Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτό Χρύσα μου δεν είναι ρύζι...ειναι ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ!!!! :lol::lol:

Τί να κάνω Μαράκι μου!!!!

Δεν ήξερα τί να μαγειρέψω εχθές,για τον αντρούλη μου είχα μακαρόνια με κιμά,έπρεπε να κάνω κάτι κ για εμενα.Άνοιξα τα ντουλάπια και το ψυγείο και ότι βρήκα που ήταν το πιο γρήγορο το μαγείρεψα...Το ρυζάκι..πρόσθεσα και τα λαχανικά μετά ότι μου ερχότανε!!! Κάτι που να μην χρειάζεται λάδι τελοσπάντων...Θα δείξει σε λίγες ώρες αν πέτυχε η "υπερπαραγωγή" :?:?:?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!

Έβαλα τον... μικρό για ύπνο κ ήρθα!

Γιώργο μου φτάσατε κιόλας στον 5ο!!! Ουάου! Περνά γρήγορα ο καιρός! Να είστε καλά κ σε 4 μηνάκια θα έρθει κ το νινάκι! :x:x

Χρύσα εγώ δεν πήρα φωτό! Το μέιλ μου υπάρχει στο facebook! Θα περιμένω να ξέρεις! :D

Μαράκι κ Γιεληζάκι πώς πάει η ξεκούραση? Αχ, ξεκουραστείτε τώρα γιατί μετά... [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] Αχ, Γιελήζ, σε τρομοκράτησαν άδικα από το νοσοκομείο... Μέχρι κ μήνυση τους αξίζει! Πόσο θυμώνω όταν ακούω τέτοια...

Βρε κορίτσια αυτό το φαρμακάκι που πέρνετε, μήπως είναι η προγεστερόνη? Μου είπε ο γιατρός ότι θα μου δώσει προγεστερόνη στην επόμενη εγκυμοσύνη κ δεν έχω ιδέα τι είναι (μόνο ότι έχει παρενέργειες ξέρω!).

Βρε Νίνα μου δυστυχώς πήγα στο jumbo πολύ αργά... Δουλεύει ο Στέλιος μέχρι αργά κ τα Σάββατα... Δεν πρόλαβα τίποτα! Πάντως για καφέ είμαι μέσα! Όσο για τη lollipop (αυτοπροσκλήθηκα εγώ... :oops: ) αναλαμβάνω το σίδερο, ή κ το βάψιμο, τα πάω καλά σε αυτά! :D

Εγώ είμαι στην αναμονή για αποτελέσματα εξετάσεων...

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα απο την χιονισμένη Θεσσαλονίκη και τα γύρω περίχωρα :lol::lol::lol:

Τί κάνετε? Εγώ σήμερα έχω πολύ καλή διάθεση...Επιτέλους είδαμε μια άσπρη μέρα!!!!

Γιωργάκη μου τί κάνεις??Καλή συνέχεια εύχομαι!!!

Δημητρούλα μου να κανονίσουμε λοιπόν ποια μέρα σε βολεύει να βρεθούμε..εγώ μετα τις 16:00 απο Τρίτη και μετά θα είμαι free!!

Πάω να κάνω καμιά δουλειά..Τα λέμε αργότερα...ΑΑαααα.. και ναι Μαράκι μου είμαι καλά..Το ρύζι ήταν πολύ νόστιμο (ευτυχώς!!!) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!! Τι κάνετε? \

Χρυσα μου ευτυχώς!!! Πέτυχε το πειραμα σου δηλαδή!!! χιονισε στην ομορφη Θεσσαλονίκη??? Τι ωωραία..Μου θύμησες μια φορά που είχε χιονίσει και δίναμε εξετάσεις και μέχρι να φτάσουμε στο πανεπιστήμιο μολις που γλυτώσαμε τις τούμπες!!!

Γιώργο μου καλή συνέχεια!! Είδες πώς περναει ο καιρός??

Δήμητρα μου προγεστερόνη παίρνουμε ναι!!! Δεν είναι τίποτα μην αγχώνεσαι!

