Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

γεννησατε ολες σας βλεπω....

να σας ζησουν τα μωρακια κ να ειναι γερα....

δεν εμπαινα κ πολυ στο μανουλς σεπτεμβριου- οκτωμβριου γιατι δεν ηθελα να σας στεναχωρω με τα δικα μου....χαιρομαι που ολες τα καταφερατε ..φιλια στα ζουζουνακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεννησατε ολες σας βλεπω....

να σας ζησουν τα μωρακια κ να ειναι γερα....

δεν εμπαινα κ πολυ στο μανουλς σεπτεμβριου- οκτωμβριου γιατι δεν ηθελα να σας στεναχωρω με τα δικα μου....χαιρομαι που ολες τα καταφερατε ..φιλια στα ζουζουνακια σας

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστούμε πολύ να είσαι καλά!

Και βέβαια δεν θα μας στεναχωρούσες! Μην το ξαναπεις! Το αγοράκι σου τι κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΒΛΕΠΩ.. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ.. ΑΧΧΧ....ΥΠΟΜΟΝΗ..ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛ@@@ΚΙΕΣ.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ??? ΕΔΩ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ..

ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ. ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΟΥΝ.

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡ ΝΑ ΚΑΝΟΝΗΣΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares mou ti kanete pos eiste??

emeis den pame kai poli kala xthes kai simera to moro mou den einai kai poli kala nomizo exei kolikous simera eklege poli kai kokinize apo to klama ax panagia mou makari na min einai kai na einai prosorina ponakia aurio tha pame stin paidiatro pou exoume programatismeno rantevou na doume ti tha mas pei, poso exei psilosi kai ti varos pire :D mou kovete i anapnoei na tin vlepo na mplantazi kai na min mporo na kano kati ousiastiko ektos apo tsagaki kai masazaki stin kilitsa ti allo mporo na kano??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίρια περαστικά σας! Και εμένα η μικρή προχθές ήταν πολύ ανήσυχη γιατί δεν είχε κάνει μια μέρα κακάκια και ζοριζόταν το πουλάκι μου! Της έδωσα όμως χαμομηλάκι και έκανε κακά της και ηρέμησε το πουλάκι μου.

Κατ αντε με το καλό να σαραντήσετε και εσείς.

Πάω να ταισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie mou makari an perasoun kai se mas ta ponakia kai na min einai koliki :?

ego perimeno tin prigkipisa na 3ipnisi gia na faei alla to eri3e ston upno i upnarou mou sto telos tha kimitho kai ego kai tha mini nistiki :lol:

i anlou akomi na girisi apo tis diakopes tis??? tha tis arese poli fenete anlouuuuuuuuuuuu girna mas elipses :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.. ΤΙ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ???ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΗ...ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.. :cry:

ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ??? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΜΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ, ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ , ΤΗΝ ΚΟΥΝΑΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ ΚΛΑΜΑΤΟΣ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....ΚΟΥΔΟΥΝΙΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ.. :roll::roll::roll:

ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗ ΠΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ Κ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ ΑΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΡΟΛΟ.

ΕΓΩ 44 ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΛΟΧΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia geia sas χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν-συγγενεις κ φιλους να τους χαιρεστε!

τα λοχεια μου σταματησαν 38η ημερα..ειχα πιστεψει οτι δε θα τελειωναν..πηγα κ γυναικολογο ολα καλα ειπε κ εδωσε κ το οκ για σεχ :oops::oops::oops: καναμε κ τεστ παπ (κ μου πηρε κ 70 ευρω :shock::shock: )

βαρβαρα η γνωμη μου ειναι ενα γευμα να της το δινεις απο στηθος οποτε νιωθεις οτι εχεις κουραγιο..για να μη συνηθισει μονο το μπιμπερο κ ξεχασει να θηλαζει..δεν ξερω αν εχει βαση αυτο που λεω, μια ιδεα λεω..

