Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

teshaki τηλεφώνησα και πηρε το δρόμο του !!! να σαι καλά !!! η αλήθεια ειναι οτι δεν με νοιαζει και τοσο τι εχουν μεσα ! μου αρεσουν οι εκπληξούλες και τα πακετακια ! σαν μωρό παιδι κανω οταν τα παραλαμβανω !!!

μπραβο! ενα μπιμπερο, κατι δειγματακια κρεμούλες κλπ ! και το κουτακι μου αρεσε...ολο και καπου θα το χρησιμοποιήσω και αυτό χιχιχιχιχιχι !!!

καλα, τα babylino ειναι ελληνικά, ε; δεν το ήξερα τοσα χρόνια ! ε να στηρίξουμε αυριο μεθαύριο την ελληνική βιομηχανία εεεεε;;;;!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοιλιτσες! τεσακι μαλλον θα παρω κι εγω τηεφωνο για το βαλιτσακι! ;);) σημερα θα περασει ευκολα η μερα μιας και το απογευμα εχει γενεθλια η βαφτιστηρα κι ετσι εχουμε τρελη εξοδο (φανταζομαι θα συνοδευτει και απο τρελες λιχουδιες!! :ymblushing::ymblushing::-p:-p:D:D:D ) εγω χτες ειχα παθει ενα σοκ μιας και ο μπεμπης ηταν πολυυυ ησυχος ολη μερα και με ανησυχησε. τελικα αργα το βραδυ, ας πουμε οτι κατι ενιωσα και ψιλοηρεμησα. και σημερα αραχτο τον κοβω και δεν κουνιεται βημα. Προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου οτι εδω που φτασαμε δε μπορουν παρα να πανε οοολα τελεια και επιτελους να ηρεμησω και να το ευχαριστηθω, αλλα δεν τα πολυκαταφερνω οπως φαινεται! :-s:-s περιμενω 25 του μηνα να τον ξαναδω στο γιατρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα δεν ξερω αν ειναι ελληνικά αλλά προσπάθησα να γραφτω και στο site του libero & pampers και δεν μπορώωωω :x:x:x κολλάει εκει που πάω να πατησω εγγραφή. σπάστηκα τωρα και το παραταω...αλλη μερα θα ασχοληθω μαυτους :lol::lol::lol:

σοφουκι παρε κι εσυ...μαζικες αποστολες στις φουσκοκοιλιτσες :lol::lol::lol: μην ανησυχεις αν δεν τον ακους....θελει να κοιμηθει λιγο και αυτο το καημενο, βεβαια η αληθεια ειναι πως κι εμενα αν δεν με χτυπησει ολη μερα το βραδυ την καλοπιανω (με κανα γλυκακι) :lol::lol: μπας και δωσει καμμια κλωτσιτσα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

Τesh τι βαλιτσακι ειναι αυτο ???? εχει μεσα τα 'βασικα' ας πουμε για την εγκυμοσυνη?

εγω ακομα δεν ξερω τη διευθυνση που μενω- μετακομισαμε κ ζω στο πουθενα ακομα!!χαχα

θα το κρατησω το τηλ και θα παρω κ γω το συντομοτερο!

Μαρια με γεια το υπνοδωματιο πλεον- αρχισατε τις ετοιμασιες -τελεια!

και γω εχω καφε το απογευμα -οποτε πηγα πουρνο πουρνο να παρω τα τσοντανακια..ε...τα φοντανακια εννουσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Θελω και εγω βαλιτσάκι!!!!!!!!!!Που στο στελνουν σπιτι?

Διαφημιστικο ειναι τι εχει μεσα? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ δεν με νοιαζει παω ν απαρω τηλεφωνο!!!

Ειδες Σοφουκι κουνηθηκε ο παιδαρος, καλε ειπε απλα να τεμπελιασει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...Για εκπληξουλες και δωρακια ακουω,πηρα και εγω το βαλιτσακι απο babylino και babyspace ειχε ωραια πραγματακια αλλα μωρε φτανει που ειναι δωρακι και χαιρομαστε,το τηλ του mothercare το εχει καμια να μου το στειλει για να παρω και εκει και επισης αν θελετε εχω τηλ απο πολλες εταιριες να σας δωσω να παρετε,εγω δεν πηρα ακομα!!!Μωρε τα σκατουλακια μας θελουν και λιγο ηρεμια και ξεκουραση για αυτο τωρα καμια φορα δεν τα νιωθουμε,οταν φτασουμε στον 8ο και μετα θα ανυσηχουμε εστι μου ειπε ο γιατρος!!1Σημερα το μενου εχει γεμιστες ντοματοπιπεριες...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πηρα... μου ειπαν σε εναμιση μηνα!!!!