Οι άλλες κοιμαστε ακόμα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χιονισμενη καλημερα και απο μενα!!!!!

Τι ομορφο που ειναι το χιονι!!!!!! Αρκει βεβαια να μην εχεις εξωτερικες δουλειες και να το απολαμβανεις απο το σπιτακι σου με εναν ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o) ή ακομα καλυτερα να εισαι σε ενα μικρο χωριουδακι μπροστα απο το τζακι ενος καφενειου κ μετα τον καφε να συνεχισεις με κρασακι κ μεζεδες!!!!!

ΟΝΕΙΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

STEDIM καλα εκανες και αυτοπροσκληθηκες!!!! Και αφου δηλωσες σιδερο και βαψιμο καλα να παθεις!!! =))=))=))=))

Το ουτροτζεσταν που λενε τα κοριτσια ειναι προγεστερονη....υπεροχα μπιλακια προγεστερονης!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Που ειστε οι υπολοιπες;;;; Σας πλακωσε το παπλωμα;;;

ΞΥΠΝΗΗΗΗΗΗΣΤΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΜΑΡΑΚΙ!

Την προγεστερονη την εχω σταματησει απο το τελος του 1ου 3μηνου αμεσως μετα την περιδεση τραχηλου.Αλλα ημουν <χορηγος> της απο τον περασμενο Φεβρουαριο που ξεκινησαμε προσπαθειες για μπεμπε (σπερματεγχυσεις-εξωσωματικες κτλ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Ναι ναι χιονίζει και εδώωωωω!!!! και είναι τέλειααα!!!

1160966134817.jpg

Γιώργο μου μεγαλώσατε!! άντε με το καλό να περάσουν οι μήνες για να το κρατήσετε αγκαλιά το μωράκι σας!!!

Δημητρούλα μου γλυκιά μια χαρά πάει η ξεκούραση... ειδικά με αυτόν τον καιρό είναι ότι πρέπει...Όσο για το νοσοκομείο άσε γιατί όσο το σκέφτομαι με πιάνει κάτι...

Ναι το φάρμακο είναι προγεστερόνη αλλά δεν είναι τίποτα σπουδαίο μη νομίζεις... και εγώ μέχρι στιγμής δεν είχα καμία παρενέργεια... όπως λέει και η Λολλι είναι κάτι άσπρες μπιλίτσες...υπέροχες!! :lol::lol::lol: Οπότε μην το σκέφτεσαι καθόλου... αφού βοηθάνε το μωράκι χαλάλι!!

Μαράκι πώς πάει η ξάπλα? Εγώ πάντως το απολαμβάνω!!

Λολλι μου ωραία όνειρα κάνεις....με το καλό του χρόνου θα μπορέσουμε να τα κάνουμε και αυτό!

Συμπεθέρα ακόοοοοομαααααα κοιμάσαιιιιιι???? Ξύπνα καλέεεεεε!!!!!!

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη Γιελιζ...Χιονίζει και σε εσάς ε!!! Τι καλά...

Να σας ρωτήσω για την προγεστερόνη..μπορουμε να την παιρνουμε από το στόμα ή να την τοποθετούμε κολπικά. Ο γιατρός μου είπε ενα από τα δύο δεν έχει σημασία. Εσείς πιο από τα δύο κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα χιονισμενη DOSIA!!!!

Οντως αν κατσει και διαβασεις τις παρενεργειες της προγεστερονης θα σε πιασει πανικος!!!!!!! Αλλα ουτε κ εγω ειχα την παραμικρη ενοχληση τοοοοοσους μηνες που την χρησιμοποιουσα ;);););) . Υπατχουν βεβαια διαφορές απο οργανισμο σε οργανισμο και απο τον τροπο χορηγησης (αν το μπιλακι το παιρνεις σαν χαπι απο το στομα ή το βαζεις κολπικα) ;);););););););)

ΜΑΡΑΚΙ εγω την εβαζα κολπικα....μονο πριν την ωοληψια κ την εμβρυομεταφορα τηνπηρα απο το στομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια...

