Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

koritsia mou sugnwmi pou 8a sas xalasw ti dia8esi tetoies meres alla katevika simera na pswnisw g to koritsaki tou aderfou mou kai me epiase to parapono:( mou leipei polu o gios mou! tou agorasa ena agio vasili kai to evala sto krevataki tou kai aurio kleinoun 9 mines apo ton kairo pou efuge! to mono dwro pou mporw na tou kanw einai louloudia:( g re koritsia? g mas to ekane auto o 8eos? evlepa rouxalakia agoristika koritsistika kai me epiane to parapono g dn eixa to mwro mu konta mou to exei kapios allos makria mou..:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Persia μου τα μωρά μας μπορεί να μην είναι κοντά μας αλλά θα είναι πάντα μέσα στην καρδιά μας... Το γιατί δεν θα το μάθουμε ποτέ... άλλωστε και να το μαθαίναμε δεν θα άλλαζε τίποτα... εγώ απλά λέω ότι τα αγάπησε ο Θεός περισσότερο και τα πήρε κοντά του...

‘’ Όμως η ζωή και ο θάνατος είναι ένα

και ο άνθρωπος δεν μπορεί να χαρεί ή να αγκαλιάσει το ένα από τα δύο, όταν το άλλο απουσιάζει .‘’

HENRY MILLER

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i zwi.. o 8eos dn 3erw itan polu skliroi mazi mas! mas sterisan oti polutimotero eixame..ta paidakia mas:( elpizw Diosa mou oi psuxoules pou kouvaloume twra mesa mas na einai eulogiemenes kai na meinoun mazi mas auti ti fora. apo to prwi pou eimai xalia to aderfaki tou Panayioti mou me klwtsaei to kaimeno..isws g na mou pei: "mama eimai egw edw twra min stenaxwriesai" agapw kai auto to mwro pou kouvalaw mesa mou alla dn mporw na vgalw apo ti skepsi mou kai ti psuxi mou ton Panayioti mou kai niw8w pws sterw xara kai agapi apo to mwro pou kouvalaw twra mesa mou g niw8w pws zilevei o Panayiotis mou kai pws 8a nomizei pws twra 8a ton 3exasw pou ir8e allo mwraki:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persia μου μην σκέφτεσαι έτσι...στεναχωρείς και τον εαυτό σου αλλά και το μωράκι σου... και είναι άδικο... απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου... και μην ξεχνας ότι η καρδιά μίας μάνας έχει αρκετή αγάπη για όλα της τα παιδιά.... εγώ σκέφτομαι ότι τα μωρά μου μου στείλανε το αδερφάκι τους και το προσέχουν να μην πάθει τίποτα....

Τα υπόλοιπα παιδάκια που χαθήκατε καλέ???? άντε ξυπνάτε σιγά σιγά!!!

Α σας είπα καλημέρα? δεν σας είπα!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εγώ από χθες έχω τρομερό πονοκέφαλο, ουτε το κεφάλι μου δεν μπορώ να κουνήσω..Μάλλον πιαστηκα στον αυχένα!

Περιμενατε νέα μου ε???? Λοιπόν..είδα το εμβρυακι μου, άκουσα και καρδούλα!!! ΤΕΛΕΙΑ!!! Το αίμα που έχω κάθε τρεις και λίγο είναι λόγω της μικρής αποκόλλησης που έγινε με το μεγάλωμα του εβρυικού σακουλιού και δημιούργηθηκε ένα μικρό αιμάτωμα..Ξάπλα λέει ο γιατρός και μου έγραψε άδεια πάλι...3 μέρες έμειναν δηλαδή για τα σχολεια και μου είπε να μην πάω. Αυτά τα νέα μας..Μαλιστα επειδή ξέρει οτι αγχώνομαι μου είπε να ξαναπάω την Πέμπτη να με δει πριν τα Χριστούγεννα χωρίς χρεωση για να είμαι ήρεμη..Εσείς τι κάνετε?

