Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΟΣΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ Η ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΣΑΝ ΘΑΥΜΑ!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ!ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ(ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ)!ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ!!ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΗ ΑΓΩΝΙΑ!!ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ!ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ!!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?Ο,ΤΙ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ 2ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΛ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ!!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΠΑΡΕΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΛΙΤΣΑΚΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ !!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ SITE ...ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ,ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΚΠΕΙΡΑΣ....... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΖΩΣΠΕΡΜΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!!ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΟΙΤΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΜΑΣ ΕΣΠΡΩΧΝΑΝ ΣΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου συνονοματη!δεν εχω ιδεα για τον γιατρο που λες απλα θελω να σου ευχηθω καλη επιτυχια σε οτι και αν κανετε και το μωρακι σας να ερθει πολυ πολυ γρηγορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera :) me lene maria kai edw kai peripou ena xrono prospathw gia ena bebe telika meta apo eksetaseis pou ekana vrethike polupodas 14,7 kai itan diskolo na silavw

telika ton evgala lene oti twra mporw na piasw amesws paidi alla to pote pws tha to mathw

Eyxaristw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι25 καλησπέρα αντιμτωπιζω το ίδιο προβλημα. Υπάρχει πρόβλημα στην κινητικότητα του σπέρματος. Ο γιατρός μας είμαι ότι πρέπει να γίνει σπερματέγχιση,είναι ο μόνος τρόπος. Θα κάνω πρώτα σαλπιγγογραφία και μετά θα μας πει τι πρέπει να κάνουμε. Αν θέλεις ενημέρωσέ με πως πήγε με σας και τι σας είπε. Σ'ευχαριστώ και έυχομαι να πάνε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...