Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

κοριτσακια μου γλυκά τι κάνετε?? έχω μέρες να σας γράψω και να μπώ να σας διαβάσω γιατί έχουμε κάνει την νύχτα μέρα με την μπέμπα. Ολη μέρα κοιμάται και μετά τις 12 τα μεσανυχτά έχει το μάτι της γαρίδα και δεν θέλει με κανένα τρόπο να την βάλεις για ύπνο. ασε που θέλει να την πηγαίνουμε και βόλτες πάνω κάτω μεσα στο σπίτι για να χαζέυει!!!!!! μου έχει φίγει η μέση απο την θέση της! άσε που έχω καταλύξει σαν το ζόμπι!!!!!! εχτές κοιμήθηκε στις 8:30 το πρωί!!!!!!!!!!!

εμέις άυριο θα πάμε να κάνουμε υπερυχο για τα ισχύα. Το έχει κάνει καμιά? επλίζω να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΙΣΥΩΝ???ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΔΙΝΕΤΑΙ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΣ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΔΙΝΑΝ..ΕΣΑΣ ΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΑ 4-5.ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΚΟΒΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ?Α ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΩΣ ΚΟΒΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ?ΧΩΡΙΣ ΧΑΠΙΑ ΟΜΩΣ!!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑΟΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΜΑΛΛΟΝ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΘΕΛΩ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ..ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΙΜΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ?ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera manoulitses!!!!edo eimaste kai emeis alla exoyme ena provlhma.3 meres tora apo kei poy kaname 4-6 fores kakakia kanei mia h kamia.proxthes mou eipe h paidiatros na toy doso xamomhli kai etsi ekane kakakia.alla xthes pali tipota,ton thilazo kai ego den exo allaxei kati sthn diatrifh mou.ti na kano?eftyxos pou to manaraki moy den paraponiete.ayta apo mas filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδες!!τι κανετε;;

Ερι μου εγω εδινα και στην κορη μου κιντερτε (ροφημα βοτανων) κ στο γιο μου τωρα ...οποτε δειχνει οτι ποναει κ κλαιει πολυ ή οταν ζοριζετε...ουτε στη κορη μου ουτε τωρα ηταν θετικοι οι παιδιατροι,το απαγορευουν ...εγω ομως δεν τους ακουσα...γιατι οταν κλαινε ηρεμουν...κ δεν εχουν παθει τιποτα...καλο τους κανει...μην φοβασε κοριτσαρα μου...λενε κ για τα φαγητα οτι ξεκινανε κρεμες κτλ απο τον 5-6 μηνα αλλα εμενα η κορη μου 2,5 μηνων ετρωγε κρεμα βανιλια αραιωμενη βεβαια γιατι δεν επινε το γαλα....αναγκαστηηκα μου την ειχε δωσει η παιδιατρος...για αυτο σου λεω δεν παθενουν τιποτα.κ στο γιο μου μολις γινει 3 μηνων θα τον ξεκινισω κρεμουλα χωρις να ρωτησω... ;)

Μαριασο κανουν κ στα κοριτσακια τετοιο υπεριχο;;εγω εκανα στο γιο μου...δεν ειναι τιποτα..οπως κανουν σε μας υπερηχο ...ειναι το ιδιο πραγμα...γιατι θα της κανεις υπεριχο;;

Η κορη μου απο χτες ψηνετε στο πυρετο στα καλα καθουμενα χωρις να ειναι κρυωμενη :cry::cry::cry: ανυσηχω πολυ...δεν εχω κλεισει ματι...

Μανιανα κ ο δικος μου ετσι εκανε κ τωρα κανει 1 φορα τη μερα κ βγενουν μεχρι εξω κ αν δεν κανει ολη την μερα κανει την αλλη μερα το πρωι...αχ αυτα τα νινακια μας, μας τρωει το αγχος!!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδες!!τι κανετε;;

Ερι μου εγω εδινα και στην κορη μου κιντερτε (ροφημα βοτανων) κ στο γιο μου τωρα ...οποτε δειχνει οτι ποναει κ κλαιει πολυ ή οταν ζοριζετε...ουτε στη κορη μου ουτε τωρα ηταν θετικοι οι παιδιατροι,το απαγορευουν ...εγω ομως δεν τους ακουσα...γιατι οταν κλαινε ηρεμουν...κ δεν εχουν παθει τιποτα...καλο τους κανει...μην φοβασε κοριτσαρα μου...λενε κ για τα φαγητα οτι ξεκινανε κρεμες κτλ απο τον 5-6 μηνα αλλα εμενα η κορη μου 2,5 μηνων ετρωγε κρεμα βανιλια αραιωμενη βεβαια γιατι δεν επινε το γαλα....αναγκαστηηκα μου την ειχε δωσει η παιδιατρος...για αυτο σου λεω δεν παθενουν τιποτα.κ στο γιο μου μολις γινει 3 μηνων θα τον ξεκινισω κρεμουλα χωρις να ρωτησω... ;)

Μαριασο κανουν κ στα κοριτσακια τετοιο υπεριχο;;εγω εκανα στο γιο μου...δεν ειναι τιποτα..οπως κανουν σε μας υπερηχο ...ειναι το ιδιο πραγμα...γιατι θα της κανεις υπεριχο;;

Η κορη μου απο χτες ψηνετε στο πυρετο στα καλα καθουμενα χωρις να ειναι κρυωμενη :cry::cry::cry: ανυσηχω πολυ...δεν εχω κλεισει ματι...