Μπραβο Tesh σε ευχαριστουμε!!! Αχ μ'αρεσουν αυτα τα μωρουδιακα τρελαινομαι.

Ξερετε κατι άλλο?

Της ειπα "τηλεφωνω για το βαλιτσακι της mothercare" και μου λεει "δεν ειναι της mothercare απλα εκει ειδατε τη διαφημιση" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι να πω?Ναι ναι λεω

Νενα δωσε μας τα τηλ.

Εμεις σημερα ρεβυθακια τρωμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι ειδες μωρε οτι δεν ειναι τπτ. εγω να σου πω- εχθες το πρωι- το καταλαβα που αλλαξε θεση- οι κλωτσιτσες ηταν πιο κοντα στο κεντρο. μετα ησυχια- ε απο κει κ μετα ειναι πιο ανεπαισθητες- αλλαξε θεση το μαναρι μου και κλωτσαει προς αλλη κατευθυνση!

Νενα το τηλ: 8001182800 για το βαλιτσακι-το μενου σημερα εχει γεμιαστα κ σε μας!!με μπολικη φετουλααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκι ευχαριστω πολυ για το τηλ λοιπον αυτα τα τηλ που ξερω εγω και μπορειτε να παρετε τηλ ειναι:

ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ(ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ) 2109287550

LIBERO 80011542376

NIVEA 2106600000

PRODERM 2106601080

PREMAMAN 2106744481(ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ)

JOHNSON 8001122888

αυτα ειναι τα τηλεφωνακαι κοριτσια αν παρει καμια ας μας πει τι της ειπαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daddycool βλέπω πάει το 1ο τριμηνακι!!! πωπω-πως περναει ο καιρος!! θα μαθετε κα ιφυλλο σε λιγο λες??? τι λεει ο γιατρος σας?

σε λιγο θα αρχισει να φουσκωνει γιατα καλα η κοιλιτσα- θα τρελαθεις- ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΥΥΥΥ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ(ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ) 2109287550 begin_of_the_skype_highlighting              2109287550      end_of_the_skype_highlighting

LIBERO 80011542376

NIVEA 2106600000

PRODERM 2106601080

PREMAMAN 2106744481(ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ)

JOHNSON 8001122888

αυτα ειναι τα τηλεφ :YMHUG: ωνακαι κοριτσια αν παρει καμια ας μας πει τι της ειπαν

πωπω δωρακιαααα!! Νενα ευχαριστουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδα δεν ξερω τι περιεχει μεσα ακριβως αυτο της mothercare αλλά τα υπόλοιπα εχουν καποια δειγματακια απο κρεμουλες για συγκαματα,φυσιολογικο ορο κλπ, φυλλάδια cd για θηλασμό, ενα μπουκαλακι avent , παμπερς κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πηρα... μου ειπαν σε εναμιση μηνα!!!!

Μπραβο Tesh σε ευχαριστουμε!!! Αχ μ'αρεσουν αυτα τα μωρουδιακα τρελαινομαι.

Ξερετε κατι άλλο?

Της ειπα "τηλεφωνω για το βαλιτσακι της mothercare" και μου λεει "δεν ειναι της mothercare απλα εκει ειδατε τη διαφημιση" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι να πω?Ναι ναι λεω

Νενα δωσε μας τα τηλ.

Εμεις σημερα ρεβυθακια τρωμε

αλήθεια?????????οχουυυυυυυυ κι εγω mothercare ειπα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια οσες ξερετε να κανετε γεμιστα για απαντηστε μου,οποτε βραζω τον κιμα μαζι με το ρυζακι γιατι ΣΥΝΕΧΕΙΑ μου κολλαει στον πατο το φαγακι?Το παθαινει καμια αυτο?Το παθαινω μονο στα γεμιση για τα γεμιστα αυτο. :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα εγω βαζω αρκετο νερακι στο ταψι και το σκεπαζω με το αλουμινοχαρτο- μονο στο τελος που το βγαζω για να 'ψηθουν' - κ δεν μου κολλανε.

δεν ξερω αν φταιει κατι αλλο.

εγω εχω ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ με το κριθαρακι απο το γιουβετσι...δεν μπορω ...μου λενε οτι ποτε δεν το ανακατευουν- αλλα εγω ειμαι ολο μεσα στο φουρνο και προσθετο υγρα γιατι 'σωνονται' ΗΕΕLP! το αγαπω τοσο το γιουβετσι αλλα με ταλαιπωρει καθε φορα- η μεση μου βγαινει να το μαγειρεψω...

πειτε κανα tip

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα γεμιστα δεν μπορω να σε βοηθησω, γιατι τα κανω μονο με ρυζι.

Αλλα Κουκιδα το γιουβετσι δοκιμασε να το κανεις σε κατσαρολα κ οταν τελειωσει να το βαλεις στο φουρνο!

