Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλώς το Μαράκι... Καλά είμαστε κορίτσι! Να εδώ τα λέμε... (τα λέγαμε γιατί τώρα έφυγε η Νίνα)

:lol::lol::lol::lol:

nai maraki ta legame!!! :lol::lol::lol::lol: th legame kale???..glosa mia sthn ali bgalame!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ta les kai se pistebi kai olas!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν συμπεθέρα ώρα να σε αφήσω... να πάω σπιτάκι μου σιγά σιγά... Τα λέμε το βραδάκι πάλι αν είσαι εδώ... Καλή συνέχεια στις δουλειές... και αν τελείωσες καλή ξεκούραση!! Φιλάκιαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραα....Γλυκά ακούω..διαβάζω μάλλον!!!!Ερχομαι Νινα!!!

Γιώργο πολύ όμορφες οι ευχές σου!! Και για εσας οτι καλύτερο ευχομαι...με το καλό το μωράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια κ αγοράκι! Μπήκα να σας ευχηθώ για τα Χριστούγεννα, δεν διάβασα τίποτα από τα νέα σας, ελπίζω να είστε όλες καλά! Δεν πολυμπαίνω γιατί είμαι συνεχεια εκτός σπιτιού κ μάλλον δεν θα ξαναμπώ για λίγες μέρες. Τα Χριστούγεννα αυτά είναι ξεχωριστά για την οικογένειά μου, γιατί έχουμε κοντά μας τον πατέρα μου, παρόλες τις διαβεβαιώσεις των γιατρών για το αντίθετο. Δεν είμαστε βέβαια περισσότεροι, όπως ευχηθήκαμε πέρυσι, αλλά τουλάχιστον δεν είμαστε κ λιγότεροι κ αυτό από μόνο του είναι αιτία χαράς για εμάς.

Σας εύχομαι να περάσετε όλοι όμορφες γιορτές με τους δικούς σας ανθρώπους. Στις εγκυούλες μας εύχομαι να είναι πάντα καλά κ καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης κ σε όσες προσπαθούν να υπενθυμίσω απλώς ότι οι γιορτές προσφέρονται για προσπάθειες... ;););)

Να είστε όλες καλά, να περάσετε υπέροχα!

Καλά Χριστούγεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ..καλιμερα...

μικα μον να σασ πο καλα χριστουγινα!!!...με πολι πολι αγαπι..και υγια!!!!

οσεσ ιστε εγκιουλεσ..να εχετε μορακι υγιεστατα!!!..και οσεσ δενννν ιμαστε....αντε να μινουμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αν τα μπορεσο τα μπο και αργοτερα..αν τα ιστε βεβεα εδο...

ααα διμιτρουλααα!!!..πολι μου αρεσε αφτο που ιπεσ!!!..οτι δεν ιμαστε περισοτερι ...αλα ουτε λιγοτερι!!!!..πολι μου αρεσι αφτο!!!..και μονο για αφτο ..εχουμε λογο να γιορτασουμε!!!..φιλακια κοριτσι μου!!..καλα να περασισ!!

62907.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Καλα Χριστουγεννα να εχουμε και να μην σταματησουμε ποτε να ονειρευομαστε!

Ευχομαι να μας πανε οοολα καλυτερα και απο καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολους!!!!!!!!!!!ευχομαι ολοι να ειμαστε ευτυχισμενοι,να εχουμε υγεια,οσες περιμενουν μωρακια με το καλο να τα υποδεχτουν και ολες εμεις που προσπαθουμε ευχομαι το 2011 να ειναι η χρονια μας επιτελους!!!!!!!!!!!!καλα να περασετε ολοι αυτες τις μερες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας παιδάκια!!!! Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα σε όλους!!!! Και του χρόνου με υγεία!!! Εύχομαι όσες προσπαθούν να έχουν τα μωράκια τους η στην αγκαλιά τους η στην κοιλιτσα τους του χρόνου τα Χριστούγεννα!!! Σας φιλώ όλους!!!!

imagesca3dy6c8.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου γλυφιτζουρακι χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!τι κανουν τα εμβρυακια σου!!!!!!!!!!πως περασατε τα χριστουγεννα???φαγατε???????????και οι 3 μαζι ε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα ΚΤΚ μου!!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου.

Τα λολλιποπακια καλα ειναι. Χορευουν ολη μερα! Κ...λο δεν βαζουν κατω! :D:D

Τα Χριστουγεννα δεν καναμε κατι ιδιαιτερο απο αποψη εξοδου κτλ...αλλα ξεκινησαμε το βαψιμο του παιδικου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλισπερα!!!

τη κανετε...ολα καλα??