Μανιανα κ ο δικος μου ετσι εκανε κ τωρα κανει 1 φορα τη μερα κ βγενουν μεχρι εξω κ αν δεν κανει ολη την μερα κανει την αλλη μερα το πρωι...αχ αυτα τα νινακια μας, μας τρωει το αγχος!!

φιλακια σε ολες!!

na eisai kala kopela mou kai perastika sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ !!

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ..ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!

ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΕΜΕΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ..ΒΡΑΣΜΕΝΟ.ΕΦΟΣΟΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΗΝΑ!

ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΙΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!

ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΕΡΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ..ΓΙΑΥΤΟ ΜΕ ΜΕΤΡΟ!

ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΛΑΤΤΩΝΟΝΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ..

ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΠΗΚΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ..ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ..ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ..(ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ)

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΙΝΑΣΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaa kai apo mena!!!!!

ερη μου και γω του δινω χαμομηλι(της μιλουπα, απο την δευτερη εβδομαδα κιολας) αλλα και τα βοτανακια κιντερντε..και μαλιστα οταν δεν του χω δωσει καμια μερα και τον βλεπω να ζοριζεται για κακα τα προσθετω μεσα στο γαλα...βεβαια η παιδιατρος ειπε πως μπορει να του αλλαξει την γευση και μετα να μην πινει σκετο γαλα...αλλα ο μπεμπακος μου μια χαρα κανει τα γευματακια του οποτε δεν υπαρχει προβλημα!!!Οσο γαι το αν κανει η οχι εμενα η γιατρος ειπε απλα να πινει μικρη ποσοτητα για να μην χορταινει και μετα δεν τρωει..

σημερα ξυπνησε ο καλος μου στις 4 και μετα στις 7 και μιση και τωρα ξανακοιμαται..

δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι για να της κοψεις το ξυπνημα...απλα ενα βραδυ η μικρουλα σου δεν θα σηκωθει για φαγακι και θα απορησεις...οσο για το να κοψεις το γαλα μιλα καλυτερα με τον γυναικολογο σου....μην σου κανει καμια μαστιτιδα και τρεχεις!!!!

περαστικα στην μικρουλα σου βικουλινι!!!

Παω να πιω λιγο καφεδακι μπαλκονατο και επιστρεφω για ταισμα, οποτε τα λεμε αργοτερα!!!φιλακια πολλαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΒΑΣΙΚΑ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΙ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10,40 ΞΥΠΝΗΣΕ 3,30 ΓΙΑ ΦΑΙ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ 100ΜΛ ΕΦΑΓΕ Κ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΗΣ 7 ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΡΩΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΡΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΑΠΟ 10ΗΜΕΡΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΜΙΡΙΑΚΗ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕ ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ..ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ.

ΜΑΡΙΑΣΟ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ...

ΜΑΝΙΑΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΡΩΤΑ Κ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΔΙΝΩ ΒΥΖΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ Κ ΚΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΙΝΤΕΡΝΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΑ ΚΑΚΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ Κ ΜΕ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΟΜΑΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.

ΑΝΛΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΒΑΖΩ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΘΗΛΑΖΕΙ.ΚΑΤΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥΝΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares po po arxisate tin koubenta proi proi oles proines blepo emeis 3ipnisa i ora 11 fagame kai tora 3ekourazomaste xthes kimithike i ora 1 kai mia kai imoun 3ipnia teliosa kai to sideroma rouxa rouxa posa rouxa bre koritsia 2misi atoma eimaste.... :o

mariaso kai i aderfi mou afto eixe pathi me tin kori tis otan itan toso mikri eprepe na 3imerosi gia na kimithi kai otan to moro kimotane auti eprepe na plini na siderosi na katharisi na magirepsi na na na kai den 3ekourazotan poteeeee upomoni kali mou kai tha mpoun sto rithmo tous...

