Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα και από εμένα! Αυτές τις μέρες είχαμε κάθε μέρα κόσμο. Την Πέμπτη ήρθαν τα πεθερικά μου και είδαν την μικρή γιατί μετά το μαιευτήριο μέχρι να σαραντήσω δεν είχαν έρθει. Καλά την ίδια μέρα ήρθε και μια γειτόνισσα δεν θα το πιστέψετε τι ώρα? Στις 2 και το μεσημέρι! Ήρθε να δει τη μικρή και να της φέρει τα δώρα της. Τι να πω τέτοια ώρα? Α και μου είπε ότι επειδή στη γειτονιά δεν έχει άλλο μωρό θα έρχεται να το βλέπει! Τι να κάνω αν έρχεται εκείνη την ώρα κάθε φορά? Άσε που ήταν λουσμένη με την κολώνια! Σκέψου εμένα με ενόχλησε φαντάσου τη μικρή!

Το Σάββατο ήρθαν οι νονές μας, γιατί δεν ξέρω αν σας είπα ότι θα έχουμε 3 νόνες οι καλύτερες μου φίλες. Τρελαθηκάν μαζί της! Έχουν αρχίσει και ψάχνουν για βαφτιστικά από τώρα! Θεότρελες! :lol:

Όχι ότι εγώ πάω πίσω! Αφού και εγώ έχω αρχίσει και βλέπω στο ίντερνετ προσκλητήρια και μπομπονιέρες και έχω καταλήξει μάλλον! :D

Σήμερα μας είχε καλέσει η μαμά μου όλες τις αδερφές μου για φαγητό! Ήταν και τα ανηψάκια μου που είχα τόσο καιρό να τα δω και μου είχαν λείψει! Κάθονταν και το κοιτούσαν και το χάζευαν! Βέβαια από μακριά γιατί ποτέ δεν ξέρεις!

Λοιπόν να ξεκινήσω με την Ανλού! Κοριτσάκι μου το ξέρω και εγώ με την πείρα του άντρα μου ότι με το επάγγελμα που έχουν είναι δύσκολα αυτόν τον καιρό! Πάντως του είπα ότι αν ακούσει τίποτα να μου το πει και θα σε ειδοποιήσω! Τι προυπηρεσία έχει? Έχει άδεια εξασκήσεως ή είναι βοηθός? Εύχομαι κοριτσάκι να πάνε όλα καλά και σύντομα να βρει κάτι! Εσύ θα ψάξεις μήπως βρεις τίποτα? Και αν ναι τι προυπηρεσία είχες για να το έχουμε και αυτό στα υπόψιν?

Μίρια μου εύχομαι να μην είναι κάτι το σοβαρό! 'Αντε να μας ενημερώσεις όταν μάθεις!

Έρη μου επειδή την Τρίτη που είχα πάει στην παιδίατρο τη ρώτησα για το γάλα μου είπε ότι κρατάει 1 ώρα εκτός ψυγείου! Οπότε αν θέλεις να το μεταφέρεις θα πρέπει με παγοκύστες για να σου κρατήσει πιο πολύ! Γιατί για μια φορά που θα χρειαστεί δεν της δίνεις ξένο? Σαραντήσατε και εσείς ε? 'Αντε μπράβο!

Magykal μπράβο που πια του δίνεις μόνο στήθος! Μακάρι και εγώ κάποια στιγμή να σταματήσω το θήλαστρο και να της δίνω μόνο στήθος! Εγώ βγάζω με το ηλεκτρικό της medela 120 στις 3-4 ώρες! Αλλά η παιδίατρος μου είπε να βγάζω ανά 3ωρο για να μου αυξηθεί και άλλο γιατί σε λίγο καιρό θα θέλει περισσότερο γάλα και να μη χρειαστεί να δώσω συμπλήρωμα!

Σταγονίτσα μου περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός! Σε λίγο χωρίς να το καταλάβουμε θα διοργανώνουμε τα πρώτα τους γενέθλια! Άστα όσο σκεφτομαι ότι σε 2 βδομάδες θα στολίσω το χριστουγεννιάτικο δέντρο μου και θα την πηγαίνω μπροστά στο δέντρο να χαζεύει τα λαμπάκια.... Πως περνάει έτσι ο καιρός?

