Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Πού είσαστε βρε κορίτσια??? Εγώ νοικιασα ταινία.,ενδιάμεσα με πήρε ο ύπνος για καμια ωρα και μετά ξύπνησα και συνέχισα την ταινία!!! Τώρα λέω να κάνω και ένα μπανάκι ΄μέχρι να έρθει ο αντρούλης μου!!

Νίνα και Λόλλι...φιλάκια!!!

Η Χρύσα πού είναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλισπερα και παλι!!!

μαρακι εδο ισε???...

η χρισα δεν φανικε σιμερα??...τα πρεπι να ιχε δουλιεσ..αφου το ιπε..ποσ σιμερα φεβγι ο αφεντικοτισ...και απο αυριο τα ινε πιο ανετι!!!..ετσι νομιζο ποσ απο αυριο τα μπι κανονικα...

επισισ και εγο αυριο λεο να ιμε στο σπιτι ...{λεο ..να μιν ..εβγο και παλι!!}..και τα μιλισουμε περισοτερα ...

λολλι!!! φιλακια πολαααααα.....εντε καλο παιχνιδι να εχισ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

nublado...αν λεσ με τη κουραγιο να ξαναρχιζισ..να δοκιμασισ για παιδακι...εγο αφτο που μπορο να σου πω..απο προσοπικι εμπιρια..ινε, καταρχασ ,να αρχιζισ να μιλισισ για αφτο που περασεσ..να μιν κλιστισ ...και να βρισ ατομα που να ινε κονδασου...και τοτε τα νιοτισ πιο καλα με το νεαφτο σου...και αν νιοτισ καλιτερα..το ινε μια αρχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδάκια... Μαράκι τι εργάκι είδες? για πές...

Συμπεθέρα που χάθηκες καλέεεεε? όλο βόλτες είσαι αμάν πιά!!

nublado δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι αλλά θέλω να σου πώ ότι όταν έχουμε θέληση βρίσκουμε και το κουράγιο... και στο συγκεκριμένο πόστ απο όποια και αν ακούσεις να σου λέει κάτι παρόμοιο να το πιστέψεις... γιατί δεν είναι μόνο λόγια... είναι βιώματα της κάθε μίας εδώ μέσα...

Σου εύχομαι ότι καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!

Απ οτι βλεπω ειστε ολοι καλα και πολυ χαιρομαι!!!! Κι εμεις καλα ειμαστε κ να μαστε καλα να ξοδευουμε (αυτα που ΔΕΝ εχουμε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!

Δεν εχω κανενα νεο...μπηκα απλα να σας καλησπερισω και την κανω για να παιξω Casper το φαντασματακι στο play station!

Lolli μου τι παιχνιδάκι είναι αυτό??? για πες για πες!!! Καλό? Εγώ έπαιζα φανατικά το Spyro dragon... το ξέρεις? Είναι κάτι παρόμοιο???? Αν ναι να πάω αμέσως να το πάρω!!! Φιλάκια στα Lollipopakia!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Νίνα μου αύριο που εσύ αποφάσισες να κάτσεις στο σπίτι εγώ το πρωι θα λείπω 3 ωρίτσες...Η Χρυσα δεν φάνηκε..,μάλλον είχε πολύ δουλειά!!!

Γιελίζ μου είδα το Valentine's day, χαλαρή ταινία, χαριτωμένη...τώρα που πήρα φόρα θα δω όσες ήθελα τόσο καιρό να δω!!!

nublado ότι και να εχει γινει μην το βάζεις κάτω κοπέλα μου..αν θες κάτι εδώ είμαστε!!

Οι άλλες εδώ είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό βράδυ Μαράκι μου και καλή χαλάρωση!!! Δεν το έχω δεί το έργο που λές αν και το έχω κατεβάσει απο το καλοκαίρι...αλλά δεν βρήκα χρόνο να το δώ...

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolli μου τι παιχνιδάκι είναι αυτό??? για πες για πες!!! Καλό? Εγώ έπαιζα φανατικά το Spyro dragon... το ξέρεις? Είναι κάτι παρόμοιο???? Αν ναι να πάω αμέσως να το πάρω!!! Φιλάκια στα Lollipopakia!!!!!

Χελοου!

