Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!.ελπίζω εσεις και τα ζουζούνια σας να είστε όλες καλα!.

Ανλου μου γλυκιά μου φιλενάδα σου έυχομαι μέσα απο τα βάθη της καρδιάς μου όλα να πάνε καλά στο μέλλον. Σου μεταφέρω όλη μου την θετική ενέργεια! Πρέπει να είσαι γερή και να μην σε πάρει απο κάτω και θα δείς ότι όλα θα φτιάξουν. Οσο για τα πεθερικά σου πραγματικά γραψτους εκεί που δεν πιάνει μελάνι!!!! Σε καταλαβαίνω απολύτως γιατί και εγώ τα ίδια ζώ απο την πεθερο-κουνιάδα-κουνίαδο! (εις τριπλούν!!!!!!)

Κοριτσάκια εδώ και 3 μέρες με πονάει πάρα πολύ η καισαρική μου και απο πάνω η κοιλίτσα μου. σκέφτομαι να πάρω τον γιατρό αλλά ξέρω ότι θα μου πέι ότι δεν είναι τίποτα για΄τι και την άλλη φορά είχα κάποιες ψυλοενοχλήσεις και του το είχα πει και μου είπε ότι δεν ειναι τιποτα. αφού όυτε το μωρό δεν μπορώ να σικώσω.

Κατα τα άλλα απο ψυχολογία είμαι εντελώς χάλια και εγώ. Νομιζω ότι είμαι στην αρχή της επιλόχειας κατάθλιψης. ΝΙώθω ότι δεν με αγαπάει και δεν με καταλαβαίνει πιά ο άντρας μου, είμαι συνέχεια στεναχωριμένη, δεν έχω όρεξη να κάνω τιποτα και να δώ κανέναν και τα έχω παιξει γιατί δεν έχω κανέναν να με βοηθήσει με το μωρό μιας και οι γονείς μου είναι μακρία...

mariaso ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΝ Η ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΝ...ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ :twisted::twisted: ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΘΕΛΝΑ ΝΑ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑΔΙΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΟΥΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΑΡΕΣΤΩ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΩ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

eyxaristw re koritsakia gia tin simparastasi!!!!

stagonaki mou euxaristwwwwwwwww poliiiiiiiiii!!!!! psixtikos einai, douleue kai san odigos taxi gia 4 xronia...twra teleutaia ta ekane kai ta duo...

eri mou tin misi euxi tha paei o antroulis sou stin ekklisia tha vrei papa kai erxetai spiti... otan 40seis tha pareis tin mikroula kai tha pate eseis stin ekklisia..egw piga kiriaki kata tis 10 gia na vrw sigoura ton papa...an esi xereis ti wres tha ton vreis ekei pas kai alli mera.

mamounaki mou pws einai i mikroula me tin dermatitida??tis perase????

miriaki mou esi ti kaneis??? bikoulini mou ipomoni....i psixologia paizei megalo rolo kai lene oti ta bebe katalavainoun pote oi mamades tous den einai kala!!!

barbie mou eida tis photo sou sto facebook...ax auti pou tis foras to mplouzaki me tin dantela einai gia dagwma i mikroula!!!!!!!!!!kai fusika einai idia esu!!!!!!!!!

magykal na xairese tin baftistira sou!!!!!!!! se poia factory kale exei tzin me 9 eurw??? thelw kai egwwwwwwwwwwwwwwww...an kai ta kila tis egimosinis feugoun siga siga....asfuktiw mesa sta tzin pou foraga prin meinw egguos!!!!!

koritsakia sas filw...paw na taisw ton mikro, akoma koimatai vevaia alla an den xipnisei twra tha mas vgalei to ladi to vradi!!!!!! :P:P

ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑ ΦΑΚΤΟΡΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΕΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΓΩ ΣΤΑ ΤΖΙΝ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΧΑΣΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΕ 2 ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΧΑΖΟΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia po po ti einai auto pou mas exei piasi oles me tin psixologia mas tha fteei fenete i kourasi kai pou imaste klismenes sto spiti einai kai ta spourgitakia mas pou klene kai xoris logo theli kai poli na se pari apo kato prepei na paroume ta pano mas symfono me tin magu oti poles tha ithelan an einai stin thesi mas na exoune tin oikogenia tous kai ta morakia tous....

