Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια..καλισπερα..ιρτα αλα δεν μενο...

ιπα να σασ βαλο τησ αποδιξισ...αν σε περιπτοσι δεν τα με πιστεψτε :lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))

Αχ τέλεια...Ζηλεύω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα στείλε βρε λίγο χιόνι πακέτο... Ζηλεύουμε!!! Εδώ πάντως καλά που πρόλαβα να βγάλω φωτό ένα χιονισμένο δεντράκι! Τίποτα άλλο. Βρέχει κιόλας οπότε πάει το (ελάχιστο) χιονάκι... :(( Καλά λέει η Χρύσα, κοροϊδευόμαστε! :-w:-w:-w

Αχ, Γιώτα έκανα κ εγώ εικόνα το σκηνικό που περιέγραψες... Ναι ναι, ακόμα ονειρεύομαι.... :shock:

Όσο για την προγεστερόνη, αφού θα την πάρω ούτως ή άλλως τι το σκέφτομαι (κ μάλιστα από τώρα!!!). :oops: Εμένα πάντως ο γιατρός μου είπε ότι με μισή καρδιά θα μου τη δώσει κ ότι έχει παρενέργειες στο έμβρυο, αν είναι αγοράκι... Όμως κάνει περισσότερο καλό από ότι κακό κ προφανώς εξαρτάται από τη δόση που θα πάρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρέ συμπεθέρα θα κρυώσεις!!!! Εγώ μόνο απο το παράθυρο μπορώ να κοιτάω το χιόνι :( και ρίχνει πολύ αυτή τη στιγμή!

Γειά σου Δημητρούλα μου!! Τι παρενέργειες έχει δηλαδή στο έμβρυο? Για πές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν αγαπητή Νίνα...ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!!Στείλε και λίγο εδώ στην Κύπρο γιατί ούτε φέτος θα δω χιόνι!!

Δήμητρα εμένα ο γιατρός δεν μου ανέφερε τίποτα για παρενέργειες στο έμβρυο και ξέρω πολλές έγκυες που το παίρνουν. Έγώ μάλιστα παίρνω 3 φορές την ημέρα 2 χαπάκια..σύνολο 6!! Μια φίλη μου το έπαιρνε μέχρι τον 8ο μήνα!!Αν είχε παρενέργειες θα το έδιναν τόσο εύκολα?? Για πες λεπτομέρειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια γιατί τρελένεστε, αφού ξέρετε πως κάθε γιατρός λέει τα δικά του! Ο δικός μου γενικά είναι κατά των φαρμάκων κ ίσως σε αυτό να χρωστάω τη δεύτερη παλίνδρομη! Μου μίλησε για υποσπαδία, (πρόβλημα στην ουρήθρα), το οποίο όμως διορθώνεται χειρουργικά. Αν είναι κοριτσάκι δεν πειράζει. Εγώ το έψαξα λίγο (αντί να ψάχνω για την υστεροσκόπηση που μάλλον θα κάνω η χαζή) κ το άφησα, δεν λέει κάτι φοβερό. Στις εξωσωματικές τη χορηγούν πάντα. Κ όπως ξαναέγραψα, κάνει περισσότερο καλό παρά κακό. Οπότε, κανένα πρόβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liponnn..moy espase ta nebraaaa...

ιχα γραψι ενα σκασμοσ...και οταν ιτελα να κανο αντιγραφι..για να ιμε σιγουρι...με πεταξε!!! :evil::evil::evil:

λιπον αφτα που ελεγα ινε ποσ..το ουτρογεσταν ..εγο το πιρα μεχρι 5.5 μινον!!!

και κοριτσια..εγο ζαλιζομουν παρα πολι...μολισ το επερνα επρεπε να ξαπλονο!!!... :lol::lol::lol::lol::lol:

αφτα που ξερο εγο ινε ποσ απαγορεβετε να το περνι μια εγκιμονουσα παραπανο απο 5 μινεσ!!!..αφτα ξερο..

τορα μαρακι ..ποσ η φιλι σου το πιρε μεχρι 8 μινεσ???...απορο..επιδι το εχο διαβασι και στι ιντερνετ ποσ μεχρι 5 μινον περνετε...