Νίνα όλες βόλτες είσαι..κάτσε και λιγο σπιτάκι σου καλέ..μας λες και για κρέπες.. :evil:

Πέρσια μου τι είναι αυτή η διάθεση??? Καμια δεν ξεχνάει τα παιδάκια που έχασε...Εμενα οπου να'ναι θα έχει χρόνο που έχασα το κοριτσάκι μου...Ναι το σκέφτομαι και πονώ ακόμα. αλλά δεν το βάζω κάτω..Έχουμε τώρα αλλο παιδάκι που μας χρειαζεται. Οπως λέει και η Γιελιζ η καρδια της μανας είναι μεγάλη και έχει χώρο για όλα τα παιδάκια της. Να είσαι δυνατή φιλενάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραα!!!!!τι κανετε????εγω χαθηκααλλα βρε παιδια αν και δουλευω σπιτι δεν μου φτανει με τιποτα το 24ωρο!!!!!!σημερα κατεβηκαμε κεντρο και η κωνσταντινα το χαρηκε παρα πολυ!περασαμε πολυ ομορφα!!!!!!!απο αυριο σιγα σιγα ξεκιναω ετοιμασιες για τα τραπεζια μου κι αν τα προλαβω.....!!!!!!!

ρωτησα κι αλλες φορες αλλα δεν μου απαντησατε!η πιπιτσα τι κανει?που χαθηκε?ξερει κανεις?επικοινωνει κανεις μαζι της εκτος μαμμυ?λετε να μας ετοιμαζει κανενα χριστουγεννιατικο δωρακι???????ας μου απαντησει καποιος επιτελους αν γνωριζει!!!!!!!!!!

μαρακι κοιτα να ξεκουραζεσαι!απολαυσε το τωρα που μπορεις κοριτσαρα μου!!!!!!!!!ευχομαι το αιματακι να σταματησει πολυ πολυ γρηγορα,οχι οτι ειναι κατι ανησυχιτικο απ'οτι καταλαβα αλλα για να μην αγχωνεσαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΤΚ μου τι κάνεις??? Έχεις τραπέζια για τις γιορτές ε??? Μεγάλη ταλαιπωρία!! Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου..Κι εγώ από οτι κατάλαβα δεν είναι κατι ανησυχητικό αλλά θέλει λίγη προσοχή...Ετσι ξεκούραση και πάλι ξεκούραση. Για την Πιπίτσα θα συμφωνησω μαζί σου..Πού χάθηκε??? Εχει καμία νέα της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε μαρακι μου!εχω 2 τραπεζια αλλα μαζι μ'αυτα εχω κι εναν μικρο σιφουνα που δεν θα'χει σχολειο,εχω και αντρα,εχω και δουλεια και διαφορες κοινωνικες υποχρεωσεις,οπως οι περισσοτερες βεβαια αλλα αγχωνομαι γιατι δεν ξερω πως θα τα προλαβω!!!!γι'αυτο σου λεω:κατσε κι απολαυσε το τωρα που μπορεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε μαρακι μου!εχω 2 τραπεζια αλλα μαζι μ'αυτα εχω κι εναν μικρο σιφουνα που δεν θα'χει σχολειο,εχω και αντρα,εχω και δουλεια και διαφορες κοινωνικες υποχρεωσεις,οπως οι περισσοτερες βεβαια αλλα αγχωνομαι γιατι δεν ξερω πως θα τα προλαβω!!!!γι'αυτο σου λεω:κατσε κι απολαυσε το τωρα που μπορεις!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: με όλα όσα είπες...ναι θα κάτσω και θα το απολάυσω!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!! Και καλή εβδομάδα!!

Εγώ σήμερα ήρθα στη δουλειά!! Και είπα να σας γράψω πρίν πλακώσει δουλειά γιατί μετά δεν προλαβαίνω να σηκώσω κεφάλι!