κ μενα οταν δυσκολευεται ναρευτει ή να κανει κακα κλαιει πολυ...την παω νιπτηρα ανοιγω βρυση κ αμεσως τσισα κ κακα κ χαλαρωνει...χιχι

αν κανετε εμβολια στ 2μηνα παρτε κεντρο μανας παιδιου να κλεισετε ραντεβου 1 μηνα πριν γινεται χαμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia pos eiste vlepo ligo poli oles kala eimaste me liga ponakia kai aipnies...

emeis simera pigame paidiatro arxisane i koliki :( ala3ame to galataki mas kai mas edose kai kati stagonitses se periptosi pou xriasti... to morakia mou pire 560 gramaria kai psilose 1 cm ektos ton kolikon ola kala einai elpizo na min dynamosoun ta ponakia... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Εμείς είχαμε πάει σήμερα στη γιαγιά μας επίσκεψη και τώρα πριν λίγο μπήκαμε σπιτάκι μας.

Η Σταγόνα μας που χάθηκε? Η Ανλού μάλλον περνάει καλά στη Θήβα και είπε να κάτσει πιο πολύ?

Μαμουνάκι το πρωί της έδωσα από το ένα στήθος και επειδή είχα να βγάλω από τις 1 το βράδυ είχα μπόλικο γαλατάκι και χόρτασε. Να σκεφτείς ότι όταν μετά έβγαλα από το άλλο έβγαλα 120ml και από αυτό που της είχα δώσει ούτε 10 άρα έφαγε. Θα δω τώρα πως θα τα κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεερα!Τι κανετε???

Οχι δεν ειμαι στην θηβα ακομη, γυρισαμε την τεταρτη...εμπαινα καθε μερα σας διαβαζα αλλα δεν ειχα χρονο σας γραψω...ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα!!!!!!!!Δεν σας το χω πει τοσο καιρο αλλα δεν αντεχω αλλο, ο αντρας μου εμεινε χωρις δουλεια απο 1 σεπτεμβρη,ολο τον καιρο ψαχνει να βρει κατι, ηταν να ξεκινησει απο αρχες νοεμβρη αλλη δουλεια αλλα δυο μερες πριν ακυρωθηκε...για αυτο και φυγαμε!!!!Ειχαμε την γεννα, αγορασαμε σπιτι τον ιανουαριο που δουλευαμε και οι δυο(μετα εμαθα περι εγκυμοσυνης και παραιτηθηκα, βλεπετε τοτε βγαιναμε και θεωρησαμε πως ειναι καλυτερα να σταματησω την δουλεια), πηραμε δανειο και αυτοι την στιγμη αν δεν ειχαμε τους γονεις μου που μας βοηθανε θα μασταν σιγουρα στο δρομο!!!Τα λεφτα απο το ικα που πηρα εξαντλουνται δραματικα...και οπως και να χει ειναι λιγο ασχημο για τον αντρα μου να τον "ταιζει" ο πεθερος!!!

ευτυχως ο μπεμπακος εχει ηρεμησει αρκετα, αλλα η κουραση παραμενει κουραση...και τα νευρα νευρα!!!!!Εν τω μεταξυ η πεθερα μου θελει καθε τρεις και λιγο να της πηγαινουμε τον μικρο να τον βλεπει, αλλα ουτε μια φορα δεν ρωτησε πως τα βγαζουμε περα...ουτε μια φορα δεν ειπε να μας βοηθησει, ο αντρας μου ολο την υπερασπιζεται και καλα δεν εχουν ουτε εκεινοι και μ...κιες τουμπανα!!!!Πηγε μια βδομαδα στο παρισι..για εκει ειχε λεφτα???Τελος παντων...

Οσο καιρο ημουν κρεβατωμενη λογω συσπασεων δεν πηρε ουτε τηλεφωνο, νοσηλευτηκα τον ιουλιο και δεν ηρθε ουτε για το τυπικο στο νοσοκομειο και οταν γεννησα και γυρισαμε σπιτι το μονο που ειχε να πει ηταν οτι σε μια φωτογραφια που χουμε εγω και ο αντρας μου οτι ημουν αγνωριστη...καλα ε?? δε το πιστευω οτι ησουν ετσι περσι το καλοκαιρι??? γιατι της λεω πως ειμαι??? καμια σχεση μου λεει...εκει εισαι πολυ ομορφη, αν δεν μουλεγατε οτι εισαι εσυ θα νομιζα οτι ηταν καποια αλλη..δηλαδη τωρα πως ειμαι γαμωτη μου???? Και μετα απο αυτα εχει και την απαιτηση να βλεπει τον μικρο καθε τρεις και λιγο...ειλικρινα ομως εχω φτασει στα ορια μου...και την επομενη φορα θα ξεσπασω και δεν με νοιαζει τιποτα!!!!