ego simera piga se mia fili gia kafe kai oute ton kafe mou den katafera na telioso eklege sunexos kai me to pou mpikame sto autokinito stamatise to klama kai kimithike ti einai auto to kapsoni pou mou kanei vre paidia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ..ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ.ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΡΔΙΑ :cry::cry: ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ 24ΩΡΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΥΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΟΥΚΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΙΟΜΑΣΤΕ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ.ΚΑΤ ΝΑΙ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ!!ANLOU MOY ΤΙ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ?ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ??ΕΙΧΕ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΕΚΕΙΝΗ!!!ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΑΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙ ΠΟΛΥ ΙΔΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!ΧΑΧΑΧΑ =))=))=)) ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ... #:-s#:-s ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΡΑΥΓΕΣ....ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ..Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ..ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ.ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΡΔΙΑ :cry::cry: ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ 24ΩΡΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΥΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΟΥΚΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΙΟΜΑΣΤΕ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ.ΚΑΤ ΝΑΙ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ!!ANLOU MOY ΤΙ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ?ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ??ΕΙΧΕ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΕΚΕΙΝΗ!!!ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΑΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙ ΠΟΛΥ ΙΔΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!ΧΑΧΑΧΑ =))=))=)) ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ... #:-s#:-s ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΡΑΥΓΕΣ....ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ..Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΤΟ ΧΕΙ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΝΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ Η ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΧΤΥΠΗΣΑ 2 ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟΝ ΕΞΩΝΤΟΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε να μας ξεματιασει καποιος ρεκοριτσια κ μενα απο το μεσημερι ποναει κ κλαιει συνεχεια μονο στην αγκαλια με χαδακια ηρεμει...εχω στεναχωρηθει. λετε να φταιει οτι χθες εφαγα σπανακορυζο κ προχθες φακες???

η δερματιτιδα εχει υποχωρησει τα σπυρακια ομως παραμενουν αλλα δεν εινι κοκκινα

α εχουμε και ΟΜΦΑΛΟΚΗΛΗ. :cry:

μαριασο μην αφησεις να σε νικησουν αυτα τα συναισθηματα..μιλα στον αντρα σου ζητα τη βοηθεια του θα καταλαβει..απλα δεν ξερει τον τροπο να σε βοηθησει.

ερη μου οντως μοιαζετε πολυ..χαχα θα χει σκασει που δεν εμοιασε στο γιοκα της :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε να μας ξεματιασει καποιος ρεκοριτσια κ μενα απο το μεσημερι ποναει κ κλαιει συνεχεια μονο στην αγκαλια με χαδακια ηρεμει...εχω στεναχωρηθει. λετε να φταιει οτι χθες εφαγα σπανακορυζο κ προχθες φακες???

η δερματιτιδα εχει υποχωρησει τα σπυρακια ομως παραμενουν αλλα δεν εινι κοκκινα

α εχουμε και ΟΜΦΑΛΟΚΗΛΗ. :cry:

μαριασο μην αφησεις να σε νικησουν αυτα τα συναισθηματα..μιλα στον αντρα σου ζητα τη βοηθεια του θα καταλαβει..απλα δεν ξερει τον τροπο να σε βοηθησει.

ερη μου οντως μοιαζετε πολυ..χαχα θα χει σκασει που δεν εμοιασε στο γιοκα της :mrgreen::mrgreen:

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ....ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΛΥ ΥΠΝΗΛΙΑ ΦΑΙ Κ ΝΑΝΙ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΠΑΧΥΝΑΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΗΣ 24 ΤΟ ΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΕΜΕΝΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΟΝ ΕΔΕΙΞΕ 5430 ΧΤΕΣ ΝΗΣΤΙΚΟ Κ ΓΥΜΝΟΥΛΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ....ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΛΥ ΥΠΝΗΛΙΑ ΦΑΙ Κ ΝΑΝΙ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΠΑΧΥΝΑΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΗΣ 24 ΤΟ ΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΕΜΕΝΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΟΝ ΕΔΕΙΞΕ 5430 ΧΤΕΣ ΝΗΣΤΙΚΟ Κ ΓΥΜΝΟΥΛΗ...