eri mou kai ego stin kalatha tin exo alla leo apo deuteras pou tha pame stin paidiatro kai tha sarantisoume kiolas na tin paro sto domatio tis, nomizo den boleuete stin kalatha tha rotiso kai tin paidiatro. oso gia to tsai ego tis bazo mesa sto gala se kathe geuma epidi den ekane kakakia kai ama einai griniara i pona kilitsa pali tis dino kai xamomili kai kiderde kalo kanei den kanei kako oso gia to stamatima tou thilasmo ego otan itan na to stamatiso eipia xapia alla meta apo mia vdomada eida oti ebgaze akomi kai eipia akomi mia fora ta xapia

mania mou kai emena mia fora mou kanei kai einai mpolika mpolika rota kai esu ton paidiatro sou gia na tou dinis kathe mera tsagaki alla mpori na einai kati prosorino kai na epanelthi

vikoulini perastika sto koritsaki sou.. ;)

anlou mou kai esu sto mpalkoni me ton kafe.... ela na ton pioume pareoula..

magy mou auto skeutome na pao na paro kai tha paro kai kati allo pou na einai pio mikro pou na metaferete to sabbato tha pame gia katathesi sta jumpo :D kai ego to patheno auto pou bgenoun apo to pani ta kakakia kai sinithos sumveni me ta pampers den mou aresane katholou einai poli lepta kai bgenoun e3o.. :evil:

koritsia ta neura mou arxisane na ftiaxnoune ena dromo kato apo to spiti kai oli mera kanoune poli fasaria skeutome na ntithoume kai na figoume gia na isixasoume...

sas afino nomizo mou gemise to pani to paidi mou pao gia alagma :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ΜΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ 12/09??????

ΑΛΗΘΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...) ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 20/01/2009????

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΝΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalispera terezi kalosorise kai esu stin parea mas edo tha mas les ta nea sou kai tha kanoume kous kous oles mazi ;) oso gia to foroum gia to agoraki sou den 3ero psa3to kai isos se voithisoun i alles kopeles pou exoun kai alla paidakia

omorfes kai mpempakia pou eiste oles 3ipnisate proi kai kimithikate noris i vgikate oles stin volta???

stagona pote sarantizis? stis poses genithikate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΕΓΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ...ΤΡΟΜΑΞΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ...

ΤΕΡΕΖΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ...ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 13/09!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΣΕΣ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΞΕΝΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ??ΤΙ ΣΟΥΠΕΡ ΩΡΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΗΘΩΣ 12ΤΡΩΕΙ 4 ΤΡΩΕΙ Κ 6.30 Η ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ 1 ΜΕΤΑ 5 ΜΕΤΑ 7.30

ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!

Τι κάνετε;

Μαμουνάκι η παιδίατρος μου έχει πει να μην την ξυπνάω το βράδυ, οποτε την αφήνω! Μη τα θεωρείς χαζά όταν πεινάσουν ξυπνάνε.

Ανλου εύχομαι όλα να πάνε καλά. Όσο για την πεθερά νιώθω πολύ τυχερή που την έχω μακριά!

Α ξέχασα να σας πω αύριο θα πάμε μίνι ταξιδάκι μέχρι το εξοχικό των γονιών μου και θα περάσουμε εκεί το σ/κ γιατί ο άντρας μου θα πάει για δουλειά στο νησί και θα γυρίσει την Κυριακή. Αχ πως περιμένω να πάμε εκεί να ανάψουμε το τζάκι...

Εμένα η μικρή για κάποιο διάστημα και τώρα μερικές φορές έκανε κακά της μια φορά την ημέρα, υπήρξε και μέρα που δεν είχε κάνει καθόλου. Επειδή ζοριζόταν μου είπε η παιδίατρος και της έδωσα χαμομηλάκι 20-30ml μεταξύ 2 γευμάτων και τη βοήθησε πολύ. Βέβαια η παιδίατρος μου είπε ότι επειδή πίνει δικό μου γάλα μπορεί να μην κάνει κακά και για 2-3μέρες είναι φυσιολογικό! Οπότε μην ανησυχείτε!

Τερέζη καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας! Να σου ζήσει και εσένα το μωράκι σου!

Σήμερα είμαι πολύ κομμάτια! Χθες άρχισα να κάνω το σπίτι για τις γιορτές! Έβγαλα όλα τα ποτήρια από τον μπουφέ και τα έπλυνα και σήμερα σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα, μαγείρεμα, σίδερο, πλύσιμο και ανάμεσα σε όλα αυτά τάισμα και άρμεγμα! Τα έχω φτύσει!

Λοιπόν τώρα σας χαιρετώ πάμε δίπλα στο σπιτάκι μας για να μαζέψω και τα πραγματάκια μας για αύριο! Με έχει πιάσει ένα μικρό άγχος μη ξεχάσω τίποτα!

Φιλάκια πολλά σε όλες!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΟΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΑΡΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΑΜΟΣ.......ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΥΣΕΙ...ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ 2 ΛΕΚΑΝΕΣ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ :shock::shock: ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ..

ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ;;;ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω κι εδω ο αγωνασ συνεχιζεται..

κι εμμεις..μια απο τα ιδια..λιγο υπνο..πολλα πλυντηρια..πολυ κομματια και πολλα νευρα! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock

κοριτσια υπομονη εχουμε πολυ δρομο ακομη μπροστα μας!

Κουμπαρουλα Κατ μου που χαθηκες?σε ξεζουμιζει η μικρη μου πασχαλιτσα? :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας. να καλωσορισω το νεο μας μελος.

απο χθες εχω επισκεψεις κ σημερα κ θαχω κ αυριο...κ καθαριζω πλενω μαγειρευω κ δεν μπορω να φχαριστηθω το μωρακι μου...

εχουμε παει 5500γρ κ τη δευτερα θα κανουμε το 1ο μας εμβολιο.

2 μερες τωρα εχουμε γουλιτσες τηνωρα που ξαπλωνει, αργει να ρευτει...αχ τι να κανω? τη θηλαζω αποκλειστικα...καμια συμβουλη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τερεζη στο ικα εκει που σου δωσαν το χαρτι θαπας αρχικα να ζητησεις αντιγραφο.λογικα θα υπαρχει στον υπολογιστη τους καταχωρημενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας. να καλωσορισω το νεο μας μελος.

απο χθες εχω επισκεψεις κ σημερα κ θαχω κ αυριο...κ καθαριζω πλενω μαγειρευω κ δεν μπορω να φχαριστηθω το μωρακι μου...

εχουμε παει 5500γρ κ τη δευτερα θα κανουμε το 1ο μας εμβολιο.

2 μερες τωρα εχουμε γουλιτσες τηνωρα που ξαπλωνει, αργει να ρευτει...αχ τι να κανω? τη θηλαζω αποκλειστικα...καμια συμβουλη????

μαμουνακι μου κι εμεις ειχαμε θεμα μεγαλο με τις γουλιες-ρουκετες..ευχομαι βεβαια το δικο σου να οφειλεται απλα στο οτι δεν εχει ρευτει καλα..και να μη χρειαστει.αγωγη οπως εμεις..

λοιπον σαν συνβουλη ..θα σου πω να δοκιμασεις να βαζεις τη μπουμπου στον αντρα σου να ρευτει!νομιζω οτι η επιφανεια του στηθους η του ωμου των αντρων τα βοηθα να ρευτουν πιο ευκολα!να φροντιζεις να πιεζεται ελαφρα το διαφραγμα απο κατω προς τα πανω ..και ταυτοχρονα τριβεις κυκλικα τη πλατουλα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xereto tis pio omorfes kai glukes manoules koritsakia mou ti kanete??

barbie mou euxome na perasete poli oraia kai na 3ekourastite

emeis simera pigame eklisia aurio sarantizoume kai pigame simera kai pirame tin euxi.... :D

mamounaki exo kai ego to idio problima me sena mono pou emena reuete kala kai oxi mono mia fora alla

2-3 prin liges meres au3isame to gala epine 90ml kai to kaname 120 lete na einai parapano ta 30 pou pini perisotero kai giauto to bgazi?? pite mou tin gnomi sas exei 2 meres mou to vgazi :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΜΙΡΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΕΥΧΗ.ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΑΡΑΝΤΙΖΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ...ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΣΗΜΕΡΑ Η ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 12.ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΟΥΤΕ ΤΑ 19 ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ.ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ.ΑΧ ΤΑ ΣΚΕΦΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΘΕΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ 5.080ΚGR ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΔΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? :D:D:D:D:D

ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΜΟΥ!!!ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ...ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΨΩΦΗΣΕΙ..

ΜΑΡΙΑΣΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΑ ΙΣΧΥΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΜΕ ΔΙΠΛΟ ΠΑΜΠΕΡΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΙΔΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΩ. ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗΛ ΤΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ..

ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ..ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ!!ΤΡΟΜΟΣ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ , ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ..

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ 4.750 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ!!ΤΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΤΣΙΤΩΣΑΝ..

ΑΡΧΙΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΟΥΡΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!! ;);)

ΜΙΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΓΑΛΑΤΑΚΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΙΕΣ ΜΑΡΙΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ? ΟΙ ΠΑΡΘΕΝΕΣ? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ 5.080ΚGR ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΔΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

stagona moy kalhspera .poses fores kai posh ora ton vazeis sto sththos ton mpemph giati kai ego ton thilazo apokleistika kai einai 4600 kai einai pio megalos apo ton diko sou.gennisa 6-10-10.na sou zhsoun ola sou ta paidakia kai oso gia thn kourash se katalaveno apolhta.ego exw 4 kai opou na ne katareo!!!!filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...