Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

vre koritsia na sas rotiso kati?? ti akrivos kanete tin magia??? :?telika eimai asxeti ego...

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΑΥΞΗΘΗΚΕ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΓΑΛΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΕ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΟΥ.ΧΤΕΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΜΕ!ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΚΟΥΛΑΘΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοεις δε θελει αλλο? εφοσον τρωει το αλλο σημαινει οτι πειναει. δεν ειναι κΑκο να τρωει 10 λεπτο απτο καθε στηθος. τις πρωτες 20 μερες ετσι την ταιζα για να αποσυμφοριζονται τα στηθη γιατι ποναγαν. τωρα δινω οσο θελει μονο 1 στηθος τη φορα εναλλαξ. εμαθα απο συμβουλο θηλασμου οτι ειναι καλυτερα στο 1 στηθος γιατι μετα απο καποια λεπτα γινεται πιο θρεπτικο. αν το αλλαζεις γρηγορα στηθος δεν παιρνει τα λιπαρα που χρειαζεται..εμενα για το λογο αυτο τα κακα της αρχισαν να γινονται πρασινα.τωρα που το ρυθμισα ειναι παλι μουσταρδι,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θηλαστρο εχωτο medela. To θηλαστρο ομως δε θελει αλογιστη χρηση 1 φορα τη μερα νομιζω ειναι καλα.

barbie σιδερενια!!! α κ στο μηνα το γαλατακι πετα το ε? μην ξεχασεις οτι ληγουν γρηγορα.

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares ti mou kanete??

ax ekana mpanaki ekana kai apotrixosi giati eixa gini arkouda kai tora eimai xalara ston kanape kai apolavano ton kafe mou.... to nini mou tha 3ipnisi stis 12 peripou gia faei opote leo na tin bgalo ston kanape den a3izi gia mia ora ipno na pao sto krebati... ;)

koritsia an katalaba kala tin magia tin pernete gia na au3ithi to gala.... eimai asxeti ego apo thilasmo emeis mono mpimpero pernoume pou na ta 3eroume auta :P

eri mou alithia ti egine me ta kondilomata pou eixes ola kala tora?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΧΘΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΤΡΩΓΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΗ.ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟ 70ΜΛ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ 40 ΛΕΠΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΙΣΩΣ ΕΤΥΧΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ... ;) ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΟΛΟ ΣΤΕΡΗΣΕΙΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΧΘΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΤΡΩΓΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΗ.ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟ 70ΜΛ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ 40 ΛΕΠΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΙΣΩΣ ΕΤΥΧΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ... ;) ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΟΛΟ ΣΤΕΡΗΣΕΙΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΔΩΣΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΔΩΣΟΜΕΤΡΗΤΗ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ :lol::lol::lol: ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΜΕ ΞΕΝΟ ΠΟΛΛΑ ΘΗΛΑΣΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΟΦΕΛΟΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!! :):):):):):)

ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΙ!!!

BARBIEPA ΜΟΥ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΗ, ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ!!!ΚΡΙΣΗ ΚΡΙΣΗ... :cry:

ΕΓΩ ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ 20 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ 20 ΑΠΟ ΑΛΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ, ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ 40ΝΤΗΣΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Ο ΙΚΤΕΡΟΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗ ΤΑΙΖΩ ΑΝΑ 3ΩΡΟ, ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..

ΕΡΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.

Η ΜΑΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΑΠΙ? Η ΜΠΥΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΛΚΟΟΛ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;

ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΒΕΤΕ ΤΟ ΓΑΛΑ...ΘΥΛΑΖΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ..ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ..

ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ Κ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΚΟΜΑ...

ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΕΣ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατ εγω με αποκλειστικο θηλασμο στο 3 ωρο την ταιζω κ το βραδυ κανει 5ωρο υπνο..το γαλα προσαρμοζεται με τις αναγκες μωρου

βικουλινι μηπως να απευθυνθεις σε συμβουλο θηλασμου??υπαρχουν τροποι να αυξηθει το γαλα..κ προσεξε οτι το ψυχολογικο ειναι το Α και το Ω στο θηλασμο. εξωτερικευσε τα συναισθηματα σου..και εμεις εδω ειμαστε.

ερη μου ο θηλασμος πρεπει να αποτελει ευχαριστηση οχι μονο για το μωρο αλλα κ για τη μαμα. οταν μας κουρασει θα πρεπει να γινει σταδιακος απογαλακτισμος..μην νιωθεις ενοχες.φιλακια πολλα.

κλαιειιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατ εγω με αποκλειστικο θηλασμο στο 3 ωρο την ταιζω κ το βραδυ κανει 5ωρο υπνο..το γαλα προσαρμοζεται με τις αναγκες μωρου

βικουλινι μηπως να απευθυνθεις σε συμβουλο θηλασμου??υπαρχουν τροποι να αυξηθει το γαλα..κ προσεξε οτι το ψυχολογικο ειναι το Α και το Ω στο θηλασμο. εξωτερικευσε τα συναισθηματα σου..και εμεις εδω ειμαστε.

ερη μου ο θηλασμος πρεπει να αποτελει ευχαριστηση οχι μονο για το μωρο αλλα κ για τη μαμα. οταν μας κουρασει θα πρεπει να γινει σταδιακος απογαλακτισμος..μην νιωθεις ενοχες.φιλακια πολλα.

κλαιειιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares mou tora katafera na mpo na sas grapso emeis mia xara ta pame eutixos ;)

ERI mou an niothis oti den mporis allo kalitera na to stamatisis otan pigena sta mathimata toketou kai milisame gia ton thilasmo i maia mas elege oti tin stigmi pou tha thilazoume prepei na eimate iremes otan niothoume entasi emeis metafereta kai sto moro kai den apolamvani to geuma kai einai neuriko to idio simbeni kai otan ta taizoume me to mpimpero min niothis tipsis mia xara tha einai to moraki sou kai me to 3eno kai telia manoula tha eisai kai esy... ;) koritsia ego den mporesa na thilaso logo kapias epemvasis pou ekana sto stithos fisika dokimasa na tin thilaso alla itan adinato eixa frixtous ponous i kopeles lipon sto meeutirio me simvouleusan an einai na thilazo etsi kalitera na min to kano epidi eimouna poli neuriki kai to metafera auto sto moro kai itan san na tou edina dilitirio... eimouna poli provlimatismeni ithela na tin thilaso alla mou itan adinato opote pira tin apofasi na min to kano eniotha tipsis stin arxi alla meta katalava oti isos na itane kai kalitera etsi!! den se kani kakia mitera auto oute anikani....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ;;;

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΤΛ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙ 2 ΜΗΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΕΔΩ...ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ...ΜΗΠΩΣ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ? ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΨΙΛΟΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΕΣ.. :?:? ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΑΣΩ (ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ, ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ Η ΠΟΛΥ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ... :D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 5ΩΡΟ, Ε? ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΜΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΡΟΛΟΙ. ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑ 3ΩΡΟ. ΙΣΩΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ..

ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ? ΕΓΩ ΟΧΙ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΣΑΡΑΝΤΗΣΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΠΕΧΩ ΨΑΧΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΝΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΚΑΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΑΣΙΚΑ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 3ΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΦΑΕΙ ΜΟΝΟ ΒΥΖΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΗΝ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΞΕΝΟ ΠΑΜΕ 3ΩΡΟ 4ΩΡΟ.ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΑΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΘΑ ΘΗΛΑΣΩ ΝΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΒΡΕ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 2 ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΘΕΛΑΝ ΠΑΡΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΛΙΓΗ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΦΛΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΕΧΤΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΛΙΓΑ ΣΠΙΤΙ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΙΡΙΡΙΜ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΠΑΝΙΑ ΕΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΟ ΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΚΑΩ. ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΙΚΡΙΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ? ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΨΙΛΟΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΕΣ.. :?:? ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΑΣΩ (ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ, ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ Η ΠΟΛΥ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ... :D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 5ΩΡΟ, Ε? ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΜΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΡΟΛΟΙ. ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑ 3ΩΡΟ. ΙΣΩΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ..

ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ? ΕΓΩ ΟΧΙ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΣΑΡΑΝΤΗΣΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΠΕΧΩ ΨΑΧΝΩ...

ΕΓΩ 40ΝΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑ...ΚΕΣ :twisted::twisted: ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΠΕΧΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ;;;ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΑΜΕ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ :cry::cry: Κ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...

