Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Τι κάνετε παιδάκια? Ολες καλά??? Με εχει πιασει μια νυστα άλλο πράγμα...Θέλω να πάω για μπανάκι αλλά κάθε φορά που κάνω ειναι λες και κλεινει ο διακοπτης και πέφτω σε λήθαργο!!

Πείτε τα νέα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

που εισαι μαρακι μου????????μονες μειναμε απ'οτι βλεπεις!!!!!

εγω ειμαι χαλια αρρωστουλα οπως σου ειπα και το παλευω να γιανω!!!!!!!!εσυ τι κανεις????????η κοιλιτσα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αχ, μου λείψατε... Μπήκα να σας δω κ να πω ένα "γειά"!

Ναι "είχα πει θα φύγω κ όμως είμαι ακόμα εδώ...". Έτσι είναι. Νομίζεις πως άφησες κάποια πράγματα πίσω κ τσουπ! τα βρίσκεις συνέχεια μπροστά σου.

Να είστε όλες καλά κ το κεφάλι ψηλά!!!

Φιλιά!

Υ.Γ. Μαράκι, ξέρω τι σκέφτεσαι σήμερα. Να σου πω να μην θυμάσαι, ξέρω πως δεν γίνεται. Τώρα όμως είναι ΟΛΑ διαφορετικά, όλα καλά, όλα μοναδικά κ ξεχωριστά. Ζήσε το σήμερα κ ονειρέψου το αύριο που έρχεται κ που θα είναι καλύτερο! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ένα φιλάκι στην κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα μου γλυκια σε ευχαριστώ τόσο πολύ...Ναι να μην θυμαμαι δεν γίνεται..ενας χρόνος περασε και οταν το σκέφτομαι ειναι ιδιοσ ο πόνος..Προχωράμε ομως..Βαζουμε τα μωράκια μας στην ψυχη και στην καρδιά μας και ελπίζουμε να γίνουν όλα ακόμα καλύτερα...

Ξέρω και εσυ πόσο δυσκολα περνάς, αλλά είσαι δυνατή και πιστεύω σε εσένα..Ολα θα πανε καλά κοπέλα μου..ΠΟλλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλι μου χαθηκαμε όλες και ειναι κρίμα....Εσύ τι κάνεις κοπέλα μου??? Εγω στον καναπέ οπως συνηθιζω τις τελευταίες μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα και απο μενα...

καλλι..ιρτα!!!...και οχι δεν τα το κλισουμε το μαγαζι...διλαδι τη ..τοσοσ κοπο καναμε για αφτο το μαγαζι..και τορα τα το κλισουμε??? :lol::lol::lol::lol::lol:

αλα να αφτην η αθιμι κρισι ανγισε και το δικομασ το μαγαζι..δεν εχι κινισι καθολου!!! :lol::lol::lol::lol:

γιοργο..καλα ιμε..μια χαρα...περιμενο ποσ και ποσ να αρχιζι να φουσκοσι λιγο η κιλιτσα μου... :lol::lol::lol: ...αλα για να φενετε τα πρεπι να φτασο στο εβδομο η ογδο... :lol::lol::lol::lol::lol:

καλιμερα και στην γλικια μου μαρακι...εδο ισε???..

αααα γιοργο επιδι ροτισεσ για την χρισα...καλα ινε και αφτην ..απλοσ τορα την ταλεπορι μια γριπι.....ναι ναι ινε λιγο αροστουλι!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλώς τη Νικουλίνα!!! Τι κάνεις κοριτσάκι μου? Εχεις γιατρό σήμερα ε?

Γιωργον και Κάλι φυσικά και μεινει ανοιχτό το ποστ μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλώς τη Νικουλίνα!!! Τι κάνεις κοριτσάκι μου? Εχεις γιατρό σήμερα ε?

Γιωργον και Κάλι φυσικά και μεινει ανοιχτό το ποστ μας!

ναι ναι εχο γιατρο ..αλα οπουσ ιπα εχο λιγακι ανχοσ....αφου δεν ιμουν φρονιμι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην υπεροχη παρεα!!!!!!!!τι κανετε?νινα μου τι εγινε με τον γιατρο??ολα οκ?

αχ βρε τρελοκομεια μου λειψατε πολυ!καθε πρωι πηγαινα τη μικρη σχολειο και μετα εκανα το καφεδακι μου κι εμπαινα μαμμυ και τα λεγαμε!τωρα???????η αληθεια ειναι οτι δεν εχω βρει και κανενα αλλο ποστ για να κολλησω και καταλαβαινετε!!!!!

μα σας λεω...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφοπαρέα!! Τι κάνετε???

Μαζευτηκαμε πάλι ε???

Λιλλιποπάκι τι κάνεις???Καλέ εσύ πλησίασες!!! Πότε είναι η ΠΗΤ σου?

Κάλλι μου γλυκιά, τι κάνεις? Η πριγκίπισσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!εχω γραψει 3 φορες το ιδιο πραγμα (ολοκληρο κατεβατο) κι ολο με πεταει!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα !!!!!!!!!

Ειμαστε καλα και αναμενουμε!!!!

Εσεις απο οτι διαβαζω ειστε καλα....χαθηκαμε καπως ε;;;;

ΚΤΚ κι εγω την πατησα...εγραφα....εγραφα και τζουυυυυυυυφφφφφφφ χαθηκαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κοριτσάκια...Τι κάνετε??

Λολλιποπακι μου εισαι σε αναμονή?? Για φυσιολογικό πας?

Οχι μαρακι μου....καισαρικη.

Πως εισαι εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι επειδη φανταζομαι οτι το τραγουδακι το εβαλες για μενα αφου ειμαι η φιρμα, :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σου εχω κι εγω μια απαντηση χα χα χα χα χα χα χα !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι επειδη φανταζομαι οτι το τραγουδακι το εβαλες για μενα αφου ειμαι η φιρμα, :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σου εχω κι εγω μια απαντηση χα χα χα χα χα χα χα !!!!!!!!!!!!!!!

Φτου μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για την κορμαρα μου το εβαλες εεε;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι πολυ εξυπνη!!!!!!ολα τα πιανεις με την μια!!!!!!!!!!φτου σου κοπελαρα μου!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμ τι νομιζες!; 3 μυαλα εχω (1 το δικο μου κ 2 των μωρων)...αλλα για να δεις τι καλος ανθρωπος που ειμαι σου αφιερωνω παρακατω

http://www.youtube.com/watch?v=gF0ncz4BjHc

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω αρχισαν οι αφιερώσεις!!! :lol:

Με το καλό Λολλιποπάκι μου..Εχεις κλείσει ημερομηνια για την καισαρική???/

3 μυαλά πώς να τα ελέγξεις???? χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα και απο εμενα

καλε τη κεφια ινε αφτα??... :lol::lol::lol: ..ορεα τραγουδακι...αλα τα μπορεσα να πο το ιδιο για το τραγουδιστι???εεεεε??? :lol::lol::lol:

λιπον καλλι..ολα καλα με το μορακι μου...ιμεστε μεγαλι εμισ ..εχουμε 1.72 κμ....μεγαλι σου λεο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: η καρδουλα χτιπαι δινατααααα!!..και ολα καλα μεχρι στιγμισ...τα κλασικο το ζαχαρο ινε λιγο αναβασμενο..αλα τα βρουμε εμισ τροπο να το κατεβασουμε... :shock::shock::shock::shock::shock:

καιιιι εχο και μια λιγουραααααα....και θελο και μια μπουγατσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol: καπια φιλιναδα μου ,μου ετριψε στο μουρι μια πιατελα με μπουγατσαααα!!....αλα χορτασε μονο το ματι...στο στομα δεν μπικε μπουκια!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...