Αυτα κι αλλα πολλα...Ψυχολογια υπο του μηδενος κοριτσια!!!!!!!!Το μονο που με ευχαριστει ειναι τα γελακια του μωρου μου...οσο για τα λοχεια ειχαν σταματησει στις 39 μερες αλλα την τεταρτη που μας περασε (10 μερες μετα) μου ξαναρθε αιμα...τωρα τι ειναι αυτο θα σας γελασω...!!!Αν δεν σταματησει μεχρι τελος της εβδομαδας θα παρω τηλ τον γυναικολογο μου να παω να με δει με αιμα....εχω αρχισει και ανησυχω πλεον!

συγνωμη που σας ζαλισα... θα ξαναμπω αργοτερα, παν να ξυπνησω τον αντρα μου να παει στον οαεδ! φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou me ta gluka morakia sas!!!!!edo vrexei kai mou aresei polu.einai kai ta megala sxoleio kai paidiko kai ego eimai xapla me ton mpoumpouko mou kai sas grafo afou apo douleies eimai ok apo xthes an kai exo ligo sidero na kano allla ayto den telionei kai pote!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares kai mpempakia... emeis molis fagame kai kanoume agkalitses exei ponakia to moro mou tis aresi poli na 3aploni sto stithos mou mproumita piezete kai i kilitsa pou ponaei kai tis aresi ;)

anlou mou upomoni koritsi mou kai ola tha ftia3oun kanete ligi ipomoni einai diskolos kairos gia doulies min stenaxoriese ola tha pane kala kai min asxolise me kanena oute me pethera oute me pethero oute me kanena na tous agnoeis olous ego tous to leo 3ekathara tis petheras mou kai tis manas mou oti kanonika den tha eprepe na tous anigo tin porta epidi toso kairo erxontan poli araia eos kai katholou kai tora einai kathimerini episkeptes kai epidi exo dikaio kai to 3eroun den lene tipota

mania mou esy pou meneis kai vrexi emas edo..... kalokairi eimaste me ta kalokairina ta rouxa fetos exei spasi ktathe orio o kairos mas tha kanoume xristougenna me kalokairi.... :o

ta alla koritsakia pou xathikane ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares kai mpempakia... emeis molis fagame kai kanoume agkalitses exei ponakia to moro mou tis aresi poli na 3aploni sto stithos mou mproumita piezete kai i kilitsa pou ponaei kai tis aresi ;)

anlou mou upomoni koritsi mou kai ola tha ftia3oun kanete ligi ipomoni einai diskolos kairos gia doulies min stenaxoriese ola tha pane kala kai min asxolise me kanena oute me pethera oute me pethero oute me kanena na tous agnoeis olous ego tous to leo 3ekathara tis petheras mou kai tis manas mou oti kanonika den tha eprepe na tous anigo tin porta epidi toso kairo erxontan poli araia eos kai katholou kai tora einai kathimerini episkeptes kai epidi exo dikaio kai to 3eroun den lene tipota

mania mou esy pou meneis kai vrexi emas edo..... kalokairi eimaste me ta kalokairina ta rouxa fetos exei spasi ktathe orio o kairos mas tha kanoume xristougenna me kalokairi.... :o

ta alla koritsakia pou xathikane ???

anloy ΜΟΥ ΑΓΝΟΗΣΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑΝΕ ΓΙΑΓΙΟΠΑΠΟΥΔΙΑ ΕΓΩ ΔΟΞΑΣΥ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ.

ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝΕΡΓΟΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ!!!