Μαμουνάκι μου τι κάνετε εσείς?

Πάντως κορίτσια ένα έχω να πω! Μου φαίνεται ότι έχουμε τα πιο όμορφα μωρά! Τι κουκλιά είναι αυτά? Εμένα η μικρή έχει αρχίσει και μου γελάει και με τρελαίνει! Και θέλει να μου μιλήσει να μου πει αγκού και ανοιγοκλείνει το στοματάκι της και πάλι με τρελαίνει! Δεν μπορώ είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου! :mrgreen:

Σας κούρασα? Φιλάκια πολλά! Σας σκέφτομαι κοριτσάκια! Πάω τώρα να την ξυπνήσω να την κάνω μπάνιο και να την ταίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια μου. ερη μου σιδερενια! καλες καροτσαδες!

γαλατακι 2 ωρες εκτος ψυγειου κ στη συντηρηση 24 ωρες.

σημερα ντυθηκαμε το πρωι να παμε βολτουλα κ επιασε ξαφνικα ενας αερας κ κατσαμε σπιτι...ειχαμε κ μεις επισκεψεις πολλες..αλλα εγω παιδακια δεν επιτρεπω ακομα..αμα κανουμε τα εμβολια κ παλι θα το σκεφτω..οσοι φιλοι ειχαν παιδακια τα αφηνουν κ ερχονται μονοι τους..κυκλοφορουν ιωσεις αυτην την εποχη..

το σπαστικο ειναι οταν της πιανουν τα χερια κ τη φιλανε στα χερακια..τα οποια βαζει συνεχεια στο στομα...γκρρρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εσας σας εχει πει γιατρος να κανετε υπερηχο ισχιων? οφθαλμολογικη εξεταση? με εβαλε να τα κανω τωρα αυτα..η αδερφη μου δεν ειχε κανει τετοια..

κ αλλη μια ερωτηση. βαζετε σφηνακι-πετσετουλα στα πλαγια να μην γυρναει ή οχι? αν ναι ξερετε μεχρι ποτε το βαζουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμουνάκι μου και εγώ δεν επιτρέπω παιδάκια αλλά αφού ήξερα ότι τα ανηψάκια μου δεν είναι άρρωστα από μακριά και να αερίζεται ο χώρος το τόλμησα!

Εμείς τις εξετάσεις αυτές που λες μας τις έκαναν στο μαιευτήριο! Πριν γεννήσω ρώτησαν τον άντρα μου αν θέλει να γίνουν αυτές οι επιπλέον εξετάσεις +170Ε ήταν και μας τις έκαναν εκεί. Όσο για το σφηνάκι εγώ προσωπικά δεν την βάζω γιατί πιστεύω ότι θα την τσαντίζει να την έχω περιορισμένη σε μια θέση! Εμείς βλέπεις μετακινούμαστε και πάμε και κολλάμε την μούρη μας στην πάντα! Της αρέσει να ακουμπάει τη μύτη της εκεί! Τι να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΕΡΥΧΟ;;ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ;;ΕΓΩ ΣΤΗ ΟΡΗ ΜΟΥ ΕΒΑΖΑ ΣΦΗΝΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΓΥΡΝΑΓΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΟΗΜΑ...ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΛΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΤΡΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΤΡΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΚ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;Κ ΜΕΝΑ ΧΤΕΣ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΑ ΓΕΛΑΚΙΑ...ΑΧ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ;;ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗ!!Η ΧΑΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΕΜΑΣ ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 3 6,30 Κ 9,30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΠΟΤΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ!!! :P:P ΜΙΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ 50 ΜΕΡΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΝΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ ΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ?

ΜΠΑΡΜΠΙΕΠΑΚΙ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΕΚΙΝΑ Κ ΒΥΖΑΚΙ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ 120 ΜΛ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΕΝΤΕΛΑ ΕΧΩ.