προτα να σασ πο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!...

ξερο ..ξερο...εξαφανιστικα παλι....αλα πριν να με μαλοσετε..να σασ πω ..ποσ ο καλοσ μου εχι αδια!!!..και καθομαστε περισοτερο αγγαλιτσα!!! :o:lol::o:lol::o:lol::o:lol::o ..και οσο δεν ιμαστε αγγαλιτσα ..ιμαστε ολο βολτεσ!!! :lol::lol::lol: ετσι δεν προλαβενο να μπω!!!

σιμερα ομοσ ..ιπα να μπο..και να δικιολογιτο!!! :lol::lol::lol::lol: ...αλα εκι που μπικα...τιφλοτικα!!!!..μου μπικε μια κιλια στο ματι!!! :shock::lol::shock::lol::shock::lol::shock::lol::shock::lol::shock: και αν δε καταλαβατε..να σασ πω ..ποσ η κιρια λολλι..αποφασισε να μασ διξι την κιλια τησ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και ετσι τιφλοτικα!!! :lol::lol::lol::lol: {λολλι..καταλαβενισ ποσο σοβαρο ινε το προβλιμα???... :lol::lol::lol: }

κοριτσια φιλακια σε ολεσ..και ελπιζο να μπορεσο να μπο για λιγο αυριο!!!... :shock:

λιπον φιλια σε ολεσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι αδικαιολογητη ΝΙΝΑ!!!!!

Ντροπη σου και φτου σου που εξαφανιστηκες!!!!

Επιτηδες εβαλα την κοιλια μου μπας και σου τραβηξω την προσοχη και μπεις λιγακι να σε δουμε αλλα εσυ......... [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] !!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Γιωργο μου σε ευχαριστω πολυ για την ιδεα!!!!!η κωνσταντινα μου το περιμενει πως και πως αυτο το βραδυ!την υποσχεθηκα πως θα κοιμηθουμε στρωματσαδα μπροστα στο τζακι την παραμονη!ωχ απο τωρα πονανε τα πλευρακια μου αλλα...αξιζει!!!!!!!θα τρελαθει!!!!!αμα την πω και για τα καροτακια...τοτε θα ΞΕτρελαθει!!!!!!!!αντε του χρονου γιωργακη να αφησετε κι εσεις μπισκοτακια με τον παιδαρα σας!!!!!!λολλι μου κι εσεις κοριτσακι μου!!!!!!!!!!η μια θα του αφησει τα μπισκοτακια και η αλλη τα καροτακια για να μην μαλωνουνε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλι μου κι εσεις κοριτσακι μου!!!!!!!!!!η μια θα του αφησει τα μπισκοτακια και η αλλη τα καροτακια για να μην μαλωνουνε!!!!!!!!

.......και το βραδυ αργα, θα πιασει τη μαμα lolli μια λιγουρα και θα σηκωθει για να τα φαει οοολα!!!!!! Εκτος αν με προλαβει η σκυλιτσα μας κ μεινω με την ορεξη! :lol::lol::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Αχ πολυ ωραια ιδεα....στρωματσαδα μπροστα απο το τζακι !!!!!! Χωραμε κ εμεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι αδικαιολογητη ΝΙΝΑ!!!!!

Ντροπη σου και φτου σου που εξαφανιστηκες!!!!

Επιτηδες εβαλα την κοιλια μου μπας και σου τραβηξω την προσοχη και μπεις λιγακι να σε δουμε αλλα εσυ......... [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] !!!!!!!!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εχει καμια σας νεα απο την Πιπιτσα;;;; Που ειναι αυτο το κοριτσι;;;Ευχομαι να ειναι καλα κ να περναει σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά σε όλες και όλους!!! Ευχομαι μόνο τα καλύτερα στις ζωές όλων..Με το καλό να φουσκώσουν οι κοιλίτσες και να έρθουν γερά μωράκια...

Χαθηκα!! Μετακομίσαμε και δεν εχω ιντερνετ..Μπήκα βιαστηκα από μια φίλη τωρα και ήθελα να σας ευχηθώ...Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νεα σας..Ειμαστε καλά, μεγαλώνουμε...Οι αναγούλες καλά κρατούν..Ανυπομονω την Τεταρτη να δω το μωρακι μου...Σε 1-2 εβδομάδες θα έχω λογικά ιντερνετ..

Να ειστε όλοι καλά και να περάσετε τέλεια..

Πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας παιδάκια!!!!

Εύχομαι το 2011 να φέρει σε όλους υγεία και ευτυχία και πολλλαααααα πολλλααααα γερά μωράκιααα!!!!!

Σας φιλώ όλους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...