τορα γιατρι ξερουν καλιτερα...καφε ενα με το μαρι και το κονδο του!! :lol::lol::lol:

λιονννν κοριτσια ..σασ ελιψα σιμερα???? :lol::lol::lol::lol: εμενα πανδοσ ..δεν μου λιψατε καθολου!!! :lol::lol::lol::lol: πλακα κανο φισικα!! :oops::lol::oops::lol::oops::lol:

αλααα..το εχο καταφαριστισι σιμερα!!!..μου ελιψε το χιονι!! :lol::lol::lol::lol: και μου θιμιζι τοσο πολι πατριδααααα!!! :lol::lol::lol::lol:

τορα ξεκινισε παλι να χιονιζι....διλαδι..αυριο εχι παλι βολτιτσα!!! :lol::lol::lol::lol:

post-12392-13873935829607_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Νίνα οπότε και αύριο να μην σε ψάχνουμε ε? Να ξέρουμε!

Και εδώ δεν έχει σταματήσει να ρίχνει! Χαμός γίνεται... φυσάει κιόλας!!! Εγώ όμως δεν καταλαβαίνω τίποτα.... ξάπλα απέναντι απο τη φωτιά... χλιδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liponnn..moy espase ta nebraaaa...

ιχα γραψι ενα σκασμοσ...και οταν ιτελα να κανο αντιγραφι..για να ιμε σιγουρι...με πεταξε!!! :evil::evil::evil:

λιπον αφτα που ελεγα ινε ποσ..το ουτρογεσταν ..εγο το πιρα μεχρι 5.5 μινον!!!

και κοριτσια..εγο ζαλιζομουν παρα πολι...μολισ το επερνα επρεπε να ξαπλονο!!!... :lol::lol::lol::lol::lol:

αφτα που ξερο εγο ινε ποσ απαγορεβετε να το περνι μια εγκιμονουσα παραπανο απο 5 μινεσ!!!..αφτα ξερο..

τορα μαρακι ..ποσ η φιλι σου το πιρε μεχρι 8 μινεσ???...απορο..επιδι το εχο διαβασι και στι ιντερνετ ποσ μεχρι 5 μινον περνετε...

τορα γιατρι ξερουν καλιτερα...καφε ενα με το μαρι και το κονδο του!! :lol::lol::lol:

λιονννν κοριτσια ..σασ ελιψα σιμερα???? :lol::lol::lol::lol: εμενα πανδοσ ..δεν μου λιψατε καθολου!!! :lol::lol::lol::lol: πλακα κανο φισικα!! :oops::lol::oops::lol::oops::lol:

αλααα..το εχο καταφαριστισι σιμερα!!!..μου ελιψε το χιονι!! :lol::lol::lol::lol: και μου θιμιζι τοσο πολι πατριδααααα!!! :lol::lol::lol::lol:

τορα ξεκινισε παλι να χιονιζι....διλαδι..αυριο εχι παλι βολτιτσα!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλώστην!!! Χάθηκες σήμερα αλλά σε δικαιολογώ,αν δεν ήμουν στην δουλειά θα ήμουν σίγουρα έξω και θα έπαιζα χιονοπόλεμο!!! :lol:

Σε εμάς δυστυχώς δεν χιονίζει αλλά τα χιόνια καλά κρατούν.Δεν έχει λιώσει καθόλου,το μπαλκόνι μου είνι γεμάτο χιόνι!!! :) Φύσα καλέ λίγο και στείλτο προς τα εδώ...Αύριο δεν ξέρω αν θα καταφέρω να μπώ και πόσο..Θα είναι μια δύσκολη ημέρα..Έχουμε και γιορτή μετά θα φύγω πάλι 20:00!Αυτές τις μέρες πριν τις 17:00 δεν έχω έρθει σπίτι..Άντε να δούμε..Ρε συ Νίνα τις φωτογραφίες πως τις βάζεις?Προσπαθησα κ εχθες να βάλω το δεντράκι μου αλλά δεν τα κατάφερα.. :x:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Νίνα οπότε και αύριο να μην σε ψάχνουμε ε? Να ξέρουμε!

Και εδώ δεν έχει σταματήσει να ρίχνει! Χαμός γίνεται... φυσάει κιόλας!!! Εγώ όμως δεν καταλαβαίνω τίποτα.... ξάπλα απέναντι απο τη φωτιά... χλιδή!

καλισπερα υελιζ!!!!

σιγνομι..μιλουσα στο τιλεφονο!!!