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΦΗΝΩ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΥΤΕ ΦΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΜΙΛΑΜΕ ΚΙ ΟΛΟ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΠΕΘΑΙΝΩ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΣΦΗΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΜΙΑ ΕΔΩ ΜΙΑ ΕΚΕΙ ΑΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΕΧΕΙ.ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΧΤΡΑ ΜΕ 150€ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares eleosssssss den 3ero ti na po pia mazi mou thelo 3ematiasma :o ektos ola ta ala provlimata pou eixa tis teleutees meres simera anevasa kai pireto 3ipnisa stis 8 to proi kai taisa tin mikri kai imoun mia xara 3anakimithikame kai 3ipnisa i ora 10 me komares kriona para poli eixa kai mia zali kai evala thermometro 39.3 pira ton antra mou kai irthe aron aron apo tin doulia epidi den mporousa kan na kratiso to paidi nomiza oti tha mou figi apo ta xeria :shock: kimithika olo to maisimeri kai tora eimai mia xara ti na po... tha imouna e3antlimeni fenete :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΙΡΙΑΚΗ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 6,30 ΩΣ ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΝΥΣΤΑΖΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΝ ΒΥΖΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΕΦΑΓΕ 60ΜΛ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΙΞΑ :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax magy mou fenete oso megalonoun ta morakia mas alazoun kai synithies ti na kanoume upomoni kai kapia stigmi tha vroume ton rithmo mas pou tha paei... emena nistasi poli i zouzouna alla den kimate 3apnoni sta podia mou kai me kitaei ti na skeutete arage...

simera pou den mporousa na tin frontiso pou imouna arosti eklege to kaimenouli mou mexri na erthi o antras mou kai eklega kai ego mazi tis ithele agkalitsa to kalo mou kai den mporousa na tin paro :shock:

koritsares pira tilefono simera ton gunaikologo mou kai ton rotisa gia auto pou mou sumvaini me tin mesi mou kai mou eipe oti den exei na kanei me tin genna alla tha itan kalitera mou eipe na sarantiso kai meta na pao se orthopediko opote upomoni mexri tin alli evdomada ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsares!!eyxomai na eiste oles kala kai ta bebinia sas!emeis konteuoume na kleisoume tous 3 mines..26Noembrh!eimai polu xaroumeni μετα απο ολο αυτο που περασε ο μπεμπακος μου ..κι εγω μαζι του....που επιτελους βρεθηκε η λυση του κακου!ας ειναι καλα μια παιδιατρος που τον πηγα στο κεντρο υγειας Γυθειου!Ενα θα σας πω..εκλαιγε σχεδον ολη μερα..απο τοτις πρωτες μερες που ηρθαμε σπιτι μεχρι τη περασμενη εβδομαδα!και μου ελεγαν ολοι..τι γκρινιαρικο μωρο εχεις..ή ακομη κι ο παιδιατρος ελεγε .."συμβαινει..να κλαινε τα μωρακια ..επειδη εχουν κολικους.."

κι ομως το μωρακι μου ειχε ενα προβλημα που ηθελε απλα μια αγωγη..να γινει καλα σε 2 μονο μερες!

τι να πω..ευτυχως τελειωσε..

Αα και την Ευχη την πηρα...την Πεμπτη που μας περασε...τυχαιο?...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?ΟΠΩΣ ΓΕΝΝΟΥΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΤΩΡΑ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΙΑ.ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ :lol::lol: ΜΙΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΡΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕΞ?ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΔΥΜΗΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ :lol::lol::lol: ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΒΛΕΝΕΣ?ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ.ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ.ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑΝ.ΕΣΕΙΣ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΛΑ ΜΟΛΙΣ 40ΝΤΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΕΞ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΙ ΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :o:o:o:o

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ 1 ΜΑΜ ΞΑΝΑ 4 ΜΑΜ Κ ΚΑΚΑ Κ 7.30 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΙ ΕΙΧΑ ΦΟΒΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΑΥΠΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕ ΚΑΙ ΚΟΛΙΚΟ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΧΤΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΓΑ Κ ΕΚΟΨΑΝ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΑΠΟ 7.30 Κ ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΤΗΣ 5.30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Τι κάνετε?

Εμείς είμαστε στη μαμά μου από το πρωί γιατί μου έχει χαλάσει το σίδερο και είχα πολύ σίδερο, οπότε τα έφερα δίπλα στη μαμά μου και κάνουμε και παρείτσα!