ΣΠΑΝΑΚΟΡΙΖΟ Κ ΦΑΚΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΑΓΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΥΧΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια μου τι κάνετε?

Μόλις έβαλα τον μπέμπη για ύπνο και βρήκα τελικα λίγο χρόνο να σας γράψω... Γενικά όσο περνάνε οι μέρες νομίζω ότι ο μικρός γίνεται όλο και πιο ζωηρός...άσε που κοιμάται όλο και λιγότερο...κάνει

πολλούς ύπνους του 5λεπτου και ξυπνάει... 8-)

Βλέπω ότι κάποιες απο εμάς έχουν πρόβλημα ας το πούμε έτσι δλδ με την πεθερά..

Κορίτσια υπομονή...

Αυτό όμως που πρόσεξα τελευταία βρε κορίτσια είναι ότι ούτε και η μητέρα μου πολλές φορές δεν είναι τέλεια...απλά την πεθερά την παρεξηγούμε πιο εύκολα... καμία δεν κατηγορεί την μητέρα της...

Και εμείς θα περάσουμε πρώτα ο θεός απο αυτό το στάδιο και μακάρι να είμαστε καλύτερες...οπότε υπομονή..

Mariaso σε αισθάνομαι απόλυτα... Εμένα με έχει πιάσει μια ψιλοαπογοητευση με το σώμα μου και νομίζω ότι ο άντρας μου δεν με θέλει όπως πριν... Βασικά έχω καταλάβει ότι τις περισσότερες φορές πρέπει να κάνουμε εμείς το πρώτο βήμα και το κλειδί πάντα είναι να μας βλέπουν χαρούμενες και ευτυχισμένες.... Προσπάθησε να τον προσεγγίσεις με αγάπη και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά... Μην βάζεις την απογοητευση να σε πάρει απο κάτω...Να σκέπτεσαι τι έχει κάνει για σένα και προπάντων μόνο θετικά....

Αλήθεια βρε κορίτσια πόσα μπιμπιλίνα ξοδεύετε την μέρα.. ? εμεις γύρω στα 10 μπιμπιλίνα. Τις πρώτες 2 μέρες είχαμε ξοδέψει λόγω άγνοιας 40 μπιμπιλίνα.. :shock::lol::lol: είχε πολύ γέλιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια μου τι κάνετε?

Μόλις έβαλα τον μπέμπη για ύπνο και βρήκα τελικα λίγο χρόνο να σας γράψω... Γενικά όσο περνάνε οι μέρες νομίζω ότι ο μικρός γίνεται όλο και πιο ζωηρός...άσε που κοιμάται όλο και λιγότερο...κάνει

πολλούς ύπνους του 5λεπτου και ξυπνάει... 8-)

Βλέπω ότι κάποιες απο εμάς έχουν πρόβλημα ας το πούμε έτσι δλδ με την πεθερά..

Κορίτσια υπομονή...

Αυτό όμως που πρόσεξα τελευταία βρε κορίτσια είναι ότι ούτε και η μητέρα μου πολλές φορές δεν είναι τέλεια...απλά την πεθερά την παρεξηγούμε πιο εύκολα... καμία δεν κατηγορεί την μητέρα της...

Και εμείς θα περάσουμε πρώτα ο θεός απο αυτό το στάδιο και μακάρι να είμαστε καλύτερες...οπότε υπομονή..

Mariaso σε αισθάνομαι απόλυτα... Εμένα με έχει πιάσει μια ψιλοαπογοητευση με το σώμα μου και νομίζω ότι ο άντρας μου δεν με θέλει όπως πριν... Βασικά έχω καταλάβει ότι τις περισσότερες φορές πρέπει να κάνουμε εμείς το πρώτο βήμα και το κλειδί πάντα είναι να μας βλέπουν χαρούμενες και ευτυχισμένες.... Προσπάθησε να τον προσεγγίσεις με αγάπη και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά... Μην βάζεις την απογοητευση να σε πάρει απο κάτω...Να σκέπτεσαι τι έχει κάνει για σένα και προπάντων μόνο θετικά....