ΕΓΩ 46 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΙΜΑ :o:o ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΠΕ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ :mrgreen::mrgreen:

ΠΗΓΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΨΩΝΙΣΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΠΑΕΙ ΤΟ 50Ε ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΖΟΚΟΥΚΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΗΝ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΩ ΧΑΤΗΡΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΑΥΡΙΟ.ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΙΑΝΝΙΑΤΙΚΑ ΜΟΥΡΛΙΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΦΑΚΤΟΡΙ ΠΗΡΑ 2 ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ 9 Ε ΤΑ ΤΖΙΝ :o:o ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;;;

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΧΤΕΣ ΕΚΛΕΓΕ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙ...

ΑΝΛΟΥ..ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ...ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΘΑ ΒΡΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑ...(ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ)ΕΥΧΟΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ :(:(

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoule kai klika morakia ti kanete ma poles apousies exoume teleutea...

bikoulini xalarose kali mou giati toso asximi diathesi pare ligo ta pano sou kopela mou i zoi einai mikri kai den a3izi tosi stenaxoria.... ;)

koritsia pos bazoume to tikeraki gia ta morakia mas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑ ΑΠΛΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΡΧΙΖΕ ΤΟ ΟΥΑ ΟΥΑ.ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΝΛΟΥ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ!!!! ΘΑ ΤΟΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ,ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΑ ΕΣΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΝΝΟΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠ'ΕΞΩ ΟΤΑ ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΟΥ.ΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΘΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΘΥΜΩΝΕΙ.ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ.Μ[ΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ.ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΑΛΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΜ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΚΑΤ6 ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΚΑΚΟΚΕΦΙΑ?ΜΙΡΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?Η ΜΙΚΡΗ?ΕΡΗ????ΠΩΣ ΠΑΣ?Η ΜΠΕΜΠΑ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΜΠΑΡΜΠΙΙΙΙΙ??ΑΡΜΕΓΕΙΣ ΦΟΥΛ Ε?ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΤΕ??ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΙΣΗ ΕΥΧΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΝΥΧΤΩΝΕΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΤΕΡ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΟΛΥ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες.\

θα ξεκινησω κ γω με την καλη μου την ανλου..θελω να σου πω να μην στεναχωριεσαι..να εχεις πιστη οτι ολα θα πανε καλα.το ξερω ειναι δυσκολα με τις δουλειες. λιγες μερες πριν γεννησω ανακοινωσαν στον αντρα μου την απολυση του..ακομα ψαχνει δουλεια κ μεχρι τωρα μονο μαυρη εργασια..ομως κανουμε υπομονη. ισως με το νεο χρονο να βρεις κ συ δουλιτσα δε θαναι ευκολο αλλα ισως αναγκαιο. οσο για την πεθεροπληξια υπομονη..μαλλον τις εχουμε αναγκη οποτε ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ φιλακια στα παιδακια σου. εσενα μια χαρα σακουω.ε?μπραβο. αντε να σαραντησετε να πατε καροτσαδα.εγωτη βγαζω βολτουλες τα μεσημερακια συνεχεια. μας αρεσει εξω.

βικουλινι θετικη σκεψη..τα παιδακια μας καταλαβαινουν τη θλιψη μας κ δεν το θελουμε..ε?

αντε παω για νανι φιλακια κ στααλλα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ANLOU ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ...ΧΜΜΜ ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΜΑΚΡΥΑ!!!!ΤΗΝ ΤΣΟΥΧΤΡΑ!!!ΑΧ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ...ΘΕΛΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!! :D:D ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!ΕΚΕΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ,ΝΕΟ ΜΑΡΜΑΡΑ!!!! :mrgreen::mrgreen:

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ?ΠΑΣ ΑΠΛΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ?????Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΠΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΤΛ?ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΧΗ?ΤΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΣΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ 40ΣΕΙΣ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristw re koritsakia gia tin simparastasi!!!!

stagonaki mou euxaristwwwwwwwww poliiiiiiiiii!!!!! psixtikos einai, douleue kai san odigos taxi gia 4 xronia...twra teleutaia ta ekane kai ta duo...

eri mou tin misi euxi tha paei o antroulis sou stin ekklisia tha vrei papa kai erxetai spiti... otan 40seis tha pareis tin mikroula kai tha pate eseis stin ekklisia..egw piga kiriaki kata tis 10 gia na vrw sigoura ton papa...an esi xereis ti wres tha ton vreis ekei pas kai alli mera.