Μίρια και εγώ πήρα 2 μέρες πριν να σαραντήσω κανονικά την ευχή! Magykal δεν ξέρω το φοβάμαι ακόμα! Κάποια στιγμή που θα νιώθω πιο έτοιμη θα το προσπαθήσω! Πάντως δεν έχει κανένα πρόβλημα όποτε τη βάζω στο στήθος τρώει κανονικά! Εμένα από το μπουκάλι τρώει 120 - 140 είναι φαγού!

Εμείς είμαστε πολύ καλά κορίτσια! Κοιμόμαστε όλο το βράδυ από τις 12 μέχρι τις 6 ή και πολλές φορές μέχρι και τις 8! Μη τη ματιάσω πτου πτου!

Καλά ρε σταγονίτσα πότε γεννάς? :lol::lol:

?

Κατρινάκι καλά και τόσο καιρο ταλαιπωρούσασταν και εσύ και εκείνος ε? Αχ μωρέ! Τι να πω? Πάλι καλά που αποφάσισες να τον πας σε άλλον γιατρό! Άντε να ηρεμήσετε και εσείς!

Φιλάκια πολλά σε όλες! Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Τι κάνετε?

Εμείς είμαστε στη μαμά μου από το πρωί γιατί μου έχει χαλάσει το σίδερο και είχα πολύ σίδερο, οπότε τα έφερα δίπλα στη μαμά μου και κάνουμε και παρείτσα!

Μίρια και εγώ πήρα 2 μέρες πριν να σαραντήσω κανονικά την ευχή! Magykal δεν ξέρω το φοβάμαι ακόμα! Κάποια στιγμή που θα νιώθω πιο έτοιμη θα το προσπαθήσω! Πάντως δεν έχει κανένα πρόβλημα όποτε τη βάζω στο στήθος τρώει κανονικά! Εμένα από το μπουκάλι τρώει 120 - 140 είναι φαγού!

Εμείς είμαστε πολύ καλά κορίτσια! Κοιμόμαστε όλο το βράδυ από τις 12 μέχρι τις 6 ή και πολλές φορές μέχρι και τις 8! Μη τη ματιάσω πτου πτου!

Καλά ρε σταγονίτσα πότε γεννάς? :lol::lol:

?

Κατρινάκι καλά και τόσο καιρο ταλαιπωρούσασταν και εσύ και εκείνος ε? Αχ μωρέ! Τι να πω? Πάλι καλά που αποφάσισες να τον πας σε άλλον γιατρό! Άντε να ηρεμήσετε και εσείς!

Φιλάκια πολλά σε όλες! Καλό βράδυ!

ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΞΕΝΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ??ΤΙ ΣΟΥΠΕΡ ΩΡΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΗΘΩΣ 12ΤΡΩΕΙ 4 ΤΡΩΕΙ Κ 6.30 Η ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ 1 ΜΕΤΑ 5 ΜΕΤΑ 7.30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares vlepo oles ta pate poli kala kai emeis kala ta pame emena to nini mou kanei kati upnous to vradi xthes tin taisa stis 9 to vradi kai 3ipnise gia na faei 3ana stis 6 to proi :o ti kalo moro pou exo :lol: tin mera omos einai poli tipiki kathe 4 ores to faei einai faei alla bre koritsia tin mera einai gia na xtipo to kefali mou den kimate katholou simera 3ipnise stis 11 to proi kai den exei 3anakimithi katholou den klini mati :shock: alla den einai oti den kimate einai to oti kleei ti na kano :? den exei ponakia kai kleei einai grinia :evil: stagona mou emena mou eipe na pao stis 40 meres gia na kanoume kai to test...

katrina ti eixe telika to moraki sou? eutixos pou perase na iremisete kai eseis ;)

barbie kai ego exo poli ma para poli siderooooo kai dika mas kai tis mikris ayrio prepei na ta kano ola giati den paei allo :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.MAGYKAL TA ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΤΡΩΝΕ ΙΔΙΕΣ ΩΡΕΣ :D:D ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 12-4-6.30 ΤΟ ΄ΠΡΩΙ.ΑΝΛΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ??ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ??ΜΠΑΡΜΠΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ?ΜΠΑΡΜΠΙ ΦΩΤΟ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :cry::cry::cry::cry: ΜΙΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΚΥΠΡΟΣ?ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ?ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ? :):):):) ΚΑΛΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ??ΕΧΩ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΟΡΑΚΙ.ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stagona exoume nifi an endiafereste an kai den tha diskoleutite na vrite nifi ta koritsia einai poli perisotera apo ta agoria :P emeis eimaste kai pio megales apo esas pote genises gia thimise mou?