Μαράκι μου πολύ καλά τα νεάκια σας! Μπράβο, ακούσατε και καδούλα!! Τέλεια! Τώρα κάτσε να ξεκουραστείς και όλα θα είναι μια χαρά! όπως λέει και η Κάλλι απόλαυσέ το!!

Τα υπόλοιπα παιδάκια τι κάνετε?

Πιπίτσα που χάθηκες βρε ψυχή? Μπές να μας πείς ένα γειά!!!

Φιλάκια σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Καλη εβδομάδα...Ηρθαν τα Χριστούγεννα επιτέλους!!!!!

Καλημέρα Γιελίζ..Επέστρεψες στη δουλειά??? Εγώ σήμερα δεν θα πάω αλλά θα πάω αναγκαστικά αύριο και Τετάρτη γιατί έχουμε επιμόρφωση οι δάσκαλοι, οπότε δεν θα είναι κουραστικό...Εσύ πώς είσαι??

Οι άλλες κοιμάστε ακόμα???? Ξυπνήστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μιά χαρά είμαι Μαράκι μου, από το Σάββατο δεν έχω και καφέ και ελπίζω να συνεχίσω έτσι... παίρνω ακόμα Utrogestan και όπως διάβασα τα πονάκια στη μέση και τα πόδια είναι απο αυτό... τώρα βέβαια δεν με πονάνε τα πόδια μόνο η πλάτη λίγο και έχω αναγούλες που και πού... αλλά κατά τα άλλα καλά... ευτυχώς!

Και εσύ κοίτα μην κουραστείς ε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ευτυχώς από χθες δεν έχω κάτι...Αν και ο γιατρός μου είπε ότι πιθανόν να εχω..Ξεκουράζομαι αλλά αυτός ο πονοκέφαλος δεν λέει να φύγει..Μου έιπε ο γιατρός αν θέλω μπορώ να πάρω 1 πανατολ 3 φορές την ημέρα αλλά το αποφεύγω όσο μπορώ. Πήρα ένα χθες, το πολύ να πάρω και ένα σήμερα μπας και γίνει τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προχθές έκατσα και διάβασα τις παρενέργειες του Utrogestan... μία απο αυτές είναι και ο πονοκέφαλος...με πονάει και εμένα που και πού... ειδικά πρός το βραδάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα δεν πιστεύω να είναι από την προγεστερόνη..Νιώθω πολύ πιασμένη στον αυχένα, κι από πιστεύω ότι είναι, το έχω ξαναπάθει!

Οι άλλες κοιμούνται ακόμη??? Νίνα μην μου πεις ότι βγήες για χιονοπόλεμο πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια, maraki, diosaki φουσκοκυλίτσες μια χαρα σας βλέπω και μια χαρα και καλύτερα να είστε, μπήκα και εγώ μια στα γρήγορα για μια καλημέρα και φρουπ πισω στην δουλειά που δεν λέει να χαλαρώσει λόγω ημερών, Diosa δουλευουμε λέμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια, maraki, diosaki φουσκοκυλίτσες μια χαρα σας βλέπω και μια χαρα και καλύτερα να είστε, μπήκα και εγώ μια στα γρήγορα για μια καλημέρα και φρουπ πισω στην δουλειά που δεν λέει να χαλαρώσει λόγω ημερών, Diosa δουλευουμε λέμε....

