Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Σοφουκι και μενα ηταν ησυχη τις προαλλες- πες οτι εκανε ενα διαλλειμα- και μετα παλι αρχισε τις κλωτσιτσες.

σε καταλαβαινω- και γω σκεφτομουν διαφορα- αλλα τελικα δεν ηταν τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον εγω θα προσπερασω οτι εγινε, η αληθεια ειναι οτι δε με αφορα κι ολας, αλλα εχω αλλα στο μυαλο μου!! ο μπεμπης απο χτες ουτε ενα χτυπηματακι τοσο δα δε μου εχει δωσει! :(:(:( ακομα και οταν εφαγα (και αλμυρο και γλυκο), αυτος τιποτα!! του μιλαω, το χαιδευω, τιποτα! μεχρι χτες τον ενιωθα αρκετες φορες τη μερα, τωρα κοντευει να κλεισει 24ωρο ησυχιας!γιατι????????????

παρακολούθησε το, αν και εγώ νομίζω οτι ειναι αραχτούλης σε καμια καλή γωνίτσα που θα βρήκε εκει μεσα ! να δεις που αργοτερα θα σε τρελάνει με τις κλωτσούλες του ! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία έχεις δίκιο και για αυτό δεν τα έχω στείλει μέχρι στιγμής παρά μόνο στην διαχείριση.

Νένα συμφωνώ μαζί σου...η πιο μικρή και η πιο ώριμη είσαι μου φαίνεται!!

Εγώ ένα απλό πράγμα ζήτησα...σεβασμό και όχι ειρωνία στο φόρουμ...γιατί με ενοχλούν πραγματικά αυτά ....και τα απαιτώ...αν δεν μπορεί να τα εφαρμόσει κάποιος τότε απλώς δεν θέλω να ασχολείται μαζί μου...και εγώ γκαστρούλα είμαι και δικαιούμαι να μιλάω ελεύθερα εδώ και να μην με ειρωνεύονται...και να μην συγχίζομαι...και προφανώς να μην με βρίζουν!! (στις βρισιές που προηγήθηκαν δεν απαντάω καν...)

και για να γίνω πιο κατανοητή για αυτά που έγραψα, είπα ότι παραθέσω μηνύματα που δείχνουν τον άσχημο χαρακτήρα και τρόπους συμπεριφοράς των άλλων....για να μπορεί να κρίνει ο καθένας από μόνος του...

ζητώ συγνώμη από τα υπόλοιπα κορίτσια αλλά πραγματικά με ενοχλεί το να μου μιλάνε άσχημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι πάει να πει εχεις ενημερωσει τους διαχειρηστες??? Με ποιο δικαιωμα?

πάει να πει ότι ενημέρωσα ότι με βρίζουν και με ειρωνεύονται...αυτό είναι το δικαίωμά μου

Ξερεις την Κουκιδα?

Ξερεις τι εχει περασει? Ξερεις πως κατεληξε να ειναι σε αυτο το φόρουμ?

Δεν εχεις ιδέα. Το περνάς μια"βολτα" απο τις εξωσωματικες και να λες καλη επιτυχια δεν σημαινει οτι ξερεις ουτε στο ελαχιστο αυτες τις διαδικασιες.

δεν την ξέρω αλλά ούτε αυτή με ξέρει, είναι απλό το θέμα...δεν θέλω να μου μιλάνε άσχημα... το τι έχει περάσει η κάθε μία στην ζωή της είναι άσχετο...ούτε εσείς ξέρετε τι μπορεί να έχω περάσει εγώ....

Πως παιρνεις λοιπον αυτο το δικαιωμα να κρινεις κ να κατακρίνεις? Και κυριως ξανα τονιζω με ποιο δικαιωμα αποφασιζεις να το παιξεις κριτης και να κρινεις ποιος μενει , ποιος φευγει??

Δεν θελω να θιξω καμια αλλά πραγματικά δεν εχεις ΙΔΕΑ καποιες απο εμας ποσο πολυ παλέψαμε για να φτασουμε να γραφουμε σε θεμα "Φουσκωκοιλίτσες" και τι τραβηξαμε τοσα χρονια μεσα σε αυτο το φόρουμ!

Τι καταλαβες τωρα??

δεν έχει καμία σχέση αυτό που γράφεις με αυτά που λέω εγώ..πραγματικά εγώ ζήτησα ένα απλό πράγμα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά έλεος με τις βρισιές και τους χαρακτηρισμούς....δεν απαντάω αν και έχω πολλά στο μυαλό μου να απαντήσω...το να βρίζεις κάποιον είναι το πιο εύκολο πράγμα...

έλεος όμως...φτάνει πια! υπάρχουν και όρια...που μου γράφεις, με το να μην γράφεις την λέξη δεν το κάνεις λιγότερο βρισιά....