nai kali mou rotisa ton giatro gia tin mesi kai mou eipe oti den exei na kanei me tin genna kai na perimeno na sarantiso kai meta na pao se orthopediko...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia tha ton deiro ton antra mou exei mathi tin mikri na kimate sta xeria tou ma ego den mporo na tin kimizo oloi mera etsi kai psilotsakothikame prin ligo giauto den thelo na tin matho vre koritsia etsi ego tis kano agkalitses otan den einai na kimithi gia na min mathi ton upno stin agkalia ase pou to exo kai me tin pethera mou opote tha tin pari sta xeria tis prepei na tin kouna kala vre pedia prepei aparaitita na to kouname to paidi sto telos tha katantiso na tin krato oli mera kai na kano tin kounia eleos pia :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου.

σταγονιτσα εμεις καθε βραδυ βαζουμε ορο στη μυτουλα να καθαριζει..τις τελευταιες μερες ειχαμε κ λιγες μυξουλες..κ εχει πλακα γιατι τις φυσαει..

κοριτσια νομιζω οτι μεχρι 6 ωρες ειναι καλα να κοιμουνται τωρα που ειναι μικρουλια..αλλα αν κοιμουνται 8ωρα κ 9ωρα μηπως αφυδατωνονται??εγω δεν θα την αφηνα τοσο..αλλα γιαυτα καλυτερα ρωτηστε παιδιατρο σας. εμενα μονο ενα πενταωρο κανει 12-5.00 και ολα τα αλλα 3ωρα..

και μεις ευχουλα 3 μερες πριν σαραντησουμε..μιλησα με παπα στο τηλ κ μπορουσε εκεινη την μερακ ετσι πηγαμε.

σημερα γιναμε 60 ημερων..5100 κιλα..με μαγουλακια..κ σε λιγο δε θα χωραμε στο πορτμπεμπε..

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eleosssssss mamounaki pos na min kimate 8oro kai 9oro to paidi mou afou 3ipnise apo tis 11 to proi kai kimithike tora pou i ora einai 1.43 akrivos ti allo na po den mporo na to katalabo auto to paidi toses ores itane 3ipnia kai tora pou arxisa na tin taizo kimithike kai den etroge eleossss ti na kano na kimate tin mera?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια, μπαινω σας διαβαζω και βγαινω.. ειχαμε συνεχεια κοσμο αυτη την βδομαδα!!!!

ο μπεμπης κοιμαται ολη μερα, μενει ξυπνιος κανα 6 ωρο σπαστο(2 ωρες το πρωι, 1 ωρα το μεσημερι και κανα 3ωρο το απογευμα) αλλα ειναι συνεπης στο φαγητο του...στο 4ωρο θελει φαι, δεν ξεχνιεται με τιποτα!!!Αλλα ο υπνος του ειναι ανυσηχος...την μια σφιγγεται, την αλλη πεταγεται και κλαει..αλλα αν δεν τον αφησεις να κοιμηθει κλαει τοσο δυνατα που γινεται μωβ ολοκληρος, οποτε τον αφηνουμε στην υσηχια του!!!!

σταγονιτσα μου ορο βαζουμε καθε βραδυ μετα το μπανακι και χρησιμοποιω και το οτρισαλιν για να του ρουφαω τις μυξουλες, και σχετικα με τις συμπεθερες εχεις πολλες επιλογες...εκτος απο την μικρη πριγκιπησσα (μικρο μαμουνακι), το προλαβα εγω...χαχαχαχαχα!

πλεον ο μικρουλης τρωει το λιγοτερο 150 μεχρι και 180, σημερα θα τον ζυγισουμε, την προηγουμενη εβδομαδα ηταν 4880,τωρα θα ναι στα ιδια κιλα με το μικρο μαμουνακι πιστευω!!και μεις σημερα γιναμε 2 μηνων...

Μαλλον δευτερα θα κανουμε και το πρωτο μας εμβολιο...