ΚΑΤ6 ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ 27 ΜΗΝΩΝ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΜΕ 2 ΜΩΡΑ Ε;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia pos eiste emeis simera den eimaste poli kala i mikri diladi einai poli griniara kai kleei sinexos elpizo na min arxizoune koliki... apo xthes den troei me ore3i kai den pini kai olo to gala :? den 3ero ti na po...

alithia koritsia i psixologia mas olon einai genika kato fteei i kourasi i klisoura i aipnia ola simbaloun merikes fores '' thimono '' tis mikris min fantastite agria pragmata kai meta niotho poli asxima kai arfizo tis agkalitses kai ta filakia :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia pos eiste emeis simera den eimaste poli kala i mikri diladi einai poli griniara kai kleei sinexos elpizo na min arxizoune koliki... apo xthes den troei me ore3i kai den pini kai olo to gala :? den 3ero ti na po...

alithia koritsia i psixologia mas olon einai genika kato fteei i kourasi i klisoura i aipnia ola simbaloun merikes fores '' thimono '' tis mikris min fantastite agria pragmata kai meta niotho poli asxima kai arfizo tis agkalitses kai ta filakia :shock:

ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ Κ ΚΟΥΡΑΣΗ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΧΙ ΡΟΜΠΟΤ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΩ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ!!!!

ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΑΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΡΑΧΤΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΙΔΙΟΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ..ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ Κ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera barbiepa mou.mporeis na mou peis pio thilastro exeis?

Της medela έχω και εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Μαμουνάκι εγώ μόνο με το θήλαστρο βγάζω και πολύ σπάνια της δίνω στήθος! Έκανα δοκιμή μια μέρα να τη θηλάσω μόνο αλλά δεν άντεξα! Και εκείνη ήταν ανήσυχη και εγώ τα έπαιξα γιατί ενώ έτρωγε από το ένα στήθος από το άλλο όταν την έβαζα γιατί δεν έιχε χορτάσει έτρωγε 5 λεπτά και μετά κουραζόταν και κοιμόταν με αποτέλεσμα να ξυπνάει πάλι μετά από λίγο γιατί δεν είχε χορτάσει! Οπότε συνεχίζω έτσι μέχρι να δυναμώσει και μπορεί να τραβάει πιο γρήγορα! Όσο επίσης για το θήλαστρο εγώ ανά 4 ώρες βγάζω στάνταρ 120ml αν αργήσω λίγο βγάζω παραπάνω. Να φανταστείτε ένα βράδυ είχα βγάλει στις 11 και μετά επειδή δεν με ξύπνησε η μικρή έβγαλα στις 8 240ml!!! :shock::shock: Δύο γεύματα! Συμπλήρωμα όπως σας είπα δεν της δίνω πια, πολύ σπάνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ!!

ΒΑΡΜΠΙΕΠΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΕΣ ΜΑΓΙΑ?ΚΑΙ ΓΩ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΑΓΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΙ ΠΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ?

Magycal τελικά δεν χρειάστηκε να πάρω μαγιά! Πίνω πολύ νεράκι και μου αυξήθηκε! Η παιδίατρος μου είπε ότι κάθε φορά που θηλάζω πρέπει να πίνω ένα με δύο μπουκαλάκια νερό, δηλαδή την ημέρα 3 μπουκάλια μεγάλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΧΘΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΤΡΩΓΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΗ.ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟ 70ΜΛ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ 40 ΛΕΠΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΙΣΩΣ ΕΤΥΧΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ... ;) ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΟΛΟ ΣΤΕΡΗΣΕΙΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ!!!

Έρη μου μην αισθάνεσαι άσχημα! Συμφωνώ με το μαμουνάκι! Πάνω από όλα είναι να νιώθεις και εσύ καλά και το μωρό! Ότι νιώθεις μην νομίζεις ότι αυτά τα ζουζούνια δεν το καταλαβαίνουν είναι πανέξυπνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;

ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΒΕΤΕ ΤΟ ΓΑΛΑ...ΘΥΛΑΖΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ..ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ..

ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ Κ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΚΟΜΑ...

ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΕΣ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Βικουλίνι μου μην αγχώνεσαι γιατί σίγουρα το ψυχολογικό παίζει ρόλο στο θηλασμό! Έχεις προσπαθήσει να βγάλεις με το θήλαστρο? Βγάζε κάθε 3ωρο όσο βγάλεις και μετά σιγά σιγά μπορεί να σου αυξηθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σπάσαν τα νεύρα! Ενώ είχαν τελειώσει τα λόχεια και φόρεσα ένα λεπτό σερβιετάκι έχω ξανά λίγο καφέ και που και που λίγο αιματάκι! Έχει καμιά σας τα ίδια συμπτώματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σπάσαν τα νεύρα! Ενώ είχαν τελειώσει τα λόχεια και φόρεσα ένα λεπτό σερβιετάκι έχω ξανά λίγο καφέ και που και που λίγο αιματάκι! Έχει καμιά σας τα ίδια συμπτώματα?

ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΡΕΕΙ ΑΦΘΟΝΟ.ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ.ΚΑΙ Η ΡΟΗ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...