Αλήθεια βρε κορίτσια πόσα μπιμπιλίνα ξοδεύετε την μέρα.. ? εμεις γύρω στα 10 μπιμπιλίνα. Τις πρώτες 2 μέρες είχαμε ξοδέψει λόγω άγνοιας 40 μπιμπιλίνα.. :shock::lol::lol: είχε πολύ γέλιο..

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΔΩΔΕΚΑ ΚΑΜΙΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΣΙΣΑ :shock::shock:

Ι ΕΜΑΣ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΑΣ. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GRRRRRRRRRR :twisted::twisted: EGRAPSA OLOKLIRI SELIDA KAI SVISTIKE LIPON ELEGA..

KALISPERA OMORFES KAI THEIKA MORAKIA TI MOU KANETE?

KAI EMEIS TOSA PANAKIA 3ODEUOUME I DIKIA MOU ME TO POU TIS BAZO KATHARO PANI KAI PRIN PROLAVO AKOMI NA TO KLISO MOU TO KATOURAEI KAI PALI APO TIN ARXI KATHARISMA KREMOULA KAI ALLO PANAKI.. :shock: EMENA OMOS MIA FORA TIN IMERA MOU KANEI KAKAKIA PREPEI NA ANISIXISO NOMIZA OTI TOSO EINAI TO KANONIKO ALLA VLEPO OTI TIS MAGY KANEI 3-4

KORITSIA EXO PROVLIMA KAI MALON EINAI SOVARO...ME PONAEI POLI I PLATI MOU KAI I MESI MOU O PONOS ARXISE PRIN 20 MERES PERIPOU ( GENISA PRIN ENA MINA ME EPISKLIRIDIO) STIN ARXI O PONOS ITANE LIGOS KAI KRATOUSE 7-10 LEPTA KAI PERNOUSE POLI 3AFNIKA OSO KRATOUSE AUTO DEN MPOROUSA NA KOUNISO TA PODIA MOU LES KAI IMOUN ANAPIRI. TORA EXEI LIGES MERES EGINE KATHIMERINOS ALLA SIMERA KORITSIA TA EZISA OLA EZISA KATI FRIXTO ARXISE O PONOS I ORA 9 TO VRADI STIN ARXI DEN ITANE DUNATOS ALLA STIN SYNEXEIA ARXISE NA GINETE ANIPOFOROS ITHELA NA 3APLOSO ALLA THA 3IPNOUSE TO MORO GIA FAGITO KAI DEN MPOROUSA NA KIMITHO 3AFNIKA NOMIZA OTI DEN THA ANTE3O APO TON PONO MOU ERXOTANE ANAGOULA PIGA STO MPANIO KAI EPESA KATO ENIOTHA NA PARALIO DEN MPOROUSA NA SIKOSTO APO TO PATOMA O ANTRAS MOU KIMOTANE... SIKOTHIKA SIGA SIGA KAI TON 3IPNISA KAI TOU PIRA TO MORO NA TO TAISI GIATI PANO APOLA EIMASTE MANES GEMISA TIN MPANIERA KAI 3APLOSA MESA META APO DEKA LEPTA MOU PERASE PALI POLI 3AFNIKA

AURIO THA PARO TON GUNAIKOLOGO TILEFONO KAI THA PAO SE GIATRO :( FOBAME POLI GIA TO TI EINAI AUTO EXO POLI AGXOS DEN 3ERO TI MOU SYMVENI :cry::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεερα!!! τι κανετε κοριτσακια???

μιριακι μου αν ειχε σχεση με την επισκληριδιο λογικα αυτο δεν θα ειχε εμφανιστει απο την αρχη?????δεν ξερω...παντως ειναι πολυ ανυσηχητικο ετσι οπως το περιεγραψες..η γνωμη μου ειναι να παρεις σημερα τον γιατρο σου, να του το πεις και εκεινος να κρινει!!!τουλαχιστον αν δεν ειναι κατι που σχετιζεται με την ναρκωση να το ξερεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GRRRRRRRRRR :twisted::twisted: EGRAPSA OLOKLIRI SELIDA KAI SVISTIKE LIPON ELEGA..