ρανια μου καλες βολτουλες!!!!!!!!!!!

μπαρμπι μου ευχαριστω πολυ....βοηθος ειναι, αλλα εκει που δουλευε αναλαμβαναν ολες τις εγκαταστασεις κλιματιστικων που δεν εκαναν οι αλλοι..ειναι τοσο καλος που ο βλακας ακομα και με σκαλωσιες μπλεκει και εχει φαει τα μουτρα του πολλες φορες!!!Πριν 6 χρονια ειχε πεσει απο τον 3ο...μονο αυτο σου λεω!!!Εχει προυπηρεσια μια δεκαετια...

Σημερα εχω και γω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σιδερο....και βαριεεεεεεεεεεεεμαι!!!!!!!!!!

Χωρια του οτι θελει η πεθερα να δει τον μπεμπη, εχει παρει διακοσια τηλεφωνα να της τον παμε να τον δει....οποτε αγανακτησα και ειπα του αντρα μου να πανε μια βολτα απο κει για καμια ωρα σημερα το απογευμα να ξεμπερδευουμε!!!!!!Το καλο στο προτελευταιο τηλεφωνο σας το πα?????

χαχα ειπε οτι απο βδομαδα η μικρη μου κουνιαδιτσα θα κανει μαθηματα στο σπιτι οποτε για να μην την ενοχλει θα ερχεται εδω για να ασχολειται με τον μικρο!!!!!!!χαχαχα μονη της το αποφασισε....ουτε καν με ρωτησε!!!!!!Ας ερθει....δεν υπαρχει πειπτωση να ανοιξω την πορτα....θα βαλω κινητα σταθερα στο αθορυβο, θα παρω και τον μικρο μεσα στο δωματιο και θα κανουμε οτι λειπουμε!!!!!!!

Μιριακι μου εγω οταν θελω να κοιμηθει για να τον ηρεμησω, τον βαζω στα γονατα και του διαβαζω παραμυθια...αυτος σιγουρα δεν καταλαβαινει, αλλα η συνεχομενη μονοτονη ομιλια φαινεται τον κουραζει και αρχιζει το ροχαλητο...χιχιιι επισης εχω παρει ενα παιχνιδι της φισερ πραις που εχει ηχους απο κυματα που σκανε στην παραλια και χαλαρωνει και ξανακοιμαται!!!!!!!προσπαθησε το μεσημερι να την κοιμιζεις...ετσι θα ξεκουραζεσαι και συ!!!

ποια ξεχασα???? ματζικαλ εσενα τι κανουν τα μικρουλια σου!!???

βλεπω συνεχιζετε πολλες τον θηλασμο....μπρβο ρε κοριτσακια!!!!!χαρας το κουραγιο σας!!!!!!!Σας θαυμαζω πραγματικα!!!!!!!!

λοιπον σας αφηνω...ευχομαι να χετε ολες μια πολυ καλη μερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ..ΜΙΡΙΑΚΗ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟ Κ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 50 Η 70 ΛΕΠΤΑ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...

ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΑΚΗ ΜΑΣ Ε!!ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ 4ΩΡΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΙΚΡΑ.

ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΣ 24/1 ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ 5640 ΗΤΑΝ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΑΛΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 12 4 Κ 6,30 Κ 9,30 ΜΕΤΑ.ΑΝΛΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ Κ ΓΕΛΑΕΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΗ Η ΣΤΑΣΗ .ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΓΡΙΝΑ ...ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ...ΕΙΝΑΙ 5700..ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera omorfes ti mou kanete?

emeis simera eimaste kalitera min to matiaso to moro mou simera einai fronimo apo to proi pou 3ipnisame tora miname mones mas irthe i mama mou vapsame mali kai meta irthane 2 files mou se diaforetika diastimata tora taisa tin mikri prospathi na kimithi kai ekatsa kai ego na fao ligo :D

anlou mou pos pige i episkepsi stin pethera??? ;) to skeutika kai ego na paro kanena paixnidi me ixous kai leo to sabbato na pao jumpo na to paro...

bikoulini mpravo kanate to proto sas emvolio vlepo autes tis meres exeis kaliteri diathesi ante koritsi mou pare ta pano sou...

koritsia sas afino mipos katefero na fao kai ego ligo simera filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...