τη κανισ ,ολα καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώστην!!! Χάθηκες σήμερα αλλά σε δικαιολογώ,αν δεν ήμουν στην δουλειά θα ήμουν σίγουρα έξω και θα έπαιζα χιονοπόλεμο!!! :lol:

Σε εμάς δυστυχώς δεν χιονίζει αλλά τα χιόνια καλά κρατούν.Δεν έχει λιώσει καθόλου,το μπαλκόνι μου είνι γεμάτο χιόνι!!! :) Φύσα καλέ λίγο και στείλτο προς τα εδώ...Αύριο δεν ξέρω αν θα καταφέρω να μπώ και πόσο..Θα είναι μια δύσκολη ημέρα..Έχουμε και γιορτή μετά θα φύγω πάλι 20:00!Αυτές τις μέρες πριν τις 17:00 δεν έχω έρθει σπίτι..Άντε να δούμε..Ρε συ Νίνα τις φωτογραφίες πως τις βάζεις?Προσπαθησα κ εχθες να βάλω το δεντράκι μου αλλά δεν τα κατάφερα.. :x:(

ααα ευαριστο ...που με σινχορισεσ..για την απουσια μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λιπον για τησ φοτο...τα δισ εκι ..κατο απο το ..υποβολι!!!...

αλα μιποσ ινε μεγαλεσ και δεν τα περνι???

δοκιμασε ξανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sas!!!

που ιστε σιμερα?????????????

παιζετε με το χιονι???? :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα Νίνα μου...

Πες μου ότι ακόμα σας χιονίζει. :shock: .Εμάς τίποτα,ούτε το βράδυ,ούτε τώρα..Βγήκε και ο ηλιος μέχρι το μεσημέρι θα λιώσουν και τα χθεσινά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα κουκλιτσα...

μπαααα..σταματισε απο εχτεσ το βραδι!!!

αλα σιμεραααα εχι υλιοοοοο ..αλα ψοφοοοοοοο!!!..πολι κριο!!! :lol::lol::lol:

ααα να σε ροτισο....εχουν απεργια και σιμερα???

θελο να παο μεχρι στο ικα...και μετα στιν αστινομια!!..αλα επιδι βλεπο σε τηλεορασι που δεν εχου προγραματα...κανουν απεργια...μιποσ και το ικα απεργι....ξερισ κατι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μορνινγκ!!!!!

Κι εδω εχει ηλιο σημερα....αλλα απο θερμοκρασια δεν ξερω...δεν βγηκα να τσεκαρω γιατι το μπαλκονι μου ειναι σαν την Εποχη Των Παγετωνων απο τα χιονια :lol::lol::lol::lol::lol:

Νινα τι ομορφες φωτο!!!!! Σε εκεινη που καθεσαι σε ενα πεζουλι (νομιζω) σε ειδα και παγωσε το πωπουδελι μου!!! Μπρρρρρρρ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για το ΙΚΑ που ρωτας παρε ενα τηλ στο 184 (εκει που κλεινουμε τα ραντεβου) και ρωτα...Μπορει να ξερουν ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα να σε ροτισο....εχουν απεργια και σιμερα???

θελο να παο μεχρι στο ικα...και μετα στιν αστινομια!!..αλα επιδι βλεπο σε τηλεορασι που δεν εχου προγραματα...κανουν απεργια...μιποσ και το ικα απεργι....ξερισ κατι???

Προχθές που είχαν πάλι απεργία ο άντρας μου στο ΙΚΑ έκανε κανονικά τις εξετάσεις που είχε προγραμματισμένες.Υπάρχει προσωπικό ασφαλείας πάντα!

Καλημέρα Γιωτα μου..Τί κάνεις??

Εμείς έχουμε 1 βαθμό!!!! Μονάδα πάλι πήραμε σήμερα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες!!! Τι κάνετε?? Παίζετε με τα χίονια??? Εμεις πάλι μόνο βροχή και αερα!! Από χιονι τίποτα!

Νίνα δεν πήγες για χιονοπόλεμο σήμερα??? Εγώ είμαι ξάπλα..ως συνήθως και περιμένω να έρθει το απόγευμα που έχω ραντεβού με το εμβρυάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες!!! Τι κάνετε?? Παίζετε με τα χίονια??? Εμεις πάλι μόνο βροχή και αερα!! Από χιονι τίποτα!