KALISPERA OMORFES KAI THEIKA MORAKIA TI MOU KANETE?

KAI EMEIS TOSA PANAKIA 3ODEUOUME I DIKIA MOU ME TO POU TIS BAZO KATHARO PANI KAI PRIN PROLAVO AKOMI NA TO KLISO MOU TO KATOURAEI KAI PALI APO TIN ARXI KATHARISMA KREMOULA KAI ALLO PANAKI.. :shock: EMENA OMOS MIA FORA TIN IMERA MOU KANEI KAKAKIA PREPEI NA ANISIXISO NOMIZA OTI TOSO EINAI TO KANONIKO ALLA VLEPO OTI TIS MAGY KANEI 3-4

KORITSIA EXO PROVLIMA KAI MALON EINAI SOVARO...ME PONAEI POLI I PLATI MOU KAI I MESI MOU O PONOS ARXISE PRIN 20 MERES PERIPOU ( GENISA PRIN ENA MINA ME EPISKLIRIDIO) STIN ARXI O PONOS ITANE LIGOS KAI KRATOUSE 7-10 LEPTA KAI PERNOUSE POLI 3AFNIKA OSO KRATOUSE AUTO DEN MPOROUSA NA KOUNISO TA PODIA MOU LES KAI IMOUN ANAPIRI. TORA EXEI LIGES MERES EGINE KATHIMERINOS ALLA SIMERA KORITSIA TA EZISA OLA EZISA KATI FRIXTO ARXISE O PONOS I ORA 9 TO VRADI STIN ARXI DEN ITANE DUNATOS ALLA STIN SYNEXEIA ARXISE NA GINETE ANIPOFOROS ITHELA NA 3APLOSO ALLA THA 3IPNOUSE TO MORO GIA FAGITO KAI DEN MPOROUSA NA KIMITHO 3AFNIKA NOMIZA OTI DEN THA ANTE3O APO TON PONO MOU ERXOTANE ANAGOULA PIGA STO MPANIO KAI EPESA KATO ENIOTHA NA PARALIO DEN MPOROUSA NA SIKOSTO APO TO PATOMA O ANTRAS MOU KIMOTANE... SIKOTHIKA SIGA SIGA KAI TON 3IPNISA KAI TOU PIRA TO MORO NA TO TAISI GIATI PANO APOLA EIMASTE MANES GEMISA TIN MPANIERA KAI 3APLOSA MESA META APO DEKA LEPTA MOU PERASE PALI POLI 3AFNIKA

AURIO THA PARO TON GUNAIKOLOGO TILEFONO KAI THA PAO SE GIATRO :( FOBAME POLI GIA TO TI EINAI AUTO EXO POLI AGXOS DEN 3ERO TI MOU SYMVENI :cry::?

ΑΧ ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΕΜΕΤΟΥΣ ΨΟΦΑΓΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΑΣΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ Κ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ..

ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΓΥΝ/ΓΟ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟ 1 ΦΟΡΑ Η Κ ΕΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΜ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΑΜΕΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ... ;););)

ΜΙΡΙΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ? ΠΑΡΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΝ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΒΟΤΑΝ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.Η ΑΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ 40ΝΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΠΑΠΑ. ΠΡΩΤΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ "ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΠΙΤΙ!!!" ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΡΗΖΟΥΝ ΝΑ ΒΓΩ!!!ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ!!!

ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΛΛΑΖΩ.ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ.. :mrgreen::mrgreen:

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε miria μου....Ας ελπίσουμε να μην είναι κάτι σοβαρό.. Ενημέρωσε μας άμεσα..

Εμας ο μπέμπης πότε τα κάνει μια φορά την μέρα και πότε τρεις.Κάθε παιδί είναι σίγουρα διαφορετικό..

Kat στις 7 γέννησες? Την Δευτέρα σαραντίζω και εγώ...Θα μπορούσαμε λες να πάρουμε την ευχή αύριο που είναι Κυριακή? Εχεις ενημερώσει τον παπα ή θα πας έτσι χωρίς ενημέρωση? Εγω έπαιρνα τηλ για να τον ρωτήσω αλλα δεν το σήκωνε...

