σας και οι υπολοιπες.....βουρ στο ψητο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν καλλι μου μακαρι...να μας ακουσει ο θεος......εσυ με εναν γιο κ εγω με μια κορη....πλακα κανω οτι να ναι γερο....αλλα τα ονειρα δεν σταματανε ποτε...κ εγω νιωθω οτι για να χαρισω ενα αδελφακι στον ακη μου θα ειναι κατι σσαν ονειρο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ακριβως νιωθω κι εγω!πριν απο καποιο καιρο θεωρουσα οτι παλι θα ειναι ευκολο να μεινω εγκυος αλλα...εκανα λαθος!!!!η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ομως!!!!!!πλεον νιωθω οτι αν συμβει κατι τετοιο δεν θα ειναι απλα ενα ονειρο αλλα ενα θαυμα και το περιμενω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν γεννησα τον γιο μου δεν εκλαψα απο συγκινηση...ειχα τοση χαρα που δεν μπορουσανα κλαψω....τωρα σκεφτομαι οτι οταν το παρω στα χερια μου αν γινει ποτε θα παθω ανακοπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι επειδη επαθα μια καταθλιψουλα ή και καταθλιψαρα θα ελεγα οταν γεννησα δεν μπορεσα τους πρωτουσ μηνες να χαρω το κοριτσακι μου!δεν το ηθελα καθολου,αρνιομουν να το "αγαπησω"(ντροπη μου)!τωρα περιμενω πως και πως να κανω κι αλλο παιδακι και να του κανω οτι στερησα στο κοριτσακι μου!!!!!!!το εχω μετανιωσει απιστευτα αλλα δυστυχως ημουν πολυ χαλια!!!!!!!!

υπομονη κι επιμονη λοιπον!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα, καλό μήνα ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. Ολα τα καλά τα καλυτερότερα και όλα αυτά που επιθυμείτε να έρθουν πάνω σας και να σας πλημυρήσουν ευτυχία. Diosa με ένα πόνο κουκλίτσα μου..και φυσίκά σε όλες τις εγγυούλες του mammy. ΜΑς ευχομαι ενα σποράκι σύντομα στην κοιλίτσα μας, γερό και δυνατό.

Ευχομαι να είναι η χρονιά μου και καλύτερα ο μήνας μου, με τον αντρούλι μου κερδισαμε μαζί το φλουρί, οπότε ρε κορίτσια γιατί να μην είναι η χρονιά μας.

Και η δική σας και όλων των γυναικών που προσμένουν ένα μωράκι.

Θα το καταφέρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια σε ολους!!!!!!!!!!!!το 2011 να φερει πολλυ πολλυ ευτυχια και απειρα γερα μωρακια γιατι αυτη ειναι τελικα η ευτυχια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Γιεληζ μου....καλη χρονια....

Καλημέρα Χρυσάνθη μου!!!!! Καλή χρονιά και σεσένα!!!! Υγεία και ευτυχία στην οικογένεια σου!!! Φιλάκια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο το μωρακι σου...σε ευχαριστω για τις ευχες....

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!! Να είσαι καλά!! Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου σποράκι για να μείνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!! Να είσαι καλά!! Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου σποράκι για να μείνει!!

μακαρι.....εχω εναν αγοραρο κ μου δινει πιστη οτι θα τα καταφερω....ο γιος μου θα αποκτησει την αδελφουλα του σιγουρα.....(κ αδελφουλη δεν μας νοιαζει....αλλα το λεω γιατι το λεει κ αυτος)....

τις προαλλες με ρωτησε πως γινοντε τα μωρα.....τι να του πω κ εγω του λεω το ευκολο....η πανγιτσα κανει θαυμα.....δεν το πιστευψε κ μου λεει.....οχι πες μου πως γινοτε αληθινα.....

ευτυχως ειχα κατι παιδικα ''κατι σχετικο με τον ανθρωπο που βλεπαμε οταν ειμαστε μικρα εμεις, εχει για τις ιωσεις για τις φλεγμονες,το αιμα" κ εσωσα την κατασταση....το εμαθε αμεσως για το σπερματοζωαριο κ το ωαριο τα δειχνει ε ζουζουνακια...ευτυχως δεν με ρωτησε περισσοτερες λεπτομερειες...... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου τα σημερινά παιδιά είναι πανέξυπνα... και καλύτερα να ξέρουν ακριβώς πώς γίνοται τα πράγματα... και όχι να περιμένει τον πελαργό να του φέρει το αδερφάκι η όπως στην δική μου περίπτωση που παρακαλούσα τη μαμά μου να πάμε στο ποτάμι κάθε φορά που έβρεχε για να "ψαρέψουμε" το αδερφάκι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (γιατί έτσι μου είχαν πεί ότι γίνονται τα μωρά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο.....καθε μερα σε λιμνες κ θαλασσες θα ειμαστε με τον γιο μου..... :lol:

ναι πραγματικα ειναι δυσκολο κ θα με καταλαβεις οταν θα σε ρωταει.....καποιες φορες δεν ξερεις τι να απαντησεις κ πρεπει να σκεφτεις....ευτυχως ειχα την ταινια...ειναι φοβερη...τωρα οπου παμε κ λενε για μωρα ο γιος μου πεταγεται κ λεει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε χρυσανθη ποια ταινια ειναι αυτη να την προμηθευτουμε κι εμεις???????????εμενα μεχρι τωρα με ρωτησε μονο απο που βγαινουν τα μωρα κι απο που την γεννησα,αλλα ευτυχως εκανα καισαρικη κι ετσι χωρις να πω βλακειες την εβγαλα καθαρη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: να που μου χρησημευσε η καισαρικη και σε κατι!!!!!!!!!!!!!

γιεληζ θεικο αυτο με τα ποταμια και τις λιμνες!!!!!!!!!!!!δεν το ηξερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά! Ευτυχισμένο το 2011!!!

Να είστε όλες καλά!

Καλή χρονιά Δημητρούλα μου!!!!Σου εύχομαι ΥΓΕΙΑ και ΕΥΤΥΧΙΑ και ότι άλλο επιθυμείς!!! :-*:-*:-*:-*:-*

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ θεικο αυτο με τα ποταμια και τις λιμνες!!!!!!!!!!!!δεν το ηξερα!!!!!!!

Κάλλι μου δεν ξέρω αν το λέγανε και άλλες μαμάδες η το έλεγε μόνο η δικιά μου... πάντως εγώ το πίστευα και κάθε φορά που έβρεχε έκλαιγα να πάμε στο ποτάμι να μαζέψουμε ένα μωρό!!! Η ιστορία ήταν "Κάτσε να βρέξει πολύ να κατεβάσει μωράκια στο ποτάμι και θα πάμε να πιάσουμε ένα...." Μάλλον έπρεπε να γίνει κατακλυσμός γιατί όσο και να έβρεξε εγώ αδερφάκι δεν είδα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...