ελπίζω μερικές τώρα να κατάλαβαν τι εννοώ για τους ασχημους τρόπους και χαρακτήρα κάποιων που φανερώθηκαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σε βριζω απο χομπι ξερεις- εχω καλυτερα πραγματα να κανω - απλα ειπα οτι δεν σε γουσταρω. κακο ειναι?ειλικρινια ζητησες-την πηρες.

οσον αφορα τους διαχειριστες- τι τους ειπες? οτι σε βριζω?ποτε σε εβρισα ακριβως?και τι εχω πει για τα κοριτσια?

το να σε παρει...ο .........' μονη σου το προκαλεσες- ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ-

πως τα καταφερνεις και εισαι παντα στο επικεντρο- αλλα με την κακη εννοια.... :?:

εχεις ταλεντο μικρη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια σελίδα βρισιές έχουν μαζευτεί...ευτυχώς γενικά τα γραπτά μένουν...και συνεχίζεις...δεν με ενδιαφέρει αν με βρίζεις από χόμπυ ή οτιδήποτε άλλο...ή αν με γουστάρεις ή όχι, πραγματικά δεν με ενδιαφέρει ούτε λίγο....

εγώ έκανα αυτό που οφείλω να κάνω...να αντιδράσω...

φτάνει πια!!! δεν θα αρχίσω να σε βρίζω και εγώ όσο και να με προκαλέις, το ξανα-λέω: Δεν είναι του επιπέδου μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι μην ανησυχεις, θα κοιμαται. Υπαρχει περιπτωση να εχει αλλαξει θεση κ να μη νιωθεις!!

Ακομα δεν ειναι τοσο μεγαλα να τα καταλαβαινουμε 24 ωρες, οποτε μαλλον απο τη σταση ειναι ;)

Αντε καλε δωσε μια δυνατη κλωτσια στη μαμακα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρακολούθησε το, αν και εγώ νομίζω οτι ειναι αραχτούλης σε καμια καλή γωνίτσα που θα βρήκε εκει μεσα ! να δεις που αργοτερα θα σε τρελάνει με τις κλωτσούλες του ! ;););)

SOFOUKI δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος ανησυχιας.....συμφωνω με την Μαρια,μαλλον ειναι αραχτος ο παιδαρος!!!!! Ή μπορει να αλλαξε θεση κ να μην τον νιωθεις!

Αληθεια ποσες φορες πρεπει να νιωθουμε τα μωρα;;;; Υπαρχει μια ορισμενη <ποσοτητα> κινητικοτητας δηλ;;; πχ 10 φορες τη μερα;;; (αν ρωταω βλακεια μπορειτε να γελασετε ελευθερα :lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν χρειάζονται ευχές για καλό μεσημέρι κλπ, αυτό που χρειάζεται είναι μια συγνώμη για όλες αυτές τις βρισιές που άκουσα στωικά. Βρισιές που με δυσκολία και αυτοσυγκράτηση δεν ανταπέδωσα ούτε στο ελάχιστο....

και επίσης θέλω να ξέρω ότι μπορούμε να μιλάμε με σεβασμό εδώ μέσα από εδώ και στο εξής τουλάχιστον...ή αλλιώς να μην μιλάμε καθόλου...

το αν 'γουστάρει' κάποιος κάποιον άλλο είναι καθαρά προσωπικό του θέμα....για παράδειγμα το ποιούς εκτιμώ εγώ εδώ και ποιούς όχι δεν θα καθήσω να το αναλύσω εδώ...αλλά από την άλλη δεν θα κάθομαι να ειρωνεύομαι και τις ερωτήσεις τους...απλώς δεν θα απαντήσω σε αυτές...

ζητώ συγνώμη από τα άλλα κορίτσια για άλλη μια φορά για την αναστάτωση...αντέδρασα έτσι καθαρά για λόγους αυτο-σεβασμού...και θεωρώ ότι είναι δικαίωμά μου να αντιδρώ σε άσχημες συμπεριφορες...όπως είναι διακίωμα όλων των μελών του φόρουμ...αυτό δεν έχει να κάνει με το αν γνωρίζω κάποια ή με το αν έχει κάνει εξωσωματική ή όχι αλλά με αυτό που διαβάζω την στιγμή που το διαβάζω...

όπως και να έχει όμως το να βρίζεις κάποιον που δεν γνωρίζεις σε ένα τέτοιο φόρουμ και σε τέτοια ευαίσθητα θέματα είναι άσχημο και το κατακρίνω απόλυτα...

αυτά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις κανει πολυ ζεστη....ποτε θα ρθει η σκονοβροχη απο την αφρικη???