DOSIA δεν το ξερω το παιχνιδι που λες....Οσο για τον Κασπερ, καλο ειναι....εχω παιξει και καλυτερα αλλα τι να κανω...αυτο μου εχει μεινει μισοπαιγμενο...Ειναι ο Κασπερ κ μπαινει σε μαγεμενους πυργους,παλευει με τα κακα φαντασματα,ψαχνει να βρει κλειδια για να ανοιγουν οι πορτες κτλ για να φτασει στην τελευταια πιστα και να σωσει την Γουεντι (την καλη φαντασματινα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Lolli μου ωραίο ακούγεται... θα φροντίσω να το προμηθευτώ!

Αλλά και το Spyro Dragon είναι τέλειο είναι ένας μικρούλης δράκος που προσπαθεί να σώσει τους υπόλοιπος δράκους που κάποιος κακός τους έχει κάνει αγάλματα.. είναι και κάτι κλέφτες που πάνε και κλέβουν τα αυγά των δράκων και πρέπει να βρεί και όλα τα κλεμμένα αυγά... έχει πολύ πλάκα και πολύ ωραίες εικόνες και χρώματα.. (εντελώς παιδικό!!! χαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμμμμ ωραιος ακουγεται και ο δρακουλινος!!!! Χαρουμενα χρωματα και γραφικα!!!!! Κ εγω παιδικα παιχνιδια αγοραζω (+3 ηλικια)!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης τελειο ειναι Ο Καρχαριομαχος!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμ κάτσε να μπώ στο amazon απόψε απο το σπίτι και να τα παραγγείλω!!! ωραία φαίνονται!!! και εγώ μόνο παιδικά παίζω... ε και κανένα gran turismo που αρέσει στον καλό μου και παίζουμε παρέα..

Α και στο pc παίζω το SIMS τώρα λέω να πάρω και το 3 να δώ πώς είναι!!

και επίσης πολύ καλό για το PS είναι ο CRASH!!! όνομα και πράγμα ένα παιχνδι πανικός!! :lol::lol::lol: όλο τρέχεις σαν τον Βέγγο!!! αλλά πολύ καλό επίσης!! δεν θυμάμαι μόνο γιατί τρέχαμε ποιός ήταν σκοπός!! Μόνο ότι τρέεεεχαμέεε!! χαχαχαχα

crashbandicootthehugead.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παιδία παίζει!!!! χαχαχα :lol::lol:

Τι κάνετε κορίτσια??? Εγω την ψιλοαραπαξα κι ολο φταρνίζομαι και φοβάμαι΄μην κανω κακό στο μωράκι μου...κι όλο ανακατεύομαι!!!!

Αρχίζει από αύριο και η μετακόμιση στο νεο μας σπίτι και επικρατεί χαμός εδω...Ελπίζω να συνεχίσω να έχω ίντερνετ να επικοινωνούμε αλλιώς θα τρελλαθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδάκια μου..Τί κάνετε?? Χάθηκα πάλι αυτές τις ημέρες!Εχθές όπως πολύ σωστά καταλάβατε είχα πάρα πολύ δουλειά και σήμερα ασχολήθηκα με κάποια πράγματα που λόγω φόρτου εργασίας ανέβαλα συνέχεια..Ήρθα σπίτι μετά και πιάστηκα με τις δουλειές!!Τα Χριστούγεννα θα κάνω τραπέζι στους γονείς μου και στα Πεθερικά μου και άρχισα απο τώρα την προετοιμασία!!!Μόλις έκανα τα μελομακάρονά μου και λέω να ξεκουραστώ λιγάκι..

Αύριο στην δουλειά θα είμαι πολύ χαλαρά οπότε θα μπώ σίγουρα!Φιλάκια πολλά..Καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα....τη κανετε???

που ιστε σιμερα??

ιπα και εγο να μπο λιγο σιμερα..και καμιααααα??? :lol::lol::lol::lol:

χρισαααα..μιν φοβασε ..δεν σε παρεξιγο...που χατικεσ αφτεσ τησ μερεσ.....επιδι και εγο μια απο τα ιδια!!!εξαφανισμενι ιμουν!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Νίνα μου δεν είμαι ξάπλα απο τη Δευτέρα έρχομαι στη δουλειά... έχεις μείνει λίγο πίσω? χαχαχα εεεμ αμα έρχεσαι να μας δείς 1 φορά την εβδομάδα έτσι είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Νίνα μου δεν είμαι ξάπλα απο τη Δευτέρα έρχομαι στη δουλειά... έχεις μείνει λίγο πίσω? χαχαχα εεεμ αμα έρχεσαι να μας δείς 1 φορά την εβδομάδα έτσι είναι...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

exis dikio!!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...