Καλώς το κορίτσι!!! :-*:-*:-* Δουλεύουμε δουλεύουμε... ευτυχώς σήμερα δεν έχουμε πανικό.. και 1 εβδομάδα που έλειπα η άλλη κοπέλα τακτοποίησε τις πιο πολλές εκκερεμμότητες... οπότε μας έμειναν κάτι λίγα για αυτή την εβδομάδα και την επόμενη πρώτα ο θεός θα μπορέσουμε ακόμα και άδειες να πάρουμε.. χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ρε γα@@το έχω πάρει την Πέμπτη και την Παρασκευή και μάλλον θα μου την κόψει, την Τετάρτη θα ξέρω, και όλο αυτό γιατί δεν μπορεί να τρέξει τίποτα χωρίς εμένα, καμια αυξησάρα όμως δεν βλέπω ούτε με το μικροσκόπιο να έρχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την Πέμπτη θα την πάρω σίγουρα γιατί έχω την Αυχενική (την άλλη εβδομάδα όχι αυτήν) και την Παρασκευή λογικά θα μου την δώσει ο ίδιος ο προιστάμενος γιατί είναι ημιαργία και στην κατάσταση μου δεν θα με ανεβάσει για μισή μέρα.. οδηγάω και 25 χλμ μέσα στα βουνά για να έρθω στη δουλειά... οπότε δεν αγχώνομαι... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια νιώθω ότι έχω σποράκι, και ρωτάω τώρα, πώς γίνετε το μυαλό μας να παίζει τέτοια παιχνίδια η οι αισθήσεις μας. Δεν έχω ξανανιώσει έτσι για να είμαι ειλικρινής αλλά όκ. Νιώθω τόσο περιεργα. :roll::roll: ...

Και άντε τώρα να μείνω ήρεμη και να περιμένω την ημέρα την κατάλληλη :| .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli το μυαλό μας είναι ικανό να μας παίζει πολλά παιχνίδια... το μόνο που έχεις να κάνεις εσύ είναι να περιμένεις την καθυστέρηση και να κάνεις το τεστάκι.... εύχομαι όλα τέλεια να πάνε!!! και να έχεις όντως σποράκι!

Γιώργο μου τέλεια τα νέα σας μπράβο!!! εύχομαι μέχρι το τέλος να πηγαίνουν όλα έτσι τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο σε ευχαριστώ πολύ\!!! Αυτό κάνω..ξεκούραση!! Έφαγα τη σουπίτσα μου και τώρα νοικιασα ταινία να δω!!

Μωρούλι μακάρι κοριτσάκι μου να έχεις σποράκι!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!Κάνε υπομονή..σκέψου οτιδήποτε αλλο και περίμενε την πολυπόθητη μερα...Ευχομαι να μας πεις σύντομα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!!

τη κανουν τα κοριτσια μου??.ολα καλα??

λιποννν..εγο ιμουν βολτεσ παλι σιμερα..αλα διστοχοσ χορισ χιονια!! :lol::lol::lol::lol:

σιμερα αποτο προι ιμουν κατερινι...για πλιρομι λογαριασμον!!! :lol::lol::lol: ελαφροσα πολι!!...δεν μου εμενε φρανγο!!! :lol::lol::lol: αλα ιρεμισα..επιδι ξερο ποσ δεν χροσταο!!! :lol::lol::lol:

σιμπετερα..τελικα το δεμα το πιρα εχτεσ το βραδι 11 ορα..οχι το σαβατο την νιχτα οπουσ ελεγα..κατα λαθοσ πιγε αθινα!! :lol::lol::lol: ιχα κατι νεβρααααα!!! :lol::lol::lol:

μαρακιιι..μια χαρα τα νεεα σου!!!...και κατσι ξαπλα πια!!!ακουσ???ΞΑΠΛΑ!!! :lol::lol:

:lol::lol:

λιπον φιλακια απο μενα...τα μπο λιγο αργοτερα...μιποσ και τα ισετε!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!

Απ οτι βλεπω ειστε ολοι καλα και πολυ χαιρομαι!!!! Κι εμεις καλα ειμαστε κ να μαστε καλα να ξοδευουμε (αυτα που ΔΕΝ εχουμε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!

Δεν εχω κανενα νεο...μπηκα απλα να σας καλησπερισω και την κανω για να παιξω Casper το φαντασματακι στο play station!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...