Να ξερω να πω στην πεθερα να βγει να κανει τα μπαλκονια της και μετα να την καμαρωνω

που θα φρικαρει!!!!!! :lol::lol: ααααααααααααααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη που ηρθα εδω στο ομορφο και φιλοξενο ποστ σας αλλα δεν εχω που να παω!!!! στας εξωσωματικας εφυγαν ολες!!!!

ευχαριστω και παλι.

γεια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις κανει πολυ ζεστη....ποτε θα ρθει η σκονοβροχη απο την αφρικη???

Να ξερω να πω στην πεθερα να βγει να κανει τα μπαλκονια της και μετα να την καμαρωνω

που θα φρικαρει!!!!!! :lol::lol: ααααααααααααααχαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ερχεται ξεκινα...........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θελεις μηλόπιτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας!!!

Νομίζω πως πρέπει να σταματήσετε τις αντιδικίες μέσω του φόρουμ αυτού που είναι για τελείος διαφορετικό σκοπο. Εδώ έχουμε μαζευτεί να λέμε τις ανησυχίες μας και να μοιραζόμαστε αυτα που νιώθουμε αυτή την υπέροχη περίοδο που διανύουμε.

Αν κάποιες έχουν πρόβλημα μεταξύ τους ας το λύσουν μέσω προσωπικών μυνημάτων.

Δεν είναι ανάγκη να ταραζόμαστε και οι υπόλοιπες.

Εγώ σήμερα μια χαρά ο μπεμπούλης μου κλωτσάει που και που και πολύ χαίρομαι. Το μενού για σήμερα ψαρόσουπα!!!

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσια δεν διαφωνώ μαζί σου αλλά μου λες σε παρακαλώ πώς θα σου φαινόταν εσένα αν ειρωνευόντουσαν τις ερωτήσεις σου και σε βρίζανε με πολύ άσχημο τρόπο στο φόρουμ?

Στο φόρουμ που είναι όπως λες (και συμφωνώ) είναι για άλλο σκοπό?? Και εγώ έχω δικαίωμα να γράφω εδώ όπως και εσείς όλες και καμία δεν έχει δικαίωμα να μου μιλάει με τον άσχημο τρόπο της...

Θεωρώ χρέος μου να αντιδράσω και επιμένω να περιμένω ακόμη να μου ζητήσουν συγνώμη για τις βρισιές...Οι βρισιές αυτές ειπώθηκαν δημοσίως στο φόρουμ και για αυτό απαντάω δημοσίως και εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη τωρα - Βασια μου αν ερχοταν μια και εγραφε σε ατομα που συναναστρεφεσαι -εστω μεσω ιντερνετ- οτι λεει πισω απο την πλατη τους -τι θα εκανες? θα καθοσουν να τα ακους? και πολυ κοσμια σου φερθηκα Σαμανθα-

μην πιανεσαι απο μια φραση μου---------------> διαβασε τα υπόλοιπα.

εσυ με κατηγορεις

εσυ με λασπωνεις

εσυ με απειλεις

εσυ απαιτεις συγνωμη και το λες κ το ξαναλες οτι σε 'εβρισα'. ??????????????????????

για σε παρακαλω πολυ........το επιπεδο σου κ το επιπεδο μου....

τελος

δεν σου φταινε τα κοριτσια σε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακια μου εγω ειμαι απο αλλο θεματακι αλλα που και που σας διαβαζω!!!! Τι σας επιασε ομως και χαλατε τη διαθεση σας στην καλυτερη φαση της ζωης σας? Καποιες ισως να διαβαζετε το δικο μας θεματακι και να ξερετε ηδη οτι εδω και ενα μηνα περναω μεγαλες στεναχωριες .Πρωτα με το μωρακι μου που ευτυχως πηγαν ολα καλα και ευχαριστω γι αυτο το θεουλη και τωρα με το μπαμπακα μου που ειναι σοβαρα αρρωστος :(:(

Ειλικρινα χαιρομαι που εσεις ειστε μια χαρα και το μονο σας προβλημα ειναι η κοντρα σε ενα φορουμ.

Να ειστε παντα καλα, φιλακια!!!!!!!!

Και συγνωμη για την παρεμβαση :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysa μου ευχομαι πρωτα συγχαρητηρια για τα ευχαριστα -αυτο μετραει, να ειναι καλα το μωρακι σου κ συ.

να εισαι δυνατη και να βλέπεις τα δικά μας για να θυμασαι οτι ο ανθρωπος πάντα κάτι βρισκει για να προβληματιζεται -τουλαχιστον.

καλη δυναμη για τις δυσκολιες που εχεις μπροστα σου.ευχομαι να ειναι απλα περαστικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...