Παρεπιπτόντως δεν ξέρω άν έχετε ενημερωθεί για την παρτίδα της συγκεκριμένης πιπίλας? Εγω την πέταξα για καλού κακού...

http://www.slap.gr/epikairotita/koinoni ... tastimata/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΜΙΡΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΗΛ.ΝΑ ΤΟΥ ΥΟ ΠΕΙΣ.ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟΣΑ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ Η ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ.ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΖΑΛΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΣ. :lol::lol::lol: ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!ΔΕΝ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ.ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΖΟΥΝ,Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΣΧΟΛΙΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΠΕΘΕΡΑ Ε?? :lol::lol::lol: ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ 40ΣΕΙ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.ΑΝΛΟΥΥΥΥ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙΙΙΙ ΜΠΑΡΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙ ΡΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ?? :P:P:P ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥ ΧΙ ΧΙ ΧΙ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρια μου περαστικα σου κοριτσακι μου..ενοχλησε σε παρακαλω το γιατρο σου αυριο κ κλεισε ραντεβου ορθοπεδικο αμεσα. δεν νομιζω να ειναι επισκληριδιος εχει περασει καιρος κ ο γιατρος μου με ειχε διαβεβαιωσει οτι δεν υπαρχουν παρενεργειες παρα μονο τρεμουλο ή πιθανος εμετος αμεσως μετα απο γεννα. ισως σηκωνοντας το μωρο σου συνεχεια εχει χτυπησει νευρο στη μεση..ενημερωσε μας..

σταγονιτσα θυμασαι το καλοκαιρι που μοιραζομασταν τα αγχη μας, τις φοβιες μας κ τις χαρες μας ..μου κανατε παρεα με συμβουλεψατε οποτε χρειαστηκα..κ θαθελα να βρισκομασταν καποια στιγμη αν κ δε σου κρυβω οτι φοβαμαι ακομα να βγω μονη μου εξω με το μωρο.

για τικερακι πατα πανω στο δικο μου κ ελπιζω να θυμηθεις τον τροπο..αντε 43 βδομαδες πηγε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΑΧ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΟ ΓΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΣΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟ 80ML.ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ?Ε???ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΑ ΤΗΛ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΑΡΑΝΤΗΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΠΑΩ..ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ!!!

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ..ΑΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΕΤ.ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ...ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.... :| ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΑΦΞΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΤΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΤΕΧΕΙ 3-6 ΩΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΕΤΣΙ????ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΑΧ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΟ ΓΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΣΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟ 80ML.ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ?Ε???ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΑ ΤΗΛ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΑΡΑΝΤΗΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΠΑΩ..ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ!!!

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ..ΑΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΕΤ.ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ...ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.... :| ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΑΦΞΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΤΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΤΕΧΕΙ 3-6 ΩΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΕΤΣΙ????ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!!!

KAΛΗΜΕΡΑ ΕΡΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΒΓΑΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΣΤΟ 3ΩΡΟ

ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΤΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΚΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΚΑ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΟΥ ΠΕ Η ΛΑΛΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟ Η ΝΑ ΣΤΟ ΜΕΙΩΝΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΤΗΣ ΜΕΝΤΕΛΑ ΕΙΧΑ ΑΦΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ..ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΗΓΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ.ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝΤΕΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΕΥΧΗ Ο ΠΑΠΠΑΣ.ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ.ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΗΣ ΕΥΧΕΣ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΚΗΝΗΣΟΥΝΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ.ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ.ΑΝΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ.ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΚΟΛΟΣΥΝΗ..ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΝΕΥΡΩΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΣΩ!!!ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou elpizo na iste oles kala;)

emena den me 3anaepiase o ponos fisika aurio tha paro ton giatro mou tilefono kai tha kliso kai rantevou me ena orthopediko fovithika poli proxthes kai den thelo na to 3anapatho...

koritsia exei apo tin paraskeuei exo poli ma para poli aima apo tin mera pou genisa den eixa aima kai eixa to mikro to servietaki tora exo para poli den 3ero ti exo pathi nomizo thelo 3ematiasma ti allo tha symvi :o

filakia tha ta poume aurio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...