Νίνα δεν πήγες για χιονοπόλεμο σήμερα??? Εγώ είμαι ξάπλα..ως συνήθως και περιμένω να έρθει το απόγευμα που έχω ραντεβού με το εμβρυάκι μου!!

Καλημέρα Μαράκι!!!Καλά κάνεις και είσαι ξάπλα..απόλαυσέ το τώρα που μπορείς γιατί μετά θα τρέχεις... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα..στα κοριτσια μου!!!

λιπον..παλι εξαφανιστικα σιμερα... :lol::lol::lol::lol:

με πιρε τηλεφονο η φιλιναδα μου{εκινι απο την φοτο}..και μου ιπε να παο για καφεδακι σε αφτηνννν...και μια που παο ..να την βαψο και τα μαλια!!!

και πιγααααα....και πιναμε καφεδακι...και καθισαμε ..και καταλιξαμε να κανουμε κρεπεσ... :lol::lol::lol::lol::lol: ..και γλικεσ ..και αλμιρεσ!!! :lol::lol::lol::lol: ...και ετσι περασαν 5 ορεσ!!! :lol::lol::lol::lol: και ετσι εγο ιρτα σπιτι και εκινι εμενε σπιτι τισ!!!ΑΒΑΦΤΙ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ...και λεμε ..αυριοοο να το κανουμε!!! :lol::lol::lol::lol: να ετσι περασε η μερα μου..

τελικα στο ικα ...δεν προλαβα να παο!!! :lol::lol::lol::lol: ..οπουσ βλεπετε ιμουν πολι πολι απασκολιμενι!!! :lol::lol::lol::lol: λεο να παο δεφτερα!!! :lol::lol::lol:

λολλυ....ο δικοσ μου ..ο πισινοσ..ιταν παγομενοοοο....αλα ομοσ χαμογελο ιχαααααα!!!! :lol::lol::lol::lol:

μαρακιιιι..ανδε...να δουμε και το δικοσου μιρμιγακι...!!!τησ υελιζ ιδαμε!!!

αλιτια..η σιμπετεραααα...που ινε???..δεν εδοσε σιμαδι ζοισ??? :shock::shock::shock:

χρισααααα...καλα να περασισ στο παρτυυυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι συμπεθέρα αλλά δεν θα κάτσω πολύ! ?Θα μπώ στις 7 πάω να δώ τον Κεναν! :P:P

Μπήκα για να ευχηθώ καλή επιτυχία στο Μαράκι μας με τον υπέρηχο!!!!

Μαράκι περιμένω νέα σου μόλις γυρίσεις απο τον γιατρό!!! Με το καλό κοριτσάκι μου!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Έφυγααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω-πω DADDY COOL ειδς πως περασε ο καιρος.....; Ερχεται και η β-επιπεδου!!!!!! Με το καλο ολα!

ΜΑΡΑΚΙ καλη επιτυχια στον ντοκτορα και μη μασας ολα θα ειναι τελεια!!!!!!

Μπραβο ρε ΝΙΝΑ......ωραιος τροπος να λες για κρεπες μεσα στα μουτρα μας!!!! :lol::lol::lol:

Γεια σου ΧΡΥΣΑ!!!! Ολα καλα! Εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και πάλι!

Γιώργο μου πολύ καλά τα νέα σας!!! Με το καλό αύριο ο υπέρηχος και με το καλό και η Β επιπέδου!!

Λόλλι είδες τι άκαρδη που είναι που μας μιλάει για κρέπες? τσ τσ τσ τσ

Μαράκι περιμένουμε τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι είδες τι άκαρδη που είναι που μας μιλάει για κρέπες? τσ τσ τσ τσ !

Ειδα κι εφριξα!!!!! Ντροπη και αισχος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι ανθρωπος ειναι αυτος;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Αααααχχχ και να χαμε καμια σπιτικη κρεπουλα (αλμυρη) :|:|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδα κι εφριξα!!!!! Ντροπη και αισχος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι ανθρωπος ειναι αυτος;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Αααααχχχ και να χαμε καμια σπιτικη κρεπουλα (αλμυρη) :|:|:|:|

Αχ ναι με κασεράκι φετούλα ντοματούλα και ριγανίτσα... μιαααμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...