:(:(:(:( Δυστυχώς σταματησε να χιονίζει :(:(:( Ελπίζω να ξαναρχίσει σύντομα....

Γιώτα μου πραγματικά τέλειο το σκηνικό..Και στο σπίτι μου να ήμουν βέβαια,μπροστά στο τζάκι με έναν ζεστό καφέ δεν θα με πείραζε..Πάντως την εικόνα που περιγράφεις την έχω απο το χωριό της μαμάς μου στον Έβρο που εκεί όταν χιονίζει....χιονίζει !!!! Όχι όπως εδώ που κοροιδευόμαστε....(όπως θα καταλάβατε έχω τσατιστεί που σταμάτησε να χιονίζει :evil::twisted::evil::evil: )

Όσο για τις τούμπες το πρωί παρα τρίχα την γλύτωσε ο άντρας μου... :o:):D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου το ματιάσαμε κι σταμάτησε το χιόνι?? Εμάς μόνο κρύο έχει και φυσάει..Ουφ ανακατεύομαι πολύ!!

Λόλλι μου όταν την παίρνεις από το στόμα έχεις περισσότερο τις παρενέργειες, το θυμάμαι από την προηγούμενη εγκυμοσύνη. Αλλά πρέπει να είσαι ξάπλα όταν την πάρεις κολπικα, γι αυτό τώρα που είμαι σπιτι τη βάζω κολπικά και όταν είναι να βγω από το στόμα.. Ε ρε τι τραβάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου το ματιάσαμε κι σταμάτησε το χιόνι?? Εμάς μόνο κρύο έχει και φυσάει..Ουφ ανακατεύομαι πολύ!!

Λόλλι μου όταν την παίρνεις από το στόμα έχεις περισσότερο τις παρενέργειες, το θυμάμαι από την προηγούμενη εγκυμοσύνη. Αλλά πρέπει να είσαι ξάπλα όταν την πάρεις κολπικα, γι αυτό τώρα που είμαι σπιτι τη βάζω κολπικά και όταν είναι να βγω από το στόμα.. Ε ρε τι τραβάμε!!!

Το ματιάσαμε Μαράκι μου... :(

Μακάρι να ξαναρχίσει σύντομα...

Όσο για την προγεστερόνη δεν γνωρίζω απολύτως τίποτα γι αυτό δεν συμμετέχω...

Να ξεκουράζεστε και όλα θα πάνε καλά... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου εγώ την προηγούμενη φορά τα έβαζα κολπικά... τώρα τα παίρνω απο το στόμα... η προηγούμενη γιατρός μου είχε πεί κολπικά γιατί όπως λές έχουν περισσότερες παρενέργειες απο το στόμα... ο τωρινός γιατρός μου όμως μου είπε απο το στόμα γιατί το απορροφάει ο οργανισμός 100% ενώ κολπικά έχει απώλεια... και περιέργως εγώ ούτε όταν τα έβαζα κολπικά ούτε τώρα που τα παίρνω απο το στόμα έχω παρενέργειες... τίποτα όμως!! Τι να πώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλιποπακι εγώ δεν διαβάζω τις παρενέργειες γιατί είμαι ικανή όσα διαβάσω να τα πάθω χαχαχαχ τέτοια βλαμμένη είμαι!! τώρα που δεν τα διαβάζω είμαι μια χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα κι εγώ όταν τα έπαιρνα από το στόμα ειχα υπνηλία και ζαλάδα. Μια φίλη μου που το έπαιρνε στην εγκυμοσύνη της λες και επαιρνε ναρκωτικό..κοιμόταν αμέσως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα κι εγώ όταν τα έπαιρνα από το στόμα ειχα υπνηλία και ζαλάδα. Μια φίλη μου που το έπαιρνε στην εγκυμοσύνη της λες και επαιρνε ναρκωτικό..κοιμόταν αμέσως!!

Τελικά κάθε οργανισμός διαφέρει.. και αντιδράει διαφορετικά στα ίδια πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...