Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαα τι εφαγες παλιιιιι χοντρο διδυμο γουρουνακιιι??? χαχαχα

Ρε σεις αν δεν βρισκετε ρουχα να πατε στον Τσαντιλη ή στον χυτηρογλου που εχει υφασματα να τυλιχτειτε με ενα....σιγααααα θα ειναι και πλυχωρο!!!! (πλυχωρο στα Καλαματιανα = ευρυχωρο) χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σοβαρευτουμε λιγο...το παραχεσ...τε!!!!

λοιπον...σας ευχομαι οτι πιθυματε...με το καλο τα μωρακια σας, με ενα πονο (απ οταν μπειτε στο μαιευτηριο φυσικα) και ο Θεος να μου κοβει κυτταριτιδα και να σας την χαριζει απλοχερα (ή απλοκωλα) !!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλες τις κοριτσουδες!!! επειδη επαθα κι εγω ενα σοκ με την ζυγαρια (περισσοτερο βεβαια αυτη μαζι μου) απο χτες το εραψα κανονικοτατα. κι επειδη ειχα ζορι στον υπνο διοτι ενιωθα ολα να με σφιγγουν πηγα και πηρα βρακοζουνες μεγαλες :lol::lol::lol: και πιτζαμες αρκετα ευρυχωρες (xl) για να μην με στριμωχνει τιποτις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εκλεισα την 21ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

πόσο χαιρομαι που περναει ο καιρος!!!!!!σε κανα 20ημερο κομμενη η δουλεια και θα ετοιμασω το πριγκηποδωματιο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh σταματας την δουλεια??? ωραιαααα! και Χριστουγεννα στο καπακι- μια χαρα !!!!

εκλεισες την 21η σημερα? μπραβο! κλωτσαει-κλωτσαει???

Ζαχα- οι φετες μου ειναι ΜΕΒΓΑΛ- Β.Ελλαδιτικες!!!χαχα

Λολλι- χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο ΤΕΣΗ το υπολοιπο της εγκυμοσυνης...τον εφαγατε τον γαιδαρο !!!! γερο μωρακι και αστα τα κιλα ...εχουν και αυτα λογω υπαρξης!!!! πλακα εκανα φυσικα!!!! <3

κατσε να δω το βιντεο της λολι...θα γελασω προκαταβολικα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.......... τι ωραια που περνάτε πρωι πρωι!!!!

Εγω σημερα +9 τα κιλα, πλακα εχει βεβαια ειπαμε κανονικα +12 ειμαι αλλα κανω πως δεν τα μετραω τα κιλα της εξωσωματικής :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα εχει β-επιπεδου το Μαρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολι τελεια τα βιντεο...ειδικα το δευτερο...μιαμ

κουκιδιτσα κλωτσαει κανονικοτατα και χτες εβαλα το χερι του αντρα μου στην κοιλια και τον κλωτσησε 3 φορες!!! τρελαθηκε απτη χαρα του!!! σταματαω δουλεια γτ δικαιουμαι πολλες μερες κανονικης αδειας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipopaki μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σ΄ευχαριστώ πολύ βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Που διάλεξες τα βιντεάκια που με περιγράφουνε ακριβώς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλημερούδια Teshaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο ΤΕΣΗ το υπολοιπο της εγκυμοσυνης...τον εφαγατε τον γαιδαρο !!!! γερο μωρακι και αστα τα κιλα ...εχουν και αυτα λογω υπαρξης!!!! πλακα εκανα φυσικα!!!! <3

κατσε να δω το βιντεο της λολι...θα γελασω προκαταβολικα :lol::lol::lol:

εννοειται ας ερθει με το καλο το γιαβρι μου και μετα θα την βαζω στο καροτσι και θα τρεχω [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πιπιτσακι...μας ανοιξε την ορεξη η λολι....να χα ενα τριπατο χαμπουργκερ τωρα με απολα εκτος κρεμμυδι και μπολικη σως να τρεχει απο παντου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια...Καλε με κανατε και γελασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:,τα κιλα μου μπηκανε απο το πολυ φαι πιστευω γιατι πραγματικα τρωω πολυ και πρεπει να το ραψω λιγο γιατι με βλεπω να βαζω αλλα 10 κιλα και οχι τιποτα αλλο αλλα ο σωματοτυπος μου ειναι τετοιος που δεν τα σηκωνει τ απολλα κιλα,εκτος απο αυτο σημερα το πρωι καθβς πασαλειβομουν με κρεμα ειδα δυο κοκκινα σημαδακια στο καθε στηθος τα οποια θα εξελιχθουν σε ραγαδες,ευτυχως ηταν απο κατω και δεν φαινονται...Αχ τι να κανουμε ολα για τα μπεμπακια μας.Το μωρακι το νιωθω να κινειται και εχει πλακα,το απολαμβανω και εχω παρατηρησει οτι κλωτσαει πολυ μετα το απογευμα!Καλη επιτυχια στο μαρακι επλιζω σε ευχαριστα νεα...Φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Νενα

Και μενα λαθος ωρα φαινεται! Με γεια τις κοκκινιλες :lol::lol::lol::lol::lol:

Και εγω εχω "κονομησει" στο στηθος απο κάτω. Στις κοιλιτσες πρεπει να προσεξουμε πιο πολυ.

Τι βαζεις? Εγω βαζω βαζελινη αλλα οχι στο στηθος, γι'αυτο την πατησα μαλλον.

Τωρα πηρα και ενυδατικη βαζελινη και βαζω σε ολο το σωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
    • Λυπάμαι για την εξέλιξη αυτήν κορίτσι μου 😞 Έχεις μιλήσει μαζί με τον γιατρό ; Τι σου είπε; Θα περιμένεις να αδιαθετήσεις ; 
    • Μου είπε ότι πλέον το κεφάλι του μωρού έχει περάσει κάτω από τον τράχηλο και πως πιστεύει πως θα ανέβει κι άλλο τις επόμενες βδομάδες. Θέλει λέει πάνω από 2.5 εκ απόσταση από τράχηλο και εμένα έφτασε στα 2.  Θα πάμε στις 32 βδομάδες για Doppler και θα το ξαναδούμε. Ο εμβρυολογος που μου έκανε και τη β επιπέδου είχε πει ότι θα το δούμε τότε (32 εβδομάδες) αν ανέβηκαν και βαριά στις 36 εβδομάδες. Αν ούτε τότε ανέβει θα πάω για καισαρική! Πιστεύω ότι έστω και τελευταία στιγμή θα ανέβει! 
    • Συνέχισε  τα τεστ μέχρι την 19 ημέρα του κύκλου σου.. να τα κρατάς έστω και τώρα σε τετράδιο να τα κολλάς πάνω  η εφαρμογή δεν είναι πολύ βοηθητική εγω δεν την χρησιμοποίησα καμία φορά είναι λίγο μπέρδεμα  και είναι αρχή ακομα μην σε παίρνει από κάτω με τα τεστ θέλει λίγο χρόνο 😊 Για αυτό λέμε να κρατάς και τα τεστ να μας στέλνεις φωτο εκείνα να μπορούμε να σε βοηθαμε και εμείς από την εφαρμογή δεν μπορούμε να καταλάβουμε να τα δούμε καλά 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...