mamounaki mou pws einai i mikroula me tin dermatitida??tis perase????

miriaki mou esi ti kaneis??? bikoulini mou ipomoni....i psixologia paizei megalo rolo kai lene oti ta bebe katalavainoun pote oi mamades tous den einai kala!!!

barbie mou eida tis photo sou sto facebook...ax auti pou tis foras to mplouzaki me tin dantela einai gia dagwma i mikroula!!!!!!!!!!kai fusika einai idia esu!!!!!!!!!

magykal na xairese tin baftistira sou!!!!!!!! se poia factory kale exei tzin me 9 eurw??? thelw kai egwwwwwwwwwwwwwwww...an kai ta kila tis egimosinis feugoun siga siga....asfuktiw mesa sta tzin pou foraga prin meinw egguos!!!!!

koritsakia sas filw...paw na taisw ton mikro, akoma koimatai vevaia alla an den xipnisei twra tha mas vgalei to ladi to vradi!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ 40ΝΤΗΖΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΧΟΥΛΑ Ο ΠΑΠΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΜΙΣΟ 40ΝΤΗΣΜΟ.

ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΜΕ 2 ΜΙΣΘΟΥΣ ΔΕ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΕΡΑ!!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΔΑΝΕΙΑ, ΕΞΟΦΛΗΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ...ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΑΡΤΑΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ.

ΕΡΙ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ? ΕΙΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ.

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ 27 ΜΕ 28 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ. ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΞΑΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ. ΟΠΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??? ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ... :roll::roll: ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΜΟΥ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ, Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ, Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ..

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ...ΜΟΥΤΣΣΣ... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalipsera koritsares mou ti kanete vlepo oles ligo poli iste kalitera simera...

ego tora katafera na mpo na sas diavaso to proi kaname doulitses to vradi irthe mia fili gia kafe kai tora vrika kairo prin ligo ixame xorodia apo klamata fenete ponage i kilitsa tis mikroulas tora kimithike alla tin vlepo oti tarazete ston upno tis elpizo na exoume iremi nixta :?

lipon koritsia sas afino pao kai ego na 3aploso kamia oritsa giati stis 12 exoume pali egertirio filakia pola se esas kai ta mpempakia sas na prosexete oles..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!.ελπίζω εσεις και τα ζουζούνια σας να είστε όλες καλα!.

Ανλου μου γλυκιά μου φιλενάδα σου έυχομαι μέσα απο τα βάθη της καρδιάς μου όλα να πάνε καλά στο μέλλον. Σου μεταφέρω όλη μου την θετική ενέργεια! Πρέπει να είσαι γερή και να μην σε πάρει απο κάτω και θα δείς ότι όλα θα φτιάξουν. Οσο για τα πεθερικά σου πραγματικά γραψτους εκεί που δεν πιάνει μελάνι!!!! Σε καταλαβαίνω απολύτως γιατί και εγώ τα ίδια ζώ απο την πεθερο-κουνιάδα-κουνίαδο! (εις τριπλούν!!!!!!)

Κοριτσάκια εδώ και 3 μέρες με πονάει πάρα πολύ η καισαρική μου και απο πάνω η κοιλίτσα μου. σκέφτομαι να πάρω τον γιατρό αλλά ξέρω ότι θα μου πέι ότι δεν είναι τίποτα για΄τι και την άλλη φορά είχα κάποιες ψυλοενοχλήσεις και του το είχα πει και μου είπε ότι δεν ειναι τιποτα. αφού όυτε το μωρό δεν μπορώ να σικώσω.

Κατα τα άλλα απο ψυχολογία είμαι εντελώς χάλια και εγώ. Νομιζω ότι είμαι στην αρχή της επιλόχειας κατάθλιψης. ΝΙώθω ότι δεν με αγαπάει και δεν με καταλαβαίνει πιά ο άντρας μου, είμαι συνέχεια στεναχωριμένη, δεν έχω όρεξη να κάνω τιποτα και να δώ κανέναν και τα έχω παιξει γιατί δεν έχω κανέναν να με βοηθήσει με το μωρό μιας και οι γονείς μου είναι μακρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...