Θα σου βγει καλο, ετσι το κανω συνεχεια και γινεται λουκουμι.

Νενα σε αυτα τα τηλ τι ζηταμε?

"Ναι γεια σας ειμαι εγκυος, εχετε κατι για μενα?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ντρεπομαι λιγο, για πειτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα εγω εχω ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ με το κριθαρακι απο το γιουβετσι...δεν μπορω ...μου λενε οτι ποτε δεν το ανακατευουν- αλλα εγω ειμαι ολο μεσα στο φουρνο και προσθετο υγρα γιατι 'σωνονται' ΗΕΕLP! το αγαπω τοσο το γιουβετσι αλλα με ταλαιπωρει καθε φορα- η μεση μου βγαινει να το μαγειρεψω...

πειτε κανα tip

θα σου πω εγω κολπο για το κριθαρακι.....θα βαλεις στο ταψι-γαστρα (οτι χρησιμοποιεις) να ψηθει το κρεας (σκετο χωρις το κριθαρακι)...Οτα το κρεας ψηθει θα το βγαλεις απο το ταψι κ θα προσθεσεις λιγο νερακι (αν χρειαζεται) στο ταψι και θα το αφησεις στον φουρνο μεχρι να δεις οτι το ζουμι αρχιζει να βραζει (να κανει μικρες μπουρμπουλιθρες)....οταν το δεις αυτο ριχνεις μεσα το κριθαρακι ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ...(εγω το ανακατευω πολυ συχνα)

Λιγο πριν ψηθει το κριθαρακι ριξε ξανα το κρεας κ σβησε τον φουρνο για να πιει τα ζουμια του.

Εμενα παντα μου πετυχαινει ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το γιουβετσακι το κανω οπως η Lolli απλα το κρεας το βραζω πρωτα στην χυτρα και την διαδικασι την κανω σε πηλινο...Οταν λεω μου κολλαει η γεμιση,εννοω στην κατσαρολα που την βραζω αρχικα και μετα τα γεμιζω και τα βαζω στο φουρνο,στην κατσαρολα μου κολλαει η γεμιση και δεν ξερω γιατι!!!Gioulaki δεν εχω παρει και εγω σε ολα στις επιθυμιες που πηρα τους ειπα οτι θελω να γραφτω και να μου στειλετε τα κουπονια,και στις αλλες δεν εχω παρει ακομα μονο στην babylino και στην babyspace που πηραν και τα αλλα κοριτσια και ειπα οτι ειμαι γκαστρουλα και θελω το βαλιτσακι,στα αλλα δεν ξερω τι να πεις αλλα υποθετω το ιδιο οτι εισαι γκαστρουλα και αν μπορουν να σου στειλουν ειτε κουπονια ειτε δειγματακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα- δλδ το μαγειρευεις Γιουλη εκτος ταψιου και το βαζεις φουρνο για ροδοκοκκινισμα-

καλη ιδεα-

επισης της Λολλις καλη ειναι - αλλα παλι θελει ανακατεμα και δεν μπορω- θολωνουν τα γυαλια μου οποτε ανοιγω τον φουρνο :lol::lol:

'Νενα- μηπως φταιει η κατσαρολα σου? τα υγρα που εχει το φαγητο μηπως ειναι λιγα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα- δλδ το μαγειρευεις Γιουλη εκτος ταψιου και το βαζεις φουρνο για ροδοκοκκινισμα-

καλη ιδεα-

επισης της Λολλις καλη ειναι - αλλα παλι θελει ανακατεμα και δεν μπορω- θολωνουν τα γυαλια μου οποτε ανοιγω τον φουρνο :lol::lol:

'Νενα- μηπως φταιει η κατσαρολα σου? τα υγρα που εχει το φαγητο μηπως ειναι λιγα?

Ρε Κουκι κι εσυ......μην χωνεις την κεφαλα μεσα στον φουρνο κατευθειαν :lol::lol::lol::lol::lol: Μπορεις επισης να δεσεις το κουταλι που ανακατευεις στο κονταρι της σκουπας κ να εισαι μακρυα ;);):lol::lol::lol::lol:

Κι επειδη σε βλεπω οτι ζοριζεσαι με το παλιοκριθαρο οποτε θες θα λες σε μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε δεν ξανακανω λεμε γιουβετσι- 15 ωρες μετα μουλιασμα το πυρεξ να ξεκολλησουν τα κριθαρια...

θα το τρωω στην κατσαρολα!ΤΕΛΟΣ!

θα το κανω σαν της Γιουλης- κοιτα μη παρεξηγηθεις ...δεν μπορω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το κανω σαν της Γιουλης- κοιτα μη παρεξηγηθεις ...δεν μπορω !!!!

:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue: [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...