Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

Καλη επιτυχια κοριτσακι , σας βλεπω μαζι με τη Ζαχαρενια να μας ανακοινωνετε συντομα τα ευχαριστα, διοτι σας αξιζει πραγματικα.Υπομονη θα περασουν γρηγορα οι μερες και λιγο αγχος ε, οχι πολυ.Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια . :P:P:P:P

Συννεφάκι μου γλυκό, σε ευχαριστώ πάρα, πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια και για τη θετική ενέργεια που μου στέλνεις. Και εγώ με τη σειρά μου σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera se oles:)

egw molis epestrepsa ap to giatro m ligo apogoiteumeni:(

to wario m megalwnei poli arga!einai sta 14xiliosta 17i mera!

an dn megalwsei ews k tin triti p tha mai xanadei o kiklos autos xanetai distixws!

kai etsi tha kathisterisoume k ti diadikasia exwswmatikis!

dwste m ti stirixi sas giati dn niwthw kai poli kala!

kali sinexeia se oles koritsia m!

Μην απογοητεύεσαι, μπορεί να μεγαλώνει αργά, αλλά δεν ξέρεις τι θα κάνει μέχρι την Τρίτη. Ούτε ο γιατρός ξέρει με βεβαιότητα, γι'αυτό πάρε βαθιές ανάσες και πίστεψε στον εαυτό σου ότι θα τα καταφέρει. Σε φιλώ γλυκά :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία και Μαϊμουδάκι μου, όσο δεν έρχεται η ακατανόμαστη, ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ. Ξου, ξου, ξου, όξω από την παράγκα... [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Aerini μην ανησυχείς καθόλου. Καλά πάς. Τα δικά μου ήταν μικρότερα από 12 την 7η μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία και Μαϊμουδάκι μου, όσο δεν έρχεται η ακατανόμαστη, ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ. Ξου, ξου, ξου, όξω από την παράγκα... [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Aerini μην ανησυχείς καθόλου. Καλά πάς. Τα δικά μου ήταν μικρότερα από 12 την 7η μέρα.

pos na min anisixo? einai o protos mas mina me spermatexisi kai niotho ligo kapos...makari na pane ola mia xara...vasika eperna 75 i.u tin mera kai tora mou ta ekane 100...mexri tin deutera an den exoume ta apotelesmata pou theloume pame gia 150...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βε κοριτσια εγω τωρα το ειδα το ποστ :blink: εψαχνα να το βρω αλλα δεν μπορουσα!ποτε προλαβατε και γραψατε τοσες σελιδες :blink: ευχαριστω marikaki που εγραψες γιατι απο σενα το ειδα και μπηκα :P

φυσικα και ειμαι και εγω εδω λειπει ο Μαρτης απο την Σαρακοστη :D:D

καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια δυναμικα θα πιασουμε τον σπορο :) αν και κουραστηκα να το λεω αλλα καποια μερα θα κατσει που θα παει :whistle::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini τα ωοθηλάκειά σου είναι πολύ καλό μέγεθος. Εμένα ήταν πολύ μικρότερα και σιγά-σιγά μεγάλωσαν. Όσο για τις δόσεις, ο γιατρός τις αυξάνει σταδιακά, γιατί πρέπει να σε προστατέψει από πιθανή υπερδιέγερση των ωοθηκών. Εγώ που δεν κινδυνεύω από αυτό, λόγω προχωρημένης ηλικίας, πήρα 450ml για 11 μέρες.

Καλώς ήρθες rose :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Και έλεγα τι είχες γίνει φιλενάδα;;;;;; Μέχρι που σε φώναζα κιόλας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki εψαχνα να το βρω αλλα αφαντο ηταν :P ειδα που με φωναζες αλλα δεν ακουγα ομως :lol::lol: τωρα ειμαι εδω και εγω και θα κανω τα παντα για να φυγω οπως ηρθα :D:D θελω να παω σε αλλο ποστ ,εκει μωρε των εγκυων :lol::lol::lol::y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ aerini, και εγώ με τη σειρά μου σου εύχομαι να ολοκληρώσετε με επιτυχία την σπερματέγχυση και να μην χρειαστείτε δεύτερη ;););););)

Ηρεμία, ψυχραιμία και όλα θα πάνε κατ'ευχήν :-*:-*:-*

Με το καλό rose να πάρουμε προαγωγή σε άλλο πόστ, όχι τίποτα άλλο, για να μην παραβολευτούμαι και στρογγυλοκαθίσουμε... (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΝ Κ ΨΙΛΟΛΥΠΑΜΕ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ?ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΛΛΟ?ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ....Κ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΝΧΟΣ...Κ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΟΩΡΗΞΙΑΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!Μου ηρθε κι εμενα χθες επιτελους γιατι ηξερα οτι δεν ειμαι και φοβηθηα οτι θα με αργουσε.Παμε δυναμικααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam μην έχεις άγχος. Όλα καλά θα πάνε. Θα δείς!!!

Αναστασία, βουρ στο ψητό, με πόδια ψηλά και όλα τα σχετικά... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Εγώ αναμονή... Δύο μέρες πριν τη χοριακή... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμείς πάμε για τον 2ο μήνα προσπαθειών αντε να δουμε !!!!!!! :roll:

Βοοοοοοοούρ στο ψητό!!!!!!! Χωρίς έλεος.... [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σου έστειλα πμ σχετικά με την Οσία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου. Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να πάρεις απο την muriam.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι 84 ευχομαι να πάνε όλα καλά στον υπέρηχο κ να προχωρήσεις. Ελα θέλω κ συμπαράσταση ε?

aurio paw gia uperixo xana nikol m!

gia na doume!apo 14 xiliosta elpizw na kane diafora!

exw agxos k niwthw ligaki apogoiteumeni giati parolo p opote erthei i asigxwriti, vriskoume ta podia mas k proxwrame alla emfanizetai kai allo empodio, kai allo kai allo kai paei legontas!mi xeirotera omws sigoura!

ante na paw aurio kai na xei proxwrisei to augoulaki m kai na sinexisoume mazi nikol m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι όλα να είναι καλά κοριτσάκι, περιμένουμε νέα σου φυσικά. ξέρω ξέρω απο εμπόδια, μου έχουν συμβεί τα πάντα πριν τις 2 εξωσωματικές κ σπερ/σεις............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι όλα να είναι καλά κοριτσάκι, περιμένουμε νέα σου φυσικά. ξέρω ξέρω απο εμπόδια, μου έχουν συμβεί τα πάντα πριν τις 2 εξωσωματικές κ σπερ/σεις............

niwthw kapws nikol m. . . alla tha perasei k auto p tha paei?

makari ola na pane mia xara kai se sena kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ84 ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ...ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΣΕ 2ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ Ε? :):):):) ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ Η ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ Κ ΕΚΛΕΙΣΑ ΝΕΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki m evlepa tin anisixia s kai parakalousa na itan o tixeros s minas opws k sti zaxarenia mas!

pame gia alla omws twra koritsi m!auto na les!

xerw pws niwtheis!to xw niwsei ametrites fores, distixws!

alla na pisteueis kai na xeis aisiodoxia kai na deis oti den tha se xexasei O THEOS!

xerw, ponaei alla . . . twra xekinaei kainouria mera, kainourios minas kai isws na nai autos p tha s xarisei auto p toso potheis!

min xexnas erxontai kai Xristougenna kai mporei na sto filaei gia Xristougenniatiko dwro,ti les?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki m evlepa tin anisixia s kai parakalousa na itan o tixeros s minas opws k sti zaxarenia mas!

pame gia alla omws twra koritsi m!auto na les!

xerw pws niwtheis!to xw niwsei ametrites fores, distixws!

alla na pisteueis kai na xeis aisiodoxia kai na deis oti den tha se xexasei O THEOS!

xerw, ponaei alla . . . twra xekinaei kainouria mera, kainourios minas kai isws na nai autos p tha s xarisei auto p toso potheis!

min xexnas erxontai kai Xristougenna kai mporei na sto filaei gia Xristougenniatiko dwro,ti les?:)

Τα πόδια μου είναι πολύ βαριά girl84. Σήμερα είναι μια πολύ δύσκολη μέρα, γιατί βλέπω πόσο δίκιο έχουν όλοι οι γιατροί που δεν πιστεύουν ότι στα 44 θα καταφέρω να έχω μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη με δικά μου ωάρια.

Θα μαζέψω όμως τα κομμάτια μου και θα συνεχίσω τις προσπάθειες, χωρίς να επενδύω συναισθηματικά. Πρέπει να αποστασιοποιηθώ λίγο, εάν γίνεται...

Εσύ, πήγες στο γιατρό;;;;

Ποιά είναι τα νέα σου;;;;

Άντε να μάθουμε κάτι καλό να χαρούμε λίγο